Hoofdklasse B

KAMPIOEN 2023/2024

f.c. Lesley Boys

PROGRAMMA

vr 24 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 24 mei 2024
- 21:00
IJsselmeervogels
- -
Ara Cora Kingdom 2
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 24 mei 2024
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
- -
U.V.V.

UITSLAGEN

vr 17 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 17 mei 2024
- 22:00
Ara Cora Kingdom 2
2 3
IJsselmeervogels
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 17 mei 2024
- 21:00
U.V.V.
7 5
z.v.v. Annour / MADIBA
vr 10 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 10 mei 2024
- 21:00
Ara Cora Kingdom 2
3 3
F.C. Pellor / DHS Security
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 10 mei 2024
- 20:30
FC Zaanstad
1 7
z.v.v. Annour / MADIBA
ma 6 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
ma 6 mei 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht 2
1 3
IJsselmeervogels

PROGRAMMA

vr 24 mei 2024
NC Hoofdklasse - 1e Klasse
vr 24 mei 2024
- 20:30
Olympia Haarlem
- -
Triple ThreaT / Onside Futsal
NC Hoofdklasse - 1e Klasse
vr 24 mei 2024
- 21:05
FC Zaanstad 2
- -
OS Lusitanos / Daily Paper 3

UITSLAGEN

vr 17 mei 2024
NC Hoofdklasse - 1e Klasse
vr 17 mei 2024
- 20:00
Triple ThreaT / Onside Futsal
3 2
Olympia Haarlem
NC Hoofdklasse - 1e Klasse
vr 17 mei 2024
- 19:00
OS Lusitanos / Daily Paper 3
3 3
FC Zaanstad 2
vr 10 mei 2024
NC Hoofdklasse - 1e Klasse
vr 10 mei 2024
- 20:00
OS Lusitanos / Daily Paper 3
6 2
ZVV Vios '79 2
wo 8 mei 2024
NC Hoofdklasse - 1e Klasse
wo 8 mei 2024
- 21:25
RKAV Volendam 3
1 7
FC Zaanstad 2
ma 6 mei 2024
NC Hoofdklasse - 1e Klasse
ma 6 mei 2024
- 20:00
Olympia Haarlem
4 4
RKSV TOB 2

PROGRAMMA

HOOFDKLASSE B 2023/2024

* PK1: f.c. Lesley Boys (over op Ara Cora Kingdom 2)
* PK2: z.v.v. Annour/MADIBA
* PK3: IJsselmeervogels

* BZC '13 heeft 7 punten in mindering
* ZVVN'77 heeft 4 punten in mindering
* FC Golden Stars 2 heeft 3 punten in mindering

UITSLAGEN

wo 24 april 2024 20:00
v.v. Brederodes
5
4
ZVVN '77
vr 19 april 2024 21:05
zvv DOS '58
1
3
BZC '13
vr 19 april 2024 20:10
f.c. Lesley Boys 🏆
9
5
Ara Cora Kingdom 2
vr 19 april 2024 20:10
IJsselmeervogels
12
4
RKSV TOB
vr 19 april 2024 20:10
FC Golden Stars 2
1
1
z.v.v. Annour
wo 17 april 2024 21:05
BZC '13
9
6
FC Golden Stars 2
MEER WEERGEVEN spinner

UITSLAGEN

wo 24 april 2024 20:00
v.v. Brederodes
5
4
ZVVN '77
vr 19 april 2024 21:05
zvv DOS '58
1
3
BZC '13
vr 19 april 2024 20:10
f.c. Lesley Boys 🏆
9
5
Ara Cora Kingdom 2
vr 19 april 2024 20:10
IJsselmeervogels
12
4
RKSV TOB
vr 19 april 2024 20:10
FC Golden Stars 2
1
1
z.v.v. Annour
wo 17 april 2024 21:05
BZC '13
9
6
FC Golden Stars 2
MEER WEERGEVEN spinner

HOOFDKLASSE B 2023/2024

* PK1: f.c. Lesley Boys (over op Ara Cora Kingdom 2)
* PK2: z.v.v. Annour/MADIBA
* PK3: IJsselmeervogels

* BZC '13 heeft 7 punten in mindering
* ZVVN'77 heeft 4 punten in mindering
* FC Golden Stars 2 heeft 3 punten in mindering

PROGRAMMA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Speelronde 1
ma 11 september 2023
- 21:00
FC Weesp
6 3
RKSV TOB
vr 15 september 2023
- 20:00
IJsselmeervogels
7 2
Ara Cora Kingdom 2
vr 15 september 2023
- 20:10
FC Golden Stars 2
6 3
ZVVN '77
vr 15 september 2023
- 20:10
v.v. Brederodes
2 5
zvv Adelaars
vr 15 september 2023
- 21:05
f.c. Lesley Boys 🏆
5 2
zvv DOS '58
vr 15 september 2023
- 21:05
z.v.v. Annour / MADIBA
7 1
BZC '13
Speelronde 2
vr 22 september 2023
- 20:10
zvv Adelaars
3 2
FC Golden Stars 2
vr 22 september 2023
- 20:10
ZVVN '77
2 6
z.v.v. Annour / MADIBA
vr 22 september 2023
- 21:05
Ara Cora Kingdom 2
4 2
FC Weesp
vr 22 september 2023
- 21:05
zvv DOS '58
5 4
IJsselmeervogels
vr 22 september 2023
- 21:05
RKSV TOB
3 5
v.v. Brederodes
wo 22 november 2023
- 20:55
BZC '13
4 8
f.c. Lesley Boys 🏆
Speelronde 3
ma 25 september 2023
- 21:00
FC Weesp
3 2
zvv DOS '58
vr 29 september 2023
- 19:15
FC Golden Stars 2
6 2
RKSV TOB
vr 29 september 2023
- 20:10
v.v. Brederodes
1 6
Ara Cora Kingdom 2
vr 29 september 2023
- 20:10
IJsselmeervogels
3 2
f.c. Lesley Boys 🏆
vr 29 september 2023
- 21:05
z.v.v. Annour / MADIBA
5 5
zvv Adelaars
vr 27 oktober 2023
- 20:10
ZVVN '77
3 6
BZC '13
Speelronde 4
wo 4 oktober 2023
- 20:10
BZC '13
5 4
IJsselmeervogels
vr 6 oktober 2023
- 20:10
zvv Adelaars
5 1
ZVVN '77
vr 6 oktober 2023
- 20:10
Ara Cora Kingdom 2
5 2
FC Golden Stars 2
vr 6 oktober 2023
- 20:10
f.c. Lesley Boys 🏆
7 3
FC Weesp
vr 6 oktober 2023
- 21:05
RKSV TOB
2 3
z.v.v. Annour / MADIBA
vr 6 oktober 2023
- 21:05
zvv DOS '58
6 3
v.v. Brederodes
Speelronde 5
ma 9 oktober 2023
- 21:00
FC Weesp
3 4
IJsselmeervogels
wo 11 oktober 2023
- 20:10
zvv Adelaars
3 3
BZC '13
vr 13 oktober 2023
- 20:10
ZVVN '77
7 4
RKSV TOB
vr 13 oktober 2023
- 20:10
v.v. Brederodes
6 10
f.c. Lesley Boys 🏆
vr 13 oktober 2023
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
4 3
Ara Cora Kingdom 2
vr 20 oktober 2023
- 20:10
FC Golden Stars 2
7 4
zvv DOS '58
Speelronde 6
vr 27 oktober 2023
- 20:00
IJsselmeervogels
9 2
v.v. Brederodes
wo 1 november 2023
- 20:15
BZC '13
2 3
FC Weesp
vr 3 november 2023
- 21:05
Ara Cora Kingdom 2
13 2
ZVVN '77
vr 3 november 2023
- 21:05
zvv DOS '58
4 4
z.v.v. Annour / MADIBA
vr 3 november 2023
- 21:05
f.c. Lesley Boys 🏆
8 2
FC Golden Stars 2
vr 3 november 2023
- 21:05
RKSV TOB
1 6
zvv Adelaars
Speelronde 7
vr 20 oktober 2023
- 21:00
RKSV TOB
4 4
BZC '13
vr 10 november 2023
- 20:10
zvv Adelaars
5 2
Ara Cora Kingdom 2
vr 10 november 2023
- 20:10
v.v. Brederodes
1 4
FC Weesp
vr 10 november 2023
- 20:10
ZVVN '77
6 8
zvv DOS '58
vr 10 november 2023
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
1 6
f.c. Lesley Boys 🏆
vr 10 november 2023
- 21:10
FC Golden Stars 2
3 4
IJsselmeervogels
Speelronde 8
ma 13 november 2023
- 21:00
FC Weesp
4 7
FC Golden Stars 2
wo 15 november 2023
- 21:05
BZC '13
3 1
v.v. Brederodes
vr 17 november 2023
- 20:10
IJsselmeervogels
5 4
z.v.v. Annour / MADIBA
vr 17 november 2023
- 21:05
zvv DOS '58
2 6
zvv Adelaars
vr 17 november 2023
- 21:05
f.c. Lesley Boys 🏆
13 1
ZVVN '77
vr 17 november 2023
- 21:55
Ara Cora Kingdom 2
10 4
RKSV TOB
Speelronde 9
vr 1 december 2023
- 20:10
zvv Adelaars
3 3
f.c. Lesley Boys 🏆
vr 1 december 2023
- 20:10
RKSV TOB
4 15
zvv DOS '58
vr 1 december 2023
- 20:10
ZVVN '77
2 8
IJsselmeervogels
vr 1 december 2023
- 20:55
Ara Cora Kingdom 2
3 5
BZC '13
vr 1 december 2023
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
9 3
FC Weesp
vr 1 december 2023
- 21:10
FC Golden Stars 2
5 3
v.v. Brederodes
Speelronde 10
ma 4 december 2023
- 21:00
FC Weesp
1 3
ZVVN '77
vr 8 december 2023
- 20:00
f.c. Lesley Boys 🏆
4 1
RKSV TOB
vr 8 december 2023
- 20:10
IJsselmeervogels
3 3
zvv Adelaars
vr 8 december 2023
- 20:10
v.v. Brederodes
6 11
z.v.v. Annour / MADIBA
vr 8 december 2023
- 21:05
zvv DOS '58
1 3
Ara Cora Kingdom 2
vr 12 januari 2024
- 21:05
FC Golden Stars 2
1 5
BZC '13
Speelronde 11
wo 13 december 2023
- 21:05
BZC '13
8 4
zvv DOS '58
vr 15 december 2023
- 20:10
zvv Adelaars
3 3
FC Weesp
vr 15 december 2023
- 20:10
ZVVN '77
2 6
v.v. Brederodes
vr 15 december 2023
- 21:00
Ara Cora Kingdom 2
2 4
f.c. Lesley Boys 🏆
vr 15 december 2023
- 21:05
RKSV TOB
4 7
IJsselmeervogels
vr 23 februari 2024
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
4 0
FC Golden Stars 2
Speelronde 12
wo 17 januari 2024
- 21:05
BZC '13
0 3
z.v.v. Annour / MADIBA
vr 19 januari 2024
- 20:10
ZVVN '77
1 5
FC Golden Stars 2
vr 19 januari 2024
- 20:10
zvv Adelaars
5 7
v.v. Brederodes
vr 19 januari 2024
- 21:00
Ara Cora Kingdom 2
3 4
IJsselmeervogels
vr 19 januari 2024
- 21:05
RKSV TOB
3 6
FC Weesp
vr 19 januari 2024
- 21:05
zvv DOS '58
1 4
f.c. Lesley Boys 🏆
Speelronde 13
ma 22 januari 2024
- 21:00
FC Weesp
4 5
Ara Cora Kingdom 2
vr 26 januari 2024
- 20:05
IJsselmeervogels
5 3
zvv DOS '58
vr 26 januari 2024
- 20:10
FC Golden Stars 2
5 6
zvv Adelaars
vr 26 januari 2024
- 20:10
v.v. Brederodes
4 3
RKSV TOB
vr 26 januari 2024
- 20:10
f.c. Lesley Boys 🏆
7 4
BZC '13
vr 16 februari 2024
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
4 2
ZVVN '77
Speelronde 14
wo 31 januari 2024
- 20:55
BZC '13
5 0
ZVVN '77
vr 2 februari 2024
- 20:05
RKSV TOB
3 5
FC Golden Stars 2
vr 2 februari 2024
- 20:10
f.c. Lesley Boys 🏆
5 5
IJsselmeervogels
vr 2 februari 2024
- 20:10
zvv Adelaars
0 2
z.v.v. Annour / MADIBA
vr 2 februari 2024
- 21:00
Ara Cora Kingdom 2
6 5
v.v. Brederodes
vr 2 februari 2024
- 21:05
zvv DOS '58
5 3
FC Weesp
Speelronde 15
ma 5 februari 2024
- 21:00
FC Weesp
0 13
f.c. Lesley Boys 🏆
vr 9 februari 2024
- 20:00
FC Golden Stars 2
0 4
Ara Cora Kingdom 2
vr 9 februari 2024
- 20:10
v.v. Brederodes
2 3
zvv DOS '58
vr 9 februari 2024
- 20:10
IJsselmeervogels
3 2
BZC '13
vr 9 februari 2024
- 20:10
ZVVN '77
2 6
zvv Adelaars
vr 9 februari 2024
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
16 0
RKSV TOB
Speelronde 16
ma 26 februari 2024
- 21:00
IJsselmeervogels
9 1
FC Weesp
wo 28 februari 2024
- 21:00
BZC '13
8 4
zvv Adelaars
vr 1 maart 2024
- 20:05
RKSV TOB
8 3
ZVVN '77
vr 1 maart 2024
- 20:10
f.c. Lesley Boys 🏆
8 1
v.v. Brederodes
vr 1 maart 2024
- 21:05
zvv DOS '58
4 2
FC Golden Stars 2
vr 1 maart 2024
- 21:55
Ara Cora Kingdom 2
4 3
z.v.v. Annour / MADIBA
Speelronde 17
ma 4 maart 2024
- 21:00
FC Weesp
2 3
BZC '13
vr 8 maart 2024
- 20:00
zvv Adelaars
3 1
RKSV TOB
vr 8 maart 2024
- 20:10
ZVVN '77
4 3
Ara Cora Kingdom 2
vr 8 maart 2024
- 20:10
v.v. Brederodes
2 7
IJsselmeervogels
vr 8 maart 2024
- 20:10
FC Golden Stars 2
3 10
f.c. Lesley Boys 🏆
vr 8 maart 2024
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
6 2
zvv DOS '58
Speelronde 18
ma 11 maart 2024
- 21:00
FC Weesp
4 5
v.v. Brederodes
wo 13 maart 2024
- 21:05
BZC '13
7 9
RKSV TOB
vr 15 maart 2024
- 20:10
IJsselmeervogels
5 1
FC Golden Stars 2
vr 15 maart 2024
- 21:05
zvv DOS '58
13 4
ZVVN '77
vr 15 maart 2024
- 21:05
f.c. Lesley Boys 🏆
3 3
z.v.v. Annour / MADIBA
vr 15 maart 2024
- 21:55
Ara Cora Kingdom 2
4 2
zvv Adelaars
Speelronde 19
vr 16 februari 2024
- 20:05
RKSV TOB
2 6
Ara Cora Kingdom 2
vr 22 maart 2024
- 20:10
v.v. Brederodes
6 6
BZC '13
vr 22 maart 2024
- 20:10
zvv Adelaars
5 1
zvv DOS '58
vr 22 maart 2024
- 20:10
ZVVN '77
2 5
f.c. Lesley Boys 🏆
vr 22 maart 2024
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
1 3
IJsselmeervogels
vr 22 maart 2024
- 21:10
FC Golden Stars 2
1 4
FC Weesp
Speelronde 20
ma 25 maart 2024
- 21:00
FC Weesp
3 3
z.v.v. Annour / MADIBA
wo 3 april 2024
- 20:10
v.v. Brederodes
6 8
FC Golden Stars 2
wo 3 april 2024
- 21:05
BZC '13
10 7
Ara Cora Kingdom 2
vr 5 april 2024
- 20:10
f.c. Lesley Boys 🏆
6 2
zvv Adelaars
vr 5 april 2024
- 20:10
IJsselmeervogels
16 2
ZVVN '77
ma 15 april 2024
- 21:05
zvv DOS '58
6 1
RKSV TOB
Speelronde 21
vr 12 april 2024
- 20:10
zvv Adelaars
1 1
IJsselmeervogels
vr 12 april 2024
- 20:10
ZVVN '77
5 2
FC Weesp
vr 12 april 2024
- 20:10
Ara Cora Kingdom 2
8 3
zvv DOS '58
vr 12 april 2024
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
6 3
v.v. Brederodes
vr 12 april 2024
- 21:05
RKSV TOB
1 11
f.c. Lesley Boys 🏆
wo 17 april 2024
- 21:05
BZC '13
9 6
FC Golden Stars 2
Speelronde 22
ma 15 april 2024
- 21:00
FC Weesp
1 3
zvv Adelaars
vr 19 april 2024
- 20:10
FC Golden Stars 2
1 1
z.v.v. Annour / MADIBA
vr 19 april 2024
- 20:10
IJsselmeervogels
12 4
RKSV TOB
vr 19 april 2024
- 20:10
f.c. Lesley Boys 🏆
9 5
Ara Cora Kingdom 2
vr 19 april 2024
- 21:05
zvv DOS '58
1 3
BZC '13
wo 24 april 2024
- 20:00
v.v. Brederodes
5 4
ZVVN '77

HOOFDKLASSE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
57
22
96
151
55
18
3
1
2
54
22
68
128
60
17
3
2
3
44
22
48
106
58
13
5
4
4
39
22
25
108
83
13
0
9
5
zvv Adelaars
V W V GS W
39
22
19
84
65
11
6
5
6
BZC '13
V GS W W W
32
22
14
103
89
12
3
7
7
zvv DOS '58
W V V W V
28
22
-1
95
96
9
1
12
8
22
22
-20
78
98
8
1
13
9
FC Weesp
V W GS V V
20
22
-35
65
100
6
2
14
10
19
22
-42
82
124
6
1
15
11
ZVVN '77
V V V W V
8
22
-87
61
148
4
0
18
12
RKSV TOB
V W V V V
7
22
-85
67
152
2
1
19
* PK1: f.c. Lesley Boys (over op Ara Cora Kingdom 2)
* PK2: z.v.v. Annour/MADIBA
* PK3: IJsselmeervogels

* BZC '13 heeft 7 punten in mindering
* ZVVN'77 heeft 4 punten in mindering
* FC Golden Stars 2 heeft 3 punten in mindering

HOOFDKLASSE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
57
22
96
151
55
18
3
1
2
54
22
68
128
60
17
3
2
3
44
22
48
106
58
13
5
4
4
39
22
25
108
83
13
0
9
5
zvv Adelaars
V W V GS W
39
22
19
84
65
11
6
5
6
BZC '13
V GS W W W
32
22
14
103
89
12
3
7
7
zvv DOS '58
W V V W V
28
22
-1
95
96
9
1
12
8
22
22
-20
78
98
8
1
13
9
FC Weesp
V W GS V V
20
22
-35
65
100
6
2
14
10
19
22
-42
82
124
6
1
15
11
ZVVN '77
V V V W V
8
22
-87
61
148
4
0
18
12
RKSV TOB
V W V V V
7
22
-85
67
152
2
1
19
* PK1: f.c. Lesley Boys (over op Ara Cora Kingdom 2)
* PK2: z.v.v. Annour/MADIBA
* PK3: IJsselmeervogels

* BZC '13 heeft 7 punten in mindering
* ZVVN'77 heeft 4 punten in mindering
* FC Golden Stars 2 heeft 3 punten in mindering

wo 24 april 2024
wo 24 april 2024
- 20:00
v.v. Brederodes
5 4
ZVVN '77
vr 19 april 2024
vr 19 april 2024
- 21:05
zvv DOS '58
1 3
BZC '13
vr 19 april 2024
- 20:10
f.c. Lesley Boys 🏆
9 5
Ara Cora Kingdom 2
vr 19 april 2024
- 20:10
IJsselmeervogels
12 4
RKSV TOB
vr 19 april 2024
- 20:10
FC Golden Stars 2
1 1
z.v.v. Annour / MADIBA
wo 17 april 2024
wo 17 april 2024
- 21:05
BZC '13
9 6
FC Golden Stars 2
MEER WEERGEVEN spinner

HOOFDKLASSE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
57
22
96
151
55
18
3
1
2
54
22
68
128
60
17
3
2
3
44
22
48
106
58
13
5
4
4
39
22
25
108
83
13
0
9
5
zvv Adelaars
V W V GS W
39
22
19
84
65
11
6
5
6
BZC '13
V GS W W W
32
22
14
103
89
12
3
7
7
zvv DOS '58
W V V W V
28
22
-1
95
96
9
1
12
8
22
22
-20
78
98
8
1
13
9
FC Weesp
V W GS V V
20
22
-35
65
100
6
2
14
10
19
22
-42
82
124
6
1
15
11
ZVVN '77
V V V W V
8
22
-87
61
148
4
0
18
12
RKSV TOB
V W V V V
7
22
-85
67
152
2
1
19
* PK1: f.c. Lesley Boys (over op Ara Cora Kingdom 2)
* PK2: z.v.v. Annour/MADIBA
* PK3: IJsselmeervogels

* BZC '13 heeft 7 punten in mindering
* ZVVN'77 heeft 4 punten in mindering
* FC Golden Stars 2 heeft 3 punten in mindering
weergeven op volledig scherm
f.c. Lesley Boys 🏆
IJsselmeervogels
z.v.v. Annour / MADIBA
Ara Cora Kingdom 2
zvv Adelaars
BZC '13
zvv DOS '58
FC Golden Stars 2
FC Weesp
v.v. Brederodes
ZVVN '77
RKSV TOB
1
f.c. Lesley Boys 🏆
5–5 3–3 9–5 6–2 7–4 5–2 8–2 7–3 8–1 13–1 4–1
2
IJsselmeervogels
3–2 5–4 7–2 3–3 3–2 5–3 5–1 9–1 9–2 16–2 12–4
3
z.v.v. Annour / MADIBA
1–6 1–3 4–3 5–5 7–1 6–2 4–0 9–3 6–3 4–2 16–0
4
Ara Cora Kingdom 2
2–4 3–4 4–3 4–2 3–5 8–3 5–2 4–2 6–5 13–2 10–4
5
zvv Adelaars
3–3 1–1 0–2 5–2 3–3 5–1 3–2 3–3 5–7 5–1 3–1
6
BZC '13
4–8 5–4 0–3 10–7 8–4 8–4 9–6 2–3 3–1 5–0 7–9
7
zvv DOS '58
1–4 5–4 4–4 1–3 2–6 1–3 4–2 5–3 6–3 13–4 6–1
8
FC Golden Stars 2
3–10 3–4 1–1 0–4 5–6 1–5 7–4 1–4 5–3 6–3 6–2
9
FC Weesp
0–13 3–4 3–3 4–5 1–3 2–3 3–2 4–7 4–5 1–3 6–3
10
v.v. Brederodes
6–10 2–7 6–11 1–6 2–5 6–6 2–3 6–8 1–4 5–4 4–3
11
ZVVN '77
2–5 2–8 2–6 4–3 2–6 3–6 6–8 1–5 5–2 2–6 7–4
12
RKSV TOB
1–11 4–7 2–3 2–6 1–6 4–4 4–15 3–5 3–6 3–5 8–3

HOOFDKLASSE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
57
22
96
151
55
18
3
1
2
54
22
68
128
60
17
3
2
3
44
22
48
106
58
13
5
4
4
39
22
25
108
83
13
0
9
5
zvv Adelaars
V W V GS W
39
22
19
84
65
11
6
5
6
BZC '13
V GS W W W
32
22
14
103
89
12
3
7
7
zvv DOS '58
W V V W V
28
22
-1
95
96
9
1
12
8
22
22
-20
78
98
8
1
13
9
FC Weesp
V W GS V V
20
22
-35
65
100
6
2
14
10
19
22
-42
82
124
6
1
15
11
ZVVN '77
V V V W V
8
22
-87
61
148
4
0
18
12
RKSV TOB
V W V V V
7
22
-85
67
152
2
1
19
* PK1: f.c. Lesley Boys (over op Ara Cora Kingdom 2)
* PK2: z.v.v. Annour/MADIBA
* PK3: IJsselmeervogels

* BZC '13 heeft 7 punten in mindering
* ZVVN'77 heeft 4 punten in mindering
* FC Golden Stars 2 heeft 3 punten in mindering

De kampioenen van poule A en poule B promoveren naar de Topklasse A.

Uit de Topklasse A degraderen nummer 12 en 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.

De nummer 12 en 11 van de eindrangschikking van de poules A en B degraderen naar de 1e klasse. De nummer 10 van de eindrangschikking van de poules A en B wordt aangemerkt als herkanser.

In de Topklasse A speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse A en B.om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse A / Hoofdklasse A en B

Ronde 1 (enkele wedstrijd)
Er wordt gespeeld volgens de regeling:
A. 1e periodekampioen poule A – 2e periodekampioen poule B
B. 1e periodekampioen poule B – 3e periodekampioen poule A
C. 2e periodekampioen poule A – 3e periodekampioen poule B

De winnaars van bovengenoemde wedstrijden plaatsen zich voor de 2e ronde.

Ronde 2
De tweede ronde wordt als volgt vastgesteld:
D. Herkanser Topklasse A – Winnaar 1 A
E. Winnaar 1 B – Winnaar 1 C

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd.

3e ronde (Enkele wedstrijd)
F. Winnaar D – Winnaar E

De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse A.




KAMPIOEN 2022/2023

Legmeervogels

Hoofdklasse B 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
Legmeervogels
V W W W W
57
22
68
134
66