Uitslagen Hoofdklasse C

HKC | MATRIX | PROG | STAND | P1 | P2 | P3

 

UITSLAGEN OP RONDE
1
2
3
4
5
6
Speelronde 1
7 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
1 5
c.v.v. Berkel
7 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
1
5
Berkel
| Meerhorst / Leidschendam
7 sep 2020 20:00
GZV Watergras 2
2 1
G.L.Z. Delfshaven
7 sep 2020 20:00
Watergras 2
2
1
Delfshaven
| Mammoet / Gouda
7 sep 2020 21:00
WIA 2
4 4
ASW 2
7 sep 2020 21:00
WIA 2
4
4
ASW 2
| Topsportcentrum Rotterdam
7 sep 2020 21:00
z.v. Olympia GO
3 7
OACN-Boys 2
7 sep 2020 21:00
Olympia
3
7
OACN-Boys 2
| Staver / Sommelsdijk
9 sep 2020 21:00
ZVV Den Haag 3
6 7
FC Westland 2
9 sep 2020 21:00
Den Haag 3
6
7
Westland 2
| De Schilp / Rijswijk
11 sep 2020 20:00
F.C. Stanga
2 4
F.C. Tutor
11 sep 2020 20:00
Stanga
2
4
Tutor
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
Speelronde 2
14 sep 2020 20:00
ASW 2
4 2
F.C. Stanga
14 sep 2020 20:00
ASW 2
4
2
Stanga
| De Dreef /Waddinxveen
16 sep 2020 20:00
c.v.v. Berkel
7 6
ZVV Den Haag 3
16 sep 2020 20:00
Berkel
7
6
Den Haag 3
| Vermeulen Sporthal / Berkel en Rodenrijs
16 sep 2020 20:00
FC Westland 2
3 6
GZV Watergras 2
16 sep 2020 20:00
Westland 2
3
6
Watergras 2
| De Pijl / Naaldwijk
18 sep 2020 20:00
G.L.Z. Delfshaven
10 9
z.v. Olympia GO
18 sep 2020 20:00
Delfshaven
10
9
Olympia
| Topsportcentrum Rotterdam
18 sep 2020 22:00
OACN-Boys 2
8 0
WIA 2
18 sep 2020 22:00
OACN-Boys 2
8
0
WIA 2
| De Akkers / Spijkenisse
6 nov 2020 20:30
F.C. Tutor
- -
Stompwijk '92
6 nov 2020 20:30
Tutor
-
-
Stompwijk '92
| TU-Hal / Delft
Speelronde 3
21 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
5 1
ASW 2
21 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
5
1
ASW 2
| Meerhorst / Leidschendam
21 sep 2020 21:00
WIA 2
4 6
G.L.Z. Delfshaven
21 sep 2020 21:00
WIA 2
4
6
Delfshaven
| Topsportcentrum Rotterdam
21 sep 2020 21:00
z.v. Olympia GO
8 5
FC Westland 2
21 sep 2020 21:00
Olympia
8
5
Westland 2
| Staver / Sommelsdijk
21 sep 2020 22:00
GZV Watergras 2
4 6
ZVV Den Haag 3
21 sep 2020 22:00
Watergras 2
4
6
Den Haag 3
| Mammoet / Gouda
25 sep 2020 20:30
F.C. Tutor
4 0
c.v.v. Berkel
25 sep 2020 20:30
Tutor
4
0
Berkel
| TU-Hal / Delft
27 nov 2020 20:00
F.C. Stanga
- -
OACN-Boys 2
27 nov 2020 20:00
Stanga
-
-
OACN-Boys 2
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
Speelronde 4
28 sep 2020 20:00
ASW 2
4 6
F.C. Tutor
28 sep 2020 20:00
ASW 2
4
6
Tutor
| De Dreef /Waddinxveen
30 sep 2020 21:00
FC Westland 2
6 5
WIA 2
30 sep 2020 21:00
Westland 2
6
5
WIA 2
| De Pijl / Naaldwijk
30 sep 2020 21:00
c.v.v. Berkel
4 3
GZV Watergras 2
30 sep 2020 21:00
Berkel
4
3
Watergras 2
| Vermeulen Sporthal / Berkel en Rodenrijs
2 okt 2020 20:00
G.L.Z. Delfshaven
3 2
F.C. Stanga
2 okt 2020 20:00
Delfshaven
3
2
Stanga
| Topsportcentrum Rotterdam
2 okt 2020 22:00
OACN-Boys 2
0 4
Stompwijk '92
2 okt 2020 22:00
OACN-Boys 2
0
4
Stompwijk '92
| De Akkers / Spijkenisse
27 nov 2020 21:00
ZVV Den Haag 3
- -
z.v. Olympia GO
27 nov 2020 21:00
Den Haag 3
-
-
Olympia
| De Schilp / Rijswijk
Speelronde 5
5 okt 2020 20:00
ASW 2
3 4
c.v.v. Berkel
5 okt 2020 20:00
ASW 2
3
4
Berkel
| De Dreef /Waddinxveen
5 okt 2020 21:00
WIA 2
3 5
ZVV Den Haag 3
5 okt 2020 21:00
WIA 2
3
5
Den Haag 3
| Topsportcentrum Rotterdam
5 okt 2020 21:00
Stompwijk '92
4 5
G.L.Z. Delfshaven
5 okt 2020 21:00
Stompwijk '92
4
5
Delfshaven
| Meerhorst / Leidschendam
5 okt 2020 21:00
z.v. Olympia GO
5 4
GZV Watergras 2
5 okt 2020 21:00
Olympia
5
4
Watergras 2
| Staver / Sommelsdijk
9 okt 2020 20:00
F.C. Stanga
4 7
FC Westland 2
9 okt 2020 20:00
Stanga
4
7
Westland 2
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
9 okt 2020 20:30
F.C. Tutor
8 1
OACN-Boys 2
9 okt 2020 20:30
Tutor
8
1
OACN-Boys 2
| TU-Hal / Delft
Speelronde 6
12 okt 2020 20:00
GZV Watergras 2
- -
WIA 2
12 okt 2020 20:00
Watergras 2
-
-
WIA 2
| !!! AFGELAST !!!
| Mammoet / Gouda
14 okt 2020 20:00
c.v.v. Berkel
- -
z.v. Olympia GO
14 okt 2020 20:00
Berkel
-
-
Olympia
| !!! AFGELAST !!!
| Vermeulen Sporthal / Berkel en Rodenrijs
14 okt 2020 20:00
FC Westland 2
- -
Stompwijk '92
14 okt 2020 20:00
Westland 2
-
-
Stompwijk '92
| !!! AFGELAST !!!
| De Pijl / Naaldwijk
14 okt 2020 21:00
ZVV Den Haag 3
- -
F.C. Stanga
14 okt 2020 21:00
Den Haag 3
-
-
Stanga
| !!! AFGELAST !!!
| De Schilp / Rijswijk
16 okt 2020 20:00
G.L.Z. Delfshaven
- -
F.C. Tutor
16 okt 2020 20:00
Delfshaven
-
-
Tutor
| Topsportcentrum Rotterdam

 

 

UITSLAGEN OP DATUM
Speelronde 5
9 okt 2020 20:30
F.C. Tutor
8 1
OACN-Boys 2
9 okt 2020 20:30
Tutor
8
1
OACN-Boys 2
| TU-Hal / Delft
9 okt 2020 20:00
F.C. Stanga
4 7
FC Westland 2
9 okt 2020 20:00
Stanga
4
7
Westland 2
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
5 okt 2020 21:00
WIA 2
3 5
ZVV Den Haag 3
5 okt 2020 21:00
WIA 2
3
5
Den Haag 3
| Topsportcentrum Rotterdam
5 okt 2020 21:00
Stompwijk '92
4 5
G.L.Z. Delfshaven
5 okt 2020 21:00
Stompwijk '92
4
5
Delfshaven
| Meerhorst / Leidschendam
5 okt 2020 21:00
z.v. Olympia GO
5 4
GZV Watergras 2
5 okt 2020 21:00
Olympia
5
4
Watergras 2
| Staver / Sommelsdijk
5 okt 2020 20:00
ASW 2
3 4
c.v.v. Berkel
5 okt 2020 20:00
ASW 2
3
4
Berkel
| De Dreef /Waddinxveen
Speelronde 4
2 okt 2020 22:00
OACN-Boys 2
0 4
Stompwijk '92
2 okt 2020 22:00
OACN-Boys 2
0
4
Stompwijk '92
| De Akkers / Spijkenisse
2 okt 2020 20:00
G.L.Z. Delfshaven
3 2
F.C. Stanga
2 okt 2020 20:00
Delfshaven
3
2
Stanga
| Topsportcentrum Rotterdam
30 sep 2020 21:00
FC Westland 2
6 5
WIA 2
30 sep 2020 21:00
Westland 2
6
5
WIA 2
| De Pijl / Naaldwijk
30 sep 2020 21:00
c.v.v. Berkel
4 3
GZV Watergras 2
30 sep 2020 21:00
Berkel
4
3
Watergras 2
| Vermeulen Sporthal / Berkel en Rodenrijs
28 sep 2020 20:00
ASW 2
4 6
F.C. Tutor
28 sep 2020 20:00
ASW 2
4
6
Tutor
| De Dreef /Waddinxveen
Speelronde 3
25 sep 2020 20:30
F.C. Tutor
4 0
c.v.v. Berkel
25 sep 2020 20:30
Tutor
4
0
Berkel
| TU-Hal / Delft
21 sep 2020 22:00
GZV Watergras 2
4 6
ZVV Den Haag 3
21 sep 2020 22:00
Watergras 2
4
6
Den Haag 3
| Mammoet / Gouda
21 sep 2020 21:00
WIA 2
4 6
G.L.Z. Delfshaven
21 sep 2020 21:00
WIA 2
4
6
Delfshaven
| Topsportcentrum Rotterdam
21 sep 2020 21:00
z.v. Olympia GO
8 5
FC Westland 2
21 sep 2020 21:00
Olympia
8
5
Westland 2
| Staver / Sommelsdijk
21 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
5 1
ASW 2
21 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
5
1
ASW 2
| Meerhorst / Leidschendam
Speelronde 2
18 sep 2020 22:00
OACN-Boys 2
8 0
WIA 2
18 sep 2020 22:00
OACN-Boys 2
8
0
WIA 2
| De Akkers / Spijkenisse
18 sep 2020 20:00
G.L.Z. Delfshaven
10 9
z.v. Olympia GO
18 sep 2020 20:00
Delfshaven
10
9
Olympia
| Topsportcentrum Rotterdam
16 sep 2020 20:00
c.v.v. Berkel
7 6
ZVV Den Haag 3
16 sep 2020 20:00
Berkel
7
6
Den Haag 3
| Vermeulen Sporthal / Berkel en Rodenrijs
16 sep 2020 20:00
FC Westland 2
3 6
GZV Watergras 2
16 sep 2020 20:00
Westland 2
3
6
Watergras 2
| De Pijl / Naaldwijk
14 sep 2020 20:00
ASW 2
4 2
F.C. Stanga
14 sep 2020 20:00
ASW 2
4
2
Stanga
| De Dreef /Waddinxveen
Speelronde 1
11 sep 2020 20:00
F.C. Stanga
2 4
F.C. Tutor
11 sep 2020 20:00
Stanga
2
4
Tutor
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
9 sep 2020 21:00
ZVV Den Haag 3
6 7
FC Westland 2
9 sep 2020 21:00
Den Haag 3
6
7
Westland 2
| De Schilp / Rijswijk
7 sep 2020 21:00
WIA 2
4 4
ASW 2
7 sep 2020 21:00
WIA 2
4
4
ASW 2
| Topsportcentrum Rotterdam
7 sep 2020 21:00
z.v. Olympia GO
3 7
OACN-Boys 2
7 sep 2020 21:00
Olympia
3
7
OACN-Boys 2
| Staver / Sommelsdijk
7 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
1 5
c.v.v. Berkel
7 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
1
5
Berkel
| Meerhorst / Leidschendam
7 sep 2020 20:00
GZV Watergras 2
2 1
G.L.Z. Delfshaven
7 sep 2020 20:00
Watergras 2
2
1
Delfshaven
| Mammoet / Gouda

 

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK