PROGRAMMA

vr 26 april 2024 20:00
CF Merwede
-
-
OACN-Boys
vr 26 april 2024 20:30
GZV Watergras
-
-
FC Westland
vr 26 april 2024 20:30
HBSS
-
-
Bristol Team
vr 26 april 2024 21:30
ZVV Den Haag
-
-
ZVG
vr 3 mei 2024 20:30
OACN-Boys
-
-
ZVV Den Haag
Meer weergeven spinner

EERSTE DIVISIE B 2023/2024

* PK1: ZVG/Cagemax
* PK2: n.n.b.
* FC Westland heeft 1 punt in mindering
* ZVV Den Haag heeft 3 punten in mindering
* 11-2023 FC Kawin uit de competitie
* 11-2023 zvv JCK-Aiso uit de competitie
* 04-2024 Futsal Rotterdam uit de competitie

UITSLAGEN

vr 19 april 2024 21:30
Bristol Team
3
4
ZVV Den Haag
vr 19 april 2024 21:30
ZVG
13
2
CF Merwede
INCL. LINK FOTOALBUM
vr 19 april 2024 20:30
OACN-Boys
8
2
ZVV BE '79 2
vr 12 april 2024 21:30
FC Westland
6
1
OACN-Boys
INCL. VERSLAG
vr 12 april 2024 21:30
ZVV BE '79 2
1
16
ZVG
INCL. VERSLAG
Meer weergeven spinner

UITSLAGEN

vr 19 april 2024 21:30
Bristol Team
3
4
ZVV Den Haag
vr 19 april 2024 21:30
ZVG
13
2
CF Merwede
INCL. LINK FOTOALBUM
vr 19 april 2024 20:30
OACN-Boys
8
2
ZVV BE '79 2
vr 12 april 2024 21:30
FC Westland
6
1
OACN-Boys
INCL. VERSLAG
vr 12 april 2024 21:30
ZVV BE '79 2
1
16
ZVG
INCL. VERSLAG
Meer weergeven spinner

EERSTE DIVISIE B 2023/2024

* PK1: ZVG/Cagemax
* PK2: n.n.b.
* FC Westland heeft 1 punt in mindering
* ZVV Den Haag heeft 3 punten in mindering
* 11-2023 FC Kawin uit de competitie
* 11-2023 zvv JCK-Aiso uit de competitie
* 04-2024 Futsal Rotterdam uit de competitie

PROGRAMMA

vr 26 april 2024 20:00
CF Merwede
-
-
OACN-Boys
vr 26 april 2024 20:30
GZV Watergras
-
-
FC Westland
vr 26 april 2024 20:30
HBSS
-
-
Bristol Team
vr 26 april 2024 21:30
ZVV Den Haag
-
-
ZVG
vr 3 mei 2024 20:30
OACN-Boys
-
-
ZVV Den Haag
Meer weergeven spinner

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Speelronde 1
vr 8 september 2023
- 20:30
OACN-Boys
1 4
HBSS
vr 8 september 2023
- 21:30
ZVV BE '79 2
4 10
GZV Watergras
vr 8 september 2023
- 21:30
FC Westland
8 5
CFM / Transito
Speelronde 2
vr 15 september 2023
- 20:00
CFM / Transito
5 0
ZVV BE '79 2
vr 15 september 2023
- 20:30
GZV Watergras
7 3
Bristol Team / Zonkr8
vr 15 september 2023
- 21:30
ZVV Den Haag
4 5
FC Westland
Speelronde 3
vr 22 september 2023
- 21:30
ZVV BE '79 2
4 4
ZVV Den Haag
vr 22 september 2023
- 21:30
ZVG / Cagemax
12 0
Bristol Team / Zonkr8
vr 22 september 2023
- 21:30
FC Westland
6 5
HBSS
vr 6 oktober 2023
- 20:00
CFM / Transito
4 3
GZV Watergras
Speelronde 4
vr 6 oktober 2023
- 20:30
HBSS
3 3
ZVV BE '79 2
vr 13 oktober 2023
- 20:30
GZV Watergras
6 7
ZVG / Cagemax
vr 13 oktober 2023
- 21:30
ZVV Den Haag
10 6
CFM / Transito
vr 13 oktober 2023
- 21:30
Bristol Team / Zonkr8
8 1
OACN-Boys
Speelronde 5
vr 20 oktober 2023
- 20:00
CFM / Transito
8 0
HBSS
vr 20 oktober 2023
- 20:30
OACN-Boys
0 16
ZVG / Cagemax
vr 20 oktober 2023
- 21:30
ZVV Den Haag
6 8
GZV Watergras
Speelronde 6
vr 27 oktober 2023
- 20:30
HBSS
8 6
ZVV Den Haag
vr 27 oktober 2023
- 21:30
Bristol Team / Zonkr8
2 9
FC Westland
vr 15 december 2023
- 20:30
GZV Watergras
5 3
OACN-Boys
Speelronde 7
vr 10 november 2023
- 20:30
HBSS
10 7
GZV Watergras
vr 10 november 2023
- 21:30
ZVV BE '79 2
7 5
Bristol Team / Zonkr8
vr 10 november 2023
- 21:30
FC Westland
3 6
ZVG / Cagemax
Speelronde 8
vr 17 november 2023
- 20:30
OACN-Boys
4 5
FC Westland
vr 17 november 2023
- 21:30
ZVG / Cagemax
9 1
ZVV BE '79 2
vr 17 november 2023
- 21:30
Bristol Team / Zonkr8
2 7
CFM / Transito
Speelronde 9
vr 1 december 2023
- 20:00
CFM / Transito
4 4
ZVG / Cagemax
vr 1 december 2023
- 21:30
ZVV BE '79 2
6 5
OACN-Boys
vr 1 december 2023
- 21:30
ZVV Den Haag
8 4
Bristol Team / Zonkr8
Speelronde 10
vr 24 november 2023
- 21:30
FC Westland
14 4
GZV Watergras
vr 8 december 2023
- 20:30
OACN-Boys
5 5
CFM / Transito
vr 8 december 2023
- 21:30
ZVG / Cagemax
15 4
ZVV Den Haag
vr 8 december 2023
- 21:30
Bristol Team / Zonkr8
4 0
HBSS
Speelronde 11
vr 12 januari 2024
- 21:30
ZVV BE '79 2
5 9
FC Westland
vr 19 januari 2024
- 20:30
HBSS
2 14
ZVG / Cagemax
vr 19 januari 2024
- 21:30
ZVV Den Haag
1 7
OACN-Boys
Speelronde 12
vr 12 januari 2024
- 20:30
HBSS
1 2
OACN-Boys
vr 2 februari 2024
- 20:00
CFM / Transito
2 5
FC Westland
vr 2 februari 2024
- 20:30
GZV Watergras
9 3
ZVV BE '79 2
Speelronde 13
vr 9 februari 2024
- 21:30
ZVV BE '79 2
3 8
CFM / Transito
vr 9 februari 2024
- 21:30
FC Westland
10 3
ZVV Den Haag
vr 9 februari 2024
- 21:30
Bristol Team / Zonkr8
2 2
GZV Watergras
Speelronde 14
vr 16 februari 2024
- 20:30
GZV Watergras
6 1
CFM / Transito
vr 16 februari 2024
- 20:30
HBSS
2 7
FC Westland
vr 16 februari 2024
- 21:30
ZVV Den Haag
9 5
ZVV BE '79 2
vr 16 februari 2024
- 21:30
Bristol Team / Zonkr8
1 11
ZVG / Cagemax
Speelronde 15
vr 1 maart 2024
- 20:30
OACN-Boys
5 1
Bristol Team / Zonkr8
vr 1 maart 2024
- 21:30
ZVV BE '79 2
0 5
HBSS
vr 1 maart 2024
- 21:30
ZVG / Cagemax
6 2
GZV Watergras
vr 15 maart 2024
- 20:00
CFM / Transito
11 8
ZVV Den Haag
Speelronde 16
vr 8 maart 2024
- 20:30
HBSS
3 2
CFM / Transito
vr 8 maart 2024
- 20:30
GZV Watergras
5 2
ZVV Den Haag
vr 8 maart 2024
- 21:30
ZVG / Cagemax
4 3
OACN-Boys
Speelronde 17
vr 15 maart 2024
- 20:30
OACN-Boys
3 3
GZV Watergras
vr 15 maart 2024
- 21:30
FC Westland
3 0
Bristol Team / Zonkr8
vr 22 maart 2024
- 21:30
ZVV Den Haag
8 7
HBSS
Speelronde 18
vr 29 maart 2024
- 21:30
ZVG / Cagemax
5 1
FC Westland
vr 5 april 2024
- 20:30
GZV Watergras
5 4
HBSS
vr 5 april 2024
- 21:30
Bristol Team / Zonkr8
7 5
ZVV BE '79 2
Speelronde 19
vr 12 april 2024
- 20:00
CFM / Transito
6 4
Bristol Team / Zonkr8
vr 12 april 2024
- 21:30
ZVV BE '79 2
1 16
ZVG / Cagemax
vr 12 april 2024
- 21:30
FC Westland
6 1
OACN-Boys
Speelronde 20
vr 19 april 2024
- 20:30
OACN-Boys
8 2
ZVV BE '79 2
vr 19 april 2024
- 21:30
ZVG / Cagemax
13 2
CFM / Transito
vr 19 april 2024
- 21:30
Bristol Team / Zonkr8
3 4
ZVV Den Haag
Speelronde 21
vr 26 april 2024
- 20:00
CFM / Transito
- -
OACN-Boys
vr 26 april 2024
- 20:30
GZV Watergras
- -
FC Westland
vr 26 april 2024
- 20:30
HBSS
- -
Bristol Team / Zonkr8
vr 26 april 2024
- 21:30
ZVV Den Haag
- -
ZVG / Cagemax
Speelronde 22
vr 3 mei 2024
- 20:30
OACN-Boys
- -
ZVV Den Haag
vr 3 mei 2024
- 21:30
ZVG / Cagemax
- -
HBSS
vr 3 mei 2024
- 21:30
FC Westland
- -
ZVV BE '79 2

EERSTE DIVISIE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
ZVG / Cagemax
W W W W W
>
40
14
108
138
30
13
1
0
2
FC Westland
W W W V W
>
35
14
43
91
48
12
0
2
3
GZV Watergras
W V W GS W
>
26
15
10
82
72
8
2
5
4
CFM / Transito
V V W W V
>
23
15
2
76
74
7
2
6
5
HBSS
V W W V V
>
16
14
-19
54
73
5
1
8
6
OACN-Boys
W V GS V W
>
14
14
-19
48
67
4
2
8
7
ZVV Den Haag
W V V W W
>
13
14
-21
77
98
5
1
8
8
10
15
-41
46
87
3
1
11
9
ZVV BE '79 2
V V V V V
>
8
15
-63
49
112
2
2
11
* PK1: ZVG/Cagemax
* PK2: n.n.b.
* FC Westland heeft 1 punt in mindering
* ZVV Den Haag heeft 3 punten in mindering
* 11-2023 FC Kawin uit de competitie
* 11-2023 zvv JCK-Aiso uit de competitie
* 04-2024 Futsal Rotterdam uit de competitie

vr 26 april 2024
vr 26 april 2024
- 20:00
CFM / Transito
- -
OACN-Boys
vr 26 april 2024
- 20:30
GZV Watergras
- -
FC Westland
vr 26 april 2024
- 20:30
HBSS
- -
Bristol Team / Zonkr8
vr 26 april 2024
- 21:30
ZVV Den Haag
- -
ZVG / Cagemax
vr 3 mei 2024
vr 3 mei 2024
- 20:30
OACN-Boys
- -
ZVV Den Haag
Meer weergeven spinner

EERSTE DIVISIE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
ZVG / Cagemax
W W W W W
>
40
14
108
138
30
13
1
0
2
FC Westland
W W W V W
>
35
14
43
91
48
12
0
2
3
GZV Watergras
W V W GS W
>
26
15
10
82
72
8
2
5
4
CFM / Transito
V V W W V
>
23
15
2
76
74
7
2
6
5
HBSS
V W W V V
>
16
14
-19
54
73
5
1
8
6
OACN-Boys
W V GS V W
>
14
14
-19
48
67
4
2
8
7
ZVV Den Haag
W V V W W
>
13
14
-21
77
98
5
1
8
8
10
15
-41
46
87
3
1
11
9
ZVV BE '79 2
V V V V V
>
8
15
-63
49
112
2
2
11
* PK1: ZVG/Cagemax
* PK2: n.n.b.
* FC Westland heeft 1 punt in mindering
* ZVV Den Haag heeft 3 punten in mindering
* 11-2023 FC Kawin uit de competitie
* 11-2023 zvv JCK-Aiso uit de competitie
* 04-2024 Futsal Rotterdam uit de competitie

vr 19 april 2024
vr 19 april 2024
- 21:30
Bristol Team / Zonkr8
3 4
ZVV Den Haag
vr 19 april 2024
- 21:30
ZVG / Cagemax
13 2
CFM / Transito
vr 19 april 2024
- 20:30
OACN-Boys
8 2
ZVV BE '79 2
vr 12 april 2024
vr 12 april 2024
- 21:30
FC Westland
6 1
OACN-Boys
vr 12 april 2024
- 21:30
ZVV BE '79 2
1 16
ZVG / Cagemax
Meer weergeven spinner

EERSTE DIVISIE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
ZVG / Cagemax
W W W W W
>
40
14
108
138
30
13
1
0
2
FC Westland
W W W V W
>
35
14
43
91
48
12
0
2
3
GZV Watergras
W V W GS W
>
26
15
10
82
72
8
2
5
4
CFM / Transito
V V W W V
>
23
15
2
76
74
7
2
6
5
HBSS
V W W V V
>
16
14
-19
54
73
5
1
8
6
OACN-Boys
W V GS V W
>
14
14
-19
48
67
4
2
8
7
ZVV Den Haag
W V V W W
>
13
14
-21
77
98
5
1
8
8
10
15
-41
46
87
3
1
11
9
ZVV BE '79 2
V V V V V
>
8
15
-63
49
112
2
2
11
* PK1: ZVG/Cagemax
* PK2: n.n.b.
* FC Westland heeft 1 punt in mindering
* ZVV Den Haag heeft 3 punten in mindering
* 11-2023 FC Kawin uit de competitie
* 11-2023 zvv JCK-Aiso uit de competitie
* 04-2024 Futsal Rotterdam uit de competitie
ZVG
FC Westland
GZV Watergras
CF Merwede
HBSS
OACN-Boys
ZVV Den Haag
Bristol Team
ZVV BE '79 2
1
ZVG
5–1 6–2 13–2 4–3 15–4 12–0 9–1
2
FC Westland
3–6 14–4 8–5 6–5 6–1 10–3 3–0
3
GZV Watergras
6–7 6–1 5–4 5–3 5–2 7–3 9–3
4
CF Merwede
4–4 2–5 4–3 8–0 11–8 6–4 5–0
5
HBSS
2–14 2–7 10–7 3–2 1–2 8–6 3–3
6
OACN-Boys
0–16 4–5 3–3 5–5 1–4 5–1 8–2
7
ZVV Den Haag
4–5 6–8 10–6 8–7 1–7 8–4 9–5
8
Bristol Team
1–11 2–9 2–2 2–7 4–0 8–1 3–4 7–5
9
ZVV BE '79 2
1–16 5–9 4–10 3–8 0–5 6–5 4–4 7–5

EERSTE DIVISIE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
ZVG / Cagemax
W W W W W
>
40
14
108
138
30
13
1
0
2
FC Westland
W W W V W
>
35
14
43
91
48
12
0
2
3
GZV Watergras
W V W GS W
>
26
15
10
82
72
8
2
5
4
CFM / Transito
V V W W V
>
23
15
2
76
74
7
2
6
5
HBSS
V W W V V
>
16
14
-19
54
73
5
1
8
6
OACN-Boys
W V GS V W
>
14
14
-19
48
67
4
2
8
7
ZVV Den Haag
W V V W W
>
13
14
-21
77
98
5
1
8
8
10
15
-41
46
87
3
1
11
9
ZVV BE '79 2
V V V V V
>
8
15
-63
49
112
2
2
11
* PK1: ZVG/Cagemax
* PK2: n.n.b.
* FC Westland heeft 1 punt in mindering
* ZVV Den Haag heeft 3 punten in mindering
* 11-2023 FC Kawin uit de competitie
* 11-2023 zvv JCK-Aiso uit de competitie
* 04-2024 Futsal Rotterdam uit de competitie


TOPSCORERSLIJST EERSTE DIVISIE B PER 13-04-2024

# SPELER / NR TEAM DP +
1 Amin Amghar (11) ZVG / Cagemax 32 0
2 Anouar Attal Haoui (11) FC Westland 30 3
3 Jaouad el Yaacoubi (20) GZV Watergras 27 0
4 Oualid Tarifit (49) ZVG / Cagemax 24 3
5 Mohammed Hazzat (9) ZVG / Cagemax 23 7
6 Djamel Boerstra (12) ZVV Den Haag 20 0
7 Jim Daniels (5) CFM / Transito 19 0
8 Mohammed Talibi (10) OACN-Boys 18 0
  Salah-Eddine Jaddi (8) ZVG / Cagemax 18 0
9 Bilal Kaddouri (4) ZVG / Cagemax 16 0
  Mo El Osrouti (9) ZVV Den Haag 16 0
10 Rick van Loo (14) CFM / Transito 12 1
  Karam Boukhari (7) FC Westland 12 0
11 Gerwin Lake (96) HBSS 11 0
12 Jamiro Libretto (6) ZVG / Cagemax 10 1
  Ayoub Atia (10) Futsal Rotterdam 10 0
  Badr el Bouhassani (11) Futsal Rotterdam 10 0
  Djamairo Richters ZVV Den Haag 10 0
  Mohamed Maatoug (10) FC Westland 10 0
  Mounir Madroni (8) FC Westland 10 0
  Sallah Eddine Allach (7/8) ZVV BE ’79 2 10 0
13 Achraf Laabich (8/11) Bristol Team / Zonkr8 9 2
  Amin Boutachkourt (10/14) ZVG / Cagemax 9 2
  Nordin el Hassani (7) ZVG / Cagemax 9 1
  Amine Guennaoui (49) GZV Watergras 9 0
  Brahim Saoud (34) ZVV BE ’79 2 9 0
  Nr. 8 OACN-Boys 9 0
  Omar El Haddoti (21) GZV Watergras 9 0
  Yassin Irzi (34) FC Westland 9 0
14 Aimen Said (40) FC Westland 8 0
  Bart Jongejan (9) CFM / Transito 8 0
  Furkan Cetin (10) CFM / Transito 8 0
  Jawad Bouttaouane (7) Bristol Team / Zonkr8 8 0
  Nawfal Boutkabout (7) ZVV Den Haag 8 0
  Nr. 20 HBSS 8 0
  Timo Lutters (9) CFM / Transito 8 0
15 Mohammed Ouarraki (10) ZVV Den Haag 7 0
  Mounir Boukhari (99) Futsal Rotterdam 7 0
  Soufiane Chairi (5) GZV Watergras 7 0
  Yassine Belghar (18/9) HBSS 7 0
16 Erik Blokland (15) CFM / Transito 6 0
  Ihab Amdouni (22) GZV Watergras 6 0
  Marwan Fennich  (7) GZV Watergras 6 0
  Ray Versluis (9) FC Kawin 6 0
  Zakaria Bodouaou (8) GZV Watergras 6 0
17 Bastiaan Ritmeester (6) CFM / Transito 5 1
  Nr. 3 ZVG / Cagemax 5 1
  Nr. 6 Bristol Team / Zonkr8 5 1
  Nr. 7 CFM / Transito 5 1
  Younes Ben Khedda (20) Bristol Team / Zonkr8 5 1
  Anouar Chairi (91) GZV Watergras 5 0
  Appie Azzouag (6) ZVV BE ’79 2 5 0
  Hamza Boukhari (12) FC Westland 5 0
  Hanad Dhimbil (13) ZVV BE ’79 2 5 0
  Mounir Faloun (3) FC Westland 5 0
  Nabil Hadui (5/17) FC Westland 5 0
  Nr. 21 Bristol Team / Zonkr8 5 0
  Rachid Achabar (10) Bristol Team / Zonkr8 5 0
  Soufian Tanouti (5) Futsal Rotterdam 5 0
  Steven Pieternella (5) OACN-Boys 5 0
  Yassin Labriki (34) GZV Watergras 5 0
18 Zakaria Mahamud (11) OACN-Boys 4 1
  Aimane Al Karicha (9) FC Westland 4 0
  Anas El Jaouhari (5) ZVV Den Haag 4 0
  Badr Bazzi (9/11) ZVV BE ‘ 79 2 4 0
  Batuhan Saglam (22) HBSS 4 0
  Ilias Arssi ZVV BE’79 2 4 0
  Jabrane el Youssefi (9) FC Westland 4 0
  Jordy van der Minne (9) ZVV BE’79 2 4 0
  Moises Navarro HBSS 4 0
  Naser el Mousati (2) ZVG / Cagemax 4 0
  Nr. 8 FC Kawin 4 0
  Wembley Paulino Reyes (99) HBSS 4 0
19 Achraf el Bousksaki (3) Bristol Team / Zonkr8 3 0
  Augusto Cassarotti (25) HBSS 3 0
  Chanan Brandsma (4) FC Kawin 3 0
  Daniel de Bruijn (2) GZV Watergras 3 0
  Dennis Mijdam (12) CFM / Transito 3 0
  Farid el Hammouchi (6) ZVV Den Haag 3 0
  Gernard Schalk (13) CFM / Transito 3 0
  Ilyyas Bencharef (6) HBSS 3 0
  Jay Tahloe (32) Futsal Rotterdam 3 0
  Morad Chalhi (3) ZVV Den Haag 3 0
  Nr. 14 CFM / Transito 3 0
  Nr. 5 Bristol Team / Zonkr8 3 0
  Nr. 5 FC Westland 3 0
  Rafik El Osrouti (9) FC Westland 3 0
  Randy Beer (3) OACN-Boys 3 0
  Ryan Sardjoe (5) HBSS 3 0
  Yassine El Hamouchi (10) ZVV BE’79 2 3 0
20 Nr. 14 FC Westland 2 2
  Mouhsine El Arnouki FC Westland 2 1
   Adam El Fazazi (7) OACN-Boys 2 0
  Amin El Allouchi (13) ZVV BE’79 2 2 0
  Anouar Zibouh (12) ZVV Den Haag 2 0
  Bilal Amezian (23) Bristol Team / Zonkr8 2 0
  Brennan Bieri (11) FC Kawin 2 0
  Cham Elyouzghi (24) HBSS 2 0
  Hamza Mehrach GZV Watergras 2 0
  Harmen van Genderen (7) FC Kawin 2 0
  Imad el Maachi (8) HBSS 2 0
  Moad El Bazzaz (10) ZVV BE’79 2 2 0
  Mounir el Ouazizi (9) Futsal Rotterdam 2 0
  Nicolai Verbiest (3) FC Kawin 2 0
  Nilton Pereira (7) Futsal Rotterdam 2 0
  Nr. 10 Futsal Rotterdam 2 0
  Nr. 19 CFM / Transito 2 0
  Nr. 2 ZVV Den Haag 2 0
  Nr. 23 zvv JCK-Aiso 2 0
  Nr. 5 ZVV BE’79 2 2 0
  Nr. 8 ZVV Den Haag 2 0
  Tolga Demirci (10) zvv JCK-Aiso 2 0
21  Amine Boussihmad (13) ZVV BE’79 2 1 1
  Martijn Lommers (15) CFM / Transito 1 1
  Nr. 3 CFM / Transito 1 1
  Abdelhafid Ababou (6) zvv JCK-Aiso 1 0
  Achraf el Ghalbzouri (4) ZVV Den Haag 1 0
  Achraf el Jaouhari (9) ZVV Den Haag 1 0
  Alex de Gouveia (14) OACN-Boys 1 0
  Amin Chettou (23) Futsal Rotterdam 1 0
  Brahim Karoumi (5) ZVV Den Haag 1 0
  Christian Tromp (20) Futsal Rotterdam 1 0
  Corne den Breejen (5) FC Kawin 1 0
  Divani Hansen OACN-Boys 1 0
  Divani Hansen (75) HBSS 1 0
  Elvin Hardeveld (14) FC Kawin 1 0
  Firat Kuskan (4) ZVV Den Haag 1 0
  Gerard van den Adel (17) CFM / Transito 1 0
  Hamza Azouagh (4) zvv JCK-Aiso 1 0
  Imad Kharichef (3) ZVV BE ’79 2 1 0
  Maikel Groenenberg (9) FC Kawin 1 0
  Mark Smith (1) Bristol Team / Zonkr8 1 0
  Mohamed Bouazza (11) ZVV BE’79 2 1 0
  Mohammed Balaha (15) OACN-Boys 1 0
  Muhammed Emin Arslan (22) FC Westland 1 0
  Nr. 11 ZVV Den Haag 1 0
  Nr. 11 zvv JCK-Aiso 1 0
  Nr. 17 OACN-Boys 1 0
  Nr. 18 CFM / Transito 1 0
  Nr. 19 OACN-Boys 1 0
  Nr. 2 FC Westland 1 0
  Nr. 20 FC Westland 1 0
  Nr. 20 OACN-Boys 1 0
  Nr. 22 zvv JCK-Aiso 1 0
  Nr. 4 Bristol Team / Zonkr8 1 0
  Nr. 4 ZVV BE’79 2 1 0
  Nr. 6 FC Westland 1 0
  Nr. 6 OACN-Boys 1 0
  Nr. 8 HBSS 1 0
  Nr. 9 ZVV BE’79 2 1 0
  Nr. 9 zvv JCK-Aiso 1 0
  Preston Bynoe HBSS 1 0
  Rachid Bouyaouzan (7) ZVV Den Haag 1 0
  Ricardo Sleegers (17) ZVV BE’79 2 1 0
  Sofiane Bokarroua (21) zvv JCK-Aiso 1 0
  Volkan Unuvar (17) Bristol Team / Zonkr8 1 0
  Wail el Ouariaghli (7) Futsal Rotterdam 1 0
  Youssef Mrait (7) ZVV BE’79 2 1 0
  Zeki Laati (10) ZVG / Cagemax 1 0
  Fernando Couvreur (3) ZVV Den Haag 0 0
         
    EIGEN DOELPUNTEN    
    Bristol Team / Zonkr8 4 1
    FC Westland 4 0
    OACN-Boys 4 0
    GZV Watergras 3 0
    FC Kawin 2 0
    HBSS 2 0
    ZVV Den Haag 2 0
    ZVV BE’79 2 1 1
    CFM / Transito 1 0
    Futsal Rotterdam 1 0
    ZVG / Cagemax 1 0

De kampioenen van de Eerste Divisies promoveren direct naar de Eredivisie met inachtneming van wat staat vermeld in hoofdstuk 1.1. De periodekampioenen spelen een nacompetitie om een plaats conform de regeling zoals opgenomen in hoofdstuk 1.3.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Eredivisie / Eerste Divisie
Voor seizoen 2023/’24 is de volgende koppeling van toepassing – en luidt de eerste wedstrijd:
A. Eerste periodekampioen Eerste Divisie A – tweede periodekampioen Eerste Divisie C
B. Eerste periodekampioen Eerste Divisie C – tweede periodekampioen Eerste Divisie B
C. Eerste periodekampioen Eerste Divisie B – tweede periodekampioen Eerste Divisie A

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd. Als na het spelen van twee wedstrijden nog geen beslissing door middel van wedstrijdpunten is verkregen, dan is het doelsaldo van deze twee wedstrijden beslissend. Is dit ook gelijk, dan valt de beslissing door het nemen van strafschoppen, direct na afloop van de tweede wedstrijd en op de wijze zoals omschreven in de ‘‘‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal.

De wedstrijden voor de 2e wedstrijdronde zijn als volgt gekoppeld;
I Nummer 6 Eredivisie 2e fase poule B – Winnaar B
II Winnaar A – Winnaar C

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de volgende ronde. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer vijf minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

De wedstrijd voor de 3e wedstrijdronde zijn als volgt gekoppeld;
A Winnaar I – Winnaar II

De winnaar van bovenstaande wedstrijden plaatst zich voor de volgende ronde. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer vijf minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

De wedstrijd voor de Finale zijn als volgt gekoppeld;
Nummer 5 Eredivisie 2e fase poule B – Winnaar A

De winnaar van bovenstaande wedstrijd plaatst zich voor de Eredivisie in het seizoen 2024/’25. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van 2* 5 minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels Futsal (zaalvoetbal)’.

De competitieplanner zaalvoetbalcompetitie landelijk is belast met de uitvoering van deze regeling. In alle gevallen waarin niet is voorzien, beslist het bestuur amateurvoetbal.





Het team dat als twaalfde eindigt in de eindrangschikking van de Eerste Divisie, degradeert naar die Topklasse waartoe de betreffende vereniging geografisch behoort.

Nummer elf en tien van de Eerste Divisie spelen een nacompetitie met de periodekampioenen van de Topklasse waartoe de betreffende vereniging geografisch behoort, om één plaats in de Eerste Divisie, conform de regeling zoals te vinden in hoofdstuk 1.4.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Eerste Divisie / Topklasse

1. De wedstrijdduur in de nacompetitie voor promotie naar c.q. behoud in de Eerste Divisie bedraagt 2 keer 25 minuten.
2. Voor seizoen 2023//’24 is de volgende koppeling van toepassing – en luidt de eerste wedstrijd:
A. Eerste periodekampioen Topklasse A – tweede periodekampioen Topklasse F
B. Eerste periodekampioen Topklasse B – tweede periodekampioen Topklasse C
C. Eerste periodekampioen Topklasse C – tweede periodekampioen Topklasse B
D. Eerste periodekampioen Topklasse D – tweede periodekampioen Topklasse E*
E. Eerste periodekampioen Topklasse E* – tweede periodekampioen Topklasse D
F. Eerste periodekampioen Topklasse F – tweede periodekampioen Topklasse A

* In de Topklasse E zijn er acht teams en zijn er drie periodekampioenen te vergeven, gezien er 21 wedstrijden worden gespeeld. Als de kampioen een periode pakt, dan vervalt die periode. Mocht de kampioen geen periode pakken, dan is de hoogst geklasseerde in de eindstand de eerste periodekampioen van de Topklasse E. Voor de tweede periodekampioen wordt er een beslissingswedstrijd gespeeld tussen de twee laagst geklasseerde periodekampioenen, waarbij de hoogst geklasseerde thuis speelt. De winnaar van de beslissingswedstrijd zal meedoen onder de noemer ‘tweede periodekampioen Topklasse E’.

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de volgende ronde. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer vijf minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

3. De koppeling van de winnaars in artikel 2 omschreven wedstrijdenreeksen luidt als volgt:
1. Nummer elf Eerste Divisie A – Winnaar A
2. Nummer tien Eerste Divisie A – Winnaar F
3. Nummer elf Eerste Divisie B – Winnaar C
4. Nummer tien Eerste Divisie B – Winnaar B
5. Nummer elf Eerste Divisie C – Winnaar D
6. Nummer tien Eerste Divisie C – Winnaar E

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd. Als na het spelen van twee wedstrijden nog geen beslissing door middel van wedstrijdpunten is verkregen, dan is het doelsaldo van deze twee wedstrijden beslissend. Is dit ook gelijk, dan valt de beslissing door het nemen van strafschoppen, direct na afloop van de tweede wedstrijd en op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

4. De winnaars van de in artikel 3 omschreven wedstrijdenreeks spelen de finale om klassenbehoud c.q. promotie. De koppeling van deze wedstrijden luidt als volgt:
A. Winnaar 1 – Winnaar 2
B. Winnaar 3 – Winnaar 4
C. Winnaar 5 – Winnaar 6

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de Eerste divisie in het seizoen 2024/’25. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer 7,5 minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

De competitieplanner zaalvoetbal landelijk is belast met de uitvoering van deze regeling. De open plaatsen worden opgevuld vanuit de nacompetitie, waarbij eerst gekeken wordt naar de verliezers van de finales. In alle gevallen waarin niet is voorzien, beslist het bestuur amateurvoetbal de wijze waarop de opengevallen plaatsen worden ingevuld.




Eerste Divisie B 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
51
20
76
128
52
16
3
1
2
ZVG / Cagemax
V W V GS W
45
20
47
110
63
14
3
3
3
45
20
45
116
71
14
3
3
4
42
20
37
101
64
13
3
4
5
zvv JCK-Aiso
GS V V W W
25
20
-5
90
95
7
4
9
6
24
20
-21
72
93
7
3
10
7
22
20
-25
65
90
6
4
10
8
CFM / Transito
W V GS V W
19
20
-16
86
102
6
1
13
9
15
20
-22
64
86
3
6
11
10
14
20
-33
92
125
4
2
14
11
FC Kawin
V W GS V V
10
20
-83
70
153
2
4
14
*** PK1: ZVG/CAGEMAX
*** PK2: ZVC VEENENDAAL
Nacompetitie Eredivisie - Eerste Divisie 2022/2023
vr 9 juni 2023
- 20:00
ZVV Eindhoven
6 1
ZVC Veenendaal
Nacompetitie Eredivisie - Eerste Divisie 2022/2023
za 3 juni 2023
- 17:30
Texel '94
2 5
ZVC Veenendaal
Nacompetitie Eredivisie - Eerste Divisie 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
ZVC Veenendaal
4 4
ZVV White Stones
Nacompetitie Eredivisie - Eerste Divisie 2022/2023
za 27 mei 2023
- 17:30
Texel '94
5 3
ZVG / Cagemax
vr 19 april 2024
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
4 6
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 20:30
Futsal Winsum
0 4
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 20:30
ZVV White Stones
7 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
8 1
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
3 4
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 18:45
Texel '94
6 3
MSV-Zeemacht
vr 12 april 2024
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
3 7
ZVV White Stones
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
5 0
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
2 2
MSV-Zeemacht
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
5 0
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
4 2
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 20:30
FC Marlène / FG Live 2
5 2
Futsal Winsum
vr 5 april 2024
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
3 9
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 20:40
Texel '94
2 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 20:30
ZVV White Stones
4 4
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 20:30
Futsal Winsum
1 1
VV PKC '83 / Team Amoeri
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht
4 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
4 1
HZV Het Vennewater
vr 22 maart 2024
Eerste Divisie A
vr 22 maart 2024
- 20:30
Futsal Winsum
3 3
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 15 maart 2024
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
4 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
15 5
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 20:30
Futsal Winsum
4 5
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
4 2
ZVV White Stones
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
7 3
MSV-Zeemacht
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 20:30
FC Marlène / FG Live 2
3 5
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 8 maart 2024
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 21:30
MSV-Zeemacht
2 4
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
2 7
Futsal Winsum
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 20:40
Texel '94
5 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
3 6
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 20:30
ZVV White Stones
5 1
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
0 4
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 1 maart 2024
Eerste Divisie A
vr 1 maart 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
0 5
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 1 maart 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
3 3
ZVV White Stones
Eerste Divisie A
vr 1 maart 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
4 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 1 maart 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
6 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 1 maart 2024
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
3 4
MSV-Zeemacht
vr 16 februari 2024
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
2 2
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 20:40
Texel '94
6 1
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
3 5
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 20:30
ZVV White Stones
3 2
Futsal Winsum
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht
5 3
VV PKC '83 / Team Amoeri
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
11 7
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 9 februari 2024
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
0 10
ZVV White Stones
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 20:30
Futsal Winsum
3 6
MSV-Zeemacht
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
5 5
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
4 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
6 3
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
4 5
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 2 februari 2024
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 21:30
MSV-Zeemacht
7 2
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
1 3
VV PKC '83 / Team Amoeri
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 20:40
Texel '94
4 4
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 20:30
ZVV White Stones
5 2
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
3 4
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
7 4
Futsal Winsum
vr 19 januari 2024
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 21:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
13 4
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
1 3
Futsal Winsum
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
2 8
VV PKC '83 / Team Amoeri
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht
5 4
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
5 5
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 18:45
Texel '94
5 1
ZVV White Stones
vr 15 december 2023
Eerste Divisie A
vr 15 december 2023
- 20:45
Texel '94
5 0
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 8 december 2023
Eerste Divisie A
vr 8 december 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
0 6
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 8 december 2023
- 20:30
Futsal Winsum
2 3
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 8 december 2023
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
4 1
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 8 december 2023
- 20:30
ZVV White Stones
3 4
MSV-Zeemacht
Eerste Divisie A
vr 8 december 2023
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland