HOOFDKLASSE C 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

PROGRAMMA

HOOFDKLASSE C 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

UITSLAGEN

UITSLAGEN

HOOFDKLASSE C 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

PROGRAMMA

HOOFDKLASSE C 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

HOOFDKLASSE C 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

HOOFDKLASSE C 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

weergeven op volledig scherm
ASW 2
CWO
FC Westland 3
Future Impact Futsal
Jong Actief Rotterdam
OACN-Boys 2
Sportclub Excelsior
The Talent Academy
VV Bergambacht
WIA
ZVV Den Haag 3
ZVV Rotterdamse Studenten
1
ASW 2
2
CWO
3
FC Westland 3
4
Future Impact Futsal
5
Jong Actief Rotterdam
6
OACN-Boys 2
7
Sportclub Excelsior
8
The Talent Academy
9
VV Bergambacht
10
WIA
11
ZVV Den Haag 3
12
ZVV Rotterdamse Studenten

HOOFDKLASSE C 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

KAMPIOEN HOOFDKLASSE C 2023/2024

ROHDA ’76

HOOFDKLASSE C 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
Rohda '76
W W V W W
57
22
81
163
82
19
0
3
2
48
22
77
157
80
15
3
4
3
NOCKralingen
W W W W W
45
22
61
134
73
13
6
3
4
44
22
43
146
103
14
2
6
5
FC Westland 3
V V W W W
33
22
20
109
89
10
3
9
6
ZVV Den Haag 2
V GS W V W
31
22
14
121
107
10
1
11
7
LFC 2
W V V V GS
25
22
-30
112
142
7
4
11
8
25
22
-30
69
99
7
4
11
9
OACN-Boys 2
V W W V GS
25
22
-66
78
144
8
1
13
10
18
22
-45
81
126
6
3
13
11
ZV Olympia GO
V W GS V V
12
22
-38
91
129
6
1
15
12
8
22
-87
60
147
2
2
18
* PK1: Rohda '76 (over op RV & AV Steeds Hooger)
* PK2: Rohda '76 (over op GZV Watergras 2)
* PK3: NOCKralingen

* ZV Olympia GO heeft 7 punten in mindering
* Alexandria'66 heeft 3 punten in mindering

* 04-204 Futsal Rotterdam 3 uit de competitie

KAMPIOEN HOOFDKLASSE C 2022/2023

F.C. STANGA

Hoofdklasse C 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
F.C. Stanga
W W W V GS
41
18
43
97
54
13
2
3
2
39
18
71
136
65
13
0
5
3
F.C. Tutor
W W W W W
36
18
31
84
53
12
0
6
4
36
18
28
103
75
12
0
6
5
35
18
15
84
69
11
2
5
6
ZVV Den Haag 3
W V GS V V
28
18
7
97
90
9
1
8
7
LFC 2
V W V V W
15
18
-48
53
101
5
0
13
8
12
18
-73
84
157
4
0
14
9
11
18
-20
56
76
3
2
13
10
OACN-Boys 2
W W V V V
10
18
-54
59
113
4
1
13
*** OACN-BOYS 2 HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** ASW 2 PER 05-2023 UIT DE COMPETITIE
*** Z.V. OLYMPIA GO PER 05-2023 UIT DE COMPETITIE

*** PK1: S.V. DELTASPORT
*** PK2: FUTSAL ROTTERDAM 3
*** PK3: FC TUTOR

DE FINALE WORDT NIET GESPEELD ZODAT STOMPWIJK’92 ZICH HANDHAAFT IN DE TOPKLASSE B

Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 21:00
Deltasport Futsal
5 3
Futsal Rotterdam 3
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
F.C. Tutor
2 1
Deltasport Futsal
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 22 mei 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 3
7 1
F.C. Tutor

KAMPIOEN HOOFDKLASSE C 2021/2022

FC WESTLAND 2

Hoofdklasse C 2021/2022

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
FC Westland 2
W W W V V
46
22
27
108
81
15
1
6
2
c.v.v. Berkel
V W W V W
45
22
54
129
75
14
3
5
3
LFC
W W W W W
44
22
38
113
75
13
5
4
4
Stompwijk '92
V W W V W
40
22
34
86
52
12
4
6
5
F.C. Tutor
W W V V W
38
22
35
85
50
11
5
6
6
37
22
-8
78
86
12
1
9
7
WIA 2
V V V W W
28
22
-10
61
71
8
4
10
8
21
22
-32
94
126
6
3
13
9
GZV Watergras 2
GS W V V GS
19
22
-24
66
90
5
4
13
10
ASW 2
W W V V V
19
22
-49
84
133
7
1
14
11
OACN-Boys 2
V V W V V
16
22
-30
70
100
5
4
13
12
F.C. Stanga
V W GS V V
15
22
-35
91
126
5
3
14
*** ASW 2 heeft 3 punten in mindering
*** F.C. Stanga heeft 3 punten in mindering
*** OACN-Boys 2 heeft 3 punten in mindering

NIEUWSBERICHTEN HOOFDKLASSE


RECENTSTE VIDEO'S

error:
Cookieconsent met Real Cookie Banner P