UFCL
vr 3 mei 2024
- 16:00
SL Benfica
- -
AE Mallorca Palma Futsal
UFCL
vr 3 mei 2024
- 19:00
Barça
- -
Sporting Club de Portugal


GROEP A (Host: Riga Futsal Club)

#
Team
P
G
1
7
3
2
6
3
3
3
3
4
1
3


GROEP B (Host: FC Prishtina)


GROEP C (Host: Sporting Club de Portugal)


GROEP D (Host: AE Mallorca Palma Futsal)

wo 29 november 2023
wo 29 november 2023 15:00
Barça
2
2
Città di Eboli
wo 29 november 2023 16:00
FC HIT Kyiv
5
6
KSC Lubawa
wo 29 november 2023 17:00
SL Benfica
4
3
Futsal Club Dobovec
wo 29 november 2023 18:00
Etoile Lavalloise
4
5
Riga Futsal Club
wo 29 november 2023 19:00
MNK Olmissum
3
5
AE Mallorca Palma Futsal
wo 29 november 2023 19:30
Kairat Almaty
11
2
FC Prishtina

do 30 november 2023
do 30 november 2023 15:00
Etoile Lavalloise
0
7
Barça
do 30 november 2023 16:00
MNK Olmissum
3
4
FC HIT Kyiv
do 30 november 2023 17:00
Kairat Almaty
2
3
SL Benfica
do 30 november 2023 17:00
Sporting Anderlecht Futsal
5
2
Haladás VSE
do 30 november 2023 18:00
Riga Futsal Club
5
4
Città di Eboli
do 30 november 2023 19:00
AE Mallorca Palma Futsal
3
1
KSC Lubawa
do 30 november 2023 20:00
FC Prishtina
3
3
Futsal Club Dobovec
do 30 november 2023 21:30
KMF Loznica-Grad 2018
1
9
Sporting Club de Portugal
vr 1 december 2023
vr 1 december 2023 17:00
KMF Loznica-Grad 2018
1
8
Sporting Anderlecht Futsal
vr 1 december 2023 21:30
Sporting Club de Portugal
7
2
Haladás VSE

za 2 december 2023
za 2 december 2023 13:00
Città di Eboli
0
4
Etoile Lavalloise
za 2 december 2023 16:00
Riga Futsal Club
2
3
Barça
za 2 december 2023 16:00
KSC Lubawa
7
2
MNK Olmissum
za 2 december 2023 17:00
Futsal Club Dobovec
0
7
Kairat Almaty
za 2 december 2023 19:00
FC HIT Kyiv
2
2
AE Mallorca Palma Futsal
za 2 december 2023 20:00
FC Prishtina
1
10
SL Benfica
zo 3 december 2023
zo 3 december 2023 16:00
Haladás VSE
2
3
KMF Loznica-Grad 2018
zo 3 december 2023 19:30
Sporting Club de Portugal
4
1
Sporting Anderlecht Futsal

GROEP A (Host: Riga Futsal Club)

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
Barça
GS W W
7
3
8
12
4
2
1
0
2
6
3
1
12
11
2
0
1
3
3
3
-4
8
12
1
0
2
4
1
3
-5
6
11
0
1
2

za 2 december 2023
za 2 december 2023
- 16:00
Riga Futsal Club
2 3
Barça
za 2 december 2023
- 13:00
Città di Eboli
0 4
Etoile Lavalloise

do 30 november 2023
do 30 november 2023
- 15:00
Etoile Lavalloise
0 7
Barça
do 30 november 2023
- 18:00
Riga Futsal Club
5 4
Città di Eboli

wo 29 november 2023
wo 29 november 2023
- 18:00
Etoile Lavalloise
4 5
Riga Futsal Club
wo 29 november 2023
- 15:00
Barça
2 2
Città di Eboli

GROEP B (Host: FC Prishtina)

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
9
3
11
17
6
3
0
0
2
6
3
15
20
5
2
0
1
3
1
3
-8
6
14
0
1
2
4
1
3
-18
6
24
0
1
2

za 2 december 2023
za 2 december 2023
- 17:00
Futsal Club Dobovec
0 7
Kairat Almaty
za 2 december 2023
- 20:00
FC Prishtina
1 10
SL Benfica

do 30 november 2023
do 30 november 2023
- 17:00
Kairat Almaty
2 3
SL Benfica
do 30 november 2023
- 20:00
FC Prishtina
3 3
Futsal Club Dobovec

wo 29 november 2023
wo 29 november 2023
- 17:00
SL Benfica
4 3
Futsal Club Dobovec
wo 29 november 2023
- 19:30
Kairat Almaty
11 2
FC Prishtina

GROEP C (Host: Sporting Club de Portugal)

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
9
3
16
20
4
3
0
0
2
6
3
7
14
7
2
0
1
3
3
3
-14
5
19
1
0
2
4
0
3
-9
6
15
0
0
3

zo 3 december 2023
zo 3 december 2023
- 19:30
Sporting Club de Portugal
4 1
Sporting Anderlecht Futsal
zo 3 december 2023
- 16:00
Haladás VSE
2 3
KMF Loznica-Grad 2018

vr 1 december 2023
vr 1 december 2023
- 21:30
Sporting Club de Portugal
7 2
Haladás VSE
vr 1 december 2023
- 17:00
KMF Loznica-Grad 2018
1 8
Sporting Anderlecht Futsal

do 30 november 2023
do 30 november 2023
- 21:30
KMF Loznica-Grad 2018
1 9
Sporting Club de Portugal
do 30 november 2023
- 17:00
Sporting Anderlecht Futsal
5 2
Haladás VSE

GROEP D (Host: AE Mallorca Palma Futsal)

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
7
3
4
10
6
2
1
0
2
6
3
4
14
10
2
0
1
3
4
3
0
11
11
1
1
1
4
0
3
-8
8
16
0
0
3

za 2 december 2023
za 2 december 2023
- 19:00
FC HIT Kyiv
2 2
AE Mallorca Palma Futsal
za 2 december 2023
- 16:00
KSC Lubawa
7 2
MNK Olmissum

do 30 november 2023
do 30 november 2023
- 19:00
AE Mallorca Palma Futsal
3 1
KSC Lubawa
do 30 november 2023
- 16:00
MNK Olmissum
3 4
FC HIT Kyiv

wo 29 november 2023
wo 29 november 2023
- 19:00
MNK Olmissum
3 5
AE Mallorca Palma Futsal
wo 29 november 2023
- 16:00
FC HIT Kyiv
5 6
KSC Lubawa


GROEP A1 (Host: MNK Olmissum)


GROEP A2 (Host: Loznica-Grad 2018)


GROEP A3 (Host: AE Mallorca Palma Futsal)


GROEP A4 (Host: Futsal Club Dobovec)


GROEP B1 (Host: MNK Futsal Dinamo)


GROEP B2 (Host: SK Plzeň)


GROEP B3 (Host: Kauno Žalgiris)


GROEP B4 (Host: Città di Eboli)

di 24 oktober 2023
di 24 oktober 2023 16:00
KMF Titograd
4
4
KSC Lubawa
di 24 oktober 2023 19:00
Örebro SK Futsal Club
1
8
MNK Futsal Dinamo
wo 25 oktober 2023
wo 25 oktober 2023 15:00
Kampuksen Dynamo
0
6
FC Prishtina
wo 25 oktober 2023 16:00
JB Futsal Gentofte
1
9
Riga Futsal Club
wo 25 oktober 2023 16:00
Sporting Club de Portugal
2
2
FC HIT Kyiv
wo 25 oktober 2023 16:00
Örebro SK Futsal Club
2
7
KMF Titograd
wo 25 oktober 2023 17:30
SL Benfica
2
2
Etoile Lavalloise
wo 25 oktober 2023 17:30
FC Stalitsa Minsk
5
2
Doukas SAC
wo 25 oktober 2023 17:30
Barça
6
0
Luxol St. Andrews Futsal
wo 25 oktober 2023 18:00
AEL Limassol FC
3
10
Kauno Žalgiris
wo 25 oktober 2023 19:00
KMF Radnik Bijeljina
5
5
SK Plzeň
wo 25 oktober 2023 19:00
MNK Futsal Dinamo
7
9
KSC Lubawa

wo 25 oktober 2023 20:00
Club Sportiv United Galati
3
3
Futsal Club Dobovec
wo 25 oktober 2023 20:00
MFC Ayat
2
3
MNK Olmissum
wo 25 oktober 2023 20:30
Futsal Club Lučenec
0
1
Città di Eboli
wo 25 oktober 2023 20:30
Sporting Anderlecht Futsal
2
1
KMF Loznica-Grad 2018
do 26 oktober 2023
do 26 oktober 2023 15:00
AEL Limassol FC
2
7
Kampuksen Dynamo
do 26 oktober 2023 16:00
KMF Radnik Bijeljina
3
6
JB Futsal Gentofte
do 26 oktober 2023 16:00
MFC Ayat
1
6
Sporting Club de Portugal
do 26 oktober 2023 17:00
Kairat Almaty
4
2
FC Differdange 03
do 26 oktober 2023 17:30
Club Sportiv United Galati
0
12
SL Benfica
do 26 oktober 2023 17:30
Futsal Club Lučenec
1
3
FC Stalitsa Minsk
do 26 oktober 2023 17:30
Sporting Anderlecht Futsal
1
2
Barça
do 26 oktober 2023 18:00
Kauno Žalgiris
0
0
FC Prishtina

do 26 oktober 2023 19:00
SK Plzeň
1
7
Riga Futsal Club
do 26 oktober 2023 20:00
Haladás VSE
1
3
AE Mallorca Palma Futsal
do 26 oktober 2023 20:00
Futsal Club Dobovec
0
4
Etoile Lavalloise
do 26 oktober 2023 20:00
MNK Olmissum
1
4
FC HIT Kyiv
do 26 oktober 2023 20:30
Città di Eboli
4
3
Doukas SAC
do 26 oktober 2023 20:30
KMF Loznica-Grad 2018
3
1
Luxol St. Andrews Futsal
vr 27 oktober 2023
vr 27 oktober 2023 16:00
KSC Lubawa
10
2
Örebro SK Futsal Club
vr 27 oktober 2023 17:00
Haladás VSE
2
2
Kairat Almaty
vr 27 oktober 2023 19:00
MNK Futsal Dinamo
3
0
KMF Titograd
vr 27 oktober 2023 20:00
AE Mallorca Palma Futsal
9
4
FC Differdange 03
za 28 oktober 2023
za 28 oktober 2023 15:00
FC Prishtina
8
2
AEL Limassol FC
za 28 oktober 2023 16:00
Riga Futsal Club
9
4
KMF Radnik Bijeljina

za 28 oktober 2023 16:00
FC HIT Kyiv
2
2
MFC Ayat
za 28 oktober 2023 17:30
Etoile Lavalloise
10
4
Club Sportiv United Galati
za 28 oktober 2023 17:30
Doukas SAC
1
5
Futsal Club Lučenec
za 28 oktober 2023 17:30
Luxol St. Andrews Futsal
1
5
Sporting Anderlecht Futsal
za 28 oktober 2023 18:00
Kauno Žalgiris
1
1
Kampuksen Dynamo
za 28 oktober 2023 19:00
SK Plzeň
5
4
JB Futsal Gentofte
za 28 oktober 2023 20:00
Futsal Club Dobovec
1
8
SL Benfica
za 28 oktober 2023 20:00
MNK Olmissum
2
6
Sporting Club de Portugal
za 28 oktober 2023 20:30
Città di Eboli
2
0
FC Stalitsa Minsk
za 28 oktober 2023 20:30
KMF Loznica-Grad 2018
0
2
Barça
zo 29 oktober 2023
zo 29 oktober 2023 16:30
FC Differdange 03
1
1
Haladás VSE
zo 29 oktober 2023 19:30
AE Mallorca Palma Futsal
4
3
Kairat Almaty

GROEP A

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
7
3
9
14
5
2
1
0
2
5
3
3
8
5
1
2
0
3
3
3
-6
6
12
1
0
2
4
MFC Ayat
V V GS
1
3
-6
5
11
0
1
2

za 28 oktober 2023
za 28 oktober 2023
- 16:00
FC HIT Kyiv
2 2
MFC Ayat
za 28 oktober 2023
- 20:00
MNK Olmissum
2 6
Sporting Club de Portugal

do 26 oktober 2023
do 26 oktober 2023
- 16:00
MFC Ayat
1 6
Sporting Club de Portugal
do 26 oktober 2023
- 20:00
MNK Olmissum
1 4
FC HIT Kyiv

wo 25 oktober 2023
wo 25 oktober 2023
- 16:00
Sporting Club de Portugal
2 2
FC HIT Kyiv
wo 25 oktober 2023
- 20:00
MFC Ayat
2 3
MNK Olmissum

GROEP A2 (Host: Loznica-Grad 2018)

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
Barça
W W W
9
3
9
10
1
3
0
0
2
6
3
4
8
4
2
0
1
3
3
3
-1
4
5
1
0
2
4
0
3
-12
2
14
0
0
3

za 28 oktober 2023
za 28 oktober 2023
- 17:30
Luxol St. Andrews Futsal
1 5
Sporting Anderlecht Futsal
za 28 oktober 2023
- 20:30
KMF Loznica-Grad 2018
0 2
Barça

do 26 oktober 2023
do 26 oktober 2023
- 17:30
Sporting Anderlecht Futsal
1 2
Barça
do 26 oktober 2023
- 20:30
KMF Loznica-Grad 2018
3 1
Luxol St. Andrews Futsal
za 28 oktober 2023
za 28 oktober 2023
- 17:30
Luxol St. Andrews Futsal
1 5
Sporting Anderlecht Futsal
za 28 oktober 2023
- 20:30
KMF Loznica-Grad 2018
0 2
Barça

wo 25 oktober 2023
wo 25 oktober 2023
- 17:30
Barça
6 0
Luxol St. Andrews Futsal
wo 25 oktober 2023
- 20:30
Sporting Anderlecht Futsal
2 1
KMF Loznica-Grad 2018
do 26 oktober 2023
do 26 oktober 2023
- 17:30
Sporting Anderlecht Futsal
1 2
Barça
do 26 oktober 2023
- 20:30
KMF Loznica-Grad 2018
3 1
Luxol St. Andrews Futsal
za 28 oktober 2023
za 28 oktober 2023
- 17:30
Luxol St. Andrews Futsal
1 5
Sporting Anderlecht Futsal
za 28 oktober 2023
- 20:30
KMF Loznica-Grad 2018
0 2
Barça

GROEP A3 (Host: AE Mallorca Palma Futsal)

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
9
3
8
16
8
3
0
0
2
4
3
1
9
8
1
1
1
3
2
3
-2
4
6
0
2
1
4
1
3
-7
7
14
0
1
2

zo 29 oktober 2023
zo 29 oktober 2023
- 16:30
FC Differdange 03
1 1
Haladás VSE
zo 29 oktober 2023
- 19:30
AE Mallorca Palma Futsal
4 3
Kairat Almaty

vr 27 oktober 2023
vr 27 oktober 2023
- 17:00
Haladás VSE
2 2
Kairat Almaty
vr 27 oktober 2023
- 20:00
AE Mallorca Palma Futsal
9 4
FC Differdange 03

do 26 oktober 2023
do 26 oktober 2023
- 17:00
Kairat Almaty
4 2
FC Differdange 03
do 26 oktober 2023
- 20:00
Haladás VSE
1 3
AE Mallorca Palma Futsal

GROEP A4 (Host: Futsal Club Dobovec)

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
7
3
19
22
3
2
1
0
2
7
3
10
16
6
2
1
0
3
1
3
-11
4
15
0
1
2
4
1
3
-18
7
25
0
1
2

za 28 oktober 2023
za 28 oktober 2023
- 17:30
Etoile Lavalloise
10 4
Club Sportiv United Galati
za 28 oktober 2023
- 20:00
Futsal Club Dobovec
1 8
SL Benfica

do 26 oktober 2023
do 26 oktober 2023
- 17:30
Club Sportiv United Galati
0 12
SL Benfica
do 26 oktober 2023
- 20:00
Futsal Club Dobovec
0 4
Etoile Lavalloise
wo 25 oktober 2023
wo 25 oktober 2023
- 17:30
SL Benfica
2 2
Etoile Lavalloise
wo 25 oktober 2023
- 20:00
Club Sportiv United Galati
3 3
Futsal Club Dobovec

GROEP B1 (Host: MNK Futsal Dinamo)

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DT
DV
W
GS
V
1
7
3
10
13
23
2
1
0
2
6
3
8
10
18
2
0
1
3
4
3
2
9
11
1
1
1
4
0
3
-20
25
5
0
0
3

vr 27 oktober 2023
vr 27 oktober 2023
- 16:00
KSC Lubawa
10 2
Örebro SK Futsal Club
vr 27 oktober 2023
- 19:00
MNK Futsal Dinamo
3 0
KMF Titograd

wo 25 oktober 2023
wo 25 oktober 2023
- 16:00
Örebro SK Futsal Club
2 7
KMF Titograd
wo 25 oktober 2023
- 19:00
MNK Futsal Dinamo
7 9
KSC Lubawa

di 24 oktober 2023
di 24 oktober 2023
- 16:00
KMF Titograd
4 4
KSC Lubawa
di 24 oktober 2023
- 19:00
Örebro SK Futsal Club
1 8
MNK Futsal Dinamo

GROEP B2 (Host: SK Plzeň)

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DT
DV
W
GS
V
1
9
3
19
6
25
3
0
0
2
4
3
-5
16
11
1
1
1
3
3
3
-6
17
11
1
0
2
4
1
3
-8
20
12
0
1
2

za 28 oktober 2023
za 28 oktober 2023
- 16:00
Riga Futsal Club
9 4
KMF Radnik Bijeljina
za 28 oktober 2023
- 19:00
SK Plzeň
5 4
JB Futsal Gentofte

do 26 oktober 2023
do 26 oktober 2023
- 16:00
KMF Radnik Bijeljina
3 6
JB Futsal Gentofte
do 26 oktober 2023
- 19:00
SK Plzeň
1 7
Riga Futsal Club

wo 25 oktober 2023
wo 25 oktober 2023
- 16:00
JB Futsal Gentofte
1 9
Riga Futsal Club
wo 25 oktober 2023
- 19:00
KMF Radnik Bijeljina
5 5
SK Plzeň

GROEP B3 (Host: Kauno Žalgiris)

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
7
3
12
14
2
2
1
0
2
5
3
7
11
4
1
2
0
3
4
3
-1
8
9
1
1
1
4
0
3
-18
7
25
0
0
3

za 28 oktober 2023
za 28 oktober 2023
- 15:00
FC Prishtina
8 2
AEL Limassol FC
za 28 oktober 2023
- 18:00
Kauno Žalgiris
1 1
Kampuksen Dynamo

do 26 oktober 2023
do 26 oktober 2023
- 15:00
AEL Limassol FC
2 7
Kampuksen Dynamo
do 26 oktober 2023
- 18:00
Kauno Žalgiris
0 0
FC Prishtina

wo 25 oktober 2023
wo 25 oktober 2023
- 15:00
Kampuksen Dynamo
0 6
FC Prishtina
wo 25 oktober 2023
- 18:00
AEL Limassol FC
3 10
Kauno Žalgiris

GROEP B4 (Host: Città di Eboli)

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DT
DV
W
GS
V
1
9
3
4
3
7
3
0
0
2
6
3
3
5
8
2
0
1
3
3
3
1
5
6
1
0
2
4
0
3
-8
14
6
0
0
3

za 28 oktober 2023
za 28 oktober 2023
- 17:30
Doukas SAC
1 5
Futsal Club Lučenec
za 28 oktober 2023
- 20:30
Città di Eboli
2 0
FC Stalitsa Minsk

do 26 oktober 2023
do 26 oktober 2023
- 17:30
Futsal Club Lučenec
1 3
FC Stalitsa Minsk
do 26 oktober 2023
- 20:30
Città di Eboli
4 3
Doukas SAC

wo 25 oktober 2023
wo 25 oktober 2023
- 17:30
FC Stalitsa Minsk
5 2
Doukas SAC
wo 25 oktober 2023
- 20:30
Futsal Club Lučenec
0 1
Città di Eboli

wo 23 augustus 2023
wo 23 augustus 2023 13:00
Araz Naxçivan
9
1
Istanbul Şişli SK
wo 23 augustus 2023 14:30
Örebro SK Futsal Club
9
2
Asa Tel Aviv Owls
wo 23 augustus 2023 15:00
Blue Magic Dublin
5
0
Bloomsbury Futsal Club
wo 23 augustus 2023 16:00
FC Cosmos
5
2
PYF Saltires
wo 23 augustus 2023 16:00
Futsal Minerva
5
0
FC Fiorentino
wo 23 augustus 2023 17:00
FC Diamant Linz
1
4
Amigo Northwest
wo 23 augustus 2023 17:00
FC Eindhoven Futsal
5
0
Europa F.C.
wo 23 augustus 2023 17:00
FC Prishtina
11
1
Ísbjörninn
wo 23 augustus 2023 18:00
Jahn Regensburg Futsal
1
3
Riga Futsal Club
wo 23 augustus 2023 18:00
BSC Nistru-Chișinău
0
4
Doukas SAC
wo 23 augustus 2023 19:00
FC Encamp
1
3
Futsal Club Lučenec
wo 23 augustus 2023 19:00
Yerevan Futsal
1
8
AEL Limassol FC
wo 23 augustus 2023 19:30
Utleira I.L.
0
6
KSC Lubawa
wo 23 augustus 2023 20:30
Georgians Tbilisi
3
4
KMF Titograd
wo 23 augustus 2023 20:45
KMF Radnik Bijeljina
16
2
Sparta Belfast Futsal Club
wo 23 augustus 2023 20:45
CEFN Druids Futsal Club
-
-
KF Tirana
WEDSTRIJD AFGELAST

do 24 augustus 2023
do 24 augustus 2023 13:00
Jahn Regensburg Futsal
0
5
Araz Naxçivan
do 24 augustus 2023 14:30
FC Diamant Linz
1
4
Örebro SK Futsal Club
do 24 augustus 2023 15:00
BSC Nistru-Chișinău
2
2
Blue Magic Dublin
do 24 augustus 2023 16:00
Utleira I.L.
1
5
FC Prishtina
do 24 augustus 2023 16:00
FC Encamp
1
4
FC Cosmos
do 24 augustus 2023 16:00
Yerevan Futsal
4
4
Futsal Minerva
do 24 augustus 2023 17:00
Amigo Northwest
6
1
Asa Tel Aviv Owls
do 24 augustus 2023 17:00
Georgians Tbilisi
5
0
FC Eindhoven Futsal
do 24 augustus 2023 17:00
CEFN Druids Futsal Club
-
-
KMF Radnik Bijeljina
WEDSTRIJD AFGELAST
do 24 augustus 2023 18:00
Riga Futsal Club
22
1
Istanbul Şişli SK
do 24 augustus 2023 18:00
Doukas SAC
3
2
Bloomsbury Futsal Club
do 24 augustus 2023 19:00
Futsal Club Lučenec
7
1
PYF Saltires
do 24 augustus 2023 19:00
AEL Limassol FC
2
2
FC Fiorentino
do 24 augustus 2023 19:30
KSC Lubawa
8
0
Ísbjörninn
do 24 augustus 2023 20:30
KMF Titograd
4
1
Europa F.C.
do 24 augustus 2023 20:45
KF Tirana
7
3
Sparta Belfast Futsal Club

za 26 augustus 2023
za 26 augustus 2023 10:00
Asa Tel Aviv Owls
1
3
FC Diamant Linz
za 26 augustus 2023 11:00
Istanbul Şişli SK
1
3
Jahn Regensburg Futsal
za 26 augustus 2023 13:00
Amigo Northwest
3
3
Örebro SK Futsal Club
za 26 augustus 2023 14:00
Ísbjörninn
1
6
Utleira I.L.
za 26 augustus 2023 15:00
Bloomsbury Futsal Club
2
4
BSC Nistru-Chișinău
za 26 augustus 2023 16:00
Riga Futsal Club
8
3
Araz Naxçivan
za 26 augustus 2023 16:00
PYF Saltires
6
0
FC Encamp
za 26 augustus 2023 16:00
FC Fiorentino
0
0
Yerevan Futsal
za 26 augustus 2023 17:00
Europa F.C.
0
3
Georgians Tbilisi
za 26 augustus 2023 17:00
Sparta Belfast Futsal Club
-
-
CEFN Druids Futsal Club
WEDSTRIJD AFGELAST
za 26 augustus 2023 17:30
KSC Lubawa
1
1
FC Prishtina
za 26 augustus 2023 18:00
Doukas SAC
7
2
Blue Magic Dublin
za 26 augustus 2023 19:00
Futsal Club Lučenec
4
4
FC Cosmos
za 26 augustus 2023 19:00
AEL Limassol FC
5
1
Futsal Minerva
za 26 augustus 2023 20:30
KMF Titograd
5
2
FC Eindhoven Futsal
za 26 augustus 2023 20:45
KF Tirana
2
7
KMF Radnik Bijeljina

wo 23 augustus 2023
- 13:00
Araz Naxçivan
9 1
Istanbul Şişli SK
wo 23 augustus 2023
- 14:30
Örebro SK Futsal Club
9 2
Asa Tel Aviv Owls
wo 23 augustus 2023
- 15:00
Blue Magic Dublin
5 0
Bloomsbury Futsal Club
wo 23 augustus 2023
- 16:00
FC Cosmos
5 2
PYF Saltires
wo 23 augustus 2023
- 16:00
Futsal Minerva
5 0
FC Fiorentino
wo 23 augustus 2023
- 17:00
FC Diamant Linz
1 4
Amigo Northwest
wo 23 augustus 2023
- 17:00
FC Eindhoven Futsal
5 0
Europa F.C.
wo 23 augustus 2023
- 17:00
FC Prishtina
11 1
Ísbjörninn
wo 23 augustus 2023
- 18:00
Jahn Regensburg Futsal
1 3
Riga Futsal Club
wo 23 augustus 2023
- 18:00
BSC Nistru-Chișinău
0 4
Doukas SAC
wo 23 augustus 2023
- 19:00
FC Encamp
1 3
Futsal Club Lučenec
wo 23 augustus 2023
- 19:00
Yerevan Futsal
1 8
AEL Limassol FC
wo 23 augustus 2023
- 19:30
Utleira I.L.
0 6
KSC Lubawa
wo 23 augustus 2023
- 20:30
Georgians Tbilisi
3 4
KMF Titograd