Beker District West 2

BEKERWINNAAR WEST 2 2023/2024

VV BERGAMBACHT

wo 12 juni 2024
Beker District West 2
wo 12 juni 2024
- 21:00
vv Bergambacht
1 0
Rohda '76

wo 29 mei 2024
Beker District West 2
wo 29 mei 2024
- 21:00
Rohda '76
8 3
FC Westland 2

*** Omdat The Talent Academy tijdens deze wedstrijd een onrechtmatige speler mee heeft laten spelen, is vv Bergambacht tot winnaar uitgeroepen.


ma 27 mei 2024
Beker District West 2
ma 27 mei 2024
- 21:00
The Talent Academy
5 5
vv Bergambacht

wo 15 mei 2024
Beker District West 2
wo 15 mei 2024
- 19:00
vv Bergambacht
6 4
Deltasport Futsal
Beker District West 2
wo 15 mei 2024
- 20:00
The Talent Academy
4 2
RV & AV Steeds Hooger
ma 13 mei 2024
Beker District West 2
ma 13 mei 2024
- 21:00
FC Westland 2
- -
ZV Olympia GO 2
Beker District West 2
ma 13 mei 2024
- 21:00
SV Zuid West DH
9 2
Rohda '76

wo 1 mei 2024
Beker District West 2
wo 1 mei 2024
- 20:30
LFC 2
2 5
SV Zuid West DH
Beker District West 2
wo 1 mei 2024
- 20:00
The Talent Academy
11 2
OACN-Boys 2
ma 29 april 2024
Beker District West 2
ma 29 april 2024
- 21:00
FC Westland 2
7 7
FC Westland 7
Beker District West 2
ma 29 april 2024
- 21:00
WIA 2
2 4
vv Bergambacht
Beker District West 2
ma 29 april 2024
- 20:00
ZV Olympia GO 2
5 3
FC Westland 5
Beker District West 2
ma 29 april 2024
- 20:00
GZV Watergras 2
6 7
Deltasport Futsal
Beker District West 2
ma 29 april 2024
- 20:00
RV & AV Steeds Hooger
5 4
zvv Multicult
Beker District West 2
ma 29 april 2024
- 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten 2
2 6
Rohda '76

vr 23 februari 2024
vr 23 februari 2024
- 21:30
F.C. Tutor 2
2 6
LFC 2
vr 23 februari 2024
- 20:30
FC Westland 4
5 6
FC Westland 7
wo 21 februari 2024
wo 21 februari 2024
- 21:00
Rohda '76
5 0
zvv VHL
wo 21 februari 2024
- 20:00
The Talent Academy
14 5
ASW 2
wo 21 februari 2024
- 19:00
vv Bergambacht
6 4
CWO

ma 19 februari 2024
ma 19 februari 2024
- 22:00
FC Westland 5
5 2
FC Westland 13
ma 19 februari 2024
- 21:00
FC Westland 2
6 3
FC Westland 6
ma 19 februari 2024
- 21:00
sv ARC
- -
SV Zuid West DH
ma 19 februari 2024
- 20:45
ZV Olympia GO
4 6
ZV Olympia GO 2
ma 19 februari 2024
- 20:00
NOCKralingen
2 3
ZVV Rotterdamse Studenten 2
ma 19 februari 2024
- 20:00
RV & AV Steeds Hooger
5 2
FC Westland 3
ma 19 februari 2024
- 20:00
GZV Watergras 2
7 2
L.V.V. Lugdunum
ma 19 februari 2024
- 20:00
F.C. Stanga 3
4 5
WIA 2
ma 19 februari 2024
- 20:00
Stompwijk '92
1 2
Deltasport Futsal

vr 8 september 2023
vr 8 september 2023
- 21:30
F.C. Tutor 2
6 3
SV Zuid West DH 2
vr 8 september 2023
- 21:00
GLZ Delfshaven
3 9
ZV Olympia GO
vr 8 september 2023
- 20:30
LFC 3
2 2
GZV Watergras 2
vr 8 september 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 3
5 9
ZV Olympia GO 2
vr 8 september 2023
- 20:00
ZZVV Mazzelstars
2 4
ASW 2
vr 8 september 2023
- 20:00
CWO
7 3
c.s.v. Zwarte Pijl
do 7 september 2023
do 7 september 2023
- 21:00
Alphia 2
6 9
FC Westland 4
do 7 september 2023
- 20:00
zvv VHL
3 1
ZVV Rotterdamse Studenten
do 7 september 2023
- 19:30
sv RKDEO
2 2
Stompwijk '92

wo 6 september 2023
wo 6 september 2023
- 21:00
FC Westland 5
6 3
F.C. Stanga 2
wo 6 september 2023
- 21:00
HBSS 2
4 6
RV & AV Steeds Hooger
wo 6 september 2023
- 21:00
FC Westland 13
- -
F.C. Stanga
wo 6 september 2023
- 21:00
The Talent Academy
7 7
c.v.v. Berkel
wo 6 september 2023
- 20:30
LFC 2
9 6
ASW
wo 6 september 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 4
1 10
F.C. Stanga 3
wo 6 september 2023
- 20:00
FC Westland 7
9 8
ZVV Den Haag 3
wo 6 september 2023
- 20:00
Semper Altius
2 4
zvv Multicult
wo 6 september 2023
- 20:00
The Talent Academy 2
3 4
NOCKralingen
wo 6 september 2023
- 19:30
LSVV '70
2 3
FC Westland 6
wo 6 september 2023
- 19:30
LFC
2 4
Rohda '76

ma 4 september 2023
ma 4 september 2023
- 21:00
Futsal Rotterdam 5
2 2
FC Westland 3
ma 4 september 2023
- 21:00
WIA 2
6 1
Alexandria '66
ma 4 september 2023
- 21:00
sv ARC
6 4
Futsal Rotterdam 2
ma 4 september 2023
- 20:00
WIA
2 5
OACN-Boys 2
ma 4 september 2023
- 20:00
WIA 3
4 9
vv Bergambacht
ma 4 september 2023
- 20:00
GZV Watergras 3
0 6
L.V.V. Lugdunum
ma 4 september 2023
- 20:00
LFC 4
2 5
SV Zuid West DH
ma 4 september 2023
- 20:00
Sportclub Excelsior
5 7
Deltasport Futsal
ma 4 september 2023
- 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten 2
7 4
ZVOB

BEKERWINNAAR 2022/2023

ZVV DEN HAAG 2

Beker District West 1
ma 5 juni 2023
- 21:00
HBSS
6 9
ZVV Den Haag 2

Beker District West 1
vr 26 mei 2023
- 21:00
ZVV Den Haag 2
8 1
LFC
Beker District West 1
wo 24 mei 2023
- 21:00
FC Westland 5
5 2
HBSS

Beker District West 1
vr 12 mei 2023
- 21:00
zvv Multicult
1 5
ZVV Den Haag 2
Beker District West 1
ma 8 mei 2023
- 20:45
ZV Olympia GO
1 2
LFC
Beker District West 1
ma 8 mei 2023
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
3 3
FC Westland 5
Beker District West 1
ma 8 mei 2023
- 20:00
HBSS
3 2
ASW

Beker District West 1
vr 13 januari 2023
- 21:00
zvv Multicult
5 4
Deltasport Futsal
Beker District West 1
do 12 januari 2023
- 20:00
sv Nootdorp
1 5
LFC
Beker District West 1
wo 11 januari 2023
- 21:00
FC Westland 5
12 6
FC Westland 2
Beker District West 1
wo 11 januari 2023
- 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten 3
1 5
ZV Olympia GO
Beker District West 1
ma 9 januari 2023
- 22:00
FC Westland 6
1 1
Futsal Rotterdam 2
Beker District West 1
ma 9 januari 2023
- 21:00
HBSS 4
2 5
HBSS
Beker District West 1
ma 9 januari 2023
- 20:00
HBSS 2
3 6
ASW
Beker District West 1
ma 9 januari 2023
- 20:00
Stompwijk '92
1 6
ZVV Den Haag 2

Beker District West 1
vr 28 oktober 2022
- 21:00
ZZVV Mazzelstars 2
2 13
ZVV Den Haag 2
Beker District West 1
vr 28 oktober 2022
- 21:00
OACN-Boys 2
2 4
HBSS
Beker District West 1
ma 24 oktober 2022
- 21:00
HBSS 2
7 3
GLZ Delfshaven
Beker District West 1
ma 24 oktober 2022
- 21:00
RV & AV Steeds Hooger
6 8
Futsal Rotterdam 2
Beker District West 1
ma 24 oktober 2022
- 21:00
LFC
4 4
Alphia
Beker District West 1
ma 24 oktober 2022
- 20:45
FC Westland 6
3 3
SV Zuid West DH
Beker District West 1
ma 24 oktober 2022
- 20:45
ZV Olympia GO
4 2
HBSS 3
Beker District West 1
ma 24 oktober 2022
- 20:00
Deltasport Futsal
5 3
zvv VHL
Beker District West 1
ma 24 oktober 2022
- 20:00
Neptunus Schiebroek
4 7
HBSS 4
Beker District West 1
ma 24 oktober 2022
- 20:00
ZZVV Mazzelstars
4 5
FC Westland 2

Beker District West 1
do 20 oktober 2022
- 20:00
sv Nootdorp
4 3
FC Westland 4
Beker District West 1
vr 9 september 2022
- 22:00
OACN-Boys 2
4 3
ZVV Rotterdamse Studenten
Beker District West 1
vr 9 september 2022
- 22:00
ZVV Den Haag 3
4 10
FC Westland 2
Beker District West 1
vr 9 september 2022
- 21:00
SV Zuid West DH 3
2 3
ZZVV Mazzelstars
Beker District West 1
vr 9 september 2022
- 21:00
F.C. Stanga
3 6
ZVV Den Haag 2
Beker District West 1
vr 9 september 2022
- 21:00
ZZVV Mazzelstars 2
4 2
F.C. Tutor 2
Beker District West 1
vr 9 september 2022
- 20:30
F.C. Tutor
1 2
zvv Multicult
Beker District West 1
vr 9 september 2022
- 20:00
FC Boshuizen 3
0 2
Stompwijk '92
Beker District West 1
vr 9 september 2022
- 19:30
FC Westland 3
0 10
SV Zuid West DH
Beker District West 1
wo 7 september 2022
- 21:00
FC Westland 5
9 7
F.C. Stanga 2
Beker District West 1
wo 7 september 2022
- 21:00
NOCKralingen
7 12
c.v.v. Berkel
Beker District West 1
wo 7 september 2022
- 20:00
Futsal Rotterdam 3
4 6
ZVV Rotterdamse Studenten 3
Beker District West 1
wo 7 september 2022
- 20:00
Semper Altius
4 3
Mollo United
Beker District West 1
wo 7 september 2022
- 19:00
zvv VHL
6 5
vv Bergambacht
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 22:00
FC Westland 6
7 2
zvv Multicult 2
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 22:00
Alexandria '66
1 5
HBSS 3
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 21:00
Deltasport Futsal
3 2
Futsal Rotterdam 4
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 21:00
ASW
6 2
GZV Watergras 2
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 21:00
F.C. Stanga 3
3 3
L.V.V. Lugdunum
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 21:00
CWO
4 6
HBSS 4
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 20:45
ZV Olympia GO
5 4
ZVOB
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 20:00
HBSS
16 3
Futsal Rotterdam 5
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 20:00
Futsal Rotterdam 2
7 3
WIA
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 20:00
SV Zuid West DH 2
0 7
LFC
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten 2
4 8
Neptunus Schiebroek
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 19:00
HBSS 2
5 4
F.C. Maense
Beker District West 1
ma 5 september 2022
- 19:00
RV & AV Steeds Hooger
18 2
c.s.v. Zwarte Pijl

RECENTSTE VIDEO’S

error:
Cookieconsent met Real Cookie Banner P