Topklasse F

BESLISSINGSDUEL VOOR PROMOTIE NAAR 1E DIVISIE A

Promotie Topklasse F
17 jun 2022
- 21:15
z.v.v. WMC / EP De Treffer
5 2
z.v.v. DOSKO

Topklasse F 2021/2022

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
20
14
2
4
83
47
36
44
2
20
13
1
6
71
47
24
40
3
z.v.v. DOSKO
W W V W W
20
13
1
6
81
63
18
40
4
z.v.v. REUZ
V W W W V
20
11
2
7
91
57
34
35
5
20
11
1
8
86
86
0
34
6
20
10
1
9
58
53
5
31
7
20
9
3
8
86
77
9
30
8
20
8
0
12
60
69
-9
24
9
De Herauten
V V G W V
20
7
1
12
63
88
-25
22
10
v.v. Beilen
V W V W V
20
5
0
15
52
91
-39
15
11
20
2
2
16
47
100
-53
1
*** Jong Leekster Eagles heeft 7 punten in mindering

Bijzonderheden

  • Jong Leekster Eagles heeft 7 punten in mindering

Programma

Uitslagen

Speelronde 16
Topklasse F
15 jun 2022
- 21:00
Futsal Hoogeveen
7 7
Jong Leekster Eagles
Speelronde 17
Topklasse F
10 jun 2022
- 21:00
Jong Leekster Eagles
0 3
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Speelronde 22
Topklasse F
10 jun 2022
- 21:00
z.v.v. DOSKO
5 2
Futsal Dragten
Speelronde 12
Topklasse F
10 jun 2022
- 20:00
V.V. Westerkwartier
8 4
Futsal Frisia / Spin Off
Speelronde 13
Topklasse F
8 jun 2022
- 21:00
Futsal Hoogeveen
2 6
Futsal Dragten
Speelronde 8
Topklasse F
8 jun 2022
- 21:00
z.v.v. DOSKO
4 3
z.v.v. REUZ
Speelronde 12
Topklasse F
8 jun 2022
- 20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
4 1
v.v. Beilen
Speelronde 14
Topklasse F
3 jun 2022
- 21:00
z.v.v. REUZ
12 2
De Herauten
Speelronde 18
Topklasse F
3 jun 2022
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
3 4
Futsal Frisia / Spin Off
Speelronde 14
Topklasse F
1 jun 2022
- 20:30
Futsal Dragten
1 2
V.V. Westerkwartier
Speelronde 13
Topklasse F
30 mei 2022
- 22:00
Jong Leekster Eagles
1 5
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Speelronde 10
Topklasse F
27 mei 2022
- 21:15
v.v. Beilen
6 5
V.V. Westerkwartier
Speelronde 14
Topklasse F
27 mei 2022
- 21:00
Futsal Hoogeveen
2 5
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Speelronde 18
Topklasse F
27 mei 2022
- 21:00
Futsal Dragten
0 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Speelronde 22
Topklasse F
23 mei 2022
- 21:30
Jong Leekster Eagles
2 4
V.V. Westerkwartier
Speelronde 17
Topklasse F
23 mei 2022
- 20:00
De Herauten
5 3
z.v.v. DOSKO
Speelronde 13
Topklasse F
23 mei 2022
- 20:00
Futsal Frisia / Spin Off
0 2
z.v.v. REUZ
Speelronde 12
Topklasse F
20 mei 2022
- 21:00
z.v.v. REUZ
12 1
Jong Leekster Eagles
Speelronde 15
Topklasse F
20 mei 2022
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
3 2
Futsal Dragten
Speelronde 16
Topklasse F
20 mei 2022
- 20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
6 0
V.V. Westerkwartier
Speelronde 14
Topklasse F
18 mei 2022
- 21:00
z.v.v. DOSKO
7 4
v.v. Beilen
Speelronde 17
Topklasse F
18 mei 2022
- 20:00
Futsal Frisia / Spin Off
2 4
Futsal Hoogeveen
Speelronde 13
Topklasse F
16 mei 2022
- 20:00
De Herauten
0 0
V.V. Westerkwartier
Speelronde 22
Topklasse F
13 mei 2022
- 21:15
v.v. Beilen
5 4
z.v.v. REUZ
Topklasse F
13 mei 2022
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
3 3
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Speelronde 21
Topklasse F
11 mei 2022
- 20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
7 3
Futsal Hoogeveen
Speelronde 11
Topklasse F
9 mei 2022
- 20:00
De Herauten
8 9
Futsal Frisia / Spin Off
Speelronde 15
Topklasse F
6 mei 2022
- 21:15
v.v. Beilen
1 8
Futsal Hoogeveen
Topklasse F
6 mei 2022
- 21:00
V.V. Westerkwartier
5 3
z.v.v. REUZ
Topklasse F
6 mei 2022
- 21:00
Jong Leekster Eagles
2 6
z.v.v. DOSKO
Speelronde 4
Topklasse F
6 mei 2022
- 20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
3 2
De Herauten
Speelronde 19
Topklasse F
2 mei 2022
- 20:00
De Herauten
0 4
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Speelronde 21
Topklasse F
29 apr 2022
- 21:00
z.v.v. REUZ
4 7
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Topklasse F
29 apr 2022
- 21:00
V.V. Westerkwartier
5 0
v.v. Beilen
Topklasse F
29 apr 2022
- 21:00
Futsal Dragten
4 8
Futsal Frisia / Spin Off
Topklasse F
25 apr 2022
- 20:00
De Herauten
4 2
Jong Leekster Eagles
Speelronde 20
Topklasse F
22 apr 2022
- 21:15
v.v. Beilen
3 5
De Herauten
Topklasse F
22 apr 2022
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
2 0
V.V. Westerkwartier
Topklasse F
22 apr 2022
- 19:00
Jong Leekster Eagles
4 3
Futsal Frisia / Spin Off
Topklasse F
20 apr 2022
- 21:00
z.v.v. DOSKO
1 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Topklasse F
20 apr 2022
- 20:00
Futsal Hoogeveen
4 5
z.v.v. REUZ
Speelronde 17
Topklasse F
13 apr 2022
- 21:15
v.v. Beilen
5 2
Futsal Dragten
Speelronde 12
Topklasse F
13 apr 2022
- 21:00
z.v.v. DOSKO
4 6
Futsal Hoogeveen
Speelronde 22
Topklasse F
13 apr 2022
- 21:00
Futsal Frisia / Spin Off
7 4
De Herauten
Speelronde 9
Topklasse F
11 apr 2022
- 21:30
V.V. Westerkwartier
1 2
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Speelronde 19
Topklasse F
8 apr 2022
- 22:00
Jong Leekster Eagles
3 4
Futsal Dragten
Topklasse F
8 apr 2022
- 21:00
z.v.v. REUZ
1 1
z.v.v. DOSKO
Topklasse F
8 apr 2022
- 21:00
V.V. Westerkwartier
2 5
Futsal Hoogeveen
Topklasse F
6 apr 2022
- 19:00
Futsal Frisia / Spin Off
5 1
v.v. Beilen
Speelronde 18
Topklasse F
1 apr 2022
- 21:15
v.v. Beilen
3 5
Jong Leekster Eagles
Speelronde 16
Topklasse F
1 apr 2022
- 21:00
Futsal Dragten
4 1
z.v.v. REUZ
Speelronde 14
Topklasse F
1 apr 2022
- 19:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
4 3
Futsal Frisia / Spin Off
Speelronde 18
Topklasse F
30 mrt 2022
- 21:00
z.v.v. DOSKO
3 1
V.V. Westerkwartier
Topklasse F
30 mrt 2022
- 20:00
Futsal Hoogeveen
6 2
De Herauten
Speelronde 9
Topklasse F
28 mrt 2022
- 20:30
De Herauten
5 0
v.v. Beilen
Speelronde 17
Topklasse F
25 mrt 2022
- 21:00
z.v.v. REUZ
2 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Speelronde 13
Topklasse F
25 mrt 2022
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
3 4
z.v.v. DOSKO
Speelronde 9
Topklasse F
23 mrt 2022
- 20:00
Futsal Frisia / Spin Off
7 2
Jong Leekster Eagles
Speelronde 12
Topklasse F
18 mrt 2022
- 21:00
Futsal Dragten
6 2
De Herauten
Speelronde 16
Topklasse F
18 mrt 2022
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
1 0
v.v. Beilen
Topklasse F
16 mrt 2022
- 21:00
z.v.v. DOSKO
5 3
Futsal Frisia / Spin Off
Speelronde 15
Topklasse F
14 mrt 2022
- 20:00
De Herauten
5 3
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Speelronde 11
Topklasse F
11 mrt 2022
- 21:00
z.v.v. REUZ
5 0
v.v. Beilen
Topklasse F
11 mrt 2022
- 21:00
V.V. Westerkwartier
3 1
Jong Leekster Eagles
Topklasse F
11 mrt 2022
- 21:00
Futsal Dragten
0 5
z.v.v. DOSKO
Topklasse F
11 mrt 2022
- 19:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
5 0
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Speelronde 10
Topklasse F
4 mrt 2022
- 21:00
Jong Leekster Eagles
2 4
De Herauten
Speelronde 9
Topklasse F
4 mrt 2022
- 21:00
z.v.v. REUZ
4 3
Futsal Hoogeveen
Topklasse F
4 mrt 2022
- 20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
2 4
z.v.v. DOSKO
Speelronde 10
Topklasse F
2 mrt 2022
- 19:00
Futsal Frisia / Spin Off
3 8
Futsal Dragten
Speelronde 7
Topklasse F
28 feb 2022
- 20:00
De Herauten
2 5
Futsal Hoogeveen
Speelronde 8
Topklasse F
25 feb 2022
- 21:15
v.v. Beilen
3 5
Futsal Frisia / Spin Off
Speelronde 6
Topklasse F
25 feb 2022
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
8 1
Jong Leekster Eagles
Speelronde 2
Topklasse F
11 feb 2022
- 21:00
z.v.v. REUZ
9 0
Futsal Frisia / Spin Off
Speelronde 8
Topklasse F
11 feb 2022
- 21:00
Futsal Dragten
4 2
Jong Leekster Eagles
Topklasse F
11 feb 2022
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
6 1
De Herauten
Topklasse F
9 feb 2022
- 21:00
Futsal Hoogeveen
3 1
V.V. Westerkwartier
Speelronde 10
Topklasse F
26 nov 2021
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
2 0
z.v.v. REUZ
Topklasse F
24 nov 2021
- 20:00
Futsal Hoogeveen
3 5
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Speelronde 7
Topklasse F
12 nov 2021
- 21:00
V.V. Westerkwartier
5 1
z.v.v. DOSKO
Topklasse F
12 nov 2021
- 21:00
Jong Leekster Eagles
2 4
v.v. Beilen
Topklasse F
12 nov 2021
- 19:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
3 1
Futsal Dragten
Topklasse F
10 nov 2021
- 19:00
Futsal Frisia / Spin Off
5 4
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Speelronde 6
Topklasse F
5 nov 2021
- 21:00
Futsal Dragten
4 3
v.v. Beilen
Topklasse F
5 nov 2021
- 20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
7 5
z.v.v. REUZ
Topklasse F
3 nov 2021
- 21:00
z.v.v. DOSKO
6 5
De Herauten
Topklasse F
3 nov 2021
- 20:00
Futsal Hoogeveen
3 3
Futsal Frisia / Spin Off
Speelronde 5
Topklasse F
29 okt 2021
- 21:15
v.v. Beilen
7 4
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Topklasse F
29 okt 2021
- 21:00
z.v.v. REUZ
5 4
Futsal Dragten
Topklasse F
29 okt 2021
- 21:00
Jong Leekster Eagles
4 4
Futsal Hoogeveen
Topklasse F
29 okt 2021
- 21:00
V.V. Westerkwartier
4 3
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Topklasse F
27 okt 2021
- 19:00
Futsal Frisia / Spin Off
5 4
z.v.v. DOSKO
Speelronde 3
Topklasse F
22 okt 2021
- 21:00
V.V. Westerkwartier
5 3
Futsal Dragten
Speelronde 4
Topklasse F
20 okt 2021
- 20:00
Futsal Hoogeveen
6 3
v.v. Beilen
Topklasse F
15 okt 2021
- 21:00
z.v.v. REUZ
3 2
V.V. Westerkwartier
Topklasse F
15 okt 2021
- 21:00
Futsal Dragten
0 3
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Topklasse F
13 okt 2021
- 21:00
z.v.v. DOSKO
6 3
Jong Leekster Eagles
Speelronde 3
Topklasse F
8 okt 2021
- 21:15
v.v. Beilen
2 3
z.v.v. DOSKO
Topklasse F
8 okt 2021
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
5 4
Futsal Hoogeveen
Topklasse F
6 okt 2021
- 19:00
Futsal Frisia / Spin Off
7 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Topklasse F
4 okt 2021
- 20:00
De Herauten
2 7
z.v.v. REUZ
Speelronde 2
Topklasse F
24 sep 2021
- 21:00
V.V. Westerkwartier
3 2
De Herauten
Topklasse F
24 sep 2021
- 21:00
Futsal Dragten
4 2
Futsal Hoogeveen
Topklasse F
24 sep 2021
- 20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
5 1
Jong Leekster Eagles
Topklasse F
22 sep 2021
- 21:00
z.v.v. DOSKO
4 3
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Speelronde 1
Topklasse F
17 sep 2021
- 21:15
v.v. Beilen
1 6
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Topklasse F
17 sep 2021
- 21:00
Jong Leekster Eagles
2 4
z.v.v. REUZ
Topklasse F
15 sep 2021
- 20:00
Futsal Hoogeveen
6 5
z.v.v. DOSKO
Topklasse F
15 sep 2021
- 19:00
Futsal Frisia / Spin Off
3 2
V.V. Westerkwartier
Topklasse F
13 sep 2021
- 20:00
De Herauten
3 1
Futsal Dragten

Matrix

weergeven op volledig scherm
Drs. Vijfje
WMC
DOSKO
REUZ
Frisia
Westerkw.
Hoogeveen
Dragten
Herauten
Beilen
Jong LE
1
Drs. Vijfje
5–0 2–4 7–5 4–3 6–0 7–3 3–1 3–2 4–1 5–1
2
WMC
3–3 3–4 2–0 3–4 2–0 5–4 3–2 6–1 1–0 8–1
3
DOSKO
1–2 4–3 4–3 5–3 3–1 4–6 5–2 6–5 7–4 6–3
4
REUZ
2–2 4–7 1–1 9–0 3–2 4–3 5–4 12–2 5–0 12–1
5
Frisia
7–4 5–4 5–4 0–2 3–2 2–4 3–8 7–4 5–1 7–2
6
Westerkw.
4–3 1–2 5–1 5–3 8–4 2–5 5–3 3–2 5–0 3–1
7
Hoogeveen
3–5 2–5 6–5 4–5 3–3 3–1 2–6 6–2 6–3 7–7
8
Dragten
0–4 0–3 0–5 4–1 4–8 1–2 4–2 6–2 4–3 4–2
9
Herauten
5–3 0–4 5–3 2–7 8–9 0–0 2–5 3–1 5–0 4–2
10
Beilen
1–6 7–4 2–3 5–4 3–5 6–5 1–8 5–2 3–5 3–5
11
Jong LE
1–5 0–3 2–6 2–4 4–3 2–4 4–4 3–4 2–4 2–4

Video's

 

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK