PROGRAMMA

vr 26 april 2024 20:00
ZVV Beringe
-
-
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 26 april 2024 20:30
LZV
-
-
F.C. Coronaas
vr 26 april 2024 20:30
SC Olympic
-
-
N.S.F.V. Morado CF
vr 26 april 2024 20:30
HHC Hardenberg
-
-
Heracles Almelo Futsal
vr 3 mei 2024 20:30
Heracles Almelo Futsal
-
-
FC Botafogo
vr 3 mei 2024 21:15
N.S.F.V. Morado CF
-
-
ZVS
Meer weergeven spinner

EERSTE DIVISIE C 2023/2024

* PK1: TZR Fermonia Boys
* PK2: n.n.b.

UITSLAGEN

vr 19 april 2024 21:30
FC Botafogo
7
3
s.v. Excelsior '31
vr 19 april 2024 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
8
5
HHC Hardenberg
vr 19 april 2024 21:15
N.S.F.V. Morado CF
4
2
ZVV Beringe
vr 19 april 2024 21:00
F.C. Coronaas
1
3
ZVV Ede 2
vr 19 april 2024 20:30
Heracles Almelo Futsal
9
1
LZV
vr 19 april 2024 20:00
ZVS
6
2
SC Olympic
Meer weergeven spinner

UITSLAGEN

vr 19 april 2024 21:30
FC Botafogo
7
3
s.v. Excelsior '31
vr 19 april 2024 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
8
5
HHC Hardenberg
vr 19 april 2024 21:15
N.S.F.V. Morado CF
4
2
ZVV Beringe
vr 19 april 2024 21:00
F.C. Coronaas
1
3
ZVV Ede 2
vr 19 april 2024 20:30
Heracles Almelo Futsal
9
1
LZV
vr 19 april 2024 20:00
ZVS
6
2
SC Olympic
Meer weergeven spinner

EERSTE DIVISIE C 2023/2024

* PK1: TZR Fermonia Boys
* PK2: n.n.b.

PROGRAMMA

vr 26 april 2024 20:00
ZVV Beringe
-
-
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 26 april 2024 20:30
LZV
-
-
F.C. Coronaas
vr 26 april 2024 20:30
SC Olympic
-
-
N.S.F.V. Morado CF
vr 26 april 2024 20:30
HHC Hardenberg
-
-
Heracles Almelo Futsal
vr 3 mei 2024 20:30
Heracles Almelo Futsal
-
-
FC Botafogo
vr 3 mei 2024 21:15
N.S.F.V. Morado CF
-
-
ZVS
Meer weergeven spinner

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Speelronde 1
vr 8 september 2023
- 20:30
F.C. Coronaas
5 5
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 8 september 2023
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
3 5
SC Olympic
vr 8 september 2023
- 20:30
ZVV Ede 2
3 5
ZVS / Bodemflex
vr 8 september 2023
- 21:15
s.v. Excelsior '31
4 0
LZV / Kuypers Hair & Wellness
vr 8 september 2023
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
6 2
N.S.F.V. Morado CF
vr 8 september 2023
- 21:30
FC Botafogo
4 3
HHC Hardenberg
vr 8 december 2023
- 21:15
s.v. Excelsior '31
4 7
ZVS / Bodemflex
Speelronde 2
vr 15 september 2023
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
2 7
FC Botafogo
vr 15 september 2023
- 20:00
ZVS / Bodemflex
2 3
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 15 september 2023
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
1 4
ZVV Ede 2
vr 15 september 2023
- 20:30
SC Olympic
4 1
F.C. Coronaas
vr 15 september 2023
- 20:30
HHC Hardenberg
2 4
s.v. Excelsior '31
vr 15 september 2023
- 21:30
N.S.F.V. Morado CF
1 5
Heracles Almelo Futsal
Speelronde 3
vr 22 september 2023
- 19:30
ZVV Ede 2
7 2
HHC Hardenberg
vr 22 september 2023
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
2 8
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 22 september 2023
- 21:00
F.C. Coronaas
5 3
N.S.F.V. Morado CF
vr 22 september 2023
- 21:15
s.v. Excelsior '31
3 2
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 22 september 2023
- 21:30
FC Botafogo
6 2
SC Olympic
vr 29 september 2023
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
0 4
ZVS / Bodemflex
Speelronde 4
vr 13 oktober 2023
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
0 3
ZVV Ede 2
vr 13 oktober 2023
- 20:00
ZVS / Bodemflex
0 0
Heracles Almelo Futsal
vr 13 oktober 2023
- 20:30
SC Olympic
4 2
s.v. Excelsior '31
vr 13 oktober 2023
- 20:30
HHC Hardenberg
6 2
LZV / Kuypers Hair & Wellness
vr 13 oktober 2023
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
1 7
FC Botafogo
vr 13 oktober 2023
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
5 1
F.C. Coronaas
Speelronde 5
vr 20 oktober 2023
- 19:30
ZVV Ede 2
2 4
SC Olympic
vr 20 oktober 2023
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
1 3
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 20 oktober 2023
- 20:30
HHC Hardenberg
0 3
ZVS / Bodemflex
vr 20 oktober 2023
- 21:00
F.C. Coronaas
1 9
Heracles Almelo Futsal
vr 20 oktober 2023
- 21:15
s.v. Excelsior '31
3 4
N.S.F.V. Morado CF
vr 20 oktober 2023
- 21:30
FC Botafogo
5 8
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
Speelronde 6
wo 25 oktober 2023
- 20:30
ZVS / Bodemflex
1 1
F.C. Coronaas
vr 27 oktober 2023
- 20:30
ZVV Beringe / Second Go Electro
3 5
HHC Hardenberg
vr 27 oktober 2023
- 20:30
SC Olympic
11 4
LZV / Kuypers Hair & Wellness
vr 27 oktober 2023
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
8 5
FC Botafogo
vr 27 oktober 2023
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
1 1
ZVV Ede 2
vr 27 oktober 2023
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
5 1
s.v. Excelsior '31
Speelronde 7
vr 10 november 2023
- 19:30
ZVV Ede 2
1 11
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 10 november 2023
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
2 3
ZVS / Bodemflex
vr 10 november 2023
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
1 4
N.S.F.V. Morado CF
vr 10 november 2023
- 20:30
HHC Hardenberg
6 10
SC Olympic
vr 10 november 2023
- 21:15
s.v. Excelsior '31
1 7
Heracles Almelo Futsal
vr 10 november 2023
- 21:30
FC Botafogo
3 3
F.C. Coronaas
Speelronde 8
vr 29 september 2023
- 21:00
F.C. Coronaas
2 2
s.v. Excelsior '31
vr 17 november 2023
- 20:00
ZVS / Bodemflex
4 1
FC Botafogo
vr 17 november 2023
- 20:30
SC Olympic
7 4
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 17 november 2023
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
6 0
ZVV Ede 2
vr 17 november 2023
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
3 4
HHC Hardenberg
vr 17 november 2023
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
12 3
LZV / Kuypers Hair & Wellness
Speelronde 9
vr 24 november 2023
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
3 5
Heracles Almelo Futsal
vr 1 december 2023
- 19:30
ZVV Ede 2
3 5
F.C. Coronaas
vr 1 december 2023
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
2 5
N.S.F.V. Morado CF
vr 1 december 2023
- 20:30
SC Olympic
3 3
ZVS / Bodemflex
vr 1 december 2023
- 20:30
HHC Hardenberg
4 9
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 1 december 2023
- 21:15
s.v. Excelsior '31
6 1
FC Botafogo
Speelronde 10
vr 8 december 2023
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
11 3
HHC Hardenberg
vr 8 december 2023
- 21:00
F.C. Coronaas
7 2
LZV / Kuypers Hair & Wellness
vr 8 december 2023
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
2 3
SC Olympic
vr 8 december 2023
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
6 0
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 8 december 2023
- 21:30
FC Botafogo
2 2
ZVV Ede 2
Speelronde 11
wo 17 januari 2024
- 20:30
ZVS / Bodemflex
3 2
N.S.F.V. Morado CF
vr 19 januari 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
2 7
Heracles Almelo Futsal
vr 19 januari 2024
- 20:30
SC Olympic
2 3
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 19 januari 2024
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
4 13
FC Botafogo
vr 19 januari 2024
- 20:45
ZVV Ede 2
3 4
s.v. Excelsior '31
vr 22 maart 2024
- 21:00
HHC Hardenberg
6 5
F.C. Coronaas
Speelronde 12
vr 12 januari 2024
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
0 4
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 2 februari 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
1 4
F.C. Coronaas
vr 2 februari 2024
- 20:00
ZVS / Bodemflex
4 0
ZVV Ede 2
vr 2 februari 2024
- 20:30
SC Olympic
3 3
Heracles Almelo Futsal
vr 2 februari 2024
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
2 6
s.v. Excelsior '31
vr 2 februari 2024
- 20:30
HHC Hardenberg
5 4
FC Botafogo
Speelronde 13
wo 7 februari 2024
- 20:30
F.C. Coronaas
0 8
SC Olympic
wo 7 februari 2024
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
10 0
ZVS / Bodemflex
vr 9 februari 2024
- 20:30
FC Botafogo
2 1
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 9 februari 2024
- 20:30
ZVV Ede 2
4 1
LZV / Kuypers Hair & Wellness
vr 9 februari 2024
- 21:15
s.v. Excelsior '31
1 1
HHC Hardenberg
vr 22 maart 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
4 3
N.S.F.V. Morado CF
Speelronde 14
vr 16 februari 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
3 3
s.v. Excelsior '31
vr 16 februari 2024
- 20:00
ZVS / Bodemflex
8 1
LZV / Kuypers Hair & Wellness
vr 16 februari 2024
- 20:30
SC Olympic
2 10
FC Botafogo
vr 16 februari 2024
- 20:30
HHC Hardenberg
1 3
ZVV Ede 2
vr 16 februari 2024
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
3 3
F.C. Coronaas
vr 16 februari 2024
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
3 3
Heracles Almelo Futsal
Speelronde 15
vr 1 maart 2024
- 19:30
ZVV Ede 2
1 3
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 1 maart 2024
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
2 5
HHC Hardenberg
vr 1 maart 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
0 0
ZVS / Bodemflex
vr 1 maart 2024
- 21:00
F.C. Coronaas
1 2
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 1 maart 2024
- 21:15
s.v. Excelsior '31
2 3
SC Olympic
vr 1 maart 2024
- 21:30
FC Botafogo
6 6
N.S.F.V. Morado CF
Speelronde 16
vr 8 maart 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
2 4
LZV / Kuypers Hair & Wellness
vr 8 maart 2024
- 20:00
ZVS / Bodemflex
4 3
HHC Hardenberg
vr 8 maart 2024
- 20:30
SC Olympic
2 2
ZVV Ede 2
vr 8 maart 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
10 3
F.C. Coronaas
vr 8 maart 2024
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
2 2
s.v. Excelsior '31
vr 8 maart 2024
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
4 2
FC Botafogo
Speelronde 17
vr 15 maart 2024
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
4 2
SC Olympic
vr 15 maart 2024
- 20:30
HHC Hardenberg
7 0
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 15 maart 2024
- 20:30
ZVV Ede 2
6 3
N.S.F.V. Morado CF
vr 15 maart 2024
- 21:00
F.C. Coronaas
2 2
ZVS / Bodemflex
vr 15 maart 2024
- 21:15
s.v. Excelsior '31
1 1
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 15 maart 2024
- 21:30
FC Botafogo
6 2
Heracles Almelo Futsal
Speelronde 18
vr 5 april 2024
- 20:00
ZVS / Bodemflex
7 2
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 5 april 2024
- 20:30
SC Olympic
6 4
HHC Hardenberg
vr 5 april 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
10 0
s.v. Excelsior '31
vr 5 april 2024
- 21:00
F.C. Coronaas
8 2
FC Botafogo
vr 5 april 2024
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
7 2
LZV / Kuypers Hair & Wellness
vr 5 april 2024
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
2 0
ZVV Ede 2
Speelronde 19
vr 12 april 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
7 4
SC Olympic
vr 12 april 2024
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
4 11
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 12 april 2024
- 20:30
HHC Hardenberg
4 5
N.S.F.V. Morado CF
vr 12 april 2024
- 21:15
s.v. Excelsior '31
4 3
F.C. Coronaas
vr 12 april 2024
- 21:30
FC Botafogo
3 1
ZVS / Bodemflex
vr 12 april 2024
- 21:30
ZVV Ede 2
0 4
Heracles Almelo Futsal
Speelronde 20
vr 19 april 2024
- 20:00
ZVS / Bodemflex
6 2
SC Olympic
vr 19 april 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
9 1
LZV / Kuypers Hair & Wellness
vr 19 april 2024
- 21:00
F.C. Coronaas
1 3
ZVV Ede 2
vr 19 april 2024
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
4 2
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 19 april 2024
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
8 5
HHC Hardenberg
vr 19 april 2024
- 21:30
FC Botafogo
7 3
s.v. Excelsior '31
Speelronde 21
vr 26 januari 2024
- 21:30
ZVS / Bodemflex
4 2
s.v. Excelsior '31
vr 22 maart 2024
- 20:30
ZVV Ede 2
3 11
FC Botafogo
vr 26 april 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
- -
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 26 april 2024
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
- -
F.C. Coronaas
vr 26 april 2024
- 20:30
SC Olympic
- -
N.S.F.V. Morado CF
vr 26 april 2024
- 20:30
HHC Hardenberg
- -
Heracles Almelo Futsal
Speelronde 22
vr 3 mei 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
- -
FC Botafogo
vr 3 mei 2024
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
- -
ZVS / Bodemflex
vr 3 mei 2024
- 21:15
s.v. Excelsior '31
- -
ZVV Ede 2
vr 3 mei 2024
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
- -
SC Olympic
vr 3 mei 2024
- 21:30
FC Botafogo
- -
LZV / Kuypers Hair & Wellness
vr 3 mei 2024
- 22:00
F.C. Coronaas
- -
HHC Hardenberg

EERSTE DIVISIEย C 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
56
20
82
121
39
18
2
0
2
ZVS / Bodemflex
W GS W V W
>
44
21
27
71
44
13
5
3
3
43
20
60
108
48
13
4
3
4
SC Olympic
GS V W V V
>
36
20
13
87
74
11
3
6
5
FC Botafogo
W W V W W
>
36
21
29
107
78
11
3
7
6
s.v. Excelsior '31
GS GS V W V
>
26
21
-15
58
73
7
5
9
7 โ–ฒ
ZVV Ede 2
W V V V W
>
24
21
-22
51
73
7
3
11
8 โ–ฒ
22
20
-12
61
73
6
4
10
9 โ–ผ
HHC Hardenberg
W W V V V
>
22
20
-18
76
94
7
1
12
10 โ–ผ
F.C. Coronaas
GS V W V V
>
21
20
-17
61
78
5
6
9
11
11
20
-42
46
88
3
2
15
12
6
20
-85
42
127
2
0
18
* PK1: TZR Fermonia Boys
* PK2: n.n.b.

vr 26 april 2024
vr 26 april 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
- -
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
vr 26 april 2024
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
- -
F.C. Coronaas
vr 26 april 2024
- 20:30
SC Olympic
- -
N.S.F.V. Morado CF
vr 26 april 2024
- 20:30
HHC Hardenberg
- -
Heracles Almelo Futsal
vr 3 mei 2024
vr 3 mei 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
- -
FC Botafogo
vr 3 mei 2024
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
- -
ZVS / Bodemflex
Meer weergeven spinner

EERSTE DIVISIEย C 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
56
20
82
121
39
18
2
0
2
ZVS / Bodemflex
W GS W V W
>
44
21
27
71
44
13
5
3
3
43
20
60
108
48
13
4
3
4
SC Olympic
GS V W V V
>
36
20
13
87
74
11
3
6
5
FC Botafogo
W W V W W
>
36
21
29
107
78
11
3
7
6
s.v. Excelsior '31
GS GS V W V
>
26
21
-15
58
73
7
5
9
7 โ–ฒ
ZVV Ede 2
W V V V W
>
24
21
-22
51
73
7
3
11
8 โ–ฒ
22
20
-12
61
73
6
4
10
9 โ–ผ
HHC Hardenberg
W W V V V
>
22
20
-18
76
94
7
1
12
10 โ–ผ
F.C. Coronaas
GS V W V V
>
21
20
-17
61
78
5
6
9
11
11
20
-42
46
88
3
2
15
12
6
20
-85
42
127
2
0
18
* PK1: TZR Fermonia Boys
* PK2: n.n.b.

vr 19 april 2024
vr 19 april 2024
- 21:30
FC Botafogo
7 3
s.v. Excelsior '31
vr 19 april 2024
- 21:30
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
8 5
HHC Hardenberg
vr 19 april 2024
- 21:15
N.S.F.V. Morado CF
4 2
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 19 april 2024
- 21:00
F.C. Coronaas
1 3
ZVV Ede 2
vr 19 april 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
9 1
LZV / Kuypers Hair & Wellness
vr 19 april 2024
- 20:00
ZVS / Bodemflex
6 2
SC Olympic
Meer weergeven spinner

EERSTE DIVISIEย C 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
56
20
82
121
39
18
2
0
2
ZVS / Bodemflex
W GS W V W
>
44
21
27
71
44
13
5
3
3
43
20
60
108
48
13
4
3
4
SC Olympic
GS V W V V
>
36
20
13
87
74
11
3
6
5
FC Botafogo
W W V W W
>
36
21
29
107
78
11
3
7
6
s.v. Excelsior '31
GS GS V W V
>
26
21
-15
58
73
7
5
9
7 โ–ฒ
ZVV Ede 2
W V V V W
>
24
21
-22
51
73
7
3
11
8 โ–ฒ
22
20
-12
61
73
6
4
10
9 โ–ผ
HHC Hardenberg
W W V V V
>
22
20
-18
76
94
7
1
12
10 โ–ผ
F.C. Coronaas
GS V W V V
>
21
20
-17
61
78
5
6
9
11
11
20
-42
46
88
3
2
15
12
6
20
-85
42
127
2
0
18
* PK1: TZR Fermonia Boys
* PK2: n.n.b.
weergeven op volledig scherm
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
ZVS
Heracles Almelo Futsal
SC Olympic
FC Botafogo
s.v. Excelsior '31
ZVV Ede 2
N.S.F.V. Morado CF
HHC Hardenberg
F.C. Coronaas
ZVV Beringe
LZV
1
TZR Fermonia Boys ๐Ÿ†
10โ€“0 3โ€“3 4โ€“2 5โ€“1 2โ€“0 6โ€“2 8โ€“5 5โ€“1 6โ€“0 12โ€“3
2
ZVS
2โ€“3 0โ€“0 6โ€“2 4โ€“1 4โ€“2 4โ€“0 3โ€“2 4โ€“3 1โ€“1 7โ€“2 8โ€“1
3
Heracles Almelo Futsal
2โ€“8 0โ€“0 3โ€“5 8โ€“5 10โ€“0 6โ€“0 4โ€“3 11โ€“3 10โ€“3 9โ€“1
4
SC Olympic
2โ€“3 3โ€“3 3โ€“3 2โ€“10 4โ€“2 2โ€“2 6โ€“4 4โ€“1 7โ€“4 11โ€“4
5
FC Botafogo
5โ€“8 3โ€“1 6โ€“2 6โ€“2 7โ€“3 2โ€“2 6โ€“6 4โ€“3 3โ€“3 2โ€“1
6
s.v. Excelsior '31
1โ€“1 4โ€“7 1โ€“7 2โ€“3 6โ€“1 3โ€“4 1โ€“1 4โ€“3 3โ€“2 4โ€“0
7
ZVV Ede 2
1โ€“11 3โ€“5 0โ€“4 2โ€“4 3โ€“11 3โ€“4 6โ€“3 7โ€“2 3โ€“5 1โ€“3 4โ€“1
8
N.S.F.V. Morado CF
0โ€“4 1โ€“5 2โ€“3 1โ€“7 2โ€“2 1โ€“1 3โ€“4 3โ€“3 4โ€“2 7โ€“2
9
HHC Hardenberg
4โ€“9 0โ€“3 6โ€“10 5โ€“4 2โ€“4 1โ€“3 4โ€“5 6โ€“5 7โ€“0 6โ€“2
10
F.C. Coronaas
1โ€“2 2โ€“2 1โ€“9 0โ€“8 8โ€“2 2โ€“2 1โ€“3 5โ€“3 5โ€“5 7โ€“2
11
ZVV Beringe
2โ€“3 2โ€“7 7โ€“4 2โ€“7 3โ€“3 0โ€“3 2โ€“5 3โ€“5 1โ€“4 2โ€“4
12
LZV
4โ€“11 0โ€“4 3โ€“5 4โ€“2 4โ€“13 2โ€“6 1โ€“4 1โ€“4 2โ€“5 1โ€“3

EERSTE DIVISIE C 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
56
20
82
121
39
18
2
0
2
ZVS / Bodemflex
W GS W V W
>
44
21
27
71
44
13
5
3
3
43
20
60
108
48
13
4
3
4
SC Olympic
GS V W V V
>
36
20
13
87
74
11
3
6
5
FC Botafogo
W W V W W
>
36
21
29
107
78
11
3
7
6
s.v. Excelsior '31
GS GS V W V
>
26
21
-15
58
73
7
5
9
7 โ–ฒ
ZVV Ede 2
W V V V W
>
24
21
-22
51
73
7
3
11
8 โ–ฒ
22
20
-12
61
73
6
4
10
9 โ–ผ
HHC Hardenberg
W W V V V
>
22
20
-18
76
94
7
1
12
10 โ–ผ
F.C. Coronaas
GS V W V V
>
21
20
-17
61
78
5
6
9
11
11
20
-42
46
88
3
2
15
12
6
20
-85
42
127
2
0
18
* PK1: TZR Fermonia Boys
* PK2: n.n.b.


TOPSCORERSLIJST EERSTE DIVISIE C PER 13-04-2024

# SPELER / NR TEAM DP +
1 Mo Gigold (20) FC Botafogo 29 1
2 Sami Belfagir (8) TZR Fermonia Boys 22 3
3 Jeffrey Rijkers (7) TZR Fermonia Boys 21 2
4 Boaz Smits (5) Heracles Almelo Futsal 19 1
ย  Stan Nijhuis (10) Heracles Almelo Futsal 19 1
5 Jorian Wubs (4) HHC Hardenberg 18 2
ย  Adem Kocak (20) SC Olympic 18 1
ย  Jeffrey Plaggenmarsch (11) HHC Hardenberg 18 0
6 Antonio Balta (8) FC Botafogo 15 1
7 Jayden Sapulete (2) Heracles Almelo Futsal 14 0
8 Mo El Amri (3) TZR Fermonia Boys 13 3
ย  Andrej Piljic (8) Heracles Almelo Futsal 13 1
ย  Danny Pelzer (6) FC Coronaas 13 0
9 Rik Voortman (9) s.v. Excelsior ’31 12 2
ย  Teun van Schendel (21) Morado CF 12 2
ย  Cor Pongers (2) s.v. Excelsior ’31 12 1
ย  Hamza el Mansouri (5) ZVV Ede 2 12 0
ย  Jimmey Granviel (11) FC Botafogo 12 0
ย  Nanno Wilholt (9) ZVV Ede 2 12 0
ย  Sjoerd van Lokven (5) ZVS / Bodemflex 12 0
ย  Walid Bouarfaoui (2) TZR Fermonia Boys 12 0
10 Bjarne Beelen (5) Morado CF 11 2
ย  Timo Hummelink (9) LZV / Kuypers Hair & Wellness 11 1
ย  Joey Jejanan (99) SC Olympic 11 0
11 Aaron van Leer (3) SC Olympic 10 0
ย  Abdullah Aykutlu (6) Heracles Almelo Futsal 10 0
ย  Lars Offringa (8) HHC Hardenberg 10 0
ย  Rachid Boughalab (10) SC Olympic 10 0
ย  Shane van Bosstraten (10) FC Botafogo 10 0
12 Martijn Pouwels (5) HHC Hardenberg 9 2
ย  Mohamed Bouraarassi (10) SC Olympic 9 2
ย  Boyd van Dijk (2) ZVS / Bodemflex 9 1
ย  Matthijs Bezem (14) ZVS / Bodemflex 9 0
ย  Ruben Katerberg (3) ZVV Ede 2 9 0
ย  Sjoerd te Boekhorst (2) Morado CF 9 0
ย  Tim Jeuken (10) FC Coronaas 9 0
ย  Yasin Erdal (13) SC Olympic 9 0
13 Xander Harmen Lubbers (14) LZV / Kuypers Hair & Wellness 8 1
ย  Rheda el Bekkali (12/14/22) FC Botafogo 8 0
14 Ilias Amhaouch (10) ZVV Beringe / Second Go Electro 7 3
ย  Amin el Alji (10) TZR Fermonia Boys 7 1
ย  Aron van der Rijt (44) Morado CF 7 1
ย  Fabian Hendriks (4) FC Coronaas 7 1
ย  Nathan Ron van Gerven (3) FC Coronaas 7 1
ย  Serhat Sakru (4) Heracles Almelo Futsal 7 1
ย  Ayoub Amhaouch (7) ZVV Beringe / Second Go Electro 7 0
ย  Daan Willemsen FC Coronaas 7 0
ย  Jawad el 0uasaudi (17) FC Botafogo 7 0
ย  Jeroen IJff (10) Morado CF 7 0
ย  Jordy Wismans (8) FC Coronaas 7 0
ย  Nassim Markgraaf TZR Fermonia Boys 7 0
ย  Nr. 12 Heracles Almelo Futsal 7 0
15 Bram Meeuwissen (11) ZVV Beringe / Second Go Electro 6 1
ย  Mattheys Kuypers (10) LZV / Kuypers Hair & Wellness 6 1
ย  Mourad El Baz TZR Fermonia Boys 6 0
ย  Nr. 8 ZVS / Bodemflex 6 0
16 Jan Borghuis (5) s.v. Excelsior ’31 5 1
ย  Henk Lankamp (10) s.v. Excelsior ’31 5 0
ย  Jeroen Hakkens (14) ZVS / Bodemflex 5 0
ย  Jim Mutsaars (9) ZVS / Bodemflex 5 0
ย  Nr. 5 LZV / Kuypers Hair & Wellness 5 0
ย  Redouan Tahiri (11) ZVV Ede 2 5 0
ย  Stijn Brinkman (11) FC Coronaas 5 0
17 Abdessamad Belhaj (5) TZR Fermonia Boys 4 1
ย  Aron Franssen (9) FC Coronaas 4 0
ย  Ivan Theunissen (7) Morado CF 4 0
ย  Marco Daniels (2) ZVV Beringe / Second Go Electro 4 0
ย  Maxim Muuse (6) HHC Hardenberg 4 0
ย  Nikzad Mahbobi (6) HHC Hardenberg 4 0
ย  Remco van Leeuwen (3) s.v. Excelsior ’31 4 0
ย  Rik Harbers (11) s.v. Excelsior ’31 4 0
ย ย  Runaldino Granviel (9) FC Botafogo 4 0
ย  Toon van Dam (10) HHC Hardenberg 4 0
ย  Tyronne Martina (4) SC Olympic 4 0
ย  Walid Kaabouni (16) TZR Fermonia Boys 4 0
ย  Wouter Averesch (6) s.v. Excelsior ’31 4 0
ย  Yusuf Ogutcu (11) ZVS / Bodemflex 4 0
18 Lucas den Mulder (8) ZVV Beringe / Second Go Electro 3 1
ย  Remco Peggen (9) FC Coronaas 3 1
ย  Brent Vulders (9/8) ZVV Beringe / Second Go Electro 3 0
ย  Dani Tanalepy (4) ZVV Ede 2 3 0
ย  Janik Wolters (7) LZV / Kuypers Hair & Wellness 3 0
ย  Juremy Reker (2) FC Botafogo 3 0
ย  Kenneth van der Wiel (10) ZVS / Bodemflex 3 0
ย  Kevin Veerman (3) HHC Hardenberg 3 0
ย  Ron Kleuskens (7) FC Coronaas 3 0
ย  Sky van Dongen (10) ZVS / Bodemflex 3 0
ย  Thomas Oostendorp (21) Morado CF 3 0
ย  Tim Burnama (9) Heracles Almelo Futsal 3 0
ย  Yassin Tsabounti TZR Fermonia Boys 3 0
19 Gwensley Johannes (7) SC Olympic 2 1
ย  Sten Janssen (8) ZVV Beringe / Second Go Electro 2 1
ย  Abdellah Idlaasri (14) TZR Fermonia Boys 2 0
ย  Abderrahim Marouane ZVS / Bodemflex 2 0
ย  Ayoub Dadda TZR Fermonia Boys 2 0
ย  Bilal Ozturk (10) ZVV Ede 2 2 0
ย  Bjarne te Brake (6) LZV / Kuypers Hair & Wellness 2 0
ย  Bjorn Korsten (4) ZVV Beringe / Second Go Electro 2 0
ย  Erdi Atakan (40) FC Botafogo 2 0
ย  Guus Dielissen (2) ZVV Beringe / Second Go Electro 2 0
ย  Hรผseyin Tatci Heracles Almelo Futsal 2 0
ย  Jeroen Verkennis (9) ZVV Beringe / Second Go Electro 2 0
ย  John van Gent (11) ZVV Ede 2 2 0
ย  Kris Hermans (11) ZVV Beringe / Second Go Electro 2 0
ย  Martin de Laat (8) ZVS / Bodemflex 2 0
ย  Mounir Amezrine (20) SC Olympic 2 0
ย  Nick Averesch (15) s.v. Excelsior ’31 2 0
ย  Nr. 13 TZR Fermonia Boys 2 0
ย  Nr. 35 FC Botafogo 2 0
ย  Nr. 7 FC Botafogo 2 0
ย  Nr. 9 HHC Hardenberg 2 0
ย  Redouan Eddarkaoui (10) SC Olympic 2 0
ย  Sander Jansen (14) s.v. Excelsior ’31 2 0
ย  Sezai Koyuncu (5) SC Olympic 2 0
ย  Tarik Ouzalah (10) TZR Fermonia Boys 2 0
ย  Youssef Makraou (5) SC Olympic 2 0
20 Abdelauoli Azmani (10) FC Botafogo 1 1
ย  Jeremy Fermont (17) TZR Fermonia Boys 1 1
ย  Ruud Elferink (6) LZV / Kuypers Hair & Wellness 1 1
ย  Ali Jakir TZR Fermonia Boys 1 0
ย  Cas Klein Gunnewiek LZV / Kuypers Hair & Wellness 1 0
ย  Daan van Dinten (2) ZVS / Bodemflex 1 0
ย  Dennis Kapteijns (14) ZVS / Bodemflex 1 0
ย  Frank Seelen (5) FC Coronaas 1 0
ย  Giliano Selder TZR Fermonia Boys 1 0
ย  Ino Wolters (6) ZVV Ede 2 1 0
ย  Ismair Maglajlic (14) Heracles Almelo Futsal 1 0
ย  Jordi Kirkels ZVV Beringe / Second Go Electro 1 0
ย  Karim Dairaa (8) SC Olympic 1 0
ย  Kevin Wagener (6) LZV / Kuypers Hair & Wellness 1 0
ย  Luciano van Ommeren (12) ZVV Ede 2 1 0
ย  Mohamed ZVS / Bodemflex 1 0
ย  Mounaim Kaabouni TZR Fermonia Boys 1 0
ย  Nr. 11 Morado CF 1 0
ย  Nr. 3 LZV / Kuypers Hair & Wellness 1 0
ย  Nr. 4 FC Botafogo 1 0
ย  Nr. 4 LZV / Kuypers Hair & Wellness 1 0
ย  Omar Nejjari (12) Morado CF 1 0
ย  Pieter Kaaij (14) Morado CF 1 0
ย  Redouan Ajaid (2) SC Olympic 1 0
ย  Redouan Hamdi (7) LZV / Kuypers Hair & Wellness 1 0
ย  Riekus Jansen (7) HHC Hardenberg 1 0
ย  Ron van den Kerkhof (9) ZVV Beringe / Second Go Electro 1 0
ย  Teun Kuijpers (3) ZVS / Bodemflex 1 0
ย  Tom Kamphuis (16) s.v. Excelsior ’31 1 0
ย  Viktor de Leeuw (9) Morado CF 1 0
ย  ย  ย  ย  ย 
ย  ย  EIGEN DOELPUNTEN ย  ย 
ย  ย  FC Botafogo 4 0
ย  ย  Heracles Almelo Futsal 4 0
ย  ย  SC Olympic 3 1
ย  ย  LZV / Kuypers Hair & Wellness 3 0
ย  ย  ZVV Ede 2 3 0
ย  ย  s.v. Excelsior ’31 2 0
ย  ย  ZVS / Bodemflex 2 0
ย  ย  ZVV Beringe / Second Go Electro 2 0
ย  ย  HHC Hardenberg 1 0
ย  ย  TZR Fermonia Boys 1 0

De kampioenen van de Eerste Divisies promoveren direct naar de Eredivisie met inachtneming van wat staat vermeld in hoofdstuk 1.1. De periodekampioenen spelen een nacompetitie om een plaats conform de regeling zoals opgenomen in hoofdstuk 1.3.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Eredivisie / Eerste Divisie
Voor seizoen 2023/โ€™24 is de volgende koppeling van toepassing โ€“ en luidt de eerste wedstrijd:
A. Eerste periodekampioen Eerste Divisie A โ€“ tweede periodekampioen Eerste Divisie C
B. Eerste periodekampioen Eerste Divisie C โ€“ tweede periodekampioen Eerste Divisie B
C. Eerste periodekampioen Eerste Divisie B โ€“ tweede periodekampioen Eerste Divisie A

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd. Als na het spelen van twee wedstrijden nog geen beslissing door middel van wedstrijdpunten is verkregen, dan is het doelsaldo van deze twee wedstrijden beslissend. Is dit ook gelijk, dan valt de beslissing door het nemen van strafschoppen, direct na afloop van de tweede wedstrijd en op de wijze zoals omschreven in de โ€˜โ€˜โ€˜Spelregels zaalvoetbal/Futsal.

De wedstrijden voor de 2e wedstrijdronde zijn als volgt gekoppeld;
I Nummer 6 Eredivisie 2e fase poule B โ€“ Winnaar B
II Winnaar A โ€“ Winnaar C

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de volgende ronde. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer vijf minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de โ€˜โ€˜Spelregels zaalvoetbal/Futsalโ€™.

De wedstrijd voor de 3e wedstrijdronde zijn als volgt gekoppeld;
A Winnaar I โ€“ Winnaar II

De winnaar van bovenstaande wedstrijden plaatst zich voor de volgende ronde. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer vijf minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de โ€˜โ€˜Spelregels zaalvoetbal/Futsalโ€™.

De wedstrijd voor de Finale zijn als volgt gekoppeld;
Nummer 5 Eredivisie 2e fase poule B โ€“ Winnaar A

De winnaar van bovenstaande wedstrijd plaatst zich voor de Eredivisie in het seizoen 2024/โ€™25. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van 2* 5 minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de โ€˜Spelregels Futsal (zaalvoetbal)โ€™.

De competitieplanner zaalvoetbalcompetitie landelijk is belast met de uitvoering van deze regeling. In alle gevallen waarin niet is voorzien, beslist het bestuur amateurvoetbal.





Het team dat als twaalfde eindigt in de eindrangschikking van de Eerste Divisie, degradeert naar die Topklasse waartoe de betreffende vereniging geografisch behoort.

Nummer elf en tien van de Eerste Divisie spelen een nacompetitie met de periodekampioenen van de Topklasse waartoe de betreffende vereniging geografisch behoort, om รฉรฉn plaats in de Eerste Divisie, conform de regeling zoals te vinden in hoofdstuk 1.4.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Eerste Divisie / Topklasse

1. De wedstrijdduur in de nacompetitie voor promotie naar c.q. behoud in de Eerste Divisie bedraagt 2 keer 25 minuten.
2. Voor seizoen 2023//โ€™24 is de volgende koppeling van toepassing โ€“ en luidt de eerste wedstrijd:
A. Eerste periodekampioen Topklasse A – tweede periodekampioen Topklasse F
B. Eerste periodekampioen Topklasse B – tweede periodekampioen Topklasse C
C. Eerste periodekampioen Topklasse C – tweede periodekampioen Topklasse B
D. Eerste periodekampioen Topklasse D – tweede periodekampioen Topklasse E*
E. Eerste periodekampioen Topklasse E* – tweede periodekampioen Topklasse D
F. Eerste periodekampioen Topklasse F – tweede periodekampioen Topklasse A

* In de Topklasse E zijn er acht teams en zijn er drie periodekampioenen te vergeven, gezien er 21 wedstrijden worden gespeeld. Als de kampioen een periode pakt, dan vervalt die periode. Mocht de kampioen geen periode pakken, dan is de hoogst geklasseerde in de eindstand de eerste periodekampioen van de Topklasse E. Voor de tweede periodekampioen wordt er een beslissingswedstrijd gespeeld tussen de twee laagst geklasseerde periodekampioenen, waarbij de hoogst geklasseerde thuis speelt. De winnaar van de beslissingswedstrijd zal meedoen onder de noemer โ€˜tweede periodekampioen Topklasse Eโ€™.

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de volgende ronde. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer vijf minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de โ€˜Spelregels zaalvoetbal/Futsalโ€™.

3. De koppeling van de winnaars in artikel 2 omschreven wedstrijdenreeksen luidt als volgt:
1. Nummer elf Eerste Divisie A – Winnaar A
2. Nummer tien Eerste Divisie A – Winnaar F
3. Nummer elf Eerste Divisie B – Winnaar C
4. Nummer tien Eerste Divisie B – Winnaar B
5. Nummer elf Eerste Divisie C – Winnaar D
6. Nummer tien Eerste Divisie C – Winnaar E

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd. Als na het spelen van twee wedstrijden nog geen beslissing door middel van wedstrijdpunten is verkregen, dan is het doelsaldo van deze twee wedstrijden beslissend. Is dit ook gelijk, dan valt de beslissing door het nemen van strafschoppen, direct na afloop van de tweede wedstrijd en op de wijze zoals omschreven in de โ€˜Spelregels zaalvoetbal/Futsalโ€™.

4. De winnaars van de in artikel 3 omschreven wedstrijdenreeks spelen de finale om klassenbehoud c.q. promotie. De koppeling van deze wedstrijden luidt als volgt:
A. Winnaar 1 โ€“ Winnaar 2
B. Winnaar 3 โ€“ Winnaar 4
C. Winnaar 5 โ€“ Winnaar 6

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de Eerste divisie in het seizoen 2024/โ€™25. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer 7,5 minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de โ€˜Spelregels zaalvoetbal/Futsalโ€™.

De competitieplanner zaalvoetbal landelijk is belast met de uitvoering van deze regeling. De open plaatsen worden opgevuld vanuit de nacompetitie, waarbij eerst gekeken wordt naar de verliezers van de finales. In alle gevallen waarin niet is voorzien, beslist het bestuur amateurvoetbal de wijze waarop de opengevallen plaatsen worden ingevuld.




Eerste Divisie C 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
ZVV Ede
W W W W W
57
20
101
138
37
19
1
0
2
46
20
75
134
59
15
2
3
3
36
20
23
88
65
12
0
8
4