Hoofdklasse B

Hoofdklasse B 2021/2022

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0

Hoofdklasse B 2020/2021

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
V W W G W
>
5
3
1
1
19
7
12
10
2
G W W W V
>
5
3
1
1
17
15
2
10
3
W W V W
>
4
3
0
1
19
6
13
9
4
W W W V
>
4
3
0
1
17
9
8
9
5
G W W V G
>
5
2
2
1
25
17
8
8
6
W V V G W
>
5
2
1
2
16
14
2
7
7
V W W
>
3
2
0
1
14
13
1
6
8
W V W
>
3
2
0
1
10
10
0
6
9
G V V W V
>
5
1
1
3
13
23
-10
4
10
V V V W V
>
5
1
0
4
10
29
-19
3
11
G V V V
>
4
0
1
3
10
18
-8
1
12
V V V G
>
4
0
1
3
7
16
-9
1

  • Programma
  • Uitslagen
  • Matrix
  • Periode 1
  • Periode 2
  • Periode 3
  • Video's
  • Bijzonderheden

Speelronde 8
13 nov 2020 20:10
f.c. Lesley Boys
- -
U.V.V.
13 nov 2020 20:10
Lesley B.
-
-
U.V.V.
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
13 nov 2020 20:10
FC Golden Stars 2
- -
ZVV Os Lusitanos/Daily Paper 2
13 nov 2020 20:10
Golden Stars 2
-
-
Os Lusitanos 2
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
13 nov 2020 20:10
FC Plein '83
- -
z.v.v. Adelaars
13 nov 2020 20:10
Plein '83
-
-
Adelaars
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
13 nov 2020 21:00
z.v.v. Annour/MADIBA
- -
Z.V.C. Veenendaal 2
13 nov 2020 21:00
Annour
-
-
Veenendaal 2
| Zielhorst / Amersfoort
13 nov 2020 21:05
Al-Andalus
- -
R.K.S.V. Onze Gazellen
13 nov 2020 21:05
Al-Andalus
-
-
Onze Gazellen
| Sporthal De Bilt
13 nov 2020 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli
- -
s.v. Hertha
13 nov 2020 21:05
ZH Amstelveen
-
-
Hertha
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
Speelronde 9
18 nov 2020 21:05
s.v. Hertha
- -
U.V.V.
18 nov 2020 21:05
Hertha
-
-
U.V.V.
| De Scheg / Uithoorn
20 nov 2020 21:05
z.v.v. Adelaars
- -
zvv Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli
20 nov 2020 21:05
Adelaars
-
-
ZH Amstelveen
| De Lunet / Naarden
20 nov 2020 21:05
R.K.S.V. Onze Gazellen
- -
FC Golden Stars 2
20 nov 2020 21:05
Onze Gazellen
-
-
Golden Stars 2
| Het Polderhuis / Velserbroek
20 nov 2020 21:05
Al-Andalus
- -
f.c. Lesley Boys
20 nov 2020 21:05
Al-Andalus
-
-
Lesley B.
| Sporthal De Bilt
20 nov 2020 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
- -
FC Plein '83
20 nov 2020 21:30
Veenendaal 2
-
-
Plein '83
| Oost / Veenendaal
20 nov 2020 22:10
ZVV Os Lusitanos/Daily Paper 2
- -
z.v.v. Annour/MADIBA
20 nov 2020 22:10
Os Lusitanos 2
-
-
Annour
| Aristos / Amsterdam
Speelronde 4
23 nov 2020 21:00
z.v.v. Annour/MADIBA
- -
zvv Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli
23 nov 2020 21:00
Annour
-
-
ZH Amstelveen
| Zielhorst / Amersfoort
Speelronde 3
27 nov 2020 20:10
FC Plein '83
- -
z.v.v. Annour/MADIBA
27 nov 2020 20:10
Plein '83
-
-
Annour
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
Speelronde 10
30 nov 2020 21:05
U.V.V.
- -
z.v.v. Adelaars
30 nov 2020 21:05
U.V.V.
-
-
Adelaars
| De Paperclip / Utrecht
2 dec 2020 21:05
s.v. Hertha
- -
f.c. Lesley Boys
2 dec 2020 21:05
Hertha
-
-
Lesley B.
| De Scheg / Uithoorn
4 dec 2020 20:10
FC Golden Stars 2
- -
Al-Andalus
4 dec 2020 20:10
Golden Stars 2
-
-
Al-Andalus
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
4 dec 2020 20:10
FC Plein '83
- -
ZVV Os Lusitanos/Daily Paper 2
4 dec 2020 20:10
Plein '83
-
-
Os Lusitanos 2
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
4 dec 2020 21:00
z.v.v. Annour/MADIBA
- -
R.K.S.V. Onze Gazellen
4 dec 2020 21:00
Annour
-
-
Onze Gazellen
| Zielhorst / Amersfoort
4 dec 2020 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli
- -
Z.V.C. Veenendaal 2
4 dec 2020 21:05
ZH Amstelveen
-
-
Veenendaal 2
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
Speelronde 11
11 dec 2020 20:10
ZVV Os Lusitanos/Daily Paper 2
- -
zvv Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli
11 dec 2020 20:10
Os Lusitanos 2
-
-
ZH Amstelveen
| Aristos / Amsterdam
11 dec 2020 20:10
f.c. Lesley Boys
- -
FC Golden Stars 2
11 dec 2020 20:10
Lesley B.
-
-
Golden Stars 2
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
11 dec 2020 20:10
R.K.S.V. Onze Gazellen
- -
FC Plein '83
11 dec 2020 20:10
Onze Gazellen
-
-
Plein '83
| Het Polderhuis / Velserbroek
11 dec 2020 21:05
Al-Andalus
- -
z.v.v. Annour/MADIBA
11 dec 2020 21:05
Al-Andalus
-
-
Annour
| Sporthal De Bilt
11 dec 2020 21:05
z.v.v. Adelaars
- -
s.v. Hertha
11 dec 2020 21:05
Adelaars
-
-
Hertha
| De Lunet / Naarden
11 dec 2020 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
- -
U.V.V.
11 dec 2020 21:30
Veenendaal 2
-
-
U.V.V.
| Oost / Veenendaal
Speelronde 3
1 jul 2021 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
- -
f.c. Lesley Boys
1 jul 2021 21:30
Veenendaal 2
-
-
Lesley B.
| !!! GESTAAKT !!!
| Oost / Veenendaal

Speelronde 5
9 okt 2020 22:10
ZVV Os Lusitanos/Daily Paper 2
0 6
f.c. Lesley Boys
9 okt 2020 22:10
Os Lusitanos 2
0
6
Lesley B.
| Aristos / Amsterdam
9 okt 2020 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
1 4
R.K.S.V. Onze Gazellen
9 okt 2020 21:30
Veenendaal 2
1
4
Onze Gazellen
| Oost / Veenendaal
9 okt 2020 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli
5 4
FC Plein '83
9 okt 2020 21:05
ZH Amstelveen
5
4
Plein '83
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
9 okt 2020 21:05
z.v.v. Adelaars
10 1
Al-Andalus
9 okt 2020 21:05
Adelaars
10
1
Al-Andalus
| De Lunet / Naarden
7 okt 2020 20:05
s.v. Hertha
2 2
FC Golden Stars 2
7 okt 2020 20:05
Hertha
2
2
Golden Stars 2
| De Scheg / Uithoorn
5 okt 2020 21:05
U.V.V.
1 4
z.v.v. Annour/MADIBA
5 okt 2020 21:05
U.V.V.
1
4
Annour
| De Paperclip / Utrecht
Speelronde 4
2 okt 2020 22:10
ZVV Os Lusitanos/Daily Paper 2
4 3
Z.V.C. Veenendaal 2
2 okt 2020 22:10
Os Lusitanos 2
4
3
Veenendaal 2
| Aristos / Amsterdam
2 okt 2020 21:05
Al-Andalus
5 3
s.v. Hertha
2 okt 2020 21:05
Al-Andalus
5
3
Hertha
| Sporthal De Bilt
2 okt 2020 20:55
f.c. Lesley Boys
2 3
FC Plein '83
2 okt 2020 20:55
Lesley B.
2
3
Plein '83
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
2 okt 2020 20:10
FC Golden Stars 2
4 6
U.V.V.
2 okt 2020 20:10
Golden Stars 2
4
6
U.V.V.
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
2 okt 2020 20:10
R.K.S.V. Onze Gazellen
1 1
z.v.v. Adelaars
2 okt 2020 20:10
Onze Gazellen
1
1
Adelaars
| Het Polderhuis / Velserbroek
Speelronde 3
25 sep 2020 21:05
z.v.v. Adelaars
3 2
ZVV Os Lusitanos/Daily Paper 2
25 sep 2020 21:05
Adelaars
3
2
Os Lusitanos 2
| De Lunet / Naarden
23 sep 2020 21:05
s.v. Hertha
7 1
R.K.S.V. Onze Gazellen
23 sep 2020 21:05
Hertha
7
1
Onze Gazellen
| De Scheg / Uithoorn
21 sep 2020 21:05
U.V.V.
4 2
Al-Andalus
21 sep 2020 21:05
U.V.V.
4
2
Al-Andalus
| De Paperclip / Utrecht
Speelronde 2
18 sep 2020 22:10
ZVV Os Lusitanos/Daily Paper 2
4 8
s.v. Hertha
18 sep 2020 22:10
Os Lusitanos 2
4
8
Hertha
| Aristos / Amsterdam
18 sep 2020 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
1 5
z.v.v. Adelaars
18 sep 2020 21:30
Veenendaal 2
1
5
Adelaars
| Oost / Veenendaal
18 sep 2020 21:05
Al-Andalus
1 7
zvv Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli
18 sep 2020 21:05
Al-Andalus
1
7
ZH Amstelveen
| Sporthal De Bilt
18 sep 2020 20:10
R.K.S.V. Onze Gazellen
2 3
U.V.V.
18 sep 2020 20:10
Onze Gazellen
2
3
U.V.V.
| Het Polderhuis / Velserbroek
18 sep 2020 20:10
f.c. Lesley Boys
9 3
z.v.v. Annour/MADIBA
18 sep 2020 20:10
Lesley B.
9
3
Annour
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
18 sep 2020 20:10
FC Golden Stars 2
1 5
FC Plein '83
18 sep 2020 20:10
Golden Stars 2
1
5
Plein '83
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
Speelronde 1
11 sep 2020 21:05
z.v.v. Adelaars
0 2
f.c. Lesley Boys
11 sep 2020 21:05
Adelaars
0
2
Lesley B.
| De Lunet / Naarden
11 sep 2020 21:00
z.v.v. Annour/MADIBA
3 0
FC Golden Stars 2
11 sep 2020 21:00
Annour
3
0
Golden Stars 2
| Zielhorst / Amersfoort
11 sep 2020 20:10
FC Plein '83
5 1
Al-Andalus
11 sep 2020 20:10
Plein '83
5
1
Al-Andalus
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
11 sep 2020 20:10
zvv Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli
2 8
R.K.S.V. Onze Gazellen
11 sep 2020 20:10
ZH Amstelveen
2
8
Onze Gazellen
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
9 sep 2020 21:05
s.v. Hertha
5 5
Z.V.C. Veenendaal 2
9 sep 2020 21:05
Hertha
5
5
Veenendaal 2
| De Scheg / Uithoorn
7 sep 2020 21:05
U.V.V.
3 3
ZVV Os Lusitanos/Daily Paper 2
7 sep 2020 21:05
U.V.V.
3
3
Os Lusitanos 2
| De Paperclip / Utrecht

weergeven op volledig scherm
Adelaars
U.V.V.
Lesley B.
Plein '83
Hertha
Onze Gazellen
ZH Amstelveen
Annour
Os Lusitanos 2
Al-Andalus
Veenendaal 2
Golden Stars 2
1 Adelaars 0–2 3–2 10–1
2 U.V.V. 1–4 3–3 4–2
3 Lesley B. 2–3 9–3
4 Plein '83 5–1
5 Hertha 7–1 5–5 2–2
6 Onze Gazellen 1–1 2–3
7 ZH Amstelveen 5–4 2–8
8 Annour 3–0
9 Os Lusitanos 2 0–6 4–8 4–3
10 Al-Andalus 5–3 1–7
11 Veenendaal 2 1–5 1–4
12 Golden Stars 2 4–6 1–5

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
5
3
1
1
19
7
12
10
2
5
3
1
1
17
15
2
10
3
4
3
0
1
19
6
13
9
4
4
3
0
1
17
9
8
9
5
5
2
2
1
25
17
8
8
6
5
2
1
2
16
14
2
7
8
3
2
0
1
10
10
0
6
9
5
1
1
3
13
23
-10
4
10
5
1
0
4
10
29
-19
3
11
4
0
1
3
10
18
-8
1
12
4
0
1
3
7
16
-9
1

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0

In verband met de verscherpte corona maatregelen zijn alle wedstrijden vanaf 13 oktober 2020 afgelast tot nader bericht.

93Votes
love 775 Love
wink 33 Wink
lol 64 LoL
wow 17 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry
error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK