EERSTE DIVISE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0

PROGRAMMA

EERSTE DIVISIE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0

UITSLAGEN

UITSLAGEN

EERSTE DIVISIE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0

PROGRAMMA

EERSTE DIVISIE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0

EERSTE DIVISIE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0

EERSTE DIVISIE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0

weergeven op volledig scherm
ASW
Bristol Team / Zonkr8
CFM / Transito
FC Westland
GZV Watergras
HBSS Futsal
OACN-Boys
ZVV BE '79 2
ZVV Den Haag
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
ZVV Middelburg
1
ASW
2
Bristol Team / Zonkr8
3
CFM / Transito
4
FC Westland
5
GZV Watergras
6
HBSS Futsal
7
OACN-Boys
8
ZVV BE '79 2
9
ZVV Den Haag
10
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
11
ZVV Middelburg

EERSTE DIVISIE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0

KAMPIOEN EERSTE DIVISIE B 2023/2024

ZVG / CAGEMAX

EERSTE DIVISIE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
ZVG / Cagemax
W W W W W
46
16
123
157
34
15
1
0
2
FC Westland
W V W V W
38
16
55
110
55
13
0
3
3
GZV Watergras
V W GS W W
29
16
11
87
76
9
2
5
4
26
16
7
82
75
8
2
6
5
HBSS Futsal
W V V W V
19
16
-17
66
83
6
1
9
6
ZVV Den Haag
V W W V W
16
16
-28
85
113
6
1
9
7
OACN-Boys
GS V W V V
14
16
-29
52
81
4
2
10
8
10
16
-46
49
95
3
1
12
9
ZVV BE '79 2
V V V V V
8
16
-76
51
127
2
2
12
* PK1: ZVG/Cagemax (over op GZV Watergras)
* PK2: ZVG/Cagemax (over op FC Westland)

* FC Westland heeft 1 punt in mindering
* ZVV Den Haag heeft 3 punten in mindering

* 11-2023 FC Kawin uit de competitie
* 11-2023 zvv JCK-Aiso uit de competitie
* 04-2024 Futsal Rotterdam uit de competitie

PROGRAMMA

vr 14 juni 2024
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 14 juni 2024
- 20:30
ZVS / Bodemflex
- -
VV PKC '83 / Team Amoeri


*** FINALE 14 JUNI 2024 ***

Omdat ZVV White Stones zich heeft teruggetrokken, spelen ZVS/Bodemflex en PKC’83/Team Amoeri alsnog om een plek in de Eredivisie.


*** FINALE 7 JUNI 2024 ***

ZVV BE’79 – Heracles Almelo Futsal

I.v.m. de geplande fusie tussen Hovocubo en HV Veerhuys wordt deze wedstrijd niet gespeeld. Heracles Almelo Futsal en ZVV BE’79 spelen hierdoor volgend seizoen (wederom) in de Eredivisie.

UITSLAGEN

vr 31 mei 2024
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 31 mei 2024
- 20:30
ZVV BE '79
2 1
ZVS / Bodemflex
vr 24 mei 2024
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 24 mei 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
3 1
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 17 mei 2024
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 17 mei 2024
- 21:30
FC Westland
2 4
ZVS / Bodemflex
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 17 mei 2024
- 21:00
Heracles Almelo Futsal
4 2
Texel '94
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 17 mei 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
5 2
GZV Watergras
vr 10 mei 2024
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 10 mei 2024
- 20:30
GZV Watergras
2 7
VV PKC '83 / Team Amoeri
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 10 mei 2024
- 20:00
ZVS / Bodemflex
6 2
FC Westland
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 10 mei 2024
- 18:45
Texel '94
2 6
Heracles Almelo Futsal

PROGRAMMA

I.v.m. het opstellen van een niet speelgerechtigde speler is Futsal Team Bergen op Zoom gediskwalificeerd en zijn –door de fusie van Hovocubo en HV Veerhuys– zowel ASW als ZVV Middelburg gepromoveerd naar de Eerste Divisie B.

UITSLAGEN

vr 24 mei 2024
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 24 mei 2024
- 20:30
ZVV Middelburg
- -
Futsal Team Bergen op Zoom
vr 3 mei 2024
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 3 mei 2024
- 20:30
ASW
2 6
Futsal Team Bergen op Zoom
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 3 mei 2024
- 20:30
ZVV Middelburg
8 2
FC Westland 2


TOPSCORERSLIJST EERSTE DIVISIE B 2023/2024
(EINDSTAND)

# SPELER / NR TEAM DP +
1 Anouar Attal Haoui (11) FC Westland 36 6
2 Mohammed Hazzat (9) ZVG / Cagemax 32 9
  Amin Amghar (11) ZVG / Cagemax 32 0
3 Oualid Tarifit (49) ZVG / Cagemax 28 4
  Jaouad el Yaacoubi (20) GZV Watergras 28 1
4 Djamel Boerstra (12) ZVV Den Haag 23 3
5 Salah-Eddine Jaddi (8) ZVG / Cagemax 21 3
6 Mohammed Talibi (10) OACN-Boys 20 2
  Jim Daniels (5) CFM / Transito 20 1
7 Bilal Kaddouri (4) ZVG / Cagemax 18 2
8 Nordin el Hassani (7) ZVG / Cagemax 16 7
  Mo El Osrouti (9) ZVV Den Haag 16 0
9 Bart Jongejan (9) CFM / Transito 12 4
  Karam Boukhari (7) FC Westland 12 0
  Rick van Loo (14) CFM / Transito 12 0
10 Achraf Laabich (8/11) Bristol Team / Zonkr8 11 2
  Amin Boutachkourt (10/14) ZVG / Cagemax 11 2
  Jamiro Libretto (6) ZVG / Cagemax 11 1
  Brahim Saoud (34) ZVV BE ’79 2 11 0
  Gerwin Lake (96) HBSS 11 0
11 Nawfal Boutkabout (7) ZVV Den Haag 10 2
  Amine Guennaoui (49) GZV Watergras 10 1
  Yassin Irzi (34) FC Westland 10 1
  Ayoub Atia (10) Futsal Rotterdam 10 0
  Badr el Bouhassani (11) Futsal Rotterdam 10 0
  Djamairo Richters ZVV Den Haag 10 0
  Mohamed Maatoug (10) FC Westland 10 0
  Mounir Madroni (8) FC Westland 10 0
  Sallah Eddine Allach (7/8) ZVV BE ’79 2 10 0
12 Hamza Boukhari (12) FC Westland 9 4
  Mohammed Ouarraki (10) ZVV Den Haag 9 2
  Furkan Cetin (10) CFM / Transito 9 1
  Nr. 8 OACN-Boys 9 0
  Omar El Haddoti (21) GZV Watergras 9 0
13 Bjorn Wagenaar (8) HBSS 8 8
  Aimen Said (40) FC Westland 8 0
  Jawad Bouttaouane (7) Bristol Team / Zonkr8 8 0
  Nr. 20 HBSS 8 0
  Timo Lutters (9) CFM / Transito 8 0
14 Steven Pieternella (5) OACN-Boys 7 2
  Appie Azzouag (6) ZVV BE ’79 2 7 1
  Marwan Fennich  (7) GZV Watergras 7 1
  Mounir Boukhari (99) Futsal Rotterdam 7 0
  Soufiane Chairi (5) GZV Watergras 7 0
  Yassine Belghar (18/9) HBSS 7 0
15 Zakaria Mahamud (11) OACN-Boys 6 2
  Anouar Chairi (91) GZV Watergras 6 1
  Bastiaan Ritmeester (6) CFM / Transito 6 1
  Nr. 6 Bristol Team / Zonkr8 6 1
  Erik Blokland (15) CFM / Transito 6 0
  Ihab Amdouni (22) GZV Watergras 6 0
  Ilias Arssi ZVV BE’79 2 6 0
  Ray Versluis (9) FC Kawin 6 0
  Zakaria Bodouaou (8) GZV Watergras 6 0
16 Nr. 25 OACN-Boys 5 5
  Anas El Jaouhari (5) ZVV Den Haag 5 1
  Hanad Dhimbil (13) ZVV BE ’79 2 5 0
  Mounir Faloun (3) FC Westland 5 0
  Nabil Hadui (5/17) FC Westland 5 0
  Nr. 21 Bristol Team / Zonkr8 5 0
  Nr. 3 ZVG / Cagemax 5 0
  Nr. 7 CFM / Transito 5 0
  Rachid Achabar (10) Bristol Team / Zonkr8 5 0
  Soufian Tanouti (5) Futsal Rotterdam 5 0
  Yassin Labriki (34) GZV Watergras 5 0
  Younes Ben Khedda (20) Bristol Team / Zonkr8 5 0
17 Anouar Zibouh (12) ZVV Den Haag 4 2
  Achraf el Bousksaki (3) Bristol Team / Zonkr8 4 1
  Daniel de Bruijn (2) GZV Watergras 4 1
  Nr. 5 Bristol Team / Zonkr8 4 1
  Ryan Sardjoe (5) HBSS 4 1
  Aimane Al Karicha (9) FC Westland 4 0
  Badr Bazzi (9/11) ZVV BE ‘ 79 2 4 0
  Batuhan Saglam (22) HBSS 4 0
  Jabrane el Youssefi (9) FC Westland 4 0
  Jordy van der Minne (9) ZVV BE’79 2 4 0
  Moises Navarro HBSS 4 0
  Naser el Mousati (2) ZVG / Cagemax 4 0
  Nr. 8 FC Kawin 4 0
  Wembley Paulino Reyes (99) HBSS 4 0
18 Nr. 16 FC Westland 3 3
  Nr. 22 ZVG / Cagemax 3 3
  Achraf el Jaouhari (9) ZVV Den Haag 3 2
  Augusto Cassarotti (25) HBSS 3 0
  Chanan Brandsma (4) FC Kawin 3 0
  Dennis Mijdam (12) CFM / Transito 3 0
  Farid el Hammouchi (6) ZVV Den Haag 3 0
  Gernard Schalk (13) CFM / Transito 3 0
  Ilyyas Bencharef (6) HBSS 3 0
  Jay Tahloe (32) Futsal Rotterdam 3 0
  Morad Chalhi (3) ZVV Den Haag 3 0
  Nr. 14 CFM / Transito 3 0
  Nr. 5 FC Westland 3 0
  Rafik El Osrouti (9) FC Westland 3 0
  Randy Beer (3) OACN-Boys 3 0
  Yassine El Hamouchi (10) ZVV BE’79 2 3 0
19 Redouan el Margi (20) FC Westland 2 2
  Rida Aarab (12) FC Westland 2 2
  Alex de Gouveia (14) OACN-Boys 2 1
  Divani Hansen (75) HBSS 2 1
   Adam El Fazazi (7) OACN-Boys 2 0
  Amin El Allouchi (13) ZVV BE’79 2 2 0
  Bilal Amezian (23) Bristol Team / Zonkr8 2 0
  Brennan Bieri (11) FC Kawin 2 0
  Cham Elyouzghi (24) HBSS 2 0
  Hamza Mehrach GZV Watergras 2 0
  Harmen van Genderen (7) FC Kawin 2 0
  Imad el Maachi (8) HBSS 2 0
  Moad El Bazzaz (10) ZVV BE’79 2 2 0
  Mouhsine El Arnouki FC Westland 2 0
  Mounir el Ouazizi (9) Futsal Rotterdam 2 0
  Nicolai Verbiest (3) FC Kawin 2 0
  Nilton Pereira (7) Futsal Rotterdam 2 0
  Nr. 10 Futsal Rotterdam 2 0
  Nr. 19 CFM / Transito 2 0
  Nr. 2 ZVV Den Haag 2 0
  Nr. 23 zvv JCK-Aiso 2 0
  Nr. 5 ZVV BE’79 2 2 0
  Nr. 8 ZVV Den Haag 2 0
  Sinan Keskin (14) FC Westland 2 0
  Tolga Demirci (10) zvv JCK-Aiso 2 0
20 Enis Aliti (38) ZVV BE’79 2 1 1
  Johnny Lommers (16) CFM / Transito 1 1
  Nr. 4 Bristol Team / Zonkr8 1 1
  Nr. 43 ZVV BE’79 2 1 1
  Nr. 5 ZVG / Cagemax 1 1
  Yassine Mairouche (11) ZVV BE’79 2 1 1
   Amine Boussihmad (13) ZVV BE’79 2 1 0
  Abdelhafid Ababou (6) zvv JCK-Aiso 1 0
  Achraf el Ghalbzouri (4) ZVV Den Haag 1 0
  Amin Chettou (23) Futsal Rotterdam 1 0
  Brahim Karoumi (5) ZVV Den Haag 1 0
  Christian Tromp (20) Futsal Rotterdam 1 0
  Corne den Breejen (5) FC Kawin 1 0
  Divani Hansen OACN-Boys 1 0
  Elvin Hardeveld (14) FC Kawin 1 0
  Firat Kuskan (4) ZVV Den Haag 1 0
  Gerard van den Adel (17) CFM / Transito 1 0
  Hamza Azouagh (4) zvv JCK-Aiso 1 0
  Imad Kharichef (3) ZVV BE ’79 2 1 0
  Maikel Groenenberg (9) FC Kawin 1 0
  Mark Smith (1) Bristol Team / Zonkr8 1 0
  Martijn Lommers (15) CFM / Transito 1 0
  Mohamed Bouazza (11) ZVV BE’79 2 1 0
  Mohammed Balaha (15) OACN-Boys 1 0
  Muhammed Emin Arslan (22) FC Westland 1 0
  Nr. 11 ZVV Den Haag 1 0
  Nr. 11 zvv JCK-Aiso 1 0
  Nr. 17 OACN-Boys 1 0
  Nr. 18 CFM / Transito 1 0
  Nr. 19 OACN-Boys 1 0
  Nr. 2 FC Westland 1 0
  Nr. 20 FC Westland 1 0
  Nr. 20 OACN-Boys 1 0
  Nr. 22 zvv JCK-Aiso 1 0
  Nr. 3 CFM / Transito 1 0
  Nr. 4 ZVV BE’79 2 1 0
  Nr. 6 FC Westland 1 0
  Nr. 6 OACN-Boys 1 0
  Nr. 8 HBSS 1 0
  Nr. 9 ZVV BE’79 2 1 0
  Nr. 9 zvv JCK-Aiso 1 0
  Preston Bynoe HBSS 1 0
  Rachid Bouyaouzan (7) ZVV Den Haag 1 0
  Ricardo Sleegers (17) ZVV BE’79 2 1 0
  Sofiane Bokarroua (21) zvv JCK-Aiso 1 0
  Volkan Unuvar (17) Bristol Team / Zonkr8 1 0
  Wail el Ouariaghli (7) Futsal Rotterdam 1 0
  Youssef Mrait (7) ZVV BE’79 2 1 0
  Zeki Laati (10) ZVG / Cagemax 1 0
  Fernando Couvreur (3) ZVV Den Haag 0 0
         
    EIGEN DOELPUNTEN    
    Bristol Team / Zonkr8 6 2
    FC Westland 4 0
    OACN-Boys 4 0
    GZV Watergras 3 0
    ZVV BE’79 2 2 1
    FC Kawin 2 0
    HBSS 2 0
    ZVV Den Haag 2 0
    CFM / Transito 1 0
    Futsal Rotterdam 1 0
    ZVG / Cagemax 1 0

KAMPIOEN EERSTE DIVISIE B 2022/2023

ZVV KROEVEN / LABORAL SERVICES BV

Eerste Divisie B 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
51
20
76
128
52
16
3
1
2
ZVG / Cagemax
V W V GS W
45
20
47
110
63
14
3
3
3
45
20
45
116
71
14
3
3
4
42
20
37
101
64
13
3
4
5
zvv JCK-Aiso
GS V V W W
25
20
-5
90
95
7
4
9
6
24
20
-21
72
93
7
3
10
7
22
20
-25
65
90
6
4
10
8
CFM / Transito
W V GS V W
19
20
-16
86
102
6
1
13
9
15
20
-22
64
86
3
6
11
10
14
20
-33
92
125
4
2
14
11
FC Kawin
V W GS V V
10
20
-83
70
153
2
4
14
*** PK1: ZVG/CAGEMAX
*** PK2: ZVC VEENENDAAL
Nacompetitie Eredivisie - Eerste Divisie 2022/2023
vr 9 juni 2023
- 20:00
ZVV Eindhoven
6 1
ZVC Veenendaal
Nacompetitie Eredivisie - Eerste Divisie 2022/2023
za 3 juni 2023
- 17:30
Texel '94
2 5
ZVC Veenendaal
Nacompetitie Eredivisie - Eerste Divisie 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
ZVC Veenendaal
4 4
ZVV White Stones
Nacompetitie Eredivisie - Eerste Divisie 2022/2023
za 27 mei 2023
- 17:30
Texel '94
5 3
ZVG / Cagemax
vr 3 mei 2024
Eerste Divisie A
vr 3 mei 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
1 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 3 mei 2024
- 20:30
Futsal Winsum
2 6
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 3 mei 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
7 6
MSV-Zeemacht
Eerste Divisie A
vr 3 mei 2024
- 20:00
ZVV White Stones
6 1
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 3 mei 2024
- 20:00
VV PKC '83 / Team Amoeri
10 1
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 3 mei 2024
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
6 4
HZV Het Vennewater
wo 1 mei 2024
Eerste Divisie A
wo 1 mei 2024
- 18:45
Texel '94
11 8
FC Marlène / FG Live 2
vr 26 april 2024
Eerste Divisie A
vr 26 april 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
8 4
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Eerste Divisie A
vr 26 april 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
7 6
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Eerste Divisie A
vr 26 april 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
3 1
Futsal Winsum
Eerste Divisie A
vr 26 april 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
6 7
VV PKC '83 / Team Amoeri
Eerste Divisie A
vr 26 april 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht
0 3
ZVV White Stones
vr 19 april 2024
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
4 6
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 20:30
Futsal Winsum
0 4
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 20:30
ZVV White Stones
7 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
8 1
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
3 4
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 19 april 2024
- 18:45
Texel '94
6 3
MSV-Zeemacht
vr 12 april 2024
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
3 7
ZVV White Stones
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
5 0
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
2 2
MSV-Zeemacht
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
5 0
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
4 2
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Eerste Divisie A
vr 12 april 2024
- 20:30
FC Marlène / FG Live 2
5 2
Futsal Winsum
vr 5 april 2024
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
3 9
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 20:40
Texel '94
2 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 20:30
ZVV White Stones
4 4
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 20:30
Futsal Winsum
1 1
VV PKC '83 / Team Amoeri
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht
4 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 5 april 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
4 1
HZV Het Vennewater
vr 22 maart 2024
Eerste Divisie A
vr 22 maart 2024
- 20:30
Futsal Winsum
3 3
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 15 maart 2024
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
4 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
15 5
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 20:30
Futsal Winsum
4 5
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
4 2
ZVV White Stones
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
7 3
MSV-Zeemacht
Eerste Divisie A
vr 15 maart 2024
- 20:30
FC Marlène / FG Live 2
3 5
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 8 maart 2024
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 21:30
MSV-Zeemacht
2 4
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
2 7
Futsal Winsum
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 20:40
Texel '94
5 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
3 6
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 20:30
ZVV White Stones
5 1
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 8 maart 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
0 4
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 1 maart 2024
Eerste Divisie A
vr 1 maart 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
0 5
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 1 maart 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
3 3
ZVV White Stones
Eerste Divisie A
vr 1 maart 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
4 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 1 maart 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
6 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 1 maart 2024
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
3 4
MSV-Zeemacht
vr 16 februari 2024
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
2 2
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 20:40
Texel '94
6 1
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
3 5
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 20:30
ZVV White Stones
3 2
Futsal Winsum
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht
5 3
VV PKC '83 / Team Amoeri
Eerste Divisie A
vr 16 februari 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
11 7
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 9 februari 2024
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
0 10
ZVV White Stones
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 20:30
Futsal Winsum
3 6
MSV-Zeemacht
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
5 5
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
4 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
6 3
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 9 februari 2024
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
4 5
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 2 februari 2024
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 21:30
MSV-Zeemacht
7 2
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
1 3
VV PKC '83 / Team Amoeri
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 20:40
Texel '94
4 4
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 20:30
ZVV White Stones
5 2
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
3 4
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 2 februari 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
7 4
Futsal Winsum
vr 19 januari 2024
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 21:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
13 4
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
1 3
Futsal Winsum
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
2 8
VV PKC '83 / Team Amoeri
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht
5 4
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
5 5
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 19 januari 2024
- 18:45
Texel '94
5 1
ZVV White Stones
vr 15 december 2023
Eerste Divisie A
vr 15 december 2023
- 20:45
Texel '94
5 0
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 8 december 2023
Eerste Divisie A
vr 8 december 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
0 6
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 8 december 2023
- 20:30
Futsal Winsum
2 3
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 8 december 2023
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
4 1
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 8 december 2023
- 20:30
ZVV White Stones
3 4
MSV-Zeemacht
Eerste Divisie A
vr 8 december 2023
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
5 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 8 december 2023
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
7 4
Texel '94
vr 1 december 2023
Eerste Divisie A
vr 1 december 2023
- 21:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
2 3
ZVV White Stones
Eerste Divisie A
vr 1 december 2023
- 21:30
FC Marlène / FG Live 2
3 5
VV PKC '83 / Team Amoeri
Eerste Divisie A
vr 1 december 2023
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
6 2
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Eerste Divisie A
vr 1 december 2023
- 20:30
ZVV Zwaag
11 8
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Eerste Divisie A
vr 1 december 2023
- 20:30
MSV-Zeemacht
4 3
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 1 december 2023
- 20:30
HZV Het Vennewater
4 3
Futsal Winsum
vr 17 november 2023
Eerste Divisie A
vr 17 november 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
4 11
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 17 november 2023
- 20:30
Futsal Winsum
2 3
FC Marlène / FG Live 2
Eerste Divisie A
vr 17 november 2023
- 20:30
ZVV White Stones
5 3
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 17 november 2023
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
1 1
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 17 november 2023
- 19:30
MSV-Zeemacht
5 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eerste Divisie A
vr 17 november 2023
- 18:45
Texel '94
3 5
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 10 november 2023
Eerste Divisie A
vr 10 november 2023
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
6 3
Futsal Winsum
Eerste Divisie A
vr 10 november 2023
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
1 6
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 10 november 2023
- 20:30
ZVV Zwaag
5 5
ZVV White Stones
Eerste Divisie A
vr 10 november 2023
- 20:30
HZV Het Vennewater
3 7
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Eerste Divisie A
vr 10 november 2023
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
6 4
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 27 oktober 2023
Eerste Divisie A
vr 27 oktober 2023
- 21:30
MSV-Zeemacht
4 3
ZVV Zwaag
Eerste Divisie A
vr 27 oktober 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
2 1
VV PKC '83 / Team Amoeri
Eerste Divisie A
vr 27 oktober 2023
- 20:40
Texel '94
7 1
Futsal Winsum
Eerste Divisie A
vr 27 oktober 2023
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
3 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
vr 27 oktober 2023
- 20:30
ZVV White Stones
10 4
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
vr 27 oktober 2023
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
6 3
FC Marlène / FG Live 2
vr 20 oktober 2023
Eerste Divisie A
vr 20 oktober 2023
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
3 4
Texel '94
Eerste Divisie A
vr 20 oktober 2023
- 20:30
Futsal Winsum
11 5
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Eerste Divisie A
vr 20 oktober 2023
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
3 3
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Eerste Divisie A