BEKERWINNAAR NOORD 2023/2024

Futsal Frisia / Spin-Off

vr 24 mei 2024
Beker District Noord
vr 24 mei 2024
- 21:30
Futsal Hoogeveen
3 9
Futsal Frisia / Spin-Off

vr 5 april 2024
Beker District Noord
vr 5 april 2024
- 20:00
Futsal Hoogeveen
5 3
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
vr 29 maart 2024
Beker District Noord
vr 29 maart 2024
- 20:00
Futsal Meedhuizen / Team Enerdjé
1 3
Futsal Frisia / Spin-Off

vr 23 februari 2024
vr 23 februari 2024
- 20:30
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
2 1
FVC
vr 23 februari 2024
- 20:00
Futsal Hoogeveen
9 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
vr 23 februari 2024
- 19:30
Futsal Meedhuizen / Team Enerdjé
7 4
A.S. Exstudiantes Groningen
wo 21 februari 2024
wo 21 februari 2024
- 20:00
Futsal Frisia / Spin-Off
9 3
v.v. Usquert

vr 9 februari 2024
vr 9 februari 2024
- 20:30
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
4 5
Futsal Dragten
vr 15 december 2023
vr 15 december 2023
- 20:45
A.S. Exstudiantes Groningen
8 2
c.v.v. Blauw Wit '34
vr 15 december 2023
- 20:30
v.v. Usquert
6 0
De Herauten
vr 15 december 2023
- 20:00
ZVV Borger
2 3
Futsal Meedhuizen / Team Enerdjé
vr 15 december 2023
- 20:00
Futsal Hoogeveen
4 0
Sporting Emmen
wo 13 december 2023
wo 13 december 2023
- 21:00
FVC
4 2
VV PKC '83 2
wo 13 december 2023
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
1 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
wo 13 december 2023
- 20:00
Futsal Frisia / Spin-Off
9 6
Futsal Emmeloord / La Familia 2

vr 8 september 2023
vr 8 september 2023
- 21:00
F.C. Tunas
1 4
Futsal Hoogeveen
vr 8 september 2023
- 20:00
Futsal Dragten 2
0 1
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
vr 8 september 2023
- 20:00
Futsal Marum
4 4
VV PKC '83 2
vr 8 september 2023
- 19:30
Futsal Meedhuizen / Team Enerdjé
5 1
ZVV WMC / EP De Treffer
vr 8 september 2023
- 19:00
Futsal Dragten 3
3 6
A.S. Exstudiantes Groningen

wo 6 september 2023
wo 6 september 2023
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
4 6
Futsal Winsum 2
wo 6 september 2023
- 20:00
Futsal Buitenpost / The Point
1 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2

wo 6 september 2023
wo 6 september 2023
- 20:00
c.v.v. Blauw Wit '34
4 1
VV Westerkwartier
wo 6 september 2023
- 19:00
FVC
2 1
ZVF / Kunststofvloeren Nederland

ma 4 september 2023
ma 4 september 2023
- 20:30
ZVV Grijpskerk
4 10
v.v. Usquert
ma 4 september 2023
- 20:15
Sporting Emmen
5 3
CSVC
ma 4 september 2023
- 20:00
ZVV WMC / EP De Treffer 2
2 5
ZVV Borger
ma 4 september 2023
- 20:00
De Herauten
5 1
Inter Maluku FC


BEKERWINNAAR NOORD 2022/2023

Futsal Emmeloord / La Familia 2

vr 28 april 2023
Beker District Noord
vr 28 april 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / La Familia 2
2 1
Futsal Dragten

vr 7 april 2023
Beker District Noord
vr 7 april 2023
- 21:00
z.v.v. REUZ
2 11
Futsal Emmeloord / La Familia 2

vr 7 april 2023
Beker District Noord
vr 7 april 2023
- 20:00
Futsal Dragten
2 2
Futsal Frisia / Spin-Off

vr 24 februari 2023
Beker District Noord
vr 24 februari 2023
- 21:00
Futsal Dragten
4 2
CSVC
Beker District Noord
vr 24 februari 2023
- 20:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
3 5
Futsal Frisia / Spin-Off

wo 22 februari 2023
Beker District Noord
wo 22 februari 2023
- 21:30
Inter Maluku FC
2 5
z.v.v. REUZ
Beker District Noord
wo 22 februari 2023
- 19:30
v.v. Usquert
3 6
Futsal Emmeloord / La Familia 2

vr 13 januari 2023
Beker District Noord
vr 13 januari 2023
- 21:00
VV Westerkwartier
2 7
Futsal Emmeloord / La Familia 2
vr 16 december 2022
Beker District Noord
vr 16 december 2022
- 22:00
Futsal Dragten 3
1 4
Futsal Dragten
Beker District Noord
vr 16 december 2022
- 21:00
ZVV Borger
4 6
Inter Maluku FC

wo 7 december 2022
Beker District Noord
wo 7 december 2022
- 21:30
z.v.v. REUZ
7 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2

wo 7 december 2022
Beker District Noord
wo 7 december 2022
- 21:00
c.v.v. Blauw Wit '34
2 6
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
Beker District Noord
wo 7 december 2022
- 21:00
zvv DOSKO
0 0
CSVC
Beker District Noord
wo 7 december 2022
- 20:00
Futsal Frisia 2
0 0
Futsal Frisia / Spin-Off
Beker District Noord
wo 7 december 2022
- 19:30
v.v. Usquert
3 3
VV PKC '83 2

vr 2 september 2022
Beker District Noord
vr 2 september 2022
- 22:00
Futsal Winsum 2
3 4
v.v. Usquert
Beker District Noord
vr 2 september 2022
- 20:00
z.v.v. AVANTI
4 5
Futsal Dragten
Beker District Noord
vr 2 september 2022
- 20:00
v.v. Drachtster Boys
4 5
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
Beker District Noord
vr 2 september 2022
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
3 2
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Beker District Noord
vr 2 september 2022
- 19:00
ZVV WMC / EP De Treffer 2
2 3
VV PKC '83 2

wo 31 augustus 2022
Beker District Noord
wo 31 augustus 2022
- 00:00
ZVF / Kunststofvloeren Nederland
1 4
Futsal Frisia / Spin-Off
Beker District Noord
wo 31 augustus 2022
- 00:00
Futsal Dragten 2
5 5
Inter Maluku FC
Beker District Noord
wo 31 augustus 2022
- 00:00
CSVC
3 2
Futsal Hoogeveen
Beker District Noord
wo 31 augustus 2022
- 00:00
c.v.v. Blauw Wit '34
4 3
De Herauten
Beker District Noord
wo 31 augustus 2022
- 00:00
c.s.v. De Leeuwarder Zwaluwen
5 6
VV Westerkwartier
ma 29 augustus 2022
Beker District Noord
ma 29 augustus 2022
- 00:00
ZVV Grijpskerk
2 6
Futsal Dragten 3


NIEUWSBERICHTEN BEKER


RECENTSTE VIDEO'S

error:
Cookieconsent met Real Cookie Banner P