Hoofdklasse C

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
W W W W
>
4
4
0
0
22
7
15
12
2
V W W W W
>
5
4
0
1
25
21
4
12
3
W W V W W
5
4
0
1
20
17
3
12
4
W V V W W
>
5
3
0
2
28
29
-1
9
5
V W W V
>
4
2
0
2
14
11
3
6
6
V V W W
>
4
2
0
2
23
21
2
6
7
W W V V
>
4
2
0
2
16
15
1
6
8
V V W W
>
4
2
0
2
25
26
-1
6
9
W W V V V
>
5
2
0
3
19
19
0
6
10
G W V V V
>
5
1
1
3
16
21
-5
4
11
G V V V V
>
5
0
1
4
16
29
-13
1
12
V V V V
>
4
0
0
4
10
18
-8
0

  • Programma
  • Uitslagen
  • Matrix
  • Periode 1
  • Periode 2
  • Periode 3
  • Video's
  • Bijzonderheden

Speelronde 8
13 nov 2020 20:00
G.L.Z. Delfshaven
- -
OACN-Boys 2
13 nov 2020 20:00
Delfshaven
-
-
OACN-Boys 2
| Topsportcentrum Rotterdam
Speelronde 9
16 nov 2020 20:00
ASW 2
- -
ZVV Den Haag 3
16 nov 2020 20:00
ASW 2
-
-
Den Haag 3
| De Dreef /Waddinxveen
16 nov 2020 21:00
Stompwijk '92
- -
z.v. Olympia GO
16 nov 2020 21:00
Stompwijk '92
-
-
Olympia
| Meerhorst / Leidschendam
20 nov 2020 20:00
F.C. Stanga
- -
WIA 2
20 nov 2020 20:00
Stanga
-
-
WIA 2
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
20 nov 2020 20:30
F.C. Tutor
- -
GZV Watergras 2
20 nov 2020 20:30
Tutor
-
-
Watergras 2
| TU-Hal / Delft
20 nov 2020 22:00
OACN-Boys 2
- -
FC Westland 2
20 nov 2020 22:00
OACN-Boys 2
-
-
Westland 2
| De Akkers / Spijkenisse
Speelronde 3
27 nov 2020 20:00
F.C. Stanga
- -
OACN-Boys 2
27 nov 2020 20:00
Stanga
-
-
OACN-Boys 2
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
Speelronde 4
27 nov 2020 21:00
ZVV Den Haag 3
- -
z.v. Olympia GO
27 nov 2020 21:00
Den Haag 3
-
-
Olympia
| De Schilp / Rijswijk

Speelronde 5
9 okt 2020 20:30
F.C. Tutor
8 1
OACN-Boys 2
9 okt 2020 20:30
Tutor
8
1
OACN-Boys 2
| TU-Hal / Delft
9 okt 2020 20:00
F.C. Stanga
4 7
FC Westland 2
9 okt 2020 20:00
Stanga
4
7
Westland 2
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
5 okt 2020 21:00
WIA 2
3 5
ZVV Den Haag 3
5 okt 2020 21:00
WIA 2
3
5
Den Haag 3
| Topsportcentrum Rotterdam
5 okt 2020 21:00
Stompwijk '92
4 5
G.L.Z. Delfshaven
5 okt 2020 21:00
Stompwijk '92
4
5
Delfshaven
| Meerhorst / Leidschendam
5 okt 2020 21:00
z.v. Olympia GO
5 4
GZV Watergras 2
5 okt 2020 21:00
Olympia
5
4
Watergras 2
| Staver / Sommelsdijk
5 okt 2020 20:00
ASW 2
3 4
c.v.v. Berkel
5 okt 2020 20:00
ASW 2
3
4
Berkel
| De Dreef /Waddinxveen
Speelronde 4
2 okt 2020 22:00
OACN-Boys 2
0 4
Stompwijk '92
2 okt 2020 22:00
OACN-Boys 2
0
4
Stompwijk '92
| De Akkers / Spijkenisse
2 okt 2020 20:00
G.L.Z. Delfshaven
3 2
F.C. Stanga
2 okt 2020 20:00
Delfshaven
3
2
Stanga
| Topsportcentrum Rotterdam
30 sep 2020 21:00
FC Westland 2
6 5
WIA 2
30 sep 2020 21:00
Westland 2
6
5
WIA 2
| De Pijl / Naaldwijk
30 sep 2020 21:00
c.v.v. Berkel
4 3
GZV Watergras 2
30 sep 2020 21:00
Berkel
4
3
Watergras 2
| Vermeulen Sporthal / Berkel en Rodenrijs
28 sep 2020 20:00
ASW 2
4 6
F.C. Tutor
28 sep 2020 20:00
ASW 2
4
6
Tutor
| De Dreef /Waddinxveen
Speelronde 3
25 sep 2020 20:30
F.C. Tutor
4 0
c.v.v. Berkel
25 sep 2020 20:30
Tutor
4
0
Berkel
| TU-Hal / Delft
21 sep 2020 22:00
GZV Watergras 2
4 6
ZVV Den Haag 3
21 sep 2020 22:00
Watergras 2
4
6
Den Haag 3
| Mammoet / Gouda
21 sep 2020 21:00
WIA 2
4 6
G.L.Z. Delfshaven
21 sep 2020 21:00
WIA 2
4
6
Delfshaven
| Topsportcentrum Rotterdam
21 sep 2020 21:00
z.v. Olympia GO
8 5
FC Westland 2
21 sep 2020 21:00
Olympia
8
5
Westland 2
| Staver / Sommelsdijk
21 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
5 1
ASW 2
21 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
5
1
ASW 2
| Meerhorst / Leidschendam
Speelronde 2
18 sep 2020 22:00
OACN-Boys 2
8 0
WIA 2
18 sep 2020 22:00
OACN-Boys 2
8
0
WIA 2
| De Akkers / Spijkenisse
18 sep 2020 20:00
G.L.Z. Delfshaven
10 9
z.v. Olympia GO
18 sep 2020 20:00
Delfshaven
10
9
Olympia
| Topsportcentrum Rotterdam
16 sep 2020 20:00
c.v.v. Berkel
7 6
ZVV Den Haag 3
16 sep 2020 20:00
Berkel
7
6
Den Haag 3
| Vermeulen Sporthal / Berkel en Rodenrijs
16 sep 2020 20:00
FC Westland 2
3 6
GZV Watergras 2
16 sep 2020 20:00
Westland 2
3
6
Watergras 2
| De Pijl / Naaldwijk
14 sep 2020 20:00
ASW 2
4 2
F.C. Stanga
14 sep 2020 20:00
ASW 2
4
2
Stanga
| De Dreef /Waddinxveen
Speelronde 1
11 sep 2020 20:00
F.C. Stanga
2 4
F.C. Tutor
11 sep 2020 20:00
Stanga
2
4
Tutor
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
9 sep 2020 21:00
ZVV Den Haag 3
6 7
FC Westland 2
9 sep 2020 21:00
Den Haag 3
6
7
Westland 2
| De Schilp / Rijswijk
7 sep 2020 21:00
WIA 2
4 4
ASW 2
7 sep 2020 21:00
WIA 2
4
4
ASW 2
| Topsportcentrum Rotterdam
7 sep 2020 21:00
z.v. Olympia GO
3 7
OACN-Boys 2
7 sep 2020 21:00
Olympia
3
7
OACN-Boys 2
| Staver / Sommelsdijk
7 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
1 5
c.v.v. Berkel
7 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
1
5
Berkel
| Meerhorst / Leidschendam
7 sep 2020 20:00
GZV Watergras 2
2 1
G.L.Z. Delfshaven
7 sep 2020 20:00
Watergras 2
2
1
Delfshaven
| Mammoet / Gouda

weergeven op volledig scherm
Tutor
Delfshaven
Berkel
Westland 2
Stompwijk '92
Den Haag 3
OACN-Boys 2
Olympia
Watergras 2
ASW 2
WIA 2
Stanga
1 Tutor 4–0 8–1
2 Delfshaven 10–9 3–2
3 Berkel 7–6 4–3
4 Westland 2 3–6 6–5
5 Stompwijk '92 4–5 1–5 5–1
6 Den Haag 3 6–7
7 OACN-Boys 2 0–4 8–0
8 Olympia 8–5 3–7 5–4
9 Watergras 2 2–1 4–6
10 ASW 2 4–6 3–4 4–2
11 WIA 2 4–6 3–5 4–4
12 Stanga 2–4 4–7

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
4
4
0
0
22
7
15
12
2
5
4
0
1
25
21
4
12
3
5
4
0
1
20
17
3
12
4
5
3
0
2
28
29
-1
9
5
4
2
0
2
14
11
3
6
6
4
2
0
2
23
21
2
6
7
4
2
0
2
16
15
1
6
8
4
2
0
2
25
26
-1
6
9
5
2
0
3
19
19
0
6
10
5
1
1
3
16
21
-5
4
11
5
0
1
4
16
29
-13
1
12
4
0
0
4
10
18
-7
0

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

In verband met de verscherpte corona maatregelen zijn alle wedstrijden vanaf 13 oktober 2020 afgelast tot nader bericht.

1552Votes
love 1032 Love
wink 304 Wink
lol 144 LoL
wow 78 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry
error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK