Topklasse D

Topklasse D 2021/2022

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

Topklasse D 2020/2021

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
G W W W
>
4
3
1
0
17
8
9
10
2
W W W
>
3
3
0
0
23
11
12
9
3
W W W V
>
4
3
0
1
18
8
10
9
4
G W W
>
3
2
1
0
19
9
10
7
5
W G W
>
3
2
1
0
11
7
4
7
6
G V W W
>
4
2
1
1
26
15
11
7
7
W V W
>
3
2
0
1
17
15
2
6
9
V W V V V
>
5
1
0
4
13
27
-14
3
10
V G V V G
>
5
0
2
3
14
32
-18
2
11
G V V V
>
4
0
1
3
11
22
-11
1
12
V V V V G
>
5
0
1
4
15
27
-12
1

  • Programma
  • Uitslagen
  • Matrix
  • Periode 1
  • Periode 2
  • Video's
  • Bijzonderheden

Speelronde 5
5 okt 2020 20:20
Z.V.V. Awt-Gelaen
- -
zv Sèrum
5 okt 2020 20:20
Awt-Gelaen
-
-
Sèrum
| !!! AFGELAST !!!
| Glanerbrook / Geleen
9 okt 2020 21:00
TZR Fermonia Boys
- -
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
9 okt 2020 21:00
Fermonia Boys
-
-
In de Bende
| !!! AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Laco Sportcentrum Roerdalen / Melick
16 okt 2020 20:45
ZVVM/Campus
- -
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
16 okt 2020 20:45
ZVVM
-
-
Gulpen
| Bosdries / Berg en Terbleijt
Speelronde 6
19 okt 2020 19:30
Tigers Roermond 2
- -
ZVVM/Campus
19 okt 2020 19:30
Tigers R. 2
-
-
ZVVM
| Donderberg / Roermond
19 okt 2020 19:30
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
- -
Z.V.V. Awt-Gelaen
19 okt 2020 19:30
Gulpen
-
-
Awt-Gelaen
| NV VTC Gulpen
19 okt 2020 20:00
ZVV SGB Stevik
- -
TZR Fermonia Boys
19 okt 2020 20:00
SGB Stevik
-
-
Fermonia Boys
| Glanerbrook / Geleen
19 okt 2020 20:00
ZVV Beringe
- -
v.v. Schaesberg
19 okt 2020 20:00
Beringe
-
-
Schaesberg
| Piushof / Panningen
19 okt 2020 20:30
zv Sèrum
- -
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
19 okt 2020 20:30
Sèrum
-
-
Mestreech
| De Kruisweide / Sevenum
19 okt 2020 21:30
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
- -
z.v.v. Inter '80
19 okt 2020 21:30
In de Bende
-
-
Inter '80
| Ter Waerden / Landgraaf
Speelronde 7
26 okt 2020 20:00
Z.V.V. Awt-Gelaen
- -
ZVVM/Campus
26 okt 2020 20:00
Awt-Gelaen
-
-
ZVVM
| Glanerbrook / Geleen
26 okt 2020 21:00
v.v. Schaesberg
- -
zv Sèrum
26 okt 2020 21:00
Schaesberg
-
-
Sèrum
| Strijthagen / Landgraaf
26 okt 2020 21:30
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
- -
Tigers Roermond 2
26 okt 2020 21:30
In de Bende
-
-
Tigers R. 2
| Ter Waerden / Landgraaf
28 okt 2020 21:00
z.v.v. Inter '80
- -
ZVV SGB Stevik
28 okt 2020 21:00
Inter '80
-
-
SGB Stevik
| Egerbos / Venlo
30 okt 2020 20:30
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
- -
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
30 okt 2020 20:30
Mestreech
-
-
Gulpen
| Daalhof / Maastricht
30 okt 2020 21:00
TZR Fermonia Boys
- -
ZVV Beringe
30 okt 2020 21:00
Fermonia Boys
-
-
Beringe
| Laco Sportcentrum Roerdalen / Melick
Speelronde 8
9 nov 2020 19:30
Tigers Roermond 2
- -
Z.V.V. Awt-Gelaen
9 nov 2020 19:30
Tigers R. 2
-
-
Awt-Gelaen
| Donderberg / Roermond
9 nov 2020 19:30
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
- -
v.v. Schaesberg
9 nov 2020 19:30
Gulpen
-
-
Schaesberg
| NV VTC Gulpen
9 nov 2020 20:00
ZVV SGB Stevik
- -
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
9 nov 2020 20:00
SGB Stevik
-
-
In de Bende
| Glanerbrook / Geleen
9 nov 2020 20:00
ZVV Beringe
- -
z.v.v. Inter '80
9 nov 2020 20:00
Beringe
-
-
Inter '80
| Piushof / Panningen
9 nov 2020 20:30
zv Sèrum
- -
TZR Fermonia Boys
9 nov 2020 20:30
Sèrum
-
-
Fermonia Boys
| De Kruisweide / Sevenum
13 nov 2020 20:45
ZVVM/Campus
- -
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
13 nov 2020 20:45
ZVVM
-
-
Mestreech
| Bosdries / Berg en Terbleijt
Speelronde 9
16 nov 2020 20:00
ZVV SGB Stevik
- -
Tigers Roermond 2
16 nov 2020 20:00
SGB Stevik
-
-
Tigers R. 2
| Glanerbrook / Geleen
16 nov 2020 21:00
v.v. Schaesberg
- -
ZVVM/Campus
16 nov 2020 21:00
Schaesberg
-
-
ZVVM
| Strijthagen / Landgraaf
16 nov 2020 21:30
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
- -
ZVV Beringe
16 nov 2020 21:30
In de Bende
-
-
Beringe
| Ter Waerden / Landgraaf
18 nov 2020 21:00
z.v.v. Inter '80
- -
zv Sèrum
18 nov 2020 21:00
Inter '80
-
-
Sèrum
| Egerbos / Venlo
20 nov 2020 20:30
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
- -
Z.V.V. Awt-Gelaen
20 nov 2020 20:30
Mestreech
-
-
Awt-Gelaen
| Daalhof / Maastricht
20 nov 2020 21:00
TZR Fermonia Boys
- -
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
20 nov 2020 21:00
Fermonia Boys
-
-
Gulpen
| Laco Sportcentrum Roerdalen / Melick
Speelronde 10
30 nov 2020 19:30
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
- -
z.v.v. Inter '80
30 nov 2020 19:30
Gulpen
-
-
Inter '80
| NV VTC Gulpen
30 nov 2020 20:00
ZVV Beringe
- -
ZVV SGB Stevik
30 nov 2020 20:00
Beringe
-
-
SGB Stevik
| Piushof / Panningen
30 nov 2020 20:00
Z.V.V. Awt-Gelaen
- -
v.v. Schaesberg
30 nov 2020 20:00
Awt-Gelaen
-
-
Schaesberg
| Glanerbrook / Geleen
30 nov 2020 20:30
zv Sèrum
- -
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
30 nov 2020 20:30
Sèrum
-
-
In de Bende
| De Kruisweide / Sevenum
4 dec 2020 20:30
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
- -
Tigers Roermond 2
4 dec 2020 20:30
Mestreech
-
-
Tigers R. 2
| Daalhof / Maastricht
4 dec 2020 20:45
ZVVM/Campus
- -
TZR Fermonia Boys
4 dec 2020 20:45
ZVVM
-
-
Fermonia Boys
| Bosdries / Berg en Terbleijt
Speelronde 11
14 dec 2020 19:30
Tigers Roermond 2
- -
ZVV Beringe
14 dec 2020 19:30
Tigers R. 2
-
-
Beringe
| Donderberg / Roermond
14 dec 2020 20:00
ZVV SGB Stevik
- -
zv Sèrum
14 dec 2020 20:00
SGB Stevik
-
-
Sèrum
| Glanerbrook / Geleen
14 dec 2020 21:00
v.v. Schaesberg
- -
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
14 dec 2020 21:00
Schaesberg
-
-
Mestreech
| Strijthagen / Landgraaf
14 dec 2020 21:30
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
- -
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
14 dec 2020 21:30
In de Bende
-
-
Gulpen
| Ter Waerden / Landgraaf
16 dec 2020 21:00
z.v.v. Inter '80
- -
ZVVM/Campus
16 dec 2020 21:00
Inter '80
-
-
ZVVM
| Egerbos / Venlo
18 dec 2020 21:00
TZR Fermonia Boys
- -
Z.V.V. Awt-Gelaen
18 dec 2020 21:00
Fermonia Boys
-
-
Awt-Gelaen
| Laco Sportcentrum Roerdalen / Melick
Speelronde 4
1 jul 2021 19:30
Tigers Roermond 2
- -
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
1 jul 2021 19:30
Tigers R. 2
-
-
Gulpen
| !!! AFGELAST !!!
| Donderberg / Roermond
Speelronde 3
1 jul 2021 21:00
TZR Fermonia Boys
- -
Tigers Roermond 2
1 jul 2021 21:00
Fermonia Boys
-
-
Tigers R. 2
| !!! AFGELAST !!!
| Laco Sportcentrum Roerdalen / Melick

Speelronde 4
12 okt 2020 20:00
ZVV SGB Stevik
4 4
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
12 okt 2020 20:00
SGB Stevik
4
4
Mestreech
| Glanerbrook / Geleen
Speelronde 5
9 okt 2020 20:30
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
2 6
ZVV Beringe
9 okt 2020 20:30
Mestreech
2
6
Beringe
| Daalhof / Maastricht
7 okt 2020 21:00
z.v.v. Inter '80
2 5
Tigers Roermond 2
7 okt 2020 21:00
Inter '80
2
5
Tigers R. 2
| Egerbos / Venlo
5 okt 2020 21:00
v.v. Schaesberg
10 2
ZVV SGB Stevik
5 okt 2020 21:00
Schaesberg
10
2
SGB Stevik
| Strijthagen / Landgraaf
Speelronde 4
30 sep 2020 21:00
z.v.v. Inter '80
2 10
TZR Fermonia Boys
30 sep 2020 21:00
Inter '80
2
10
Fermonia Boys
| Egerbos / Venlo
28 sep 2020 20:30
zv Sèrum
1 4
ZVVM/Campus
28 sep 2020 20:30
Sèrum
1
4
ZVVM
| De Kruisweide / Sevenum
28 sep 2020 20:00
ZVV Beringe
3 1
Z.V.V. Awt-Gelaen
28 sep 2020 20:00
Beringe
3
1
Awt-Gelaen
| Piushof / Panningen
Speelronde 3
25 sep 2020 20:30
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
5 6
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
25 sep 2020 20:30
Mestreech
5
6
In de Bende
| Daalhof / Maastricht
21 sep 2020 21:00
v.v. Schaesberg
6 1
z.v.v. Inter '80
21 sep 2020 21:00
Schaesberg
6
1
Inter '80
| Strijthagen / Landgraaf
21 sep 2020 20:00
Z.V.V. Awt-Gelaen
7 1
ZVV SGB Stevik
21 sep 2020 20:00
Awt-Gelaen
7
1
SGB Stevik
| Glanerbrook / Geleen
21 sep 2020 19:30
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
6 5
zv Sèrum
21 sep 2020 19:30
Gulpen
6
5
Sèrum
| NV VTC Gulpen
Speelronde 2
18 sep 2020 21:00
TZR Fermonia Boys
8 6
v.v. Schaesberg
18 sep 2020 21:00
Fermonia Boys
8
6
Schaesberg
| Laco Sportcentrum Roerdalen / Melick
16 sep 2020 21:00
z.v.v. Inter '80
6 1
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
16 sep 2020 21:00
Inter '80
6
1
Mestreech
| Egerbos / Venlo
14 sep 2020 21:30
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
2 5
Z.V.V. Awt-Gelaen
14 sep 2020 21:30
In de Bende
2
5
Awt-Gelaen
| Ter Waerden / Landgraaf
14 sep 2020 20:00
ZVV SGB Stevik
3 3
ZVVM/Campus
14 sep 2020 20:00
SGB Stevik
3
3
ZVVM
| Glanerbrook / Geleen
14 sep 2020 20:00
ZVV Beringe
6 3
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
14 sep 2020 20:00
Beringe
6
3
Gulpen
| Piushof / Panningen
14 sep 2020 19:30
Tigers Roermond 2
10 3
zv Sèrum
14 sep 2020 19:30
Tigers R. 2
10
3
Sèrum
| Donderberg / Roermond
Speelronde 1
11 sep 2020 20:45
ZVVM/Campus
4 3
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
11 sep 2020 20:45
ZVVM
4
3
In de Bende
| Bosdries / Berg en Terbleijt
11 sep 2020 20:30
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
3 5
TZR Fermonia Boys
11 sep 2020 20:30
Mestreech
3
5
Fermonia Boys
| Daalhof / Maastricht
7 sep 2020 21:00
v.v. Schaesberg
4 4
Tigers Roermond 2
7 sep 2020 21:00
Schaesberg
4
4
Tigers R. 2
| Strijthagen / Landgraaf
7 sep 2020 20:30
zv Sèrum
2 2
ZVV Beringe
7 sep 2020 20:30
Sèrum
2
2
Beringe
| De Kruisweide / Sevenum
7 sep 2020 20:00
Z.V.V. Awt-Gelaen
5 2
z.v.v. Inter '80
7 sep 2020 20:00
Awt-Gelaen
5
2
Inter '80
| Glanerbrook / Geleen
7 sep 2020 19:30
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
8 4
ZVV SGB Stevik
7 sep 2020 19:30
Gulpen
8
4
SGB Stevik
| NV VTC Gulpen

weergeven op volledig scherm
Beringe
Fermonia Boys
Awt-Gelaen
Tigers R. 2
ZVVM
Schaesberg
Gulpen
In de Bende
Inter '80
SGB Stevik
Sèrum
Mestreech
1 Beringe 3–1 6–3
2 Fermonia Boys 8–6
3 Awt-Gelaen 5–2 7–1
4 Tigers R. 2 10–3
5 ZVVM 4–3
6 Schaesberg 4–4 6–1 10–2
7 Gulpen 8–4 6–5
8 In de Bende 2–5
9 Inter '80 2–10 2–5 6–1
10 SGB Stevik 3–3 4–4
11 Sèrum 2–2 1–4
12 Mestreech 2–6 3–5 5–6

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
4
3
1
0
17
8
9
7
2
3
3
0
0
23
11
12
9
3
4
3
0
1
18
8
10
9
4
3
2
1
0
19
9
10
7
5
3
2
1
0
11
7
4
7
6
4
2
1
1
26
15
11
7
7
3
2
0
1
17
15
2
6
9
5
1
0
4
13
27
-14
3
10
4
0
1
3
11
22
-11
1
11
4
0
1
3
10
28
-18
1
12
4
0
0
4
11
23
-12
0

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

In verband met de verscherpte corona maatregelen zijn alle wedstrijden vanaf 13 oktober 2020 afgelast tot nader bericht.

1055Votes
love 171 Love
wink 48 Wink
lol 80 LoL
wow 51 Wow
cry 1 Cry
angry 1 Angry
error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK