Programma maandag 5 oktober 2020

Vanavond weer enkele, leuke wedstrijden (23 in totaal) op het programma, zowel in de Hoofdklassen als Topklassen maar ook een inhaalwedstrijd in Beker Landelijk. Hieronder vindt u het programma dan ook, op zowel klasse als op aanvangsuur.

Uiteraard een ieder weer heel veel succes gewenst!

NB: IN VERBAND MET DE AANGESCHERPTE CORONAMAATREGELEN VINDEN DE WEDSTRIJDEN PLAATS ZONDER PUBLIEK !!!

PROGRAMMA OP KLASSE/DIVISIE
Hoofdklasse I
Hoofdklasse I
5 okt 2020
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
7 4
Leekster Eagles 3
Topklasse D
Topklasse D
5 okt 2020
- 21:00
v.v. Schaesberg
10 2
ZVV SGB Stevik
Topklasse A
Topklasse A
5 okt 2020
- 21:00
FC Weesp
3 5
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
Topklasse B
Topklasse B
5 okt 2020
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
3 6
s.v. Zuid West DH
Topklasse B
5 okt 2020
- 20:00
HBSS
11 2
GZV Watergras
Topklasse B
5 okt 2020
- 21:00
ASW
4 6
zvv Multicult
Hoofdklasse B
Hoofdklasse B
5 okt 2020
- 21:05
U.V.V.
1 4
z.v.v. Annour / MADIBA
Topklasse C
Topklasse C
5 okt 2020
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
3 7
Groene Ster Vlissingen 2
Hoofdklasse C
Hoofdklasse C
5 okt 2020
- 20:00
ASW 2
3 4
c.v.v. Berkel
Hoofdklasse C
5 okt 2020
- 21:00
WIA 2
3 5
ZVV Den Haag 3
Hoofdklasse C
5 okt 2020
- 21:00
Stompwijk '92
4 5
G.L.Z. Delfshaven
Hoofdklasse C
5 okt 2020
- 21:00
z.v. Olympia GO
5 4
GZV Watergras 2
Hoofdklasse D
Hoofdklasse D
5 okt 2020
- 20:00
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
4 1
s.v. Unitas '59
Hoofdklasse E
Hoofdklasse E
5 okt 2020
- 20:30
De Keelkampers / Transpo Nuth
6 4
ZVV Koutenveld
Hoofdklasse E
5 okt 2020
- 20:30
Neerbeek / Bandencentrum Geleen
1 5
FC Coronaas
Hoofdklasse E
5 okt 2020
- 21:45
't Brökske / Eetcafe DKW
7 3
Tigers Roermond 3
Hoofdklasse F
Hoofdklasse F
5 okt 2020
- 20:00
Sportclub Olympic 2
2 3
Madereros C.F. 2
Hoofdklasse F
5 okt 2020
- 20:30
Zavodo '76
1 3
N.S.F.V. Morado CF 2
Hoofdklasse F
5 okt 2020
- 21:15
United Futsal 2
4 4
ZVV Ede 2
Hoofdklasse G
Hoofdklasse G
5 okt 2020
- 19:15
AGOVV 3
5 4
SVI / zaalagenda.nl
Hoofdklasse G
5 okt 2020
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
6 3
z.v.v. Homar
Beker Landelijk
Beker Landelijk
5 okt 2020
- 20:30
GZV Watergras 3
5 7
Futsal Winsum

PROGRAMMA OP AANVANGSUUR
Hoofdklasse G
5 okt 2020
- 19:15
AGOVV 3
5 4
SVI / zaalagenda.nl
Hoofdklasse C
5 okt 2020
- 20:00
ASW 2
3 4
c.v.v. Berkel
Hoofdklasse D
5 okt 2020
- 20:00
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
4 1
s.v. Unitas '59
Hoofdklasse F
5 okt 2020
- 20:00
Sportclub Olympic 2
2 3
Madereros C.F. 2
Topklasse B
5 okt 2020
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
3 6
s.v. Zuid West DH
Topklasse B
5 okt 2020
- 20:00
HBSS
11 2
GZV Watergras
Beker Landelijk
5 okt 2020
- 20:30
GZV Watergras 3
5 7
Futsal Winsum
Hoofdklasse E
5 okt 2020
- 20:30
De Keelkampers / Transpo Nuth
6 4
ZVV Koutenveld
Hoofdklasse E
5 okt 2020
- 20:30
Neerbeek / Bandencentrum Geleen
1 5
FC Coronaas
Hoofdklasse F
5 okt 2020
- 20:30
Zavodo '76
1 3
N.S.F.V. Morado CF 2
Hoofdklasse I
5 okt 2020
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
7 4
Leekster Eagles 3
Topklasse A
5 okt 2020
- 21:00
FC Weesp
3 5
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
Hoofdklasse C
5 okt 2020
- 21:00
WIA 2
3 5
ZVV Den Haag 3
Hoofdklasse C
5 okt 2020
- 21:00
Stompwijk '92
4 5
G.L.Z. Delfshaven
Hoofdklasse C
5 okt 2020
- 21:00
z.v. Olympia GO
5 4
GZV Watergras 2
Hoofdklasse G
5 okt 2020
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
6 3
z.v.v. Homar
Topklasse B
5 okt 2020
- 21:00
ASW
4 6
zvv Multicult
Topklasse C
5 okt 2020
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
3 7
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse D
5 okt 2020
- 21:00
v.v. Schaesberg
10 2
ZVV SGB Stevik
Hoofdklasse B
5 okt 2020
- 21:05
U.V.V.
1 4
z.v.v. Annour / MADIBA
Hoofdklasse F
5 okt 2020
- 21:15
United Futsal 2
4 4
ZVV Ede 2
Hoofdklasse E
5 okt 2020
- 21:45
't Brökske / Eetcafe DKW
7 3
Tigers Roermond 3

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK