Hoofdklasse G

Hoofdklasse G 2021/2022

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
SV Putten
V W V W W
18
15
0
3
115
63
52
45
2
FC Andarinyo
W W V W W
18
13
2
3
81
53
28
41
3
v.v. DKB '44
W W V W V
18
11
1
6
85
75
10
34
4
18
10
3
5
98
54
44
33
5
18
7
4
7
73
66
7
25
6
z.v.v. Homar
V W G V W
18
7
4
7
70
73
-3
25
7
18
4
6
8
57
64
-7
18
8
18
4
2
12
84
115
-31
14
9
18
4
2
12
64
104
-40
11
10
18
2
2
14
50
110
-60
8
*** United Futsal heeft zich per 03-2022 teruggetrokken
*** Heracles Almelo Futsal 3 heeft 3 punten in mindering

Bijzonderheden

  • United Futsal heeft zich per 03-2022 teruggetrokken
  • Heracles Almelo Futsal 3 heeft 3 punten in mindering

Programma

Uitslagen

Speelronde 17
Hoofdklasse G
3 jun 2022
- 20:30
FC Andarinyo
4 3
Heracles Almelo Futsal 3
Speelronde 1
Hoofdklasse G
1 jun 2022
- 20:00
SV Putten
6 1
Heracles Almelo Futsal 3
Speelronde 14
Hoofdklasse G
30 mei 2022
- 20:00
SVI / zaalagenda.nl
3 5
s.v. Excelsior '31 2
Speelronde 16
Hoofdklasse G
27 mei 2022
- 21:00
SV Putten
6 1
ZVV Sparta Nijkerk
Speelronde 20
Hoofdklasse G
23 mei 2022
- 20:00
SVI / zaalagenda.nl
4 6
z.v.v. Homar
Speelronde 19
Hoofdklasse G
20 mei 2022
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
2 2
SVI / zaalagenda.nl
Hoofdklasse G
19 mei 2022
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
8 2
SV Putten
Speelronde 16
Hoofdklasse G
16 mei 2022
- 20:00
SVI / zaalagenda.nl
6 5
Sportclub Olympic 2
Hoofdklasse G
16 mei 2022
- 20:00
Heracles Almelo Futsal 3
7 2
v.v. DKB '44
Speelronde 22
Hoofdklasse G
13 mei 2022
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
5 5
s.v. Excelsior '31 2
Hoofdklasse G
13 mei 2022
- 20:00
SV Putten
11 2
z.v.v. Homar
Speelronde 13
Hoofdklasse G
11 mei 2022
- 21:00
v.v. DKB '44
10 6
Sportclub Olympic 2
Speelronde 17
Hoofdklasse G
9 mei 2022
- 20:00
Sportclub Olympic 2
8 5
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Speelronde 22
Hoofdklasse G
9 mei 2022
- 20:00
Heracles Almelo Futsal 3
8 1
SVI / zaalagenda.nl
Speelronde 13
Hoofdklasse G
6 mei 2022
- 20:30
FC Andarinyo
4 2
s.v. Excelsior '31 2
Speelronde 15
Hoofdklasse G
6 mei 2022
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
6 0
Heracles Almelo Futsal 3
Speelronde 14
Hoofdklasse G
2 mei 2022
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
7 5
v.v. DKB '44
Speelronde 9
Hoofdklasse G
2 mei 2022
- 20:00
z.v.v. Homar
2 2
SVI / zaalagenda.nl
Speelronde 14
Hoofdklasse G
2 mei 2022
- 20:00
Sportclub Olympic 2
7 2
FC Andarinyo
Speelronde 21
Hoofdklasse G
29 apr 2022
- 20:30
FC Andarinyo
4 2
ZVV Sparta Nijkerk
Hoofdklasse G
25 apr 2022
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
5 4
SV Putten
Hoofdklasse G
25 apr 2022
- 20:00
z.v.v. Homar
10 4
Heracles Almelo Futsal 3
Hoofdklasse G
25 apr 2022
- 20:00
SVI / zaalagenda.nl
5 6
v.v. DKB '44
Speelronde 15
Hoofdklasse G
22 apr 2022
- 20:30
FC Andarinyo
5 1
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Speelronde 20
Hoofdklasse G
22 apr 2022
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
2 6
v.v. DKB '44
Hoofdklasse G
20 apr 2022
- 20:00
SV Putten
7 3
Sportclub Olympic 2
Speelronde 12
Hoofdklasse G
14 apr 2022
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
0 4
v.v. DKB '44
Hoofdklasse G
11 apr 2022
- 20:00
SVI / zaalagenda.nl
2 8
FC Andarinyo
Hoofdklasse G
11 apr 2022
- 19:30
Heracles Almelo Futsal 3
3 11
SV Putten
Speelronde 17
Hoofdklasse G
7 apr 2022
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
5 1
z.v.v. Homar
Hoofdklasse G
6 apr 2022
- 21:00
v.v. DKB '44
6 10
SV Putten
Speelronde 19
Hoofdklasse G
4 apr 2022
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
2 3
z.v.v. Homar
Hoofdklasse G
4 apr 2022
- 19:00
Sportclub Olympic 2
10 6
Heracles Almelo Futsal 3
Speelronde 18
Hoofdklasse G
30 mrt 2022
- 20:00
SV Putten
3 1
FC Andarinyo
Hoofdklasse G
28 mrt 2022
- 20:00
SVI / zaalagenda.nl
1 6
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Speelronde 13
Hoofdklasse G
25 mrt 2022
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
2 2
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Speelronde 15
Hoofdklasse G
24 mrt 2022
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
16 1
Sportclub Olympic 2
Speelronde 22
Hoofdklasse G
23 mrt 2022
- 21:00
v.v. DKB '44
0 3
FC Andarinyo
Speelronde 13
Hoofdklasse G
23 mrt 2022
- 20:00
SV Putten
8 3
SVI / zaalagenda.nl
Speelronde 18
Hoofdklasse G
21 mrt 2022
- 20:00
z.v.v. Homar
4 2
Sportclub Olympic 2
Speelronde 20
Hoofdklasse G
21 mrt 2022
- 19:30
Heracles Almelo Futsal 3
3 3
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Speelronde 16
Hoofdklasse G
14 mrt 2022
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
2 5
s.v. Excelsior '31 2
Hoofdklasse G
14 mrt 2022
- 20:00
z.v.v. Homar
3 3
FC Andarinyo
Speelronde 11
Hoofdklasse G
11 mrt 2022
- 20:30
FC Andarinyo
5 2
v.v. DKB '44
Hoofdklasse G
10 mrt 2022
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
1 2
ZVV Sparta Nijkerk
Speelronde 15
Hoofdklasse G
9 mrt 2022
- 21:00
v.v. DKB '44
3 2
z.v.v. Homar
Speelronde 11
Hoofdklasse G
7 mrt 2022
- 20:00
SVI / zaalagenda.nl
7 2
Heracles Almelo Futsal 3
Hoofdklasse G
7 mrt 2022
- 20:00
z.v.v. Homar
1 6
SV Putten
Speelronde 7
Hoofdklasse G
4 mrt 2022
- 20:30
FC Andarinyo
12 0
SV Putten
Speelronde 8
Hoofdklasse G
2 mrt 2022
- 20:00
SV Putten
8 4
s.v. Excelsior '31 2
Speelronde 5
Hoofdklasse G
28 feb 2022
- 21:00
Sportclub Olympic 2
9 2
SVI / zaalagenda.nl
Speelronde 14
Hoofdklasse G
28 feb 2022
- 20:00
z.v.v. Homar
5 5
ZVV Sparta Nijkerk
Speelronde 6
Hoofdklasse G
23 feb 2022
- 20:00
SV Putten
4 1
v.v. DKB '44
Speelronde 10
Hoofdklasse G
21 feb 2022
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 3
4 4
z.v.v. Homar
Speelronde 12
Hoofdklasse G
21 feb 2022
- 19:00
Sportclub Olympic 2
4 4
ZVV Sparta Nijkerk
Speelronde 9
Hoofdklasse G
16 feb 2022
- 21:00
v.v. DKB '44
3 2
ZVV Sparta Nijkerk
Hoofdklasse G
14 feb 2022
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
5 2
Heracles Almelo Futsal 3
Hoofdklasse G
14 feb 2022
- 20:00
Sportclub Olympic 2
1 9
SV Putten
Speelronde 8
Hoofdklasse G
7 feb 2022
- 20:00
SVI / zaalagenda.nl
1 8
ZVV Sparta Nijkerk
Hoofdklasse G
7 feb 2022
- 20:00
Heracles Almelo Futsal 3
6 5
Sportclub Olympic 2
Hoofdklasse G
7 feb 2022
- 20:00
z.v.v. Homar
3 2
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Speelronde 10
Hoofdklasse G
26 nov 2021
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
2 3
FC Andarinyo
Hoofdklasse G
24 nov 2021
- 21:00
v.v. DKB '44
4 3
SVI / zaalagenda.nl
Hoofdklasse G
24 nov 2021
- 20:00
SV Putten
8 5
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Speelronde 7
Hoofdklasse G
11 nov 2021
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
9 4
Heracles Almelo Futsal 3
Hoofdklasse G
8 nov 2021
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
10 1
SVI / zaalagenda.nl
Hoofdklasse G
8 nov 2021
- 19:00
Sportclub Olympic 2
4 8
z.v.v. Homar
Speelronde 6
Hoofdklasse G
1 nov 2021
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
6 2
Sportclub Olympic 2
Hoofdklasse G
1 nov 2021
- 20:00
z.v.v. Homar
1 3
s.v. Excelsior '31 2
Hoofdklasse G
1 nov 2021
- 20:00
Heracles Almelo Futsal 3
4 6
FC Andarinyo
Speelronde 5
Hoofdklasse G
29 okt 2021
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
2 5
SV Putten
Hoofdklasse G
28 okt 2021
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
1 3
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Hoofdklasse G
27 okt 2021
- 21:00
v.v. DKB '44
6 2
Heracles Almelo Futsal 3
Hoofdklasse G
22 okt 2021
- 20:30
FC Andarinyo
5 4
z.v.v. Homar
Speelronde 18
Hoofdklasse G
18 okt 2021
- 19:30
Heracles Almelo Futsal 3
2 8
s.v. Excelsior '31 2
Speelronde 4
Hoofdklasse G
11 okt 2021
- 21:00
z.v.v. Homar
3 6
v.v. DKB '44
Hoofdklasse G
11 okt 2021
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
3 3
FC Andarinyo
Hoofdklasse G
11 okt 2021
- 20:00
Heracles Almelo Futsal 3
3 1
ZVV Sparta Nijkerk
Hoofdklasse G
11 okt 2021
- 19:00
Sportclub Olympic 2
5 5
s.v. Excelsior '31 2
Speelronde 3
Hoofdklasse G
8 okt 2021
- 20:30
FC Andarinyo
4 3
Sportclub Olympic 2
Hoofdklasse G
8 okt 2021
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
2 8
z.v.v. Homar
Hoofdklasse G
7 okt 2021
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
6 1
SVI / zaalagenda.nl
Hoofdklasse G
6 okt 2021
- 21:00
v.v. DKB '44
7 3
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Speelronde 1
Hoofdklasse G
1 okt 2021
- 20:30
FC Andarinyo
8 2
SVI / zaalagenda.nl
Speelronde 2
Hoofdklasse G
23 sep 2021
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
10 1
FC Andarinyo
Hoofdklasse G
20 sep 2021
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
3 3
ZVV Sparta Nijkerk
Hoofdklasse G
20 sep 2021
- 20:00
SVI / zaalagenda.nl
4 7
SV Putten
Hoofdklasse G
20 sep 2021
- 19:00
Sportclub Olympic 2
6 9
v.v. DKB '44
Speelronde 1
Hoofdklasse G
17 sep 2021
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
6 3
Sportclub Olympic 2
Hoofdklasse G
15 sep 2021
- 21:00
v.v. DKB '44
5 5
s.v. Excelsior '31 2

Matrix

Putten
Andarinyo
DKB '44
Excelsior 2
't Hoekje
Homar
Sparta N.
Olympic 2
Heracles A. 3
SVI
1
Putten
3–1 4–1 8–4 8–5 11–2 6–1 7–3 6–1 8–3
2
Andarinyo
12–0 5–2 4–2 5–1 5–4 4–2 4–3 4–3 8–2
3
DKB '44
6–10 0–3 5–5 7–3 3–2 3–2 10–6 6–2 4–3
4
Excelsior 2
8–2 10–1 0–4 1–3 5–1 1–2 16–1 9–4 6–1
5
't Hoekje
5–4 3–3 7–5 2–5 2–3 3–3 6–2 5–2 10–1
6
Homar
1–6 3–3 3–6 1–3 3–2 5–5 4–2 10–4 2–2
7
Sparta N.
2–5 2–3 2–6 5–5 2–2 2–8 6–3 6–0 2–2
8
Olympic 2
1–9 7–2 6–9 5–5 8–5 4–8 4–4 10–6 9–2
9
Heracles A. 3
3–11 4–6 7–2 2–8 3–3 4–4 3–1 6–5 8–1
10
SVI
4–7 2–8 5–6 3–5 1–6 4–6 1–8 6–5 7–2

Video's

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK