TOPKLASSE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0

PROGRAMMA

TOPKLASSE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0

UITSLAGEN

UITSLAGEN

TOPKLASSE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0

PROGRAMMA

TOPKLASSE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0

TOPKLASSE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0

TOPKLASSE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0

F.C. Stanga
F.C. Tutor
FC Westland 2
GZV Watergras 2
NOCKralingen
Rohda '76
SV Zuid West DH
Stompwijk '92
1
F.C. Stanga
2
F.C. Tutor
3
FC Westland 2
4
GZV Watergras 2
5
NOCKralingen
6
Rohda '76
7
SV Zuid West DH
8
Stompwijk '92

TOPKLASSE B 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0

KAMPIOEN TOPKLASSE B 2023/2024

DELTA SPORT FUTSAL

TOPKLASSE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
55
20
65
126
61
18
1
1
2
FC Westland 2
W W V W V
40
20
30
98
68
13
1
6
3
ASW
W GS W W W
33
20
13
85
72
9
6
5
4
Stompwijk '92
GS V GS GS V
30
20
2
57
55
7
9
4
5
LFC
V W W W V
29
20
-4
86
90
9
2
9
6
zvv Multicult
W W W GS W
29
20
-7
75
82
8
5
7
7
27
20
-6
71
77
8
3
9
8
c.v.v. Berkel
V V V W W
23
20
-5
87
92
7
2
11
9
23
20
-20
74
94
7
2
11
10
F.C. Stanga
V V V V W
16
20
-31
87
118
6
1
13
11
F.C. Tutor
V V V V V
5
20
-37
51
88
1
2
17
* PK1: Deltasport Futsal (over op ASW)
* PK2: Deltasport Futsal (over op FC Westland 2)

* F.C. Stanga heeft 3 punten in mindering

* 04-2024 Futsal Rotterdam uit de competitie

PROGRAMMA

I.v.m. het opstellen van een niet speelgerechtigde speler is Futsal Team Bergen op Zoom gediskwalificeerd en zijn –door de fusie van Hovocubo en HV Veerhuys– zowel ASW als ZVV Middelburg gepromoveerd naar de Eerste Divisie B.

UITSLAGEN

vr 24 mei 2024
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 24 mei 2024
- 20:30
ZVV Middelburg
- -
Futsal Team Bergen op Zoom
vr 3 mei 2024
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 3 mei 2024
- 20:30
ASW
2 6
Futsal Team Bergen op Zoom
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 3 mei 2024
- 20:30
ZVV Middelburg
8 2
FC Westland 2

KAMPIOEN TOPKLASSE B 2022/2023

ZVV DEN HAAG 2

Topklasse B 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
46
20
58
137
79
15
1
4
2
HBSS Futsal
W W W W W
43
20
42
91
49
13
4
3
3
c.v.v. Berkel
V V W W W
36
20
24
101
77
10
6
4
4
LFC
V V W V W
33
20
5
89
84
10
3
7
5
FC Westland 2
W V W V GS
32
20
9
86
77
9
5
6
6
25
20
-9
73
82
7
4
9
7
zvv Multicult
W V V V V
25
20
-37
76
113
8
1
11
8
24
20
0
96
96
8
0
12
9
ASW
V V W GS V
23
20
2
95
93
7
5
8
10
Stompwijk '92
V W GS W GS
14
20
-37
45
82
3
5
12
11
0
20
-57
52
109
1
4
15
*** ASW HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** FUTSAL ROTTERDAM 2 HEEFT 7 PUNTEN IN MINDERING

*** PK1: C.V.V. BERKEL
*** PK2: FC BOSHUIZEN

EERSTE DIVISIE A / TOPKLASSE A / TOPKLASSE B

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:40
ZV Vrone
3 2
FC Marlène / FG Live 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:55
Ara Cora Kingdom
2 1
OACN-Boys
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:00
FC Marlène / FG Live 2
2 0
ZV Vrone
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
OACN-Boys
6 1
Ara Cora Kingdom
*** FC MARLENE 2 EN OACN-BOYS HANDHAVEN ZICH IN DE EERSTE DIVISIE A

EERSTE DIVISIE B / TOPKLASSE C / TOPKLASSE D

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
ZVV BE '79 2
7 0
FC Kawin
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:45
ZVG / Cagemax 2
6 2
Tigers Roermond 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
FC Kawin
6 7
ZVV BE '79 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
Tigers Roermond 2
2 1
ZVG / Cagemax 2
*** ZVV BE’79 2 PROMOVEERT NAAR DE EERSTE DIVISIE B; ZVG/CAGEMAX 2 KAN NIET PROMOVEREN OMDAT ZVG/CAGEMAX IN DE EERSTE DIVISIE B BLIJFT SPELEN, WAARDOOR TIGERS ROERMOND 2 EEN BESLISSINGSWEDSTRIJD MOEST SPELEN TEGEN FC KAWIN, ECHTER TIGERS ROERMOND 2 IS NIET OP KOMEN DAGEN, WAARDOOR FC KAWIN ALSNOG IN DE EERSTE DIVISIE B BLIJFT

EERSTE DIVISIE C / TOPKLASSE E / TOPKLASSE F

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
ZVV Ede 2
6 7
ZVV WMC / EP De Treffer
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:30
HHC Hardenberg
7 2
LZV / Kuypers Hair & Wellness
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
2 4
HHC Hardenberg
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
ZVV WMC / EP De Treffer
5 8
ZVV Ede 2
*** JONG ZVV EDE EN HHC HARDENBERG PROMOVEREN NAAR DE EERSTE DIVISIE C

EERSTE DIVISIE A / TOPKLASSE A / TOPKLASSE B

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:30
c.v.v. Berkel
4 5
Ara Cora Kingdom
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:40
ZV Vrone
4 0
LFC

EERSTE DIVISIE B / TOPKLASSE C / TOPKLASSE D

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:30
ZVV BE '79 2
- -
ZVVM / Campus
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 21:00
v.v. Schaesberg
- -
ZVG / Cagemax 2

EERSTE DIVISIE C / TOPKLASSE E / TOPKLASSE F

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:00
VV PKC '83 2
3 4
ZVV Ede 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 21:00
HHC Hardenberg
6 0
VV Westerkwartier

DE FINALE WORDT NIET GESPEELD WAARDOOR ZOWEL ZVV ZIEKENHUIS AMSTELVEEN ALS ZVC ABN AMRO PROMOVEREN NAAR DE TOPKLASSE A

Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 15 mei 2023
- 21:00
FC Weesp
0 3
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:40
Sparta '67
3 2
z.v.c. ABN Amro
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:00
z.v.c. ABN Amro
3 0
Sparta '67
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 21:00
zvv Ziekenhuis Amstelveen
5 2
FC Weesp
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:40
zvv D.W.O.W.
5 5
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
2 2
z.v.c. ABN Amro
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
5 6
Sparta '67

KAMPIOEN TOPKLASSE B 2021/2022

FC WESTLAND

Topklasse B 2021/2022

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
FC Westland
W W W W GS
55
20
93
156
63
18
1
1
2
GZV Watergras
W V V W V
48
20
49
147
98
16
0
4
3
HBSS Futsal
W V GS W W
40
20
26
80
54
12
4
4
4
WIA
W GS W W GS
36
20
7
85
78
11
3
6
5
ZVV Den Haag 2
GS V W W V
35
20
42
147
105
11
2
7
6
28
20
18
129
111
9
1
10
7
ASW
GS W W W GS
27
20
-12
92
104
9
3
8
8
zvv Multicult
V V W W W
23
20
-18
79
97
8
2
10
9
F.C. Maense
V V V V V
11
20
-72
77
149
3
2
15
10
9
20
-50
51
101
2
3
15
11
-2
20
-83
68
151
0
1
19
*** ASW heeft 3 punten in mindering
*** zvv Multicult heeft 3 punten in mindering
*** Feyenoord Futsal heeft 3 punten in mindering

NIEUWSBERICHTEN TOPKLASSE


RECENTSTE VIDEO'S

error:
Cookieconsent met Real Cookie Banner P