PROGRAMMA

TOPKLASSE D 2023/2024

* PK1: ZVVM/Campus
* PK2: Tigers Roermond 2 (over op v.v. Schaesberg)
* Zaalvoetbal Weert heeft 3 punten in mindering
* v.v. Schaesberg heeft 3 punten in mindering
* ZVV SGB Stevik per 03-2024 uit de competitie

UITSLAGEN

ma 15 april 2024 20:30
Z.V.V. De Keelkampers
9
5
TZR Fermonia Boys 2
ma 15 april 2024 20:00
ZVV Beringe 2
5
6
ZVVM
ma 15 april 2024 20:00
z.v.v. De Gastronoom
5
4
v.v. Schaesberg
ma 15 april 2024 19:30
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
8
0
Zaalvoetbal Weert
vr 22 maart 2024 19:00
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
5
2
v.v. Schaesberg
Meer weergeven spinner

UITSLAGEN

ma 15 april 2024 20:30
Z.V.V. De Keelkampers
9
5
TZR Fermonia Boys 2
ma 15 april 2024 20:00
ZVV Beringe 2
5
6
ZVVM
ma 15 april 2024 20:00
z.v.v. De Gastronoom
5
4
v.v. Schaesberg
ma 15 april 2024 19:30
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
8
0
Zaalvoetbal Weert
vr 22 maart 2024 19:00
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
5
2
v.v. Schaesberg
Meer weergeven spinner

TOPKLASSE D 2023/2024

* PK1: ZVVM/Campus
* PK2: Tigers Roermond 2 (over op v.v. Schaesberg)
* Zaalvoetbal Weert heeft 3 punten in mindering
* v.v. Schaesberg heeft 3 punten in mindering
* ZVV SGB Stevik per 03-2024 uit de competitie

PROGRAMMA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Speelronde 1
ma 11 september 2023
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
4 4
F.C. Coronaas 2
ma 11 september 2023
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
4 7
ZVVM / Campus
ma 11 september 2023
- 20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
7 5
v.v. Schaesberg
vr 15 september 2023
- 21:30
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
2 2
TZR Fermonia Boys 2
Speelronde 2
ma 18 september 2023
- 21:00
v.v. Schaesberg
7 3
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
vr 22 september 2023
- 19:30
F.C. Coronaas 2
3 1
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
vr 22 september 2023
- 20:30
TZR Fermonia Boys 2
5 1
Zaalvoetbal Weert
vr 22 september 2023
- 20:45
ZVVM / Campus
3 3
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
Speelronde 3
ma 25 september 2023
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
5 3
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
ma 25 september 2023
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
2 5
v.v. Schaesberg
vr 29 september 2023
- 19:30
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
2 4
ZVVM / Campus
vr 29 september 2023
- 20:30
TZR Fermonia Boys 2
4 3
F.C. Coronaas 2
Speelronde 4
ma 2 oktober 2023
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
5 4
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
ma 2 oktober 2023
- 21:00
v.v. Schaesberg
3 3
TZR Fermonia Boys 2
vr 6 oktober 2023
- 20:45
ZVVM / Campus
9 3
Zaalvoetbal Weert
vr 6 oktober 2023
- 21:00
F.C. Coronaas 2
4 4
z.v.v. De Gastronoom
Speelronde 5
ma 9 oktober 2023
- 20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
7 5
z.v.v. De Gastronoom
ma 9 oktober 2023
- 21:00
v.v. Schaesberg
11 3
F.C. Coronaas 2
vr 13 oktober 2023
- 20:00
TZR Fermonia Boys 2
2 3
ZVVM / Campus
za 14 oktober 2023
- 19:00
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
6 6
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
Speelronde 6
ma 23 oktober 2023
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
7 3
Zaalvoetbal Weert
ma 23 oktober 2023
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
3 7
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
vr 27 oktober 2023
- 20:45
ZVVM / Campus
3 2
v.v. Schaesberg
vr 27 oktober 2023
- 21:00
F.C. Coronaas 2
0 2
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
Speelronde 7
ma 30 oktober 2023
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
5 3
z.v.v. De Gastronoom
vr 3 november 2023
- 20:30
TZR Fermonia Boys 2
3 2
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
vr 3 november 2023
- 20:45
ZVVM / Campus
6 1
F.C. Coronaas 2
vr 3 november 2023
- 21:30
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
9 4
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
Speelronde 8
ma 6 november 2023
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
3 5
v.v. Schaesberg
ma 6 november 2023
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
5 4
TZR Fermonia Boys 2
ma 6 november 2023
- 20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
3 3
Zaalvoetbal Weert
vr 10 november 2023
- 19:30
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
4 5
F.C. Coronaas 2
Speelronde 9
ma 13 november 2023
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
4 4
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
ma 13 november 2023
- 21:00
v.v. Schaesberg
4 5
z.v.v. De Gastronoom
vr 17 november 2023
- 20:30
TZR Fermonia Boys 2
3 4
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
vr 17 november 2023
- 20:45
ZVVM / Campus
7 2
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
Speelronde 10
ma 20 november 2023
- 21:00
v.v. Schaesberg
3 2
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
vr 24 november 2023
- 20:30
TZR Fermonia Boys 2
3 7
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
vr 24 november 2023
- 20:45
ZVVM / Campus
8 0
z.v.v. De Gastronoom
vr 24 november 2023
- 21:00
F.C. Coronaas 2
8 0
Zaalvoetbal Weert
Speelronde 11
ma 18 maart 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
6 0
F.C. Coronaas 2
ma 18 maart 2024
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
2 6
TZR Fermonia Boys 2
ma 18 maart 2024
- 20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
4 4
ZVVM / Campus
vr 22 maart 2024
- 19:00
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
5 2
v.v. Schaesberg
Speelronde 12
ma 11 december 2023
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
9 5
z.v.v. De Gastronoom
ma 11 december 2023
- 21:00
v.v. Schaesberg
6 2
Zaalvoetbal Weert
vr 15 december 2023
- 20:45
ZVVM / Campus
4 8
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
vr 15 december 2023
- 21:30
F.C. Coronaas 2
2 0
TZR Fermonia Boys 2
Speelronde 13
ma 15 januari 2024
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
4 7
ZVVM / Campus
ma 15 januari 2024
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
3 1
F.C. Coronaas 2
ma 15 januari 2024
- 20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
9 3
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
vr 19 januari 2024
- 20:30
TZR Fermonia Boys 2
4 6
v.v. Schaesberg
Speelronde 14
ma 22 januari 2024
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
2 4
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
ma 22 januari 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
3 5
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
vr 26 januari 2024
- 20:45
ZVVM / Campus
3 8
TZR Fermonia Boys 2
vr 16 februari 2024
- 21:30
F.C. Coronaas 2
0 2
v.v. Schaesberg
Speelronde 15
ma 29 januari 2024
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
4 2
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
ma 29 januari 2024
- 20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
1 5
F.C. Coronaas 2
ma 29 januari 2024
- 21:00
v.v. Schaesberg
3 2
ZVVM / Campus
vr 2 februari 2024
- 20:00
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
7 0
z.v.v. De Gastronoom
Speelronde 16
ma 19 februari 2024
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
7 3
Zaalvoetbal Weert
ma 19 februari 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
4 6
TZR Fermonia Boys 2
ma 19 februari 2024
- 20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
4 6
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
vr 23 februari 2024
- 21:30
F.C. Coronaas 2
5 3
ZVVM / Campus
Speelronde 17
ma 26 februari 2024
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
2 6
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
ma 26 februari 2024
- 21:00
v.v. Schaesberg
4 2
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
vr 1 maart 2024
- 20:30
TZR Fermonia Boys 2
3 3
z.v.v. De Gastronoom
vr 1 maart 2024
- 21:00
F.C. Coronaas 2
1 4
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
Speelronde 18
ma 15 april 2024
- 19:30
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
8 0
Zaalvoetbal Weert
ma 15 april 2024
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
5 4
v.v. Schaesberg
ma 15 april 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
5 6
ZVVM / Campus
ma 15 april 2024
- 20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
9 5
TZR Fermonia Boys 2

TOPKLASSEย D 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
33
16
35
87
52
10
3
3
2
ZVVM / Campus
V V V GS W
32
16
23
79
56
10
2
4
3
28
16
21
72
51
10
1
5
4
27
16
10
73
63
8
3
5
5
21
16
2
61
59
6
3
7
6
20
16
-10
45
55
6
2
8
7
20
16
-21
59
80
6
2
8
8
13
16
-12
63
75
4
1
11
9
6
16
-48
42
90
2
3
11
* PK1: ZVVM/Campus
* PK2: Tigers Roermond 2 (over op v.v. Schaesberg)
* Zaalvoetbal Weert heeft 3 punten in mindering
* v.v. Schaesberg heeft 3 punten in mindering
* ZVV SGB Stevik per 03-2024 uit de competitie

TOPKLASSEย D 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
33
16
35
87
52
10
3
3
2
ZVVM / Campus
V V V GS W
32
16
23
79
56
10
2
4
3
28
16
21
72
51
10
1
5
4
27
16
10
73
63
8
3
5
5
21
16
2
61
59
6
3
7
6
20
16
-10
45
55
6
2
8
7
20
16
-21
59
80
6
2
8
8
13
16
-12
63
75
4
1
11
9
6
16
-48
42
90
2
3
11
* PK1: ZVVM/Campus
* PK2: Tigers Roermond 2 (over op v.v. Schaesberg)
* Zaalvoetbal Weert heeft 3 punten in mindering
* v.v. Schaesberg heeft 3 punten in mindering
* ZVV SGB Stevik per 03-2024 uit de competitie

ma 15 april 2024
ma 15 april 2024
- 20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
9 5
TZR Fermonia Boys 2
ma 15 april 2024
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
5 6
ZVVM / Campus
ma 15 april 2024
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
5 4
v.v. Schaesberg
ma 15 april 2024
- 19:30
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
8 0
Zaalvoetbal Weert
vr 22 maart 2024
vr 22 maart 2024
- 19:00
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
5 2
v.v. Schaesberg
Meer weergeven spinner

TOPKLASSEย D 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
33
16
35
87
52
10
3
3
2
ZVVM / Campus
V V V GS W
32
16
23
79
56
10
2
4
3
28
16
21
72
51
10
1
5
4
27
16
10
73
63
8
3
5
5
21
16
2
61
59
6
3
7
6
20
16
-10
45
55
6
2
8
7
20
16
-21
59
80
6
2
8
8
13
16
-12
63
75
4
1
11
9
6
16
-48
42
90
2
3
11
* PK1: ZVVM/Campus
* PK2: Tigers Roermond 2 (over op v.v. Schaesberg)
* Zaalvoetbal Weert heeft 3 punten in mindering
* v.v. Schaesberg heeft 3 punten in mindering
* ZVV SGB Stevik per 03-2024 uit de competitie
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
ZVVM
v.v. Schaesberg
Z.V.V. De Keelkampers
TZR Fermonia Boys 2
F.C. Coronaas 2
z.v.v. De Gastronoom
ZVV Beringe 2
Zaalvoetbal Weert
1
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
2โ€“4 5โ€“2 9โ€“4 2โ€“2 4โ€“5 7โ€“0 6โ€“6 8โ€“0
2
ZVVM
4โ€“8 3โ€“2 3โ€“3 3โ€“8 6โ€“1 8โ€“0 7โ€“2 9โ€“3
3
v.v. Schaesberg
7โ€“3 3โ€“2 3โ€“2 3โ€“3 11โ€“3 4โ€“5 4โ€“2 6โ€“2
4
Z.V.V. De Keelkampers
4โ€“6 4โ€“4 7โ€“5 9โ€“5 1โ€“5 7โ€“5 9โ€“3 3โ€“3
5
TZR Fermonia Boys 2
3โ€“7 2โ€“3 4โ€“6 3โ€“4 4โ€“3 3โ€“3 3โ€“2 5โ€“1
6
F.C. Coronaas 2
1โ€“4 5โ€“3 0โ€“2 0โ€“2 2โ€“0 4โ€“4 3โ€“1 8โ€“0
7
z.v.v. De Gastronoom
3โ€“7 4โ€“7 5โ€“4 2โ€“4 5โ€“4 3โ€“1 5โ€“3 7โ€“3
8
ZVV Beringe 2
3โ€“5 5โ€“6 3โ€“5 5โ€“4 4โ€“6 6โ€“0 9โ€“5 7โ€“3
9
Zaalvoetbal Weert
4โ€“4 4โ€“7 2โ€“5 2โ€“6 2โ€“6 4โ€“4 5โ€“3 4โ€“2

TOPKLASSE D 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
33
16
35
87
52
10
3
3
2
ZVVM / Campus
V V V GS W
32
16
23
79
56
10
2
4
3
28
16
21
72
51
10
1
5
4
27
16
10
73
63
8
3
5
5
21
16
2
61
59
6
3
7
6
20
16
-10
45
55
6
2
8
7
20
16
-21
59
80
6
2
8
8
13
16
-12
63
75
4
1
11
9
6
16
-48
42
90
2
3
11
* PK1: ZVVM/Campus
* PK2: Tigers Roermond 2 (over op v.v. Schaesberg)
* Zaalvoetbal Weert heeft 3 punten in mindering
* v.v. Schaesberg heeft 3 punten in mindering
* ZVV SGB Stevik per 03-2024 uit de competitie

De kampioenen van de Topklasse promoveren naar de Eerste Divisie.

De periodekampioenen van de Topklasse spelen een nacompetitie met de nummers elf en tien van de Eerste Divisie A, B en C om รฉรฉn plaats in de Eerste Divisie (totaal 3 plaatsen in de gehele Eerste divisie), conform de regeling zoals te vinden in hoofdstuk 1.4.

In de Topklasse A, C, D en F speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse uit het betreffende district om รฉรฉn plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

In de Topklasse B speelt de nummer 11 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om รฉรฉn plaats in de Topklasse, conform de regeling in het district.

In de Topklasse E speelt de nummer 8 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om รฉรฉn plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Eerste Divisie / Topklasse

1. De wedstrijdduur in de nacompetitie voor promotie naar c.q. behoud in de Eerste Divisie bedraagt 2 keer 25 minuten.
2. Voor seizoen 2023//โ€™24 is de volgende koppeling van toepassing โ€“ en luidt de eerste wedstrijd:
A. Eerste periodekampioen Topklasse A – tweede periodekampioen Topklasse F
B. Eerste periodekampioen Topklasse B – tweede periodekampioen Topklasse C
C. Eerste periodekampioen Topklasse C – tweede periodekampioen Topklasse B
D. Eerste periodekampioen Topklasse D – tweede periodekampioen Topklasse E*
E. Eerste periodekampioen Topklasse E* – tweede periodekampioen Topklasse D
F. Eerste periodekampioen Topklasse F – tweede periodekampioen Topklasse A

* In de Topklasse E zijn er acht teams en zijn er drie periodekampioenen te vergeven, gezien er 21 wedstrijden worden gespeeld. Als de kampioen een periode pakt, dan vervalt die periode. Mocht de kampioen geen periode pakken, dan is de hoogst geklasseerde in de eindstand de eerste periodekampioen van de Topklasse E. Voor de tweede periodekampioen wordt er een beslissingswedstrijd gespeeld tussen de twee laagst geklasseerde periodekampioenen, waarbij de hoogst geklasseerde thuis speelt. De winnaar van de beslissingswedstrijd zal meedoen onder de noemer โ€˜tweede periodekampioen Topklasse Eโ€™.

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de volgende ronde. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer vijf minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de โ€˜Spelregels zaalvoetbal/Futsalโ€™.

3. De koppeling van de winnaars in artikel 2 omschreven wedstrijdenreeksen luidt als volgt:
1. Nummer elf Eerste Divisie A – Winnaar A
2. Nummer tien Eerste Divisie A – Winnaar F
3. Nummer elf Eerste Divisie B – Winnaar C
4. Nummer tien Eerste Divisie B – Winnaar B
5. Nummer elf Eerste Divisie C – Winnaar D
6. Nummer tien Eerste Divisie C – Winnaar E

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd. Als na het spelen van twee wedstrijden nog geen beslissing door middel van wedstrijdpunten is verkregen, dan is het doelsaldo van deze twee wedstrijden beslissend. Is dit ook gelijk, dan valt de beslissing door het nemen van strafschoppen, direct na afloop van de tweede wedstrijd en op de wijze zoals omschreven in de โ€˜Spelregels zaalvoetbal/Futsalโ€™.

4. De winnaars van de in artikel 3 omschreven wedstrijdenreeks spelen de finale om klassenbehoud c.q. promotie. De koppeling van deze wedstrijden luidt als volgt:
A. Winnaar 1 โ€“ Winnaar 2
B. Winnaar 3 โ€“ Winnaar 4
C. Winnaar 5 โ€“ Winnaar 6

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de Eerste divisie in het seizoen 2024/โ€™25. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer 7,5 minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de โ€˜Spelregels zaalvoetbal/Futsalโ€™.

De competitieplanner zaalvoetbal landelijk is belast met de uitvoering van deze regeling. De open plaatsen worden opgevuld vanuit de nacompetitie, waarbij eerst gekeken wordt naar de verliezers van de finales. In alle gevallen waarin niet is voorzien, beslist het bestuur amateurvoetbal de wijze waarop de opengevallen plaatsen worden ingevuld.




Uit de Topklasse A degraderen nummer 12 en 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
Uit de Topklasse B degradeert nummer 12 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
Uit de de Topklasse C vindt geen rechtstreekse degradatie plaats.
Uit de Topklasse D vindt geen rechtstreekse degradatie plaats.
Uit de Topklasse E vindt geen rechtstreeks degradatie plaats.
Uit de Topklasse F degradeert nummer 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.

In de Topklasse A, C, D en F speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse uit het betreffende district om รฉรฉn plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

In de Topklasse B speelt de nummer 11 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om รฉรฉn plaats in de Topklasse, conform de regeling in het district.

In de Topklasse E speelt de nummer 8 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om รฉรฉn plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse D / Hoofdklasse E.

Ronde 1
De drie periodekampioenen spelen een halve competitie, ieder team speelt eenmaal een thuiswedstrijd. Voor wedstrijd B en C is het mogelijk dat de volgorde van de teams wordt gewijzigd volgens onderstaand schema;

A. 1e periodekampioen poule E – 2e periodekampioen poule E
B. Verliezer wedstrijd A – 3e periodekampioen poule E
C. Winnaar wedstrijd A – 3e periodekampioen poule E

De winnaar van deze halve competitie plaatst zich voor de 2e ronde.

Ronde 2
A. Herkanser Topklasse D – Winnaar halve competitie.

De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse D.




Topklasse D 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1 โ–ฒ
F.C. Coronaas
V W W W W
48
21
82
131
49
15
3
3
2 โ–ฒ
47
21
16
86
70
15
2
4
3 โ–ผ
ZVVM / Campus
W W W W V
46
21
48
118
70
15
1
5
4
23
21
-19
83
102
7
2
12
5
18
21
-16
74
90
7
4
10
6 โ–ฒ
18
21
-17
84
101
5
3
13
7 โ–ผ
18
21
-40
78
118
5
3
13
8
16
21
-54
67
121
4
4
13
*** ZVV SGB STEVIK HEEFT 7 PUNTEN IN MINDERING

*** PK1: V.V. SCHAESBERG
*** PK2: ZVVM CAMPUS

EERSTE DIVISIE A / TOPKLASSE A / TOPKLASSE B

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:40
ZV Vrone
3 2
FC Marlรจne / FG Live 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:55
Ara Cora Kingdom
2 1
OACN-Boys
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:00
FC Marlรจne / FG Live 2
2 0
ZV Vrone
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
OACN-Boys
6 1
Ara Cora Kingdom
*** FC MARLENE 2 EN OACN-BOYS HANDHAVEN ZICH IN DE EERSTE DIVISIE A

EERSTE DIVISIE B / TOPKLASSE C / TOPKLASSE D

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
ZVV BE '79 2
7 0
FC Kawin
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:45
ZVG / Cagemax 2
6 2
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
FC Kawin
6 7
ZVV BE '79 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
Tigers Roermond 2 ๐Ÿ†
2 1
ZVG / Cagemax 2
*** ZVV BE’79 2 PROMOVEERT NAAR DE EERSTE DIVISIE B; ZVG/CAGEMAX 2 KAN NIET PROMOVEREN OMDAT ZVG/CAGEMAX IN DE EERSTE DIVISIE B BLIJFT SPELEN, WAARDOOR TIGERS ROERMOND 2 EEN BESLISSINGSWEDSTRIJD MOEST SPELEN TEGEN FC KAWIN, ECHTER TIGERS ROERMOND 2 IS NIET OP KOMEN DAGEN, WAARDOOR FC KAWIN ALSNOG IN DE EERSTE DIVISIE B BLIJFT

EERSTE DIVISIE C / TOPKLASSE E / TOPKLASSE F

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
ZVV Ede 2
6 7
Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:30
HHC Hardenberg
7 2
LZV / Kuypers Hair & Wellness
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
2 4
HHC Hardenberg
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer
5 8
ZVV Ede 2
*** JONG ZVV EDE EN HHC HARDENBERG PROMOVEREN NAAR DE EERSTE DIVISIE C

EERSTE DIVISIE A / TOPKLASSE A / TOPKLASSE B

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:30
c.v.v. Berkel
4 5
Ara Cora Kingdom
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:40
ZV Vrone
4 0
LFC

EERSTE DIVISIE B / TOPKLASSE C / TOPKLASSE D

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:30
ZVV BE '79 2
- -
ZVVM / Campus
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 21:00
v.v. Schaesberg
- -
ZVG / Cagemax 2

EERSTE DIVISIE C / TOPKLASSE E / TOPKLASSE F

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:00
VV PKC '83 2
3 4
ZVV Ede 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 21:00
HHC Hardenberg
6 0
VV Westerkwartier

*** ZVV GULPEN/GALOUPPE HEEFT ZICH VOOR DE NACOMPETITIE TERUGGETROKKEN


SPEELRONDE 1

Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 8 mei 2023
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
5 3
F.C. Coronaas 2
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:30
F.C. Coronaas 2
3 1
FC De Heiputters
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 22 mei 2023
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
6 2
FC De Heiputters


*** ZAALVOETBAL WEERT PROMOVEERT NAAR DE TOPKLASSE D




Topklasse D 2021/2022

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
48
18
58
89
31
16
0
2
2
42
18
71
115
44
14
0
4
3
36
18
27
69
42
11
3
4
4
30
18
48
101
53
10
1
7
5
25
18
0
66
66
8
1
9
6
ZVVM / Campus
W W V V GS
20
18
13
72
59
8
2
8
7
ZVV SGB Stevik
V W V GS W
17
18
-17
54
71
6
2
10
8
12
18
-70
54
124
4
0
14
9
zv Sรจrum
V V W V V
11
18
-78
49
127
3
2
13
10
6
18
-52
47
99
4
1
13
*** De Hazendans / ODV heeft 7 punten in mindering
*** Tigers Roermond 2 heeft 1 punt in mindering
*** In de stand is de 1-7 stand van de gestaakte wedstrijd ZVV SGB Stevik - ZVV Beringe verwerkt
*** ZVVM / Campus heeft 6 punten in mindering
*** ZVV SGB Stevik heeft 3 punten in mindering