Topklasse B

PROGRAMMA

ma 4 maart 2024 20:00
s.v. Deltasport
-
-
SV Zuid West DH
ma 4 maart 2024 20:00
Futsal Rotterdam 2
-
-
FC Westland 2
wo 6 maart 2024 20:00
Stompwijk '92
-
-
F.C. Stanga
wo 6 maart 2024 20:00
c.v.v. Berkel
-
-
L.V.V. Lugdunum
wo 6 maart 2024 21:30
LFC
-
-
zvv Multicult
vr 8 maart 2024 20:30
F.C. Tutor
-
-
ASW
Meer weergeven spinner

TOPKLASSE B 2023/2024

#
Team
P
G
W
GS
V
1
45
16
15
0
1
2
34
16
11
1
4
3
27
16
7
6
3
4
24
16
7
3
6
5
22
16
6
4
6
6 ▲
21
16
6
3
7
7 ▼
20
16
6
2
8
8 ▼
20
16
5
5
6
9 ▼
19
16
5
4
7
10 ▲
16
16
6
1
9
11 ▼
14
16
4
2
10
12
6
16
1
3
12
* PK1: s.v. Deltasport
* F.C. Stanga heeft 3 punten in mindering

UITSLAGEN

vr 1 maart 2024 21:00
F.C. Stanga
5
2
F.C. Tutor
ma 26 februari 2024 21:00
SV Zuid West DH
3
3
Futsal Rotterdam 2
ma 26 februari 2024 21:00
ASW
1
1
c.v.v. Berkel
ma 26 februari 2024 21:00
FC Westland 2
7
1
Stompwijk '92
ma 26 februari 2024 20:00
L.V.V. Lugdunum
2
3
LFC
vr 23 februari 2024 21:00
zvv Multicult
2
7
s.v. Deltasport
Meer weergeven spinner

UITSLAGEN

vr 1 maart 2024 21:00
F.C. Stanga
5
2
F.C. Tutor
ma 26 februari 2024 21:00
SV Zuid West DH
3
3
Futsal Rotterdam 2
ma 26 februari 2024 21:00
ASW
1
1
c.v.v. Berkel
ma 26 februari 2024 21:00
FC Westland 2
7
1
Stompwijk '92
ma 26 februari 2024 20:00
L.V.V. Lugdunum
2
3
LFC
vr 23 februari 2024 21:00
zvv Multicult
2
7
s.v. Deltasport
Meer weergeven spinner

TOPKLASSE B 2023/2024

#
Team
P
G
W
GS
V
1
45
16
15
0
1
2
34
16
11
1
4
3
27
16
7
6
3
4
24
16
7
3
6
5
22
16
6
4
6
6 ▲
21
16
6
3
7
7 ▼
20
16
6
2
8
8 ▼
20
16
5
5
6
9 ▼
19
16
5
4
7
10 ▲
16
16
6
1
9
11 ▼
14
16
4
2
10
12
6
16
1
3
12
* PK1: s.v. Deltasport
* F.C. Stanga heeft 3 punten in mindering

PROGRAMMA

ma 4 maart 2024 20:00
s.v. Deltasport
-
-
SV Zuid West DH
ma 4 maart 2024 20:00
Futsal Rotterdam 2
-
-
FC Westland 2
wo 6 maart 2024 20:00
Stompwijk '92
-
-
F.C. Stanga
wo 6 maart 2024 20:00
c.v.v. Berkel
-
-
L.V.V. Lugdunum
wo 6 maart 2024 21:30
LFC
-
-
zvv Multicult
vr 8 maart 2024 20:30
F.C. Tutor
-
-
ASW
Meer weergeven spinner

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Speelronde 1
ma 11 september 2023
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
5 5
ASW
ma 11 september 2023
- 20:00
s.v. Deltasport
3 2
FC Westland 2
wo 13 september 2023
- 20:00
c.v.v. Berkel
3 3
Stompwijk '92
wo 13 september 2023
- 21:30
LFC
0 3
Futsal Rotterdam 2
vr 15 september 2023
- 20:30
F.C. Tutor
3 5
SV Zuid West DH
vr 15 september 2023
- 21:00
zvv Multicult
5 4
F.C. Stanga
Speelronde 2
ma 18 september 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
6 4
c.v.v. Berkel
ma 18 september 2023
- 20:00
Stompwijk '92
3 1
F.C. Tutor
ma 18 september 2023
- 21:00
ASW
5 3
zvv Multicult
ma 18 september 2023
- 21:00
FC Westland 2
5 2
LFC
ma 18 september 2023
- 21:00
SV Zuid West DH
5 2
L.V.V. Lugdunum
vr 20 oktober 2023
- 20:00
F.C. Stanga
4 6
s.v. Deltasport
Speelronde 3
ma 25 september 2023
- 20:00
s.v. Deltasport
6 5
ASW
ma 25 september 2023
- 20:00
Stompwijk '92
1 1
SV Zuid West DH
wo 27 september 2023
- 20:00
c.v.v. Berkel
4 5
FC Westland 2
wo 27 september 2023
- 21:30
LFC
13 0
F.C. Stanga
vr 29 september 2023
- 20:30
F.C. Tutor
1 3
Futsal Rotterdam 2
vr 29 september 2023
- 21:00
zvv Multicult
7 3
L.V.V. Lugdunum
Speelronde 4
ma 2 oktober 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
5 3
Stompwijk '92
ma 2 oktober 2023
- 21:00
ASW
2 7
LFC
ma 2 oktober 2023
- 21:00
FC Westland 2
9 4
F.C. Tutor
vr 6 oktober 2023
- 21:00
F.C. Stanga
6 3
c.v.v. Berkel
ma 23 oktober 2023
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
1 5
s.v. Deltasport
ma 23 oktober 2023
- 21:00
SV Zuid West DH
4 4
zvv Multicult
Speelronde 5
ma 9 oktober 2023
- 20:00
s.v. Deltasport
5 0
zvv Multicult
ma 9 oktober 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
6 1
SV Zuid West DH
ma 9 oktober 2023
- 20:00
Stompwijk '92
3 2
FC Westland 2
wo 11 oktober 2023
- 20:00
c.v.v. Berkel
3 7
ASW
wo 11 oktober 2023
- 21:30
LFC
3 4
L.V.V. Lugdunum
vr 27 oktober 2023
- 20:30
F.C. Tutor
5 6
F.C. Stanga
Speelronde 6
ma 30 oktober 2023
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
4 6
c.v.v. Berkel
ma 30 oktober 2023
- 21:00
ASW
5 5
F.C. Tutor
ma 30 oktober 2023
- 21:00
SV Zuid West DH
5 8
s.v. Deltasport
ma 30 oktober 2023
- 21:00
FC Westland 2
5 4
Futsal Rotterdam 2
vr 3 november 2023
- 20:00
F.C. Stanga
5 5
Stompwijk '92
vr 3 november 2023
- 21:00
zvv Multicult
4 4
LFC
Speelronde 7
ma 6 november 2023
- 20:00
Stompwijk '92
2 2
ASW
ma 6 november 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
4 5
F.C. Stanga
ma 6 november 2023
- 21:00
FC Westland 2
3 3
SV Zuid West DH
wo 8 november 2023
- 20:00
c.v.v. Berkel
3 6
zvv Multicult
wo 8 november 2023
- 20:30
LFC
4 7
s.v. Deltasport
vr 10 november 2023
- 20:30
F.C. Tutor
2 3
L.V.V. Lugdunum
Speelronde 8
ma 13 november 2023
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
1 7
Stompwijk '92
ma 13 november 2023
- 21:00
s.v. Deltasport
8 6
c.v.v. Berkel
ma 13 november 2023
- 21:00
SV Zuid West DH
3 1
LFC
ma 13 november 2023
- 21:00
ASW
2 3
Futsal Rotterdam 2
vr 17 november 2023
- 21:00
zvv Multicult
2 6
F.C. Tutor
vr 24 november 2023
- 20:00
F.C. Stanga
3 5
FC Westland 2
Speelronde 9
ma 27 november 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
5 1
L.V.V. Lugdunum
ma 27 november 2023
- 20:00
Stompwijk '92
2 1
zvv Multicult
ma 27 november 2023
- 21:00
FC Westland 2
5 7
ASW
wo 29 november 2023
- 20:00
c.v.v. Berkel
12 5
LFC
vr 1 december 2023
- 20:00
F.C. Stanga
6 7
SV Zuid West DH
vr 1 december 2023
- 20:30
F.C. Tutor
0 4
s.v. Deltasport
Speelronde 10
ma 4 december 2023
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
4 1
FC Westland 2
ma 4 december 2023
- 20:00
s.v. Deltasport
6 2
Stompwijk '92
ma 4 december 2023
- 21:00
ASW
5 2
F.C. Stanga
wo 6 december 2023
- 20:00
c.v.v. Berkel
6 2
SV Zuid West DH
wo 6 december 2023
- 21:30
LFC
4 3
F.C. Tutor
vr 8 december 2023
- 21:00
zvv Multicult
4 2
Futsal Rotterdam 2
Speelronde 11
ma 11 december 2023
- 20:00
Stompwijk '92
1 1
LFC
ma 11 december 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
4 5
s.v. Deltasport
ma 11 december 2023
- 21:00
SV Zuid West DH
6 3
ASW
ma 11 december 2023
- 21:00
FC Westland 2
7 3
zvv Multicult
vr 15 december 2023
- 20:30
F.C. Tutor
2 5
c.v.v. Berkel
vr 15 december 2023
- 21:00
F.C. Stanga
8 3
L.V.V. Lugdunum
Speelronde 12
ma 15 januari 2024
- 20:00
Stompwijk '92
5 3
c.v.v. Berkel
ma 15 januari 2024
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
7 7
LFC
ma 15 januari 2024
- 21:00
SV Zuid West DH
2 1
F.C. Tutor
ma 15 januari 2024
- 21:00
ASW
5 4
L.V.V. Lugdunum
ma 15 januari 2024
- 21:00
FC Westland 2
6 1
s.v. Deltasport
vr 19 januari 2024
- 21:00
F.C. Stanga
4 2
zvv Multicult
Speelronde 13
ma 22 januari 2024
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
6 3
SV Zuid West DH
ma 22 januari 2024
- 20:00
s.v. Deltasport
7 4
F.C. Stanga
wo 24 januari 2024
- 20:00
c.v.v. Berkel
13 1
Futsal Rotterdam 2
wo 24 januari 2024
- 20:30
LFC
3 8
FC Westland 2
vr 26 januari 2024
- 20:30
F.C. Tutor
1 1
Stompwijk '92
vr 26 januari 2024
- 21:00
zvv Multicult
4 4
ASW
Speelronde 14
ma 29 januari 2024
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
2 2
zvv Multicult
ma 29 januari 2024
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
3 3
F.C. Tutor
ma 29 januari 2024
- 21:00
SV Zuid West DH
2 3
Stompwijk '92
ma 29 januari 2024
- 21:00
ASW
3 7
s.v. Deltasport
ma 29 januari 2024
- 21:00
FC Westland 2
5 3
c.v.v. Berkel
vr 2 februari 2024
- 22:00
F.C. Stanga
3 6
LFC
Speelronde 15
ma 5 februari 2024
- 20:00
Stompwijk '92
4 2
Futsal Rotterdam 2
ma 5 februari 2024
- 20:00
s.v. Deltasport
10 5
L.V.V. Lugdunum
wo 7 februari 2024
- 20:00
c.v.v. Berkel
9 4
F.C. Stanga
wo 7 februari 2024
- 20:30
LFC
3 1
ASW
vr 9 februari 2024
- 21:00
zvv Multicult
5 4
SV Zuid West DH
vr 23 februari 2024
- 20:30
F.C. Tutor
3 6
FC Westland 2
Speelronde 16
vr 23 februari 2024
- 21:00
zvv Multicult
2 7
s.v. Deltasport
ma 26 februari 2024
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
2 3
LFC
ma 26 februari 2024
- 21:00
FC Westland 2
7 1
Stompwijk '92
ma 26 februari 2024
- 21:00
ASW
1 1
c.v.v. Berkel
ma 26 februari 2024
- 21:00
SV Zuid West DH
3 3
Futsal Rotterdam 2
vr 1 maart 2024
- 21:00
F.C. Stanga
5 2
F.C. Tutor
Speelronde 17
ma 4 maart 2024
- 20:00
s.v. Deltasport
- -
SV Zuid West DH
ma 4 maart 2024
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
- -
FC Westland 2
wo 6 maart 2024
- 20:00
Stompwijk '92
- -
F.C. Stanga
wo 6 maart 2024
- 20:00
c.v.v. Berkel
- -
L.V.V. Lugdunum
wo 6 maart 2024
- 21:30
LFC
- -
zvv Multicult
vr 8 maart 2024
- 20:30
F.C. Tutor
- -
ASW
Speelronde 18
ma 11 maart 2024
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
- -
F.C. Tutor
ma 11 maart 2024
- 20:00
s.v. Deltasport
- -
LFC
ma 11 maart 2024
- 21:00
ASW
- -
Stompwijk '92
ma 11 maart 2024
- 21:00
SV Zuid West DH
- -
FC Westland 2
vr 15 maart 2024
- 20:00
F.C. Stanga
- -
Futsal Rotterdam 2
vr 15 maart 2024
- 21:00
zvv Multicult
- -
c.v.v. Berkel
Speelronde 19
ma 18 maart 2024
- 20:00
Stompwijk '92
- -
L.V.V. Lugdunum
ma 18 maart 2024
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
- -
ASW
ma 18 maart 2024
- 21:00
FC Westland 2
- -
F.C. Stanga
wo 20 maart 2024
- 20:00
c.v.v. Berkel
- -
s.v. Deltasport
wo 20 maart 2024
- 21:00
LFC
- -
SV Zuid West DH
vr 22 maart 2024
- 20:30
F.C. Tutor
- -
zvv Multicult
Speelronde 20
ma 25 maart 2024
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
- -
Futsal Rotterdam 2
ma 25 maart 2024
- 20:00
s.v. Deltasport
- -
F.C. Tutor
ma 25 maart 2024
- 21:00
ASW
- -
FC Westland 2
ma 25 maart 2024
- 21:00
SV Zuid West DH
- -
F.C. Stanga
wo 27 maart 2024
- 21:30
LFC
- -
c.v.v. Berkel
vr 5 april 2024
- 21:00
zvv Multicult
- -
Stompwijk '92

TOPKLASSE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
W
GS
V
DV
DT
DS
1
s.v. Deltasport
V W W W W
>
45
16
15
0
1
95
53
42
2
FC Westland 2
W W W W W
>
34
16
11
1
4
81
51
30
3
Stompwijk '92
W GS W W V
>
27
16
7
6
3
46
43
3
4
Futsal Rotterdam 2
GS V GS V GS
>
24
16
7
3
6
61
61
0
5
SV Zuid West DH
W V V V GS
>
22
16
6
4
6
56
61
-5
6 ▲
LFC
GS V W W W
>
21
16
6
3
7
66
65
1
7 ▼
c.v.v. Berkel
V W V W GS
>
20
16
6
2
8
84
70
14
8 ▼
ASW
W GS V V GS
>
20
16
5
5
6
62
66
-4
9 ▼
zvv Multicult
V GS GS W V
>
19
16
5
4
7
54
66
-12
10 ▲
F.C. Stanga
W V V V W
>
16
16
6
1
9
69
87
-18
11 ▼
L.V.V. Lugdunum
V W GS V V
>
14
16
4
2
10
50
77
-27
12
F.C. Tutor
V GS GS V V
>
6
16
1
3
12
42
66
-24
* PK1: s.v. Deltasport
* F.C. Stanga heeft 3 punten in mindering

ma 4 maart 2024
ma 4 maart 2024
- 20:00
s.v. Deltasport
- -
SV Zuid West DH
ma 4 maart 2024
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
- -
FC Westland 2
wo 6 maart 2024
wo 6 maart 2024
- 20:00
Stompwijk '92
- -
F.C. Stanga
wo 6 maart 2024
- 20:00
c.v.v. Berkel
- -
L.V.V. Lugdunum
wo 6 maart 2024
- 21:30
LFC
- -
zvv Multicult
vr 8 maart 2024
vr 8 maart 2024
- 20:30
F.C. Tutor
- -
ASW
Meer weergeven spinner

TOPKLASSE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
W
GS
V
DV
DT
DS
1
s.v. Deltasport
V W W W W
>
45
16
15
0
1
95
53
42
2
FC Westland 2
W W W W W
>
34
16
11
1
4
81
51
30
3
Stompwijk '92
W GS W W V
>
27
16
7
6
3
46
43
3
4
Futsal Rotterdam 2
GS V GS V GS
>
24
16
7
3
6
61
61
0
5
SV Zuid West DH
W V V V GS
>
22
16
6
4
6
56
61
-5
6 ▲
LFC
GS V W W W
>
21
16
6
3
7
66
65
1
7 ▼
c.v.v. Berkel
V W V W GS
>
20
16
6
2
8
84
70
14
8 ▼
ASW
W GS V V GS
>
20
16
5
5
6
62
66
-4
9 ▼
zvv Multicult
V GS GS W V
>
19
16
5
4
7
54
66
-12
10 ▲
F.C. Stanga
W V V V W
>
16
16
6
1
9
69
87
-18
11 ▼
L.V.V. Lugdunum
V W GS V V
>
14
16
4
2
10
50
77
-27
12
F.C. Tutor
V GS GS V V
>
6
16
1
3
12
42
66
-24
* PK1: s.v. Deltasport
* F.C. Stanga heeft 3 punten in mindering

vr 1 maart 2024
vr 1 maart 2024
- 21:00
F.C. Stanga
5 2
F.C. Tutor
ma 26 februari 2024
ma 26 februari 2024
- 21:00
SV Zuid West DH
3 3
Futsal Rotterdam 2
ma 26 februari 2024
- 21:00
ASW
1 1
c.v.v. Berkel
ma 26 februari 2024
- 21:00
FC Westland 2
7 1
Stompwijk '92
ma 26 februari 2024
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
2 3
LFC
vr 23 februari 2024
vr 23 februari 2024
- 21:00
zvv Multicult
2 7
s.v. Deltasport
Meer weergeven spinner

TOPKLASSE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
W
GS
V
DV
DT
DS
1
s.v. Deltasport
V W W W W
>
45
16
15
0
1
95
53
42
2
FC Westland 2
W W W W W
>
34
16
11
1
4
81
51
30
3
Stompwijk '92
W GS W W V
>
27
16
7
6
3
46
43
3
4
Futsal Rotterdam 2
GS V GS V GS
>
24
16
7
3
6
61
61
0
5
SV Zuid West DH
W V V V GS
>
22
16
6
4
6
56
61
-5
6 ▲
LFC
GS V W W W
>
21
16
6
3
7
66
65
1
7 ▼
c.v.v. Berkel
V W V W GS
>
20
16
6
2
8
84
70
14
8 ▼
ASW
W GS V V GS
>
20
16
5
5
6
62
66
-4
9 ▼
zvv Multicult
V GS GS W V
>
19
16
5
4
7
54
66
-12
10 ▲
F.C. Stanga
W V V V W
>
16
16
6
1
9
69
87
-18
11 ▼
L.V.V. Lugdunum
V W GS V V
>
14
16
4
2
10
50
77
-27
12
F.C. Tutor
V GS GS V V
>
6
16
1
3
12
42
66
-24
* PK1: s.v. Deltasport
* F.C. Stanga heeft 3 punten in mindering
weergeven op volledig scherm
s.v. Deltasport
FC Westland 2
Stompwijk '92
Futsal Rotterdam 2
SV Zuid West DH
LFC
c.v.v. Berkel
ASW
zvv Multicult
F.C. Stanga
L.V.V. Lugdunum
F.C. Tutor
1
s.v. Deltasport
3–2 6–2 8–6 6–5 5–0 7–4 10–5
2
FC Westland 2
6–1 7–1 5–4 3–3 5–2 5–3 5–7 7–3 9–4
3
Stompwijk '92
3–2 4–2 1–1 1–1 5–3 2–2 2–1 3–1
4
Futsal Rotterdam 2
4–5 5–3 6–1 7–7 6–4 4–5 5–1 3–3
5
SV Zuid West DH
5–8 2–3 3–3 3–1 6–3 4–4 5–2 2–1
6
LFC
4–7 3–8 0–3 3–1 13–0 3–4 4–3
7
c.v.v. Berkel
4–5 3–3 13–1 6–2 12–5 3–7 3–6 9–4
8
ASW
3–7 2–3 2–7 1–1 5–3 5–2 5–4 5–5
9
zvv Multicult
2–7 4–2 5–4 4–4 4–4 5–4 7–3 2–6
10
F.C. Stanga
4–6 3–5 5–5 6–7 3–6 6–3 4–2 8–3 5–2
11
L.V.V. Lugdunum
1–5 4–1 1–7 6–3 2–3 4–6 5–5 2–2
12
F.C. Tutor
0–4 3–6 1–1 1–3 3–5 2–5 5–6 2–3

TOPKLASSE B 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
W
GS
V
DV
DT
DS
1
s.v. Deltasport
V W W W W
>
45
16
15
0
1
95
53
42
2
FC Westland 2
W W W W W
>
34
16
11
1
4
81
51
30
3
Stompwijk '92
W GS W W V
>
27
16
7
6
3
46
43
3
4
Futsal Rotterdam 2
GS V GS V GS
>
24
16
7
3
6
61
61
0
5
SV Zuid West DH
W V V V GS
>
22
16
6
4
6
56
61
-5
6 ▲
LFC
GS V W W W
>
21
16
6
3
7
66
65
1
7 ▼
c.v.v. Berkel
V W V W GS
>
20
16
6
2
8
84
70
14
8 ▼
ASW
W GS V V GS
>
20
16
5
5
6
62
66
-4
9 ▼
zvv Multicult
V GS GS W V
>
19
16
5
4
7
54
66
-12
10 ▲
F.C. Stanga
W V V V W
>
16
16
6
1
9
69
87
-18
11 ▼
L.V.V. Lugdunum
V W GS V V
>
14
16
4
2
10
50
77
-27
12
F.C. Tutor
V GS GS V V
>
6
16
1
3
12
42
66
-24
* PK1: s.v. Deltasport
* F.C. Stanga heeft 3 punten in mindering

De kampioenen van de Topklasse promoveren naar de Eerste Divisie.

De periodekampioenen van de Topklasse spelen een nacompetitie met de nummers elf en tien van de Eerste Divisie A, B en C om één plaats in de Eerste divisie (totaal 3 plaatsen in de gehele Eerste Divisie), conform de regeling zoals te vinden in hoofdstuk 1.4.

In de Topklasse A, C, D en F speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

In de Topklasse B de nummer 11 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling in het district.

In de Topklasse E de nummer 8 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Eerste Divisie / Topklasse

1. De wedstrijdduur in de nacompetitie voor promotie naar c.q. behoud in de Eerste Divisie bedraagt 2 keer 25 minuten.
2. Voor seizoen 2023//’24 is de volgende koppeling van toepassing – en luidt de eerste wedstrijd:
A. Eerste periodekampioen Topklasse A – tweede periodekampioen Topklasse F
B. Eerste periodekampioen Topklasse B – tweede periodekampioen Topklasse C
C. Eerste periodekampioen Topklasse C – tweede periodekampioen Topklasse B
D. Eerste periodekampioen Topklasse D – tweede periodekampioen Topklasse E*
E. Eerste periodekampioen Topklasse E* – tweede periodekampioen Topklasse D
F. Eerste periodekampioen Topklasse F – tweede periodekampioen Topklasse A

* In de Topklasse E zijn er acht teams en zijn er drie periodekampioenen te vergeven, gezien er 21 wedstrijden worden gespeeld. Als de kampioen een periode pakt, dan vervalt die periode. Mocht de kampioen geen periode pakken, dan is de hoogst geklasseerde in de eindstand de eerste periodekampioen van de Topklasse E. Voor de tweede periodekampioen wordt er een beslissingswedstrijd gespeeld tussen de twee laagst geklasseerde periodekampioenen, waarbij de hoogst geklasseerde thuis speelt. De winnaar van de beslissingswedstrijd zal meedoen onder de noemer ‘tweede periodekampioen Topklasse E’.

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de volgende ronde. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer vijf minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

3. De koppeling van de winnaars in artikel 2 omschreven wedstrijdenreeksen luidt als volgt:
1. Nummer elf Eerste Divisie A – Winnaar A
2. Nummer tien Eerste Divisie A – Winnaar F
3. Nummer elf Eerste Divisie B – Winnaar C
4. Nummer tien Eerste Divisie B – Winnaar B
5. Nummer elf Eerste Divisie C – Winnaar D
6. Nummer tien Eerste Divisie C – Winnaar E

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd. Als na het spelen van twee wedstrijden nog geen beslissing door middel van wedstrijdpunten is verkregen, dan is het doelsaldo van deze twee wedstrijden beslissend. Is dit ook gelijk, dan valt de beslissing door het nemen van strafschoppen, direct na afloop van de tweede wedstrijd en op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

4. De winnaars van de in artikel 3 omschreven wedstrijdenreeks spelen de finale om klassenbehoud c.q. promotie. De koppeling van deze wedstrijden luidt als volgt:
A. Winnaar 1 – Winnaar 2
B. Winnaar 3 – Winnaar 4
C. Winnaar 5 – Winnaar 6

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de Eerste divisie in het seizoen 2024/’25. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer 7,5 minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

De competitieplanner zaalvoetbal landelijk is belast met de uitvoering van deze regeling. De open plaatsen worden opgevuld vanuit de nacompetitie, waarbij eerst gekeken wordt naar de verliezers van de finales. In alle gevallen waarin niet is voorzien, beslist het bestuur amateurvoetbal de wijze waarop de opengevallen plaatsen worden ingevuld.




Uit de Topklasse A degraderen nummer 12 en 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
Uit de Topklasse B degradeert nummer 12 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
Uit de de Topklasse C vindt geen rechtstreekse degradatie plaats.
Uit de Topklasse D vindt geen rechtstreekse degradatie plaats.
Uit de Topklasse E vindt geen rechtstreeks degradatie plaats.
Uit de Topklasse F degradeert nummer 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.

In de Topklasse A, C, D en F speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

In de Topklasse B de nummer 11 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling in het district.

In de Topklasse E de nummer 8 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse B / Hoofdklasse C,

Ronde 1
De drie periodekampioenen spelen een halve competitie, ieder team speelt eenmaal een thuiswedstrijd. Voor wedstrijd B en C is het mogelijk dat de volgorde van de teams wordt gewijzigd volgens onderstaand schema;

A. 1e periodekampioen poule C – 2e periodekampioen poule C
B. Verliezer wedstrijd A – 3e periodekampioen poule C
C. Winnaar wedstrijd A – 3e periodekampioen poule C

De winnaar van deze halve competitie plaatst zich voor de 2e
ronde.

Ronde 2
A. Herkanser Topklasse B – Winnaar halve competitie

De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse B.




Topklasse B 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
20
15
1
4
137
79
58
46
2
HBSS
W W W W W
20
13
4
3
91
49
42
43
3
c.v.v. Berkel
V V W W W
20
10
6
4
101
77
24
36
4
LFC
V V W V W
20
10
3
7
89
84
5
33
5
FC Westland 2
W V W V GS
20
9
5
6
86
77
9
32
6
20
7
4
9
73
82
-9
25
7
zvv Multicult
W V V V V
20
8
1
11
76
113
-37
25
8
20
8
0
12
96
96
0
24
9
ASW
V V W GS V
20
7
5
8
95
93
2
23
10
Stompwijk '92
V W GS W GS
20
3
5
12
45
82
-37
14
11
20
1
4
15
52
109
-57
0
*** ASW HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** FUTSAL ROTTERDAM 2 HEEFT 7 PUNTEN IN MINDERING

*** PK1: C.V.V. BERKEL
*** PK2: FC BOSHUIZEN

EERSTE DIVISIE A / TOPKLASSE A / TOPKLASSE B

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:40
ZV Vrone
3 2
FC Marlène / FG Live 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:55
Ara Cora Kingdom
2 1
OACN-Boys
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:00
FC Marlène / FG Live 2
2 0
ZV Vrone
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
OACN-Boys
6 1
Ara Cora Kingdom
*** FC MARLENE 2 EN OACN-BOYS HANDHAVEN ZICH IN DE EERSTE DIVISIE A

EERSTE DIVISIE B / TOPKLASSE C / TOPKLASSE D

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
ZVV BE '79 2
7 0
FC Kawin
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:45
ZVG / Cagemax 2
6 2
Tigers Roermond 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
FC Kawin
6 7
ZVV BE '79 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
Tigers Roermond 2
2 1
ZVG / Cagemax 2
*** ZVV BE’79 2 PROMOVEERT NAAR DE EERSTE DIVISIE B; ZVG/CAGEMAX 2 KAN NIET PROMOVEREN OMDAT ZVG/CAGEMAX IN DE EERSTE DIVISIE B BLIJFT SPELEN, WAARDOOR TIGERS ROERMOND 2 EEN BESLISSINGSWEDSTRIJD MOEST SPELEN TEGEN FC KAWIN, ECHTER TIGERS ROERMOND 2 IS NIET OP KOMEN DAGEN, WAARDOOR FC KAWIN ALSNOG IN DE EERSTE DIVISIE B BLIJFT

EERSTE DIVISIE C / TOPKLASSE E / TOPKLASSE F

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
ZVV Ede 2
6 7
Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer