PROGRAMMA

HOOFDKLASSE E 2023/2024

* PK1: ZVV Awt-Gelaen (over op FC De Heiputters)
* PK2: ZVV Awt-Gelaen (over op TZR Fermonia Boys 3)
* PK3: ZV Weert 2 (over op ZVV Remunj)
* Zaalvoetbal Weert 2 heeft 3 punten in mindering
* 09-2023 F.C. Coronaas 3 uit de competitie

UITSLAGEN

ma 25 maart 2024 20:00
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
4
3
Tigers Roermond 3
ma 25 maart 2024 19:30
TZR Fermonia Boys 3
3
4
ZVV Remunj
za 23 maart 2024 20:00
FC De Heiputters
12
7
TZR Fermonia Boys 3
Meer weergeven spinner

UITSLAGEN

ma 25 maart 2024 20:00
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
4
3
Tigers Roermond 3
ma 25 maart 2024 19:30
TZR Fermonia Boys 3
3
4
ZVV Remunj
za 23 maart 2024 20:00
FC De Heiputters
12
7
TZR Fermonia Boys 3
Meer weergeven spinner

HOOFDKLASSE E 2023/2024

* PK1: ZVV Awt-Gelaen (over op FC De Heiputters)
* PK2: ZVV Awt-Gelaen (over op TZR Fermonia Boys 3)
* PK3: ZV Weert 2 (over op ZVV Remunj)
* Zaalvoetbal Weert 2 heeft 3 punten in mindering
* 09-2023 F.C. Coronaas 3 uit de competitie

PROGRAMMA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Speelronde 1
ma 11 september 2023
- 20:30
ZVV Remunj
3 5
FC De Heiputters
za 16 september 2023
- 19:00
Tigers Roermond 3
4 4
Zaalvoetbal Weert 2
Speelronde 2
ma 18 september 2023
- 19:00
Zaalvoetbal Weert 2
0 6
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
ma 18 september 2023
- 19:30
TZR Fermonia Boys 3
2 4
Tigers Roermond 3
Speelronde 3
ma 25 september 2023
- 20:00
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
7 4
TZR Fermonia Boys 3
za 30 september 2023
- 19:00
Tigers Roermond 3
2 4
FC De Heiputters
Speelronde 4
ma 2 oktober 2023
- 19:30
TZR Fermonia Boys 3
4 10
Zaalvoetbal Weert 2
ma 2 oktober 2023
- 20:30
ZVV Remunj
2 11
Tigers Roermond 3
za 7 oktober 2023
- 20:00
FC De Heiputters
2 4
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
Speelronde 5
ma 9 oktober 2023
- 19:00
Zaalvoetbal Weert 2
7 1
FC De Heiputters
ma 9 oktober 2023
- 20:00
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
7 2
ZVV Remunj
Speelronde 6
ma 23 oktober 2023
- 20:30
ZVV Remunj
1 5
Zaalvoetbal Weert 2
za 28 oktober 2023
- 19:00
FC De Heiputters
24 3
TZR Fermonia Boys 3
Speelronde 7
ma 30 oktober 2023
- 19:30
TZR Fermonia Boys 3
5 12
ZVV Remunj
ma 30 oktober 2023
- 20:00
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
7 2
Tigers Roermond 3
Speelronde 8
ma 6 november 2023
- 19:00
Zaalvoetbal Weert 2
5 4
Tigers Roermond 3
za 11 november 2023
- 20:00
FC De Heiputters
2 4
ZVV Remunj
Speelronde 9
za 18 november 2023
- 19:30
Tigers Roermond 3
4 7
TZR Fermonia Boys 3
ma 27 november 2023
- 21:30
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
6 2
Zaalvoetbal Weert 2
Speelronde 10
ma 20 november 2023
- 19:30
TZR Fermonia Boys 3
2 3
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
za 25 november 2023
- 20:00
FC De Heiputters
3 5
Tigers Roermond 3
Speelronde 11
ma 4 december 2023
- 19:00
Zaalvoetbal Weert 2
5 8
TZR Fermonia Boys 3
ma 4 december 2023
- 20:00
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
11 2
FC De Heiputters
za 9 december 2023
- 19:00
Tigers Roermond 3
2 4
ZVV Remunj
Speelronde 12
ma 11 december 2023
- 20:30
ZVV Remunj
3 7
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
za 16 december 2023
- 20:00
FC De Heiputters
7 6
Zaalvoetbal Weert 2
Speelronde 13
ma 15 januari 2024
- 19:00
Zaalvoetbal Weert 2
9 4
ZVV Remunj
ma 15 januari 2024
- 19:30
TZR Fermonia Boys 3
7 2
FC De Heiputters
Speelronde 14
za 20 januari 2024
- 19:00
Tigers Roermond 3
3 1
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
ma 22 januari 2024
- 20:30
ZVV Remunj
4 9
TZR Fermonia Boys 3
Speelronde 15
ma 29 januari 2024
- 20:30
ZVV Remunj
5 2
FC De Heiputters
za 3 februari 2024
- 19:30
Tigers Roermond 3
6 13
Zaalvoetbal Weert 2
Speelronde 16
ma 19 februari 2024
- 19:00
Zaalvoetbal Weert 2
6 8
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
ma 19 februari 2024
- 19:30
TZR Fermonia Boys 3
4 6
Tigers Roermond 3
Speelronde 17
ma 26 februari 2024
- 20:00
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
2 4
TZR Fermonia Boys 3
za 2 maart 2024
- 19:30
Tigers Roermond 3
7 5
FC De Heiputters
Speelronde 18
ma 4 maart 2024
- 19:30
TZR Fermonia Boys 3
5 9
Zaalvoetbal Weert 2
ma 4 maart 2024
- 20:30
ZVV Remunj
8 2
Tigers Roermond 3
za 9 maart 2024
- 20:00
FC De Heiputters
4 5
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
Speelronde 19
ma 11 maart 2024
- 19:00
Zaalvoetbal Weert 2
7 1
FC De Heiputters
ma 11 maart 2024
- 20:00
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
6 4
ZVV Remunj
Speelronde 20
ma 18 maart 2024
- 20:30
ZVV Remunj
4 5
Zaalvoetbal Weert 2
za 23 maart 2024
- 20:00
FC De Heiputters
12 7
TZR Fermonia Boys 3
Speelronde 21
ma 25 maart 2024
- 19:30
TZR Fermonia Boys 3
3 4
ZVV Remunj
ma 25 maart 2024
- 20:00
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
4 3
Tigers Roermond 3

HOOFDKLASSE E 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
39
15
41
84
43
13
0
2
2
25
15
24
93
69
9
1
5
3
19
15
-8
65
73
6
1
8
4
ZVV Remunj
W W V V W
18
15
-16
64
80
6
0
9
5 โ–ฒ
15
15
-7
76
83
5
0
10
6 โ–ผ
15
15
-34
74
108
5
0
10
* PK1: ZVV Awt-Gelaen (over op FC De Heiputters)
* PK2: ZVV Awt-Gelaen (over op TZR Fermonia Boys 3)
* PK3: ZV Weert 2 (over op ZVV Remunj)
* Zaalvoetbal Weert 2 heeft 3 punten in mindering
* 09-2023 F.C. Coronaas 3 uit de competitie

HOOFDKLASSE E 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
39
15
41
84
43
13
0
2
2
25
15
24
93
69
9
1
5
3
19
15
-8
65
73
6
1
8
4
ZVV Remunj
W W V V W
18
15
-16
64
80
6
0
9
5 โ–ฒ
15
15
-7
76
83
5
0
10
6 โ–ผ
15
15
-34
74
108
5
0
10
* PK1: ZVV Awt-Gelaen (over op FC De Heiputters)
* PK2: ZVV Awt-Gelaen (over op TZR Fermonia Boys 3)
* PK3: ZV Weert 2 (over op ZVV Remunj)
* Zaalvoetbal Weert 2 heeft 3 punten in mindering
* 09-2023 F.C. Coronaas 3 uit de competitie

ma 25 maart 2024
ma 25 maart 2024
- 20:00
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
4 3
Tigers Roermond 3
ma 25 maart 2024
- 19:30
TZR Fermonia Boys 3
3 4
ZVV Remunj
za 23 maart 2024
za 23 maart 2024
- 20:00
FC De Heiputters
12 7
TZR Fermonia Boys 3
Meer weergeven spinner

HOOFDKLASSE E 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
39
15
41
84
43
13
0
2
2
25
15
24
93
69
9
1
5
3
19
15
-8
65
73
6
1
8
4
ZVV Remunj
W W V V W
18
15
-16
64
80
6
0
9
5 โ–ฒ
15
15
-7
76
83
5
0
10
6 โ–ผ
15
15
-34
74
108
5
0
10
* PK1: ZVV Awt-Gelaen (over op FC De Heiputters)
* PK2: ZVV Awt-Gelaen (over op TZR Fermonia Boys 3)
* PK3: ZV Weert 2 (over op ZVV Remunj)
* Zaalvoetbal Weert 2 heeft 3 punten in mindering
* 09-2023 F.C. Coronaas 3 uit de competitie
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
Zaalvoetbal Weert 2
Tigers Roermond 3
ZVV Remunj
FC De Heiputters
TZR Fermonia Boys 3
1
ZVV Awt-Gelaen ๐Ÿ†
6โ€“2 7โ€“2 7โ€“2 11โ€“2 7โ€“4
2
Zaalvoetbal Weert 2
0โ€“6 5โ€“4 9โ€“4 7โ€“1 5โ€“8
3
Tigers Roermond 3
3โ€“1 4โ€“4 2โ€“4 2โ€“4 4โ€“7
4
ZVV Remunj
3โ€“7 1โ€“5 2โ€“11 3โ€“5 4โ€“9
5
FC De Heiputters
2โ€“4 7โ€“6 3โ€“5 2โ€“4 24โ€“3
6
TZR Fermonia Boys 3
2โ€“3 4โ€“10 2โ€“4 5โ€“12 7โ€“2

HOOFDKLASSE E 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
39
15
41
84
43
13
0
2
2
25
15
24
93
69
9
1
5
3
19
15
-8
65
73
6
1
8
4
ZVV Remunj
W W V V W
18
15
-16
64
80
6
0
9
5 โ–ฒ
15
15
-7
76
83
5
0
10
6 โ–ผ
15
15
-34
74
108
5
0
10
* PK1: ZVV Awt-Gelaen (over op FC De Heiputters)
* PK2: ZVV Awt-Gelaen (over op TZR Fermonia Boys 3)
* PK3: ZV Weert 2 (over op ZVV Remunj)
* Zaalvoetbal Weert 2 heeft 3 punten in mindering
* 09-2023 F.C. Coronaas 3 uit de competitie

De kampioen van poule E promoveert naar Topklasse D. De nummer 2 promoveert naar de Topklasse D.

Uit de Topklasse D vindt geen rechtstreekse degradatie plaats.

Er vindt alleen rechtstreekse degradatie vanuit de Hoofdklasse E plaats indien er teams vanuit de categorie B zich aanmelden om te promoveren naar de Hoofdklasse E. 15 april 2024 is de peildatum voor de teams in de categorie B om aan te geven of men wil promoveren naar de Hoofdklasse.

In de Topklasse D speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse E om รฉรฉn plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse D / Hoofdklasse E.

Ronde 1
De drie periodekampioenen spelen een halve competitie, ieder team speelt eenmaal een thuiswedstrijd. Voor wedstrijd B en C is het mogelijk dat de volgorde van de teams wordt gewijzigd volgens onderstaand schema;

A. 1e periodekampioen poule E – 2e periodekampioen poule E
B. Verliezer wedstrijd A – 3e periodekampioen poule E
C. Winnaar wedstrijd A – 3e periodekampioen poule E

De winnaar van deze halve competitie plaatst zich voor de 2e ronde.

Ronde 2
A. Herkanser Topklasse D – Winnaar halve competitie.

De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse D.




Hoofdklasse E 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
42
18
53
111
58
13
3
2
2
36
17
41
92
51
11
4
2
3
32
18
20
91
71
10
2
6
4
31
18
35
106
71
10
1
7
5 โ–ฒ
27
18
23
72
49
10
0
8
6 โ–ผ
27
18
-20
67
87
8
3
7
7
ZVV Remunj
W V GS W W
18
18
-25
59
84
5
3
10
8
13
18
-45
63
108
5
1
12
9 โ–ฒ
11
18
-41
63
104
3
2
13
10 โ–ผ
5
17
-41
66
107
3
3
11
*** F.C. CORONAAS 2 HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** TZR FERMONIA BOYS 2 HEEFT 1 PUNT IN MINDERING
*** Z.V.V. JABEEK / DECORSTUC HEEFT 7 PUNTEN IN MINDERING
*** Z.V.V. DE KEELKAMPERS/TRANSPO NUTH 2 HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING

PK1: ZAALVOETBAL WEERT
PK2: FC CORONAAS 2
PK3: ZVV BERINGE/SECOND GO ELECTR0 2

NB: OMDAT TIGERS ROERMOND 4 NIET KAN/MAG PROMOVEREN, HEEFT ZVV BERINGE/SECOND GO 2 DE PROMOTIE OVERGENOMEN

*** ZVV GULPEN/GALOUPPE HEEFT ZICH VOOR DE NACOMPETITIE TERUGGETROKKEN


SPEELRONDE 1

Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 8 mei 2023
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
5 3
F.C. Coronaas 2
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:30
F.C. Coronaas 2
3 1
FC De Heiputters
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 22 mei 2023
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
6 2
FC De Heiputters


*** ZAALVOETBAL WEERT PROMOVEERT NAAR DE TOPKLASSE D




Hoofdklasse E 2021/2022

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
F.C. Coronaas
W W W W W
46
18
55
89
34
16
1
1
2
45
18
39
102
63
15
0
3
3
31
17
17
78
61
11
1
5
4
26
17
42
102
60
10
1
6
5
26
18
-2
67
69
8
2
8
6
25
18
4
52
48
7
1
10
7
ZVV Neerbeek
GS V V W W
23
17
-15
51
66
7
2
8
8
ZVV De Kilo
V V V V V
11
17
-41
42
83
3
2
12
9
ZVV Remunj
V V V V V
7
18
-57
62
119
3
1
14
10
4
18
-42
45
87
2
1
15
*** ZVV Koutenveld heeft zich per 04-2022 teruggetrokken
*** 't Brokske/Eetcafe DKW heeft 3 punten in mindering
*** Tigers Roermond 3 heeft 5 punten in mindering
*** z.v.v. Remunj heeft 3 punten in mindering
*** FC De Heiputters heeft 3 punten in mindering
*** FC Coronaas heeft 3 punten in mindering
*** s.v. Lake Valley heeft 3 punten extra gekregen (???)