📢
Futsal Online tilt de standen naar een hoger niveau!
Bijscholing voor futsalcoaches: ‘Relatiegericht coachen als basis voor het ontwikkelen van de speelwijze’
FC Coronaas jeugdzaalvoetbaltoernooi voor futsalteams
*UPDATE 24-08: INCL. VOORBEELD!!! – MOEITE MET WEDSTRIJDVERSLAG MAKEN? FUTSAL ONLINE HEEFT DE OPLOSSING!
Futsal Online tilt de standen naar een hoger niveau!
Bijscholing voor futsalcoaches: ‘Relatiegericht coachen als basis voor het ontwikkelen van de speelwijze’
FC Coronaas jeugdzaalvoetbaltoernooi voor futsalteams
*UPDATE 24-08: INCL. VOORBEELD!!! – MOEITE MET WEDSTRIJDVERSLAG MAKEN? FUTSAL ONLINE HEEFT DE OPLOSSING!
STAND WEST 1 – O19-1
TOTAAL
THUIS
UIT
#
TEAM
PT
G
DS
DV
DT
W
GS
V
PPG
Win%
GF/G
GA/G
1
12
27
37
10
4
0
1
2,40
80,0
7,40
2,00
2
â–²
10
16
28
12
3
1
1
2,00
60,0
5,60
2,40
3
9
-1
12
13
3
0
2
1,80
60,0
2,40
2,60
4
â–¼
9
-8
14
22
3
0
2
1,80
60,0
2,80
4,40
5
8
1
19
18
2
2
1
1,60
40,0
3,80
3,60
6
â–²
4
-5
13
18
1
1
3
0,80
20,0
2,60
3,60
7
â–¼
3
-12
7
19
1
0
4
0,60
20,0
1,40
3,80
8
â–¼
3
-18
13
31
1
0
4
0,60
20,0
2,60
6,20
TOTAAL
THUIS
UIT
#
TEAM
PT
G
DS
DV
DT
W
GS
V
PPG
Win%
GF/G
GA/G
1
12
27
37
10
4
0
1
2,40
80,0
7,40
2,00
2
â–²
10
16
28
12
3
1
1
2,00
60,0
5,60
2,40
3
9
-1
12
13
3
0
2
1,80
60,0
2,40
2,60
4
â–¼
9
-8
14
22
3
0
2
1,80
60,0
2,80
4,40
5
8
1
19
18
2
2
1
1,60
40,0
3,80
3,60
6
â–²
4
-5
13
18
1
1
3
0,80
20,0
2,60
3,60
7
â–¼
3
-12
7
19
1
0
4
0,60
20,0
1,40
3,80
8
â–¼
3
-18
13
31
1
0
4
0,60
20,0
2,60
6,20
1
2
3
4
5
SR 1
wo 9 sep 2026
-
20:10
Triple ThreaT Haarlem O19-1
2
14
Onside Amsterdam O19-1
GROENENDAALHAL * HEEMSTEDE
SR 2
SR 3
SR 4
SR 5
1
2
3
4
5
SR 1
wo 9 sep 2026
-
20:10
Triple ThreaT Haarlem O19-1
2
14
Onside Amsterdam O19-1
GROENENDAALHAL * HEEMSTEDE
SR 2
SR 3
SR 4
SR 5
STAND WEST 1 – O19-1
TOTAAL
THUIS
UIT
#
TEAM
PT
G
DS
DV
DT
W
GS
V
PPG
Win%
GF/G
GA/G
1
12
27
37
10
4
0
1
2,40
80,0
7,40
2,00
2
â–²
10
16
28
12
3
1
1
2,00
60,0
5,60
2,40
3
9
-1
12
13
3
0
2
1,80
60,0
2,40
2,60
4
â–¼
9
-8
14
22
3
0
2
1,80
60,0
2,80
4,40
5
8
1
19
18
2
2
1
1,60
40,0
3,80
3,60
6
â–²
4
-5
13
18
1
1
3
0,80
20,0
2,60
3,60
7
â–¼
3
-12
7
19
1
0
4
0,60
20,0
1,40
3,80
8
â–¼
3
-18
13
31
1
0
4
0,60
20,0
2,60
6,20
TOTAAL
THUIS
UIT
#
TEAM
PT
G
DS
DV
DT
W
GS
V
PPG
Win%
GF/G
GA/G
1
12
27
37
10
4
0
1
2,40
80,0
7,40
2,00
2
â–²
10
16
28
12
3
1
1
2,00
60,0
5,60
2,40
3
9
-1
12
13
3
0
2
1,80
60,0
2,40
2,60
4
â–¼
9
-8
14
22
3
0
2
1,80
60,0
2,80
4,40
5
8
1
19
18
2
2
1
1,60
40,0
3,80
3,60
6
â–²
4
-5
13
18
1
1
3
0,80
20,0
2,60
3,60
7
â–¼
3
-12
7
19
1
0
4
0,60
20,0
1,40
3,80
8
â–¼
3
-18
13
31
1
0
4
0,60
20,0
2,60
6,20
1
4–2
10–1
6–0
2
5–3
11–0
5–1
3
3–2
1–5
3–0
4
8–4
3–2
5
5–5
4–3
6
2–3
1–1
7–1
7
1–2
5–3
8
2–14
4–1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 1 |
|
4–2 | 10–1 | 6–0 | |||||
| 2 |
|
5–3 | 11–0 | 5–1 | |||||
| 3 |
|
3–2 | 1–5 | 3–0 | |||||
| 4 |
|
8–4 | 3–2 | ||||||
| 5 |
|
5–5 | 4–3 | ||||||
| 6 |
|
2–3 | 1–1 | 7–1 | |||||
| 7 |
|
1–2 | 5–3 | ||||||
| 8 |
|
2–14 | 4–1 |
STAND WEST 1 – O19-1
TOTAAL
THUIS
UIT
#
TEAM
PT
G
DS
DV
DT
W
GS
V
PPG
Win%
GF/G
GA/G
1
12
27
37
10
4
0
1
2,40
80,0
7,40
2,00
2
â–²
10
16
28
12
3
1
1
2,00
60,0
5,60
2,40
3
9
-1
12
13
3
0
2
1,80
60,0
2,40
2,60
4
â–¼
9
-8
14
22
3
0
2
1,80
60,0
2,80
4,40
5
8
1
19
18
2
2
1
1,60
40,0
3,80
3,60
6
â–²
4
-5
13
18
1
1
3
0,80
20,0
2,60
3,60
7
â–¼
3
-12
7
19
1
0
4
0,60
20,0
1,40
3,80
8
â–¼
3
-18
13
31
1
0
4
0,60
20,0
2,60
6,20
TOTAAL
THUIS
UIT
#
TEAM
PT
G
DS
DV
DT
W
GS
V
PPG
Win%
GF/G
GA/G
1
12
27
37
10
4
0
1
2,40
80,0
7,40
2,00
2
â–²
10
16
28
12
3
1
1
2,00
60,0
5,60
2,40
3
9
-1
12
13
3
0
2
1,80
60,0
2,40
2,60
4
â–¼
9
-8
14
22
3
0
2
1,80
60,0
2,80
4,40
5
8
1
19
18
2
2
1
1,60
40,0
3,80
3,60
6
â–²
4
-5
13
18
1
1
3
0,80
20,0
2,60
3,60
7
â–¼
3
-12
7
19
1
0
4
0,60
20,0
1,40
3,80
8
â–¼
3
-18
13
31
1
0
4
0,60
20,0
2,60
6,20
STAND WEST 1 – O19-1
TOTAAL
THUIS
UIT
#
TEAM
PT
G
DS
DV
DT
W
GS
V
PPG
Win%
GF/G
GA/G
1
12
27
37
10
4
0
1
2,40
80,0
7,40
2,00
2
â–²
10
16
28
12
3
1
1
2,00
60,0
5,60
2,40
3
9
-1
12
13
3
0
2
1,80
60,0
2,40
2,60
4
â–¼
9
-8
14
22
3
0
2
1,80
60,0
2,80
4,40
5
8
1
19
18
2
2
1
1,60
40,0
3,80
3,60
6
â–²
4
-5
13
18
1
1
3
0,80
20,0
2,60
3,60
7
â–¼
3
-12
7
19
1
0
4
0,60
20,0
1,40
3,80
8
â–¼
3
-18
13
31
1
0
4
0,60
20,0
2,60
6,20
TOTAAL
THUIS
UIT
#
TEAM
PT
G
DS
DV
DT
W
GS
V
PPG
Win%
GF/G
GA/G
1
12
27
37
10
4
0
1
2,40
80,0
7,40
2,00
2
â–²
10
16
28
12
3
1
1
2,00
60,0
5,60
2,40
3
9
-1
12
13
3
0
2
1,80
60,0
2,40
2,60
4
â–¼
9
-8
14
22
3
0
2
1,80
60,0
2,80
4,40
5
8
1
19
18
2
2
1
1,60
40,0
3,80
3,60
6
â–²
4
-5
13
18
1
1
3
0,80
20,0
2,60
3,60
7
â–¼
3
-12
7
19
1
0
4
0,60
20,0
1,40
3,80
8
â–¼
3
-18
13
31
1
0
4
0,60
20,0
2,60
6,20
| PT: punten | G: gespeeld | DS: doelsaldo | DV: doelpunten voor | DT: doelpunten tegen | W: winst | GS: gelijkspel | V: verlies |
| PPG: punten per wedstrijd | Win%: winpercentage | GF/G: doelpunten voor per wedstrijd | GA/G: doelpunten tegen per wedstrijd |
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
SR 1
SR 2
SR 3
SR 4
SR 5
SR 6
SR 7
SR 8
SR 9
SR 10
SR 11
SR 12
SR 13
SR 14
SR 15
SR 16
SR 17
SR 18
SR 19
SR 20
SR 21
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
SR 1
SR 2
SR 3
SR 4
SR 5
SR 6
SR 7
SR 8
SR 9
SR 10
SR 11
SR 12
SR 13
SR 14
SR 15
SR 16
SR 17
SR 18
SR 19
SR 20
SR 21
1
7–5
5–4
3–1
4–2
6–2
6–1
14–0
2
5–5
3–4
2–6
3–2
5–1
7–2
4–4
3
4–5
2–3
5–2
2–4
8–1
3–5
10–2
4
0–2
6–4
3–3
4–0
1–7
2–3
11–1
5
3–3
10–5
4–5
4–4
1–4
2–2
11–2
6
7–2
3–7
1–5
2–4
1–3
2–4
10–3
7
2–4
5–8
2–3
1–3
4–7
3–4
6–3
8
2–12
2–6
1–2
2–8
2–9
4–4
3–8
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 1 |
|
7–5 | 5–4 | 3–1 | 4–2 | 6–2 | 6–1 | 14–0 | |
| 2 |
|
5–5 | 3–4 | 2–6 | 3–2 | 5–1 | 7–2 | 4–4 | |
| 3 |
|
4–5 | 2–3 | 5–2 | 2–4 | 8–1 | 3–5 | 10–2 | |
| 4 |
|
0–2 | 6–4 | 3–3 | 4–0 | 1–7 | 2–3 | 11–1 | |
| 5 |
|
3–3 | 10–5 | 4–5 | 4–4 | 1–4 | 2–2 | 11–2 | |
| 6 |
|
7–2 | 3–7 | 1–5 | 2–4 | 1–3 | 2–4 | 10–3 | |
| 7 |
|
2–4 | 5–8 | 2–3 | 1–3 | 4–7 | 3–4 | 6–3 | |
| 8 |
|
2–12 | 2–6 | 1–2 | 2–8 | 2–9 | 4–4 | 3–8 |
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
SR 1
wo 23 okt 2024
-
20:10
VVS'46 O19-1
3
2
FC Marlène / Broekhuisen & vd Sande O19-1
ORANJEHAL * SPANBROEK
SR 2
SR 3
SR 4
SR 5
SR 6
SR 7
SR 8
SR 9
SR 10
SR 11
SR 12
SR 13
SR 14
SR 15
SR 16
SR 17
SR 18
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
SR 1
wo 23 okt 2024
-
20:10
VVS'46 O19-1
3
2
FC Marlène / Broekhuisen & vd Sande O19-1
ORANJEHAL * SPANBROEK
SR 2
SR 3
SR 4
SR 5
SR 6
SR 7
SR 8
SR 9
SR 10
SR 11
SR 12
SR 13
SR 14
SR 15
SR 16
SR 17
SR 18
1
12–2
2–1
4–5
8–3
6–3
2
3–4
7–3
3–3
6–3
6–5
3
2–6
5–5
1–2
5–2
5–2
4
2–3
2–7
4–3
5–2
3–5
5
1–5
3–3
2–5
3–2
5–4
6
4–6
5–7
3–4
2–1
1–4
|
|
|
|
|
|
|
||
| 1 |
|
12–2 | 2–1 | 4–5 | 8–3 | 6–3 | |
| 2 |
|
3–4 | 7–3 | 3–3 | 6–3 | 6–5 | |
| 3 |
|
2–6 | 5–5 | 1–2 | 5–2 | 5–2 | |
| 4 |
|
2–3 | 2–7 | 4–3 | 5–2 | 3–5 | |
| 5 |
|
1–5 | 3–3 | 2–5 | 3–2 | 5–4 | |
| 6 |
|
4–6 | 5–7 | 3–4 | 2–1 | 1–4 |

