donderdag 9 februari 2023

ZAALVOETBAL ONLINE

Dé zaalvoetbalsite van Nederland !!!

Hoofdklasse I


Hoofdklasse I 2022/2023

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
ZVF
W W W W W
>
11
10
0
1
85
27
58
30
2
FVC
W V W W V
>
11
9
0
2
69
46
23
27
3
SC Flamingo
W G W W V
>
12
6
1
5
45
59
-14
19
4
11
5
3
3
42
44
-2
18
5
9
5
1
3
74
52
22
16
6
z.v.v. AVANTI
V V W V G
>
10
4
1
5
48
48
0
13
7
11
3
2
6
41
53
-12
11
8
Futsal Dragten 3
V V W G G
>
10
2
3
5
33
53
-20
9
9
8
1
0
7
29
42
-13
3
10
9
0
1
8
20
62
-42
-2
*** LEEUWARDER ZWALUWEN HEEFT ZICH PER 09-2022 TERUGGETROKKEN
*** FUTSAL FRISIA 2 HEEFT ZICH PER 12-2022 TERUGGETROKKEN
*** V.V. DRACHTSTER BOYS HEEFT 3 PUNTEN NIN MINDERING

Promotie / Degradatie

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse F/Hoofdklasse H/Hoofdklasse I

Wedstrijdschema:
1e ronde (Enkele wedstrijd)
A 1e periodekampioen Hoofdklasse H - 2e periodekampioen Hoofdklasse I
B 1e periodekampioen Hoofdklasse I - 3e periodekampioen Hoofdklasse H
C 2e periodekampioen Hoofdklasse H - 3e periodekampioen Hoofdklasse I
De winnaar van bovengenoemde wedstrijd plaatst zich voor de 2e ronde.

2e ronde
D Herkanser Topklasse F - Winnaar A
E Winnaar B - Winnaar C
Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd.

3e ronde (enkele wedstrijd)
F Winnaar D - Winnaar E
De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse F.


Kampioenschap/promotie/degradatie Hoofdklasse H en Hoofdklasse I

De kampioenen van Hoofdklasse H en Hoofdklasse I promoveren naar de Topklasse F.

Er vindt alleen rechtstreekse degradatie vanuit de Hoofdklasse plaats indien er teams vanuit de categorie B zich aanmelden om te promoveren naar de Hoofdklasse.

15 april 2023 is de peildatum voor de teams in de categorie B om aan te geven of men wil promoveren naar de Hoofdklasse.

Programma

10 feb 2023
Hoofdklasse I
10 feb 2023
- 20:00
v.v. Drachtster Boys
- -
z.v.v. AVANTI
15 feb 2023
Hoofdklasse I
15 feb 2023
- 22:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
- -
Futsal Emmeloord 2
17 feb 2023
Hoofdklasse I
17 feb 2023
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
- -
z.v.v. Grijpskerk
Hoofdklasse I
17 feb 2023
- 20:30
z.v.v. AVANTI
- -
FVC
Hoofdklasse I
17 feb 2023
- 21:00
Futsal Dragten 3
- -
v.v. Drachtster Boys
20 feb 2023
Hoofdklasse I
20 feb 2023
- 20:00
z.v.v. AVANTI
- -
z.v.v. Grijpskerk
1 mrt 2023
Hoofdklasse I
1 mrt 2023
- 19:00
FVC
- -
Futsal Dragten 3
Hoofdklasse I
1 mrt 2023
- 19:15
Futsal Emmeloord 2
- -
z.v.v. Grijpskerk
Hoofdklasse I
1 mrt 2023
- 20:30
ZVF
- -
z.v.v. AVANTI
Hoofdklasse I
1 mrt 2023
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
- -
SC Flamingo
6 mrt 2023
Hoofdklasse I
6 mrt 2023
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
- -
v.v. Drachtster Boys
8 mrt 2023
Hoofdklasse I
8 mrt 2023
- 21:00
SC Flamingo
- -
Futsal Emmeloord 2
10 mrt 2023
Hoofdklasse I
10 mrt 2023
- 19:00
Futsal Dragten 3
- -
ZVF
Hoofdklasse I
10 mrt 2023
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
- -
FVC
22 mrt 2023
Hoofdklasse I
22 mrt 2023
- 20:15
Futsal Emmeloord 2
- -
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
14 apr 2023
Hoofdklasse I
14 apr 2023
- 20:00
v.v. Drachtster Boys
- -
z.v.v. Grijpskerk
26 apr 2023
Hoofdklasse I
26 apr 2023
- 21:05
Futsal Emmeloord 2
- -
Futsal Dragten 3
1 jul 2023
Hoofdklasse I
1 jul 2023
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
- -
Futsal Dragten 3

Uitslagen

8 feb 2023
Hoofdklasse I
8 feb 2023
- 20:30
ZVF
8 0
SC Flamingo
3 feb 2023
Hoofdklasse I
3 feb 2023
- 21:00
Futsal Dragten 3
4 4
z.v.v. AVANTI
27 jan 2023
Hoofdklasse I
27 jan 2023
- 22:00
Futsal Dragten 3
2 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
25 jan 2023
Hoofdklasse I
25 jan 2023
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
1 4
ZVF
Hoofdklasse I
25 jan 2023
- 21:00
SC Flamingo
5 4
FVC
20 jan 2023
Hoofdklasse I
20 jan 2023
- 20:00
v.v. Drachtster Boys
2 3
SC Flamingo
Hoofdklasse I
20 jan 2023
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
4 3
z.v.v. AVANTI
18 jan 2023
Hoofdklasse I
18 jan 2023
- 19:00
FVC
8 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
11 jan 2023
Hoofdklasse I
11 jan 2023
- 21:10
Futsal Emmeloord 2
4 4
SC Flamingo
Hoofdklasse I
11 jan 2023
- 20:30
FVC
4 2
v.v. Drachtster Boys
16 dec 2022
Hoofdklasse I
16 dec 2022
- 20:00
v.v. Drachtster Boys
4 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
14 dec 2022
Hoofdklasse I
14 dec 2022
- 19:15
Futsal Emmeloord 2
2 9
ZVF
12 dec 2022
Hoofdklasse I
12 dec 2022
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
4 6
SC Flamingo
2 dec 2022
Hoofdklasse I
2 dec 2022
- 20:30
z.v.v. AVANTI
7 6
Futsal Emmeloord 2
30 nov 2022
Hoofdklasse I
30 nov 2022
- 22:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
2 1
z.v.v. Grijpskerk
Hoofdklasse I
30 nov 2022
- 21:00
SC Flamingo
3 4
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
Hoofdklasse I
30 nov 2022
- 20:30
ZVF
7 5
FVC
25 nov 2022
Hoofdklasse I
25 nov 2022
- 20:00
v.v. Drachtster Boys
2 8
ZVF
Hoofdklasse I
25 nov 2022
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
4 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
23 nov 2022
Hoofdklasse I
23 nov 2022
- 20:30
Futsal Dragten 3
7 3
SC Flamingo
Hoofdklasse I
23 nov 2022
- 19:00
FVC
6 5
Futsal Emmeloord 2
16 nov 2022
Hoofdklasse I
16 nov 2022
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
7 2
Futsal Dragten 3
Hoofdklasse I
16 nov 2022
- 21:00
SC Flamingo
6 3
z.v.v. AVANTI
Hoofdklasse I
16 nov 2022
- 20:30
ZVF
7 6
z.v.v. Grijpskerk
11 nov 2022
Hoofdklasse I
11 nov 2022
- 20:00
v.v. Drachtster Boys
0 15
Futsal Emmeloord 2
Hoofdklasse I
11 nov 2022
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
3 1
ZVF
7 nov 2022
Hoofdklasse I
7 nov 2022
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
4 6
FVC
4 nov 2022
Hoofdklasse I
4 nov 2022
- 20:30
z.v.v. AVANTI
1 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
24 okt 2022
Hoofdklasse I
24 okt 2022
- 21:00
FVC
9 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
19 okt 2022
Hoofdklasse I
19 okt 2022
- 20:30
ZVF
10 1
Futsal Dragten 3
14 okt 2022
Hoofdklasse I
14 okt 2022
- 21:00
Futsal Dragten 3
4 7
FVC
Hoofdklasse I
14 okt 2022
- 20:30
z.v.v. AVANTI
3 8
ZVF
Hoofdklasse I
14 okt 2022
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
10 3
v.v. Drachtster Boys
12 okt 2022
Hoofdklasse I
12 okt 2022
- 21:00
SC Flamingo
3 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
10 okt 2022
Hoofdklasse I
10 okt 2022
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
7 11
Futsal Emmeloord 2
7 okt 2022
Hoofdklasse I
7 okt 2022
- 21:00
v.v. Drachtster Boys
1 2
Futsal Dragten 3
5 okt 2022
Hoofdklasse I
5 okt 2022
- 20:00
FVC
8 7
z.v.v. AVANTI
Hoofdklasse I
5 okt 2022
- 19:15
Futsal Emmeloord 2
9 8
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
3 okt 2022
Hoofdklasse I
3 okt 2022
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
1 4
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
30 sep 2022
Hoofdklasse I
30 sep 2022
- 20:30
z.v.v. AVANTI
9 3
v.v. Drachtster Boys
Hoofdklasse I
30 sep 2022
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
4 9
Futsal Emmeloord 2
28 sep 2022
Hoofdklasse I
28 sep 2022
- 21:00
SC Flamingo
2 10
ZVF
Hoofdklasse I
28 sep 2022
- 20:30
Futsal Dragten 3
2 4
z.v.v. Grijpskerk
16 sep 2022
Hoofdklasse I
16 sep 2022
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
2 2
Futsal Dragten 3
14 sep 2022
Hoofdklasse I
14 sep 2022
- 21:00
FVC
8 3
SC Flamingo
Hoofdklasse I
14 sep 2022
- 20:30
ZVF
13 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
12 sep 2022
Hoofdklasse I
12 sep 2022
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
2 4
z.v.v. AVANTI
9 sep 2022
Hoofdklasse I
9 sep 2022
- 22:00
Futsal Dragten 3
7 13
Futsal Emmeloord 2
Hoofdklasse I
9 sep 2022
- 20:00
z.v.v. AVANTI
7 3
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
7 sep 2022
Hoofdklasse I
7 sep 2022
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
3 4
FVC
Hoofdklasse I
7 sep 2022
- 21:00
SC Flamingo
7 3
v.v. Drachtster Boys

Matrix

ZVF
FVC
Flamingo
Urk 2
Emmeloord 2
AVANTI
Drs. Vijfje 3
Dragten 3
Grijpskerk
Dr. Boys
1
ZVF
7–5 8–0 13–2 10–1 7–6
2
FVC
8–3 9–2 6–5 8–7 8–4 4–2
3
Flamingo
2–10 5–4 3–4 6–3 3–2 7–3
4
Urk 2
3–1 4–9 4–3 4–4 2–2 10–3
5
Emmeloord 2
2–9 4–4 9–8
6
AVANTI
3–8 7–3 7–6 1–4 9–3
7
Drs. Vijfje 3
1–4 3–4 7–2 2–1
8
Dragten 3
4–7 7–3 2–2 7–13 4–4 2–4
9
Grijpskerk
4–6 4–6 1–4 7–11 2–4
10
Dr. Boys
2–8 2–3 0–15 4–4 1–2

Video's


Hoofdklasse I 2021/2022

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
12
9
0
3
75
40
35
27
2
12
8
2
2
52
38
14
26
3
12
7
0
5
46
37
9
21
4
12
3
3
6
34
58
-24
12
5
12
0
1
11
25
59
-34
1
*** Waterpoort Boys heeft zich per 02-2022 teruggetrokken
*** Leekster Eagles 3 heeft zich per 02-2022 teruggetrokken
error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK