BEKERWINNAAR OOST 2023/2024

?

ma 29 april 2024
- 21:30
F.C. Bordeauxboys ๐Ÿ†
- -
v.v. DKB '44

vr 5 april 2024
vr 5 april 2024
- 20:30
FC Gonemo
4 9
v.v. DKB '44
ma 25 maart 2024
ma 25 maart 2024
- 21:30
F.C. Bordeauxboys ๐Ÿ†
12 2
Heracles Almelo Futsal 2

ma 26 februari 2024
ma 26 februari 2024
- 21:00
F.C. Bordeauxboys ๐Ÿ†
5 2
FC Jugador
wo 21 februari 2024
wo 21 februari 2024
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
4 7
v.v. DKB '44
ma 19 februari 2024
ma 19 februari 2024
- 20:30
Zavodo '76
4 9
FC Gonemo
ma 19 februari 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
7 2
ZVV Sparta Nijkerk

vr 15 december 2023
vr 15 december 2023
- 20:30
SC Nowruz ๐Ÿ†
0 3
F.C. Bordeauxboys ๐Ÿ†
vr 15 december 2023
- 20:00
SV Turkse Kracht
2 2
z.v.v. Drienerlo
vr 15 december 2023
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
- -
ZVL

vr 8 september 2023
vr 8 september 2023
- 20:30
FC Andarinyo
0 2
Zavodo '76
vr 8 september 2023
- 20:30
FC Gonemo
6 3
R.K.S.V. 't Peeske
vr 8 september 2023
- 20:30
SC Nowruz ๐Ÿ†
4 0
S.V. Veensche Boys
vr 8 september 2023
- 20:00
ZVL
3 1
VVG '25
vr 8 september 2023
- 20:00
SV Turkse Kracht
5 2
s.v. Excelsior '31 3
vr 8 september 2023
- 19:30
ATIK
1 1
ZVV Sparta Nijkerk

do 7 september 2023
do 7 september 2023
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
2 3
Heracles Almelo Futsal 2
wo 6 september 2023
wo 6 september 2023
- 21:00
v.v. DKB '44
6 0
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
wo 6 september 2023
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
4 2
ZVV Twente
wo 6 september 2023
- 20:00
SV Putten
3 7
FC Jugador
ma 4 september 2023
ma 4 september 2023
- 21:00
F.C. Bordeauxboys ๐Ÿ†
3 1
ZVV Haantje



BEKERWINNAAR OOST 2022/2023

Madereros C.F.

Beker District Oost
vr 28 april 2023
- 21:30
FC Bordkrijt
3 7
Madereros C.F.

do 6 april 2023
Beker District Oost
do 6 april 2023
- 20:00
FC Bordkrijt
6 3
F.C. Bordeauxboys ๐Ÿ†

ma 3 april 2023
Beker District Oost
ma 3 april 2023
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
5 5
Madereros C.F.

vr 24 februari 2023
Beker District Oost
vr 24 februari 2023
- 21:00
VVG '25
2 2
Heracles Almelo Futsal 2
Beker District Oost
vr 24 februari 2023
- 20:00
FC Bordkrijt
3 3
WRZV / Kickboks Wezep

ma 20 februari 2023
Beker District Oost
ma 20 februari 2023
- 22:00
F.C. Bordeauxboys ๐Ÿ†
9 3
HHC Hardenberg
Beker District Oost
ma 20 februari 2023
- 20:30
Zavodo '76
3 4
Madereros C.F.

vr 13 januari 2023
Beker District Oost
vr 13 januari 2023
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
3 3
Madereros C.F.
wo 7 december 2022
Beker District Oost
wo 7 december 2022
- 00:00
HHC Hardenberg
6 2
s.v. Excelsior '31 2

ma 5 december 2022
Beker District Oost
ma 5 december 2022
- 00:00
Zavodo '76
3 2
FC Gonemo
Beker District Oost
ma 5 december 2022
- 00:00
F.C. Bordeauxboys ๐Ÿ†
8 4
S.V. Veensche Boys
Beker District Oost
vr 2 september 2022
- 21:00
VVG '25
6 6
ZVL
Beker District Oost
vr 2 september 2022
- 21:00
S.V. Veensche Boys
4 4
N.S.F.V. Morado CF
Beker District Oost
vr 2 september 2022
- 20:30
FC Gonemo
4 2
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Beker District Oost
vr 2 september 2022
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
4 1
Walk Inn Boys
Beker District Oost
vr 2 september 2022
- 19:00
FC Bordkrijt
7 7
SV Putten
Beker District Oost
wo 31 augustus 2022
- 00:00
Madereros C.F.
9 4
RKSV Driel
Beker District Oost
wo 31 augustus 2022
- 00:00
v.v. DKB '44
1 5
HHC Hardenberg
Beker District Oost
ma 29 augustus 2022
- 00:00
Heracles Almelo Futsal 2
6 3
z.v.v. Drienerlo
Beker District Oost
ma 29 augustus 2022
- 00:00
AGOVV 3
5 1
ATIK
Beker District Oost
ma 29 augustus 2022
- 00:00
SVI / zaalagenda.nl
3 7
WRZV / Kickboks Wezep
Beker District Oost
ma 29 augustus 2022
- 00:00
Zavodo '76
5 3
FC Andarinyo
Beker District Oost
ma 29 augustus 2022
- 00:00
F.C. Bordeauxboys ๐Ÿ†
3 1
ZVV Ede 2