BEKERWINNAAR ZUID 2 2023/2024

TZR Fermonia Boys 2

 

za 13 april 2024
za 13 april 2024
- 18:30
TZR Fermonia Boys 2
3 1
ZVV Remunj 3

vr 16 februari 2024
vr 16 februari 2024
- 20:30
TZR Fermonia Boys 2
2 2
De Hazendans / ODV

ma 5 februari 2024
ma 5 februari 2024
- 20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
6 9
ZVV Remunj 3

vr 12 januari 2024
vr 12 januari 2024
- 19:00
ZVV Remunj 3
6 5
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
vr 12 januari 2024
- 20:30
TZR Fermonia Boys 2
3 2
Zaalvoetbal Weert 2
vr 12 januari 2024
- 20:45
ZVVM / Campus
3 4
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth

ma 27 november 2023
ma 27 november 2023
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
4 4
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
ma 27 november 2023
- 21:30
TZR Fermonia Boys 3
5 10
ZVV Remunj 3

vr 20 oktober 2023
vr 20 oktober 2023
- 20:45
ZVVM / Campus
17 3
ZVV Neerbeek
vr 20 oktober 2023
- 20:30
De Hazendans / ODV
4 1
ZVVM / Campus 2
vr 20 oktober 2023
- 20:00
Zaalvoetbal Weert 2
7 2
Tigers Roermond 4
ma 16 oktober 2023
ma 16 oktober 2023
- 21:30
Sportclub Susteren
2 5
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
ma 16 oktober 2023
- 21:30
TZR Fermonia Boys 3
5 4
Zaalvoetbal Weert
ma 16 oktober 2023
- 21:00
TZR Fermonia Boys 4
6 10
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
ma 16 oktober 2023
- 20:30
't Brökske / Eetcafe DKW
6 10
z.v.v. De Gastronoom
ma 16 oktober 2023
- 20:30
ZVV Remunj 2
1 3
TZR Fermonia Boys 2

za 9 september 2023
za 9 september 2023
- 20:00
FC De Heiputters
5 6
ZVV Remunj 2
za 9 september 2023
- 18:30
ZVVM / Campus 2
5 3
ZVV De Kilo
vr 8 september 2023
vr 8 september 2023
- 20:30
De Hazendans / ODV
4 3
ZVV SGB Stevik 2
vr 8 september 2023
- 20:00
Tigers Roermond 2 🏆
3 5
TZR Fermonia Boys 2

ma 4 september 2023
ma 4 september 2023
- 21:30
De Kabouter
2 9
Sportclub Susteren
ma 4 september 2023
- 21:30
z.v.v. Tornado
4 12
ZVV Remunj 3
ma 4 september 2023
- 21:30
't Brökske / Eetcafe DKW
8 0
v.v. Helden

ma 4 september 2023
ma 4 september 2023
- 21:00
TZR Fermonia Boys 4
5 1
ZVV Beringe / Second Go Electro 3
ma 4 september 2023
- 20:30
ZVV Neerbeek
2 0
ZVV SGB Stevik
ma 4 september 2023
- 20:30
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
5 1
v.v. Schaesberg
ma 4 september 2023
- 20:30
ZVV Remunj
6 8
Tigers Roermond 5
ma 4 september 2023
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
3 2
Tigers Roermond 3
ma 4 september 2023
- 20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
6 2
F.C. Coronaas 2
ma 4 september 2023
- 20:00
Zaalvoetbal Weert
10 3
Tigers Roermond 4



BEKERWINNAAR 2022/2023

ZVV Awt-Gelaen

Beker District Zuid 2
za 1 april 2023
- 17:15
ZVV Awt-Gelaen 🏆
5 2
ZVVM / Campus
Beker District Zuid 2
vr 3 februari 2023
- 20:45
ZVVM / Campus
9 4
z.v.v. De Gastronoom
Beker District Zuid 2
ma 30 januari 2023
- 00:00
ZVV Awt-Gelaen 🏆
2 1
De Hazendans / ODV
Beker District Zuid 2
wo 11 januari 2023
- 00:00
De Hazendans / ODV
4 2
RKSV Leonidas-W
Beker District Zuid 2
ma 9 januari 2023
- 21:30
ZVV Awt-Gelaen 🏆
5 2
FC De Heiputters
Beker District Zuid 2
ma 9 januari 2023
- 00:00
z.v.v. Tornado
4 5
z.v.v. De Gastronoom
Beker District Zuid 2
ma 9 januari 2023
- 00:00
Zaalvoetbal Weert
3 8
ZVVM / Campus
Beker District Zuid 2
ma 19 december 2022
- 00:00
RKSV Leonidas-W
8 3
ZVVM / Campus 2
Beker District Zuid 2
vr 16 december 2022
- 00:00
Zaalvoetbal Weert
8 5
F.C. Coronaas
Beker District Zuid 2
wo 14 december 2022
- 00:00
De Hazendans / ODV
7 3
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
Beker District Zuid 2
za 10 december 2022
- 00:00
SVH '39
1 11
FC De Heiputters
Beker District Zuid 2
wo 7 december 2022
- 00:00
ZVVM / Campus
17 2
De Kabouter
Beker District Zuid 2
ma 5 december 2022
- 00:00
z.v.v. De Gastronoom 3
1 10
z.v.v. Tornado
Beker District Zuid 2
ma 5 december 2022
- 00:00
ZVV Remunj 2
5 6
z.v.v. De Gastronoom
Beker District Zuid 2
ma 5 december 2022
- 00:00
ZVV Awt-Gelaen 🏆
5 1
De Hazendans / ODV 2
Beker District Zuid 2
vr 14 oktober 2022
- 00:00
ZVVM / Campus
7 5
Z.V.V. Gulpen / Galouppe
Beker District Zuid 2
ma 10 oktober 2022
- 00:00
ZVV SGB Stevik
3 4
ZVV Awt-Gelaen 🏆
Beker District Zuid 2
za 17 september 2022
- 00:00
ZVVM / Campus 2
3 3
ZVV Koutenveld
Beker District Zuid 2
za 17 september 2022
- 00:00
SVH '39
2 2
z.v.v. De Gastronoom 2
Beker District Zuid 2
vr 16 september 2022
- 00:00
RKSV Leonidas-W
3 2
ZVV Wijlre
Beker District Zuid 2
vr 16 september 2022
- 00:00
De Hazendans / ODV
4 4
Sportclub Susteren
Beker District Zuid 2
wo 14 september 2022
- 00:00
F.C. Coronaas
4 2
Tigers Roermond 3
Beker District Zuid 2
ma 12 september 2022
- 00:00
Z.V.V. Gulpen / Galouppe
8 7
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth 2
Beker District Zuid 2
ma 12 september 2022
- 00:00
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
3 3
v.v. Schaesberg
Beker District Zuid 2
ma 12 september 2022
- 00:00
Z.v.v. Jabeek / Decorstuc
2 4
ZVV SGB Stevik
Beker District Zuid 2
ma 12 september 2022
- 00:00
Zaalvoetbal Weert
2 1
ZVV Remunj
Beker District Zuid 2
ma 12 september 2022
- 00:00
z.v.v. De Gastronoom 3
5 2
't Brökske / Eetcafe DKW
Beker District Zuid 2
ma 12 september 2022
- 00:00
ZVV Remunj 2
9 0
Beker District Zuid 2
ma 12 september 2022
- 00:00
ZVV Awt-Gelaen 🏆
7 3
ZVVM / Campus 3
Beker District Zuid 2
ma 12 september 2022
- 00:00
z.v.v. De Gastronoom
2 2
Tigers Roermond 4
Beker District Zuid 2
ma 12 september 2022
- 00:00
z.v.v. Tornado
8 3
Z.V.V. Venlo '19
Beker District Zuid 2
za 3 september 2022
- 00:00
TZR Fermonia Boys 2
5 6
FC De Heiputters