donderdag 9 februari 2023

ZAALVOETBAL ONLINE

Dé zaalvoetbalsite van Nederland !!!

Hoofdklasse C


Hoofdklasse C 2022/2023

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
FC Stanga
V W W G W
>
13
11
1
1
67
39
28
34
2
15
11
1
3
74
57
17
34
3
s.v. Deltasport
W W V W V
>
14
10
0
4
102
50
52
30
4
L.V.V. Lugdunum
W V W W V
>
16
9
1
6
86
62
24
28
5
ZVV Den Haag 3
W W W W V
>
14
9
0
5
79
71
8
27
6
F.C. Tutor
V W V V V
>
14
7
0
7
51
51
0
21
7
z.v. Olympia GO
V W W W V
>
13
7
1
5
83
53
30
15
8
FC Boshuizen 2
V V W V W
>
14
5
0
9
48
77
-29
15
9
GZV Watergras 2
V W G V W
>
15
4
1
10
36
59
-23
13
10
GLZ Delfshaven
V V V V V
>
13
4
0
9
61
90
-29
12
11
OACN-Boys 2
W V V V V
>
13
3
1
9
43
75
-32
7
12
ASW 2
V V W V W
>
16
2
0
14
63
109
-46
6
*** Z.V. OLYMPIA GO HEEFT 7 PUNTEN IN MINDERING
*** OACN-BOYS 2 HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING

Promotie / Degradatie

Regeling nacompetitie Topklasse B/Hoofdklasse C

Ronde 1
De drie periodekampioenen spelen een halve competitie, ieder team speelt eenmaal een thuiswedstrijd. Voor wedstrijd B en C is het mogelijk dat de volgorde van de teams wordt gewijzigd volgens onderstaand schema;
A. 1e periodekampioen poule C - 2e periodekampioen poule C
B Verliezer wedstrijd A - 3e periodekampioen poule C
C Winnaar wedstrijd A - 3e periodekampioen poule C
De winnaar van deze halve competitie plaatst zich voor de 2e ronde

Ronde 2
A. Herkanser Topklasse B - Winnaar halve competitie.
De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse B.


Kampioenschap/promotie/degradatie Hoofdklasse C

De kampioen van Hoofdklasse C promoveert naar de Topklasse B. Er vindt alleen rechtstreekse degradatie vanuit de Hoofdklasse plaats indien er teams vanuit de categorie B zich aanmelden om te promoveren naar de Hoofdklasse.

15 april 2023 is de peildatum voor de teams in de categorie B om aan te geven of men wil promoveren naar de Hoofdklasse.


Kampioenschap/promotie 1e Klasse

De 1e t/m 5e klasse (inclusief hallencompetitie) in West II vallen onder de categorie B. Voor deze categorie geldt vrije inschrijving. Teams worden bij een kampioenschap niet automatisch overgezet naar een klasse hoger. Dit kan de vereniging zelf doen bij de inschrijvingen voor het seizoen 2023/’24.

Programma

10 feb 2023
Hoofdklasse C
10 feb 2023
- 21:00
FC Stanga
- -
s.v. Deltasport
Hoofdklasse C
10 feb 2023
- 22:10
OACN-Boys 2
- -
GLZ Delfshaven
13 feb 2023
Hoofdklasse C
13 feb 2023
- 21:00
s.v. Deltasport
- -
ASW 2
Hoofdklasse C
13 feb 2023
- 21:00
Futsal Rotterdam 3
- -
OACN-Boys 2
15 feb 2023
Hoofdklasse C
15 feb 2023
- 20:30
FC Boshuizen 2
- -
FC Stanga
17 feb 2023
Hoofdklasse C
17 feb 2023
- 20:00
GLZ Delfshaven
- -
L.V.V. Lugdunum
Hoofdklasse C
17 feb 2023
- 20:30
F.C. Tutor
- -
GZV Watergras 2
Hoofdklasse C
17 feb 2023
- 21:00
ZVV Den Haag 3
- -
z.v. Olympia GO
22 feb 2023
Hoofdklasse C
22 feb 2023
- 20:30
FC Boshuizen 2
- -
OACN-Boys 2
24 feb 2023
Hoofdklasse C
24 feb 2023
- 20:30
F.C. Tutor
- -
z.v. Olympia GO
Hoofdklasse C
24 feb 2023
- 21:00
ZVV Den Haag 3
- -
GZV Watergras 2
27 feb 2023
Hoofdklasse C
27 feb 2023
- 20:45
z.v. Olympia GO
- -
Futsal Rotterdam 3
3 mrt 2023
Hoofdklasse C
3 mrt 2023
- 20:00
GLZ Delfshaven
- -
OACN-Boys 2
Hoofdklasse C
3 mrt 2023
- 20:00
ZVV Den Haag 3
- -
s.v. Deltasport
6 mrt 2023
Hoofdklasse C
6 mrt 2023
- 20:00
ASW 2
- -
FC Boshuizen 2
Hoofdklasse C
6 mrt 2023
- 20:00
GZV Watergras 2
- -
s.v. Deltasport
Hoofdklasse C
6 mrt 2023
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
- -
Futsal Rotterdam 3
Hoofdklasse C
6 mrt 2023
- 20:45
z.v. Olympia GO
- -
F.C. Tutor
10 mrt 2023
Hoofdklasse C
10 mrt 2023
- 21:00
FC Stanga
- -
GLZ Delfshaven
Hoofdklasse C
10 mrt 2023
- 22:00
OACN-Boys 2
- -
ZVV Den Haag 3
5 apr 2023
Hoofdklasse C
5 apr 2023
- 21:00
FC Stanga
- -
z.v. Olympia GO

Uitslagen

6 feb 2023
Hoofdklasse C
6 feb 2023
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
4 5
FC Boshuizen 2
Hoofdklasse C
6 feb 2023
- 20:00
GZV Watergras 2
3 2
z.v. Olympia GO
Hoofdklasse C
6 feb 2023
- 20:00
ASW 2
6 3
F.C. Tutor
Hoofdklasse C
6 feb 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 3
4 3
ZVV Den Haag 3
3 feb 2023
Hoofdklasse C
3 feb 2023
- 20:30
F.C. Tutor
0 5
FC Stanga
Hoofdklasse C
3 feb 2023
- 20:00
GLZ Delfshaven
3 6
Futsal Rotterdam 3
30 jan 2023
Hoofdklasse C
30 jan 2023
- 20:45
z.v. Olympia GO
13 7
ASW 2
Hoofdklasse C
30 jan 2023
- 20:00
s.v. Deltasport
3 4
L.V.V. Lugdunum
27 jan 2023
Hoofdklasse C
27 jan 2023
- 22:00
OACN-Boys 2
4 9
s.v. Deltasport
Hoofdklasse C
27 jan 2023
- 20:00
GLZ Delfshaven
2 7
ZVV Den Haag 3
23 jan 2023
Hoofdklasse C
23 jan 2023
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
6 2
F.C. Tutor
Hoofdklasse C
23 jan 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 3
6 5
FC Boshuizen 2
Hoofdklasse C
23 jan 2023
- 20:00
ASW 2
4 2
GZV Watergras 2
20 jan 2023
Hoofdklasse C
20 jan 2023
- 21:00
ZVV Den Haag 3
7 3
ASW 2
Hoofdklasse C
20 jan 2023
- 20:30
F.C. Tutor
10 1
OACN-Boys 2
18 jan 2023
Hoofdklasse C
18 jan 2023
- 20:30
FC Boshuizen 2
4 2
GLZ Delfshaven
16 jan 2023
Hoofdklasse C
16 jan 2023
- 21:00
s.v. Deltasport
6 7
Futsal Rotterdam 3
Hoofdklasse C
16 jan 2023
- 20:45
z.v. Olympia GO
5 3
L.V.V. Lugdunum
Hoofdklasse C
16 jan 2023
- 20:00
GZV Watergras 2
2 2
FC Stanga
13 jan 2023
Hoofdklasse C
13 jan 2023
- 21:00
ZVV Den Haag 3
4 3
Futsal Rotterdam 3
9 jan 2023
Hoofdklasse C
9 jan 2023
- 20:00
GZV Watergras 2
4 1
OACN-Boys 2
Hoofdklasse C
9 jan 2023
- 20:00
ASW 2
4 7
L.V.V. Lugdunum
16 dec 2022
Hoofdklasse C
16 dec 2022
- 21:00
ZVV Den Haag 3
8 1
FC Boshuizen 2
Hoofdklasse C
16 dec 2022
- 20:30
F.C. Tutor
2 3
Futsal Rotterdam 3
12 dec 2022
Hoofdklasse C
12 dec 2022
- 20:45
z.v. Olympia GO
12 2
OACN-Boys 2
Hoofdklasse C
12 dec 2022
- 20:00
GZV Watergras 2
3 7
L.V.V. Lugdunum
Hoofdklasse C
12 dec 2022
- 20:00
ASW 2
3 5
FC Stanga
Hoofdklasse C
12 dec 2022
- 20:00
s.v. Deltasport
17 3
GLZ Delfshaven
2 dec 2022
Hoofdklasse C
2 dec 2022
- 22:00
GLZ Delfshaven
3 12
F.C. Tutor
Hoofdklasse C
2 dec 2022
- 22:00
OACN-Boys 2
4 3
GZV Watergras 2
Hoofdklasse C
2 dec 2022
- 21:00
FC Stanga
6 5
ZVV Den Haag 3
30 nov 2022
Hoofdklasse C
30 nov 2022
- 20:30
FC Boshuizen 2
0 6
s.v. Deltasport
28 nov 2022
Hoofdklasse C
28 nov 2022
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
9 2
ASW 2
Hoofdklasse C
28 nov 2022
- 20:00
Futsal Rotterdam 3
5 2
z.v. Olympia GO
25 nov 2022
Hoofdklasse C
25 nov 2022
- 21:00
FC Stanga
2 5
L.V.V. Lugdunum
Hoofdklasse C
25 nov 2022
- 20:30
F.C. Tutor
4 2
FC Boshuizen 2
21 nov 2022
Hoofdklasse C
21 nov 2022
- 20:45
z.v. Olympia GO
5 1
GLZ Delfshaven
Hoofdklasse C
21 nov 2022
- 20:00
ASW 2
5 7
OACN-Boys 2
Hoofdklasse C
21 nov 2022
- 20:00
GZV Watergras 2
1 5
Futsal Rotterdam 3
Hoofdklasse C
21 nov 2022
- 20:00
s.v. Deltasport
15 4
ZVV Den Haag 3
18 nov 2022
Hoofdklasse C
18 nov 2022
- 22:00
OACN-Boys 2
2 3
FC Stanga
Hoofdklasse C
18 nov 2022
- 22:00
GLZ Delfshaven
5 3
GZV Watergras 2
Hoofdklasse C
18 nov 2022
- 21:00
ZVV Den Haag 3
2 9
L.V.V. Lugdunum
16 nov 2022
Hoofdklasse C
16 nov 2022
- 20:30
FC Boshuizen 2
4 2
z.v. Olympia GO
14 nov 2022
Hoofdklasse C
14 nov 2022
- 20:00
Futsal Rotterdam 3
5 4
ASW 2
Hoofdklasse C
14 nov 2022
- 20:00
s.v. Deltasport
8 0
F.C. Tutor
11 nov 2022
Hoofdklasse C
11 nov 2022
- 21:00
FC Stanga
8 5
Futsal Rotterdam 3
Hoofdklasse C
11 nov 2022
- 20:30
F.C. Tutor
1 5
ZVV Den Haag 3
7 nov 2022
Hoofdklasse C
7 nov 2022
- 20:45
z.v. Olympia GO
3 8
s.v. Deltasport
Hoofdklasse C
7 nov 2022
- 20:00
GZV Watergras 2
2 1
FC Boshuizen 2
Hoofdklasse C
7 nov 2022
- 20:00
ASW 2
2 7
GLZ Delfshaven
Hoofdklasse C
7 nov 2022
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
5 8
OACN-Boys 2
4 nov 2022
Hoofdklasse C
4 nov 2022
- 22:00
GLZ Delfshaven
3 6
FC Stanga
Hoofdklasse C
4 nov 2022
- 21:00
ZVV Den Haag 3
5 3
OACN-Boys 2
2 nov 2022
Hoofdklasse C
2 nov 2022
- 20:30
FC Boshuizen 2
6 5
ASW 2
31 okt 2022
Hoofdklasse C
31 okt 2022
- 21:00
Futsal Rotterdam 3
4 3
L.V.V. Lugdunum
Hoofdklasse C
31 okt 2022
- 21:00
s.v. Deltasport
8 2
GZV Watergras 2
21 okt 2022
Hoofdklasse C
21 okt 2022
- 20:30
F.C. Tutor
5 2
ASW 2
14 okt 2022
Hoofdklasse C
14 okt 2022
- 22:00
OACN-Boys 2
5 5
Futsal Rotterdam 3
Hoofdklasse C
14 okt 2022
- 21:00
FC Stanga
9 2
FC Boshuizen 2
10 okt 2022
Hoofdklasse C
10 okt 2022
- 20:45
z.v. Olympia GO
13 3
ZVV Den Haag 3
Hoofdklasse C
10 okt 2022
- 20:00
ASW 2
3 7
s.v. Deltasport
Hoofdklasse C
10 okt 2022
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
7 9
GLZ Delfshaven
Hoofdklasse C
10 okt 2022
- 20:00
GZV Watergras 2
2 4
F.C. Tutor
5 okt 2022
Hoofdklasse C
5 okt 2022
- 20:30
FC Boshuizen 2
2 3
L.V.V. Lugdunum
3 okt 2022
Hoofdklasse C
3 okt 2022
- 21:00
s.v. Deltasport
4 5
FC Stanga
Hoofdklasse C
3 okt 2022
- 20:45
z.v. Olympia GO
7 3
GZV Watergras 2
30 sep 2022
Hoofdklasse C
30 sep 2022
- 22:00
OACN-Boys 2
4 10
FC Boshuizen 2
Hoofdklasse C
30 sep 2022
- 21:00
FC Stanga
6 1
F.C. Tutor
26 sep 2022
Hoofdklasse C
26 sep 2022
- 20:00
ASW 2
6 12
z.v. Olympia GO
Hoofdklasse C
26 sep 2022
- 20:00
GZV Watergras 2
1 3
ZVV Den Haag 3
Hoofdklasse C
26 sep 2022
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
11 4
s.v. Deltasport
Hoofdklasse C
26 sep 2022
- 20:00
Futsal Rotterdam 3
6 3
GLZ Delfshaven
23 sep 2022
Hoofdklasse C
23 sep 2022
- 21:30
F.C. Tutor
5 1
L.V.V. Lugdunum
Hoofdklasse C
23 sep 2022
- 21:00
ZVV Den Haag 3
12 5
GLZ Delfshaven
21 sep 2022
Hoofdklasse C
21 sep 2022
- 20:30
FC Boshuizen 2
3 7
Futsal Rotterdam 3
19 sep 2022
Hoofdklasse C
19 sep 2022
- 21:00
s.v. Deltasport
2 1
OACN-Boys 2
Hoofdklasse C
19 sep 2022
- 20:45
z.v. Olympia GO
5 6
FC Stanga
Hoofdklasse C
19 sep 2022
- 20:00
GZV Watergras 2
3 2
ASW 2
16 sep 2022
Hoofdklasse C
16 sep 2022
- 21:00
FC Stanga
4 2
GZV Watergras 2
Hoofdklasse C
16 sep 2022
- 21:00
OACN-Boys 2
1 2
F.C. Tutor
Hoofdklasse C
16 sep 2022
- 20:00
GLZ Delfshaven
15 3
FC Boshuizen 2
12 sep 2022
Hoofdklasse C
12 sep 2022
- 21:00
Futsal Rotterdam 3
3 5
s.v. Deltasport
Hoofdklasse C
12 sep 2022
- 20:00
ASW 2
5 11
ZVV Den Haag 3
Hoofdklasse C
12 sep 2022
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
2 2
z.v. Olympia GO

Matrix

weergeven op volledig scherm
Stanga
Futsal Rotterdam 3
Deltasport
Lugdunum
Den Haag 3
Tutor
Olympia
Boshuizen 2
Watergras 2
GLZ Delfshaven
OACN-Boys 2
ASW 2
1
Stanga
8–5 2–5 6–5 6–1 9–2 4–2
2
Futsal Rotterdam 3
3–5 4–3 4–3 5–2 6–5 6–3 5–4
3
Deltasport
4–5 6–7 3–4 15–4 8–0 8–2 17–3 2–1
4
Lugdunum
11–4 6–2 2–2 4–5 7–9 5–8 9–2
5
Den Haag 3
4–3 2–9 8–1 12–5 5–3 7–3
6
Tutor
0–5 2–3 5–1 1–5 4–2 10–1 5–2
7
Olympia
5–6 3–8 5–3 13–3 7–3 5–1 12–2 13–7
8
Boshuizen 2
3–7 0–6 2–3 4–2 4–2 6–5
9
Watergras 2
2–2 1–5 3–7 1–3 2–4 3–2 2–1 4–1 3–2
10
GLZ Delfshaven
3–6 3–6 2–7 3–12 15–3 5–3
11
OACN-Boys 2
2–3 5–5 4–9 1–2 4–10 4–3
12
ASW 2
3–5 3–7 4–7 5–11 6–3 6–12 4–2 2–7 5–7

Video's


Hoofdklasse C 2021/2022

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
FC Westland 2
W W W V V
22
15
1
6
108
81
27
46
2
c.v.v. Berkel
V W W V W
22
14
3
5
129
75
54
45
3
FC Boshuizen
W W W W W
22
13
5
4
113
75
38
44
4
Stompwijk '92
V W W V W
22
12
4
6
86
52
34
40
5
F.C. Tutor
W W V V W
22
11
5
6
85
50
35
38
6
22
12
1
9
78
86
-8
37
7
WIA 2
V V V W W
22
8
4
10
61
71
-10
28
8
22
6
3
13
94
126
-32
21
9
22
5
4
13
66
90
-24
19
10
ASW 2
W W V V V
22
7
1
14
84
133
-49
19
11
OACN-Boys 2
V V W V V
22
5
4
13
70
100
-30
16
12
FC Stanga
V W G V V
22
5
3
14
91
126
-35
15
*** ASW 2 heeft 3 punten in mindering
*** F.C. Stanga heeft 3 punten in mindering
*** OACN-Boys 2 heeft 3 punten in mindering
error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK