Topklasse C

Topklasse C 2021/2022

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
20
17
1
2
126
45
81
48
2
Bristol Team
V V V W V
20
12
1
7
107
70
37
37
3
19
12
3
4
114
76
38
36
4
FC Bergeijk
W V W W W
>
19
10
3
6
91
83
8
33
5
ZVG / Cagemax 2
W W V V G
>
19
9
5
5
90
68
22
32
6
FC Botafogo
G V G V W
>
19
8
4
7
96
75
21
27
7
20
8
3
9
102
85
17
27
8
20
9
0
11
85
102
-17
27
9
v.v. Steenbergen
W V V V G
>
17
7
3
7
85
101
-16
17
10
17
5
1
11
58
75
-17
16
11
v.v. Prinsland
W V V V V
>
19
2
2
15
58
130
-72
8
12
ZV Cluzona '74
V V G V V
>
19
1
2
16
51
153
-102
-2
*** ZV Cluzona '74 heeft 7 punten in mindering
*** ZVV Kroeven/Laboral Services BV heeft 4 punten in mindering
*** FC Eindhoven Futsal 2 heeft 3 punten in mindering
*** FC Botafogo heeft 1 punt in mindering
*** v.v. Steenbergen heeft 7 punten in mindering

Topklasse C
Speelronde 5
Botafogo
- : -
Steenbergen
Topklasse C
Speelronde 16
ZVG 2
- : -
Eindhoven 2
Topklasse C
Speelronde 15
Bergeijk
- : -
Steenbergen
Topklasse C
Speelronde 18
Totelos
- : -
Cluzona '74
Topklasse C
Speelronde 13
ZVG 2
- : -
Totelos
Topklasse C
Speelronde 10
Totelos
- : -
Steenbergen
<
>

Bijzonderheden

  • ZV Cluzona '74 heeft 7 punten in mindering
  • ZVV Kroeven/Laboral Services BV heeft 4 punten in mindering
  • FC Eindhoven Futsal 2 heeft 3 punten in mindering
  • FC Botafogo heeft 1 punt in mindering
  • v.v. Steenbergen heeft 7 punten in mindering

Programma

Speelronde 5
Topklasse C
23 mei 2022
- 21:00
FC Botafogo
- -
v.v. Steenbergen
Speelronde 16
Topklasse C
25 mei 2022
- 19:30
ZVG / Cagemax 2
- -
FC Eindhoven Futsal 2
Speelronde 15
Topklasse C
27 mei 2022
- 20:25
FC Bergeijk
- -
v.v. Steenbergen
Speelronde 18
Topklasse C
27 mei 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
- -
ZV Cluzona '74
Speelronde 13
Topklasse C
30 mei 2022
- 21:00
ZVG / Cagemax 2
- -
E.S.Z.V.V. Totelos
Speelronde 10
Topklasse C
3 jun 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
- -
v.v. Steenbergen
Speelronde 11
Topklasse C
1 jul 2022
- 20:30
v.v. Prinsland
- -
E.S.Z.V.V. Totelos

Uitslagen

Speelronde 12
Topklasse C
20 mei 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
7 3
Bristol Team
Topklasse C
20 mei 2022
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
6 3
FC Eindhoven Futsal 2
Topklasse C
20 mei 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
9 2
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse C
20 mei 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
3 3
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
20 mei 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
4 10
FC Bergeijk
Speelronde 19
Topklasse C
16 mei 2022
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
10 2
v.v. Steenbergen
Speelronde 12
Topklasse C
16 mei 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
5 10
FC Botafogo
Speelronde 22
Topklasse C
13 mei 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
4 2
v.v. Prinsland
Topklasse C
13 mei 2022
- 20:25
FC Bergeijk
5 4
FC Botafogo
Topklasse C
11 mei 2022
- 22:00
ZVG / Cagemax 2
2 3
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
11 mei 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
10 2
ZV Cluzona '74
Topklasse C
11 mei 2022
- 21:00
Bristol Team
14 4
v.v. Steenbergen
Topklasse C
11 mei 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
11 4
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Speelronde 21
Topklasse C
6 mei 2022
- 22:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
6 3
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
6 mei 2022
- 21:05
FC Botafogo
3 3
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse C
6 mei 2022
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
3 2
Bristol Team
Topklasse C
6 mei 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
1 7
E.S.Z.V.V. Totelos
Topklasse C
6 mei 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
3 3
FC Eindhoven Futsal 2
Speelronde 11
Topklasse C
2 mei 2022
- 20:30
v.v. Steenbergen
5 4
Bristol Team
Speelronde 21
Topklasse C
2 mei 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
3 5
FC Bergeijk
Speelronde 9
Topklasse C
29 apr 2022
- 21:05
FC Botafogo
3 4
FC Eindhoven Futsal 2
Topklasse C
29 apr 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
2 1
Bristol Team
Speelronde 6
Topklasse C
29 apr 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
12 6
ZV Cluzona '74
Speelronde 20
Topklasse C
22 apr 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
0 5
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Speelronde 11
Topklasse C
22 apr 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
9 6
FC Eindhoven Futsal 2
Speelronde 20
Topklasse C
22 apr 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
3 7
v.v. Steenbergen
Topklasse C
20 apr 2022
- 22:00
ZVG / Cagemax 2
9 1
ZV Cluzona '74
Topklasse C
20 apr 2022
- 21:00
Bristol Team
5 2
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Topklasse C
20 apr 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
9 3
FC Bergeijk
Topklasse C
20 apr 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
4 4
FC Botafogo
Speelronde 8
Topklasse C
15 apr 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
5 1
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Speelronde 9
Topklasse C
15 apr 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
7 9
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
15 apr 2022
- 20:25
FC Bergeijk
6 1
Groene Ster Vlissingen 2
Speelronde 19
Topklasse C
8 apr 2022
- 21:05
FC Botafogo
5 3
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
8 apr 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
3 2
E.S.Z.V.V. Totelos
Speelronde 9
Topklasse C
8 apr 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
6 8
v.v. Prinsland
Speelronde 19
Topklasse C
8 apr 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
1 10
Bristol Team
Topklasse C
8 apr 2022
- 20:25
FC Bergeijk
4 7
FC Eindhoven Futsal 2
Topklasse C
6 apr 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
10 2
v.v. Prinsland
Speelronde 18
Topklasse C
1 apr 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
7 5
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Topklasse C
30 mrt 2022
- 21:00
Bristol Team
5 2
FC Botafogo
Topklasse C
30 mrt 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
7 1
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse C
28 mrt 2022
- 22:00
ZVG / Cagemax 2
4 4
FC Bergeijk
Topklasse C
28 mrt 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
2 7
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Speelronde 17
Topklasse C
25 mrt 2022
- 21:05
FC Botafogo
4 2
E.S.Z.V.V. Totelos
Topklasse C
25 mrt 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
2 3
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
25 mrt 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
5 7
v.v. Steenbergen
Topklasse C
25 mrt 2022
- 20:25
FC Bergeijk
5 9
Bristol Team
Topklasse C
23 mrt 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
3 4
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
23 mrt 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
5 1
v.v. Prinsland
Speelronde 18
Topklasse C
18 mrt 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
3 4
FC Bergeijk
Speelronde 16
Topklasse C
18 mrt 2022
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
9 0
ZV Cluzona '74
Topklasse C
18 mrt 2022
- 20:30
v.v. Steenbergen
5 9
FC Botafogo
Topklasse C
16 mrt 2022
- 21:00
Bristol Team
8 5
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse C
14 mrt 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
5 4
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Speelronde 15
Topklasse C
11 mrt 2022
- 21:05
FC Botafogo
7 13
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
11 mrt 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
1 7
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Topklasse C
9 mrt 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
6 0
E.S.Z.V.V. Totelos
Topklasse C
9 mrt 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
4 2
Bristol Team
Topklasse C
7 mrt 2022
- 21:00
ZVG / Cagemax 2
5 2
v.v. Prinsland
Speelronde 11
Topklasse C
4 mrt 2022
- 21:30
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
2 2
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
4 mrt 2022
- 21:05
FC Botafogo
1 1
FC Bergeijk
Topklasse C
4 mrt 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
2 5
Groene Ster Vlissingen 2
Speelronde 10
Topklasse C
25 feb 2022
- 20:25
FC Bergeijk
6 4
v.v. Prinsland
Topklasse C
23 feb 2022
- 21:00
Bristol Team
1 2
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
23 feb 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
5 5
FC Botafogo
Topklasse C
23 feb 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
14 1
ZV Cluzona '74
Speelronde 9
Topklasse C
21 feb 2022
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
8 3
E.S.Z.V.V. Totelos
Speelronde 10
Topklasse C
21 feb 2022
- 21:00
ZVG / Cagemax 2
3 2
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Speelronde 8
Topklasse C
11 feb 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
3 5
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
9 feb 2022
- 21:30
ZVG / Cagemax 2
5 3
FC Botafogo
Speelronde 1
Topklasse C
9 feb 2022
- 21:00
Bristol Team
5 3
ZV Cluzona '74
Speelronde 8
Topklasse C
9 feb 2022
- 19:45
FC Eindhoven Futsal 2
4 3
FC Bergeijk
Topklasse C
7 feb 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
1 7
Groene Ster Vlissingen 2
Speelronde 6
Topklasse C
26 nov 2021
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
8 1
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Speelronde 4
Topklasse C
26 nov 2021
- 20:40
v.v. Steenbergen
5 5
FC Bergeijk
Speelronde 1
Topklasse C
22 nov 2021
- 22:00
ZVG / Cagemax 2
4 5
v.v. Steenbergen
Speelronde 6
Topklasse C
17 nov 2021
- 21:00
Bristol Team
11 2
FC Bergeijk
Speelronde 7
Topklasse C
12 nov 2021
- 21:05
FC Botafogo
3 4
Bristol Team
Topklasse C
12 nov 2021
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
10 2
v.v. Prinsland
Topklasse C
12 nov 2021
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
3 5
v.v. Steenbergen
Topklasse C
12 nov 2021
- 20:30
ZV Cluzona '74
7 5
E.S.Z.V.V. Totelos
Topklasse C
12 nov 2021
- 20:25
FC Bergeijk
4 3
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
10 nov 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
8 2
FC Eindhoven Futsal 2
Speelronde 6
Topklasse C
5 nov 2021
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
3 7
FC Botafogo
Topklasse C
3 nov 2021
- 21:30
ZVG / Cagemax 2
5 2
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse C
1 nov 2021
- 19:30
v.v. Prinsland
4 9
FC Eindhoven Futsal 2
Speelronde 5
Topklasse C
29 okt 2021
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
8 5
v.v. Prinsland
Topklasse C
29 okt 2021
- 20:30
ZV Cluzona '74
0 12
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
29 okt 2021
- 20:25
FC Bergeijk
5 1
E.S.Z.V.V. Totelos
Topklasse C
27 okt 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
4 6
Bristol Team
Topklasse C
27 okt 2021
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
7 7
ZVG / Cagemax 2
Speelronde 1
Topklasse C
27 okt 2021
- 19:30
FC Bergeijk
10 2
ZV Cluzona '74
Speelronde 4
Topklasse C
15 okt 2021
- 22:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
6 3
ZV Cluzona '74
Topklasse C
15 okt 2021
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
7 1
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse C
15 okt 2021
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
5 1
FC Botafogo
Topklasse C
15 okt 2021
- 19:45
v.v. Prinsland
2 9
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
13 okt 2021
- 21:00
Bristol Team
5 4
FC Eindhoven Futsal 2
Speelronde 3
Topklasse C
8 okt 2021
- 21:05
FC Botafogo
7 3
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Topklasse C
8 okt 2021
- 20:30
ZV Cluzona '74
3 3
v.v. Prinsland
Topklasse C
8 okt 2021
- 20:25
FC Bergeijk
5 3
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
6 okt 2021
- 22:00
ZVG / Cagemax 2
5 2
Bristol Team
Topklasse C
6 okt 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
4 4
v.v. Steenbergen
Topklasse C
6 okt 2021
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
7 1
E.S.Z.V.V. Totelos
Speelronde 2
Topklasse C
24 sep 2021
- 22:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
5 4
FC Bergeijk
Topklasse C
24 sep 2021
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
5 5
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
24 sep 2021
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
6 0
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse C
24 sep 2021
- 20:40
v.v. Steenbergen
4 6
FC Eindhoven Futsal 2
Topklasse C
24 sep 2021
- 20:30
ZV Cluzona '74
0 7
FC Botafogo
Topklasse C
20 sep 2021
- 19:30
v.v. Prinsland
4 4
Bristol Team
Speelronde 1
Topklasse C
17 sep 2021
- 21:05
FC Botafogo
11 0
v.v. Prinsland
Topklasse C
15 sep 2021
- 21:00
Bristol Team
6 3
E.S.Z.V.V. Totelos
Topklasse C
15 sep 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
16 3
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Topklasse C
15 sep 2021
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
7 6
ZVV Kroeven / Laboral Services BV

Matrix

weergeven op volledig scherm
Kroeven
Bristol Team
Eindhoven 2
Bergeijk
ZVG 2
Botafogo
Groene S. 2
DZV
Steenbergen
Totelos
Prinsland
Cluzona '74
1
Kroeven
3–2 6–3 2–2 5–1 6–0 8–1 10–2 8–3 10–2 9–0
2
Bristol Team
1–2 5–4 11–2 5–2 8–5 5–2 14–4 6–3 5–3
3
Eindhoven 2
7–6 4–2 4–3 7–7 4–4 7–1 11–4 7–1 5–1 14–1
4
Bergeijk
5–3 5–9 4–7 4–3 5–4 6–1 5–1 6–4 10–2
5
ZVG 2
2–3 5–2 4–4 5–3 5–2 3–2 4–5 5–2 9–1
6
Botafogo
7–13 3–4 3–4 1–1 5–3 3–3 7–3 4–2 11–0
7
Groene S. 2
4–6 8–2 9–3 3–4 5–5 16–3 4–4 6–0 10–2 10–2
8
DZV
2–3 2–1 9–6 5–4 6–3 9–2 3–5 3–2 8–5 6–3
9
Steenbergen
3–5 5–4 4–6 5–5 3–3 5–9 7–5 1–7 6–8 12–6
10
Totelos
0–5 7–3 3–4 5–5 3–7 7–1 5–1 4–2
11
Prinsland
2–7 4–4 4–9 3–5 2–9 5–10 1–7 5–4 3–7
12
Cluzona '74
0–12 1–10 3–3 4–10 7–9 0–7 2–5 1–7 5–7 7–5 3–3

Video's

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK