Leestijd: 1 Minuten, 1 Seconden
Vanavond weer enkele, leuke wedstrijden (23 in totaal) op het programma, zowel in de Hoofdklassen als Topklassen maar ook een inhaalwedstrijd in Beker Landelijk. Hieronder vindt u het programma dan ook, op zowel klasse als op aanvangsuur.
Uiteraard een ieder weer heel veel succes gewenst!
NB: IN VERBAND MET DE AANGESCHERPTE CORONAMAATREGELEN VINDEN DE WEDSTRIJDEN PLAATS ZONDER PUBLIEK !!!
PROGRAMMA OP KLASSE/DIVISIE
ma 5 oktober 2020
-
20:30
GZV Watergras 3
5
7
Futsal Winsum
ma 5 oktober 2020
-
21:05
U.V.V.
1
4
z.v.v. Annour / MADIBA
ma 5 oktober 2020
-
20:00
ASW 2
3
4
c.v.v. Berkel
ma 5 oktober 2020
-
21:00
WIA 2
3
5
ZVV Den Haag 3
ma 5 oktober 2020
-
21:00
Stompwijk '92
4
5
GLZ Delfshaven
ma 5 oktober 2020
-
21:00
ZV Olympia GO
5
4
GZV Watergras 2
ma 5 oktober 2020
-
20:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV 2
4
1
s.v. Unitas '59
ma 5 oktober 2020
-
20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
6
4
ZVV Koutenveld
ma 5 oktober 2020
-
20:30
ZVV Neerbeek
1
5
F.C. Coronaas
ma 5 oktober 2020
-
21:45
't Brökske / Eetcafe DKW
7
3
Tigers Roermond 3
ma 5 oktober 2020
-
20:00
SC Olympic 2
2
3
Madereros C.F. 2
ma 5 oktober 2020
-
20:30
Zavodo '76
1
3
N.S.F.V. Morado CF 2
ma 5 oktober 2020
-
21:15
United Futsal 2
4
4
ZVV Ede 2
ma 5 oktober 2020
-
19:15
AGOVV 3
5
4
SVI / zaalagenda.nl
ma 5 oktober 2020
-
21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
6
3
ZVV Homar
ma 5 oktober 2020
-
20:30
ZVV Grijpskerk
7
4
Leekster Eagles 3
ma 5 oktober 2020
-
21:00
FC Weesp
3
5
ZVV Zwaag
ma 5 oktober 2020
-
20:00
L.V.V. Lugdunum
3
6
SV Zuid West DH
ma 5 oktober 2020
-
20:00
HBSS
11
2
GZV Watergras
ma 5 oktober 2020
-
21:00
ASW
4
6
zvv Multicult
ma 5 oktober 2020
-
21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
3
7
Groene Ster Vlissingen 2
ma 5 oktober 2020
-
21:00
v.v. Schaesberg
10
2
ZVV SGB Stevik
PROGRAMMA OP AANVANGSUUR
ma 5 oktober 2020
-
19:15
AGOVV 3
5
4
SVI / zaalagenda.nl
ma 5 oktober 2020
-
20:00
L.V.V. Lugdunum
3
6
SV Zuid West DH
ma 5 oktober 2020
-
20:00
HBSS
11
2
GZV Watergras
ma 5 oktober 2020
-
20:00
ASW 2
3
4
c.v.v. Berkel
ma 5 oktober 2020
-
20:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV 2
4
1
s.v. Unitas '59
ma 5 oktober 2020
-
20:00
SC Olympic 2
2
3
Madereros C.F. 2
ma 5 oktober 2020
-
20:30
ZVV Grijpskerk
7
4
Leekster Eagles 3
ma 5 oktober 2020
-
20:30
GZV Watergras 3
5
7
Futsal Winsum
ma 5 oktober 2020
-
20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
6
4
ZVV Koutenveld
ma 5 oktober 2020
-
20:30
ZVV Neerbeek
1
5
F.C. Coronaas
ma 5 oktober 2020
-
20:30
Zavodo '76
1
3
N.S.F.V. Morado CF 2
ma 5 oktober 2020
-
21:00
FC Weesp
3
5
ZVV Zwaag
ma 5 oktober 2020
-
21:00
ASW
4
6
zvv Multicult
ma 5 oktober 2020
-
21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
3
7
Groene Ster Vlissingen 2
ma 5 oktober 2020
-
21:00
v.v. Schaesberg
10
2
ZVV SGB Stevik
ma 5 oktober 2020
-
21:00
WIA 2
3
5
ZVV Den Haag 3
ma 5 oktober 2020
-
21:00
Stompwijk '92
4
5
GLZ Delfshaven
ma 5 oktober 2020
-
21:00
ZV Olympia GO
5
4
GZV Watergras 2
ma 5 oktober 2020
-
21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
6
3
ZVV Homar
ma 5 oktober 2020
-
21:05
U.V.V.
1
4
z.v.v. Annour / MADIBA
ma 5 oktober 2020
-
21:15
United Futsal 2
4
4
ZVV Ede 2
ma 5 oktober 2020
-
21:45
't Brökske / Eetcafe DKW
7
3
Tigers Roermond 3
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Sleepy
0
Angry
0
Surprise
0