Beker District Noord

Speelronde 1

31 aug 2020 19:00
Schattenberg, ZVV
0 7
PKC '83 2, v.v.
31 aug 2020 19:00
Schattenberg, ZVV
0
7
PKC '83 2, v.v.
| Peelohal / Assen
31 aug 2020 20:00
Sporting Emmen
4 8
Hoogeveen, v.v.
31 aug 2020 20:00
Sporting Emmen
4
8
Hoogeveen, v.v.
| Emmerhout / Emmen
31 aug 2020 20:30
Oosterwolde, S.V.
5 2
Balk, Z.V.
31 aug 2020 20:30
Oosterwolde, S.V.
5
2
Balk, Z.V.
| Boekhorst / Oosterwolde
31 aug 2020 21:00
Avanti, z.v.v.
3 3
Dragten 2, Futsal
31 aug 2020 21:00
Avanti, z.v.v.
3
3
Dragten 2, Futsal
Strafschoppenserie: 3-4
| Sportcentrum It Gryn (Iehal) / Stiens
1 sep 2020 19:55
Workum, v.v.
2 2
Urk/Bakkerij De Kof 2, ZVV
1 sep 2020 19:55
Workum, v.v.
2
2
Urk/Bakkerij De Kof 2, ZVV
Strafschoppenserie: 5-3
| De Rolpeal / Workum
2 sep 2020 20:00
Buitenpost, Futsal
5 8
Herauten, De
2 sep 2020 20:00
Buitenpost, Futsal
5
8
Herauten, De
| De Houtmune / Buitenpost
2 sep 2020 20:00
ZVF
3 5
Flamingo 2, SC
2 sep 2020 20:00
ZVF
3
5
Flamingo 2, SC
| De Trije / Franeker
2 sep 2020 20:30
Broekster Boys, v.v.
1 17
Beilen, v.v.
2 sep 2020 20:30
Broekster Boys, v.v.
1
17
Beilen, v.v.
| Drenthehal / Beilen
2 sep 2020 21:15
Emmeloord/DA Enzo, Futsal
6 4
Frisia/Spin Off, Futsal
2 sep 2020 21:15
Emmeloord/DA Enzo, Futsal
6
4
Futsal Frisia / Spin Off 1
| Bosbadhal / Emmeloord
2 sep 2020 21:30
Drs. Vijfje 3, G.S.F.V.
5 5
REUZ, z.v.v.
2 sep 2020 21:30
Drs. Vijfje 3, G.S.F.V.
5
5
REUZ, z.v.v.
Strafschoppenserie: 2-1
| ACLO Sportcentrum / Groningen
2 sep 2020 22:00
Flamingo, SC
6 4
Waterpoort Boys
2 sep 2020 22:00
Flamingo, SC
6
4
Waterpoort Boys
| Schieringen (Kalverdijkje) / Leeuwarden
4 sep 2020 19:00
Dragten 3, Futsal
3 7
Westerkwartier, V.V.
4 sep 2020 19:00
Dragten 3, Futsal
3
7
Westerkwartier, V.V.
| De Drait / Drachten
4 sep 2020 19:00
Drs. Vijfje 4, G.S.F.V.
2 8
Real Camaradas
4 sep 2020 19:00
Drs. Vijfje 4, G.S.F.V.
2
8
Real Camaradas
| ACLO Sportcentrum / Groningen
4 sep 2020 20:00
Borger, ZVV
8 3
WMC/EP De Treffer 1, z.v.v.
4 sep 2020 20:00
Borger, ZVV
8
3
WMC/EP De Treffer 1, z.v.v.
| De Koel / Borger
4 sep 2020 20:00
Omlandia, v.v.
2 1
Winsum 2, Futsal
4 sep 2020 20:00
Omlandia, v.v.
2
1
Winsum 2, Futsal
| Tiggelhal / Ten Boer
4 sep 2020 20:00
Appingedam, DVC
1 10
Drs. Vijfje, G.S.F.V.
4 sep 2020 20:00
Appingedam, DVC
1
10
Drs. Vijfje, G.S.F.V.
| Eelwerd / Appingedam
4 sep 2020 20:00
Drachtster Boys
3 6
Noordbergum
4 sep 2020 20:00
Drachtster Boys
3
6
Noordbergum
| SNIJ Noordhal / Drachten
4 sep 2020 20:10
Usquert, v.v.
5 5
Grijpskerk, z.v.v.
4 sep 2020 20:10
Usquert, v.v.
5
5
Grijpskerk, z.v.v.
Strafschoppenserie: 2-1
| Sportcentrum Mencke / Uithuizen
4 sep 2020 20:30
Exstudiantes Groningen
9 7
Drs. Vijfje 2, G.S.F.V.
4 sep 2020 20:30
Exstudiantes Groningen
9
7
Drs. Vijfje 2, G.S.F.V.
| Alfa Sportcentrum / Groningen
4 sep 2020 21:00
Borger 2, ZVV
4 4
V&Z Veendam/Topbrands
4 sep 2020 21:00
Borger 2, ZVV
4
4
V&Z Veendam/Topbrands
Strafschoppenserie: 8-9
| De Koel / Borger
4 sep 2020 21:00
Tunas, F.C.
1 5
CSVC
4 sep 2020 21:00
Tunas, F.C.
1
5
CSVC
| Het Activum / Hoogeveen
4 sep 2020 21:00
Inter Maluku FC
- -
Gieten, vv
4 sep 2020 21:00
Inter Maluku FC
-
-
Gieten, vv
| !!! AFGELAST !!!
| Pittelohal / Assen

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK