Beker Landelijk

BEKERWINNAAR LANDELIJK 2023/2024

VNS United

Beker Landelijk
ma 1 april 2024
- 21:15
VNS United
6 1
TZR Fermonia Boys 🏆

vr 29 maart 2024
Beker Landelijk
vr 29 maart 2024
- 21:15
VNS United
6 5
Hovocubo
za 30 maart 2024
Beker Landelijk
za 30 maart 2024
- 21:15
TZR Fermonia Boys 🏆
4 3
ZVV Kroeven / Laboral Services BV

vr 23 februari 2024
vr 23 februari 2024
- 20:30
FC Botafogo
2 9
VNS United
vr 23 februari 2024
- 20:30
FCK De Hommel
3 3
TZR Fermonia Boys 🏆
vr 23 februari 2024
- 20:30
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
3 2
HZV Het Vennewater
vr 23 februari 2024
- 20:15
Hovocubo
5 1
ZVG / Cagemax 🏆

zo 28 januari 2024
zo 28 januari 2024
- 18:00
TZR Fermonia Boys 🏆
5 4
FC Eindhoven Futsal
vr 26 januari 2024
vr 26 januari 2024
- 21:30
OS Lusitanos / Daily Paper
3 4
VNS United
vr 26 januari 2024
- 21:30
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
7 5
RKAV Volendam
vr 26 januari 2024
- 21:30
ZVV BE '79
1 5
ZVG / Cagemax 🏆
vr 26 januari 2024
- 21:30
FC Botafogo
4 3
FC Marlène / FG Live
vr 26 januari 2024
- 21:00
Tigers Roermond
2 3
Hovocubo
vr 26 januari 2024
- 20:30
ZVV Awt-Gelaen 🏆
2 7
FCK De Hommel
vr 26 januari 2024
- 20:25
HZV Het Vennewater
2 1
Texel '94

vr 22 december 2023
vr 22 december 2023
- 20:30
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
9 2
ZVC Veenendaal

za 4 november 2023
za 4 november 2023
- 18:00
Texel '94
7 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje

vr 3 november 2023
vr 3 november 2023
- 21:30
FC Westland
5 10
VNS United
vr 3 november 2023
- 21:30
ZVV BE '79
5 2
ZVV Ede

vr 3 november 2023
- 21:30
ZVV Awt-Gelaen 🏆
5 2
ZVV Kroeven / Laboral Services BV 2
vr 3 november 2023
- 21:30
ZVV Eindhoven
2 5
Tigers Roermond
vr 3 november 2023
- 21:30
FC Botafogo
6 4
Groene Ster Vlissingen
vr 3 november 2023
- 21:00
FC Marlène / FG Live
4 3
GZV Watergras

vr 3 november 2023
vr 3 november 2023
- 20:30
ZVV Middelburg
0 7
ZVG / Cagemax 🏆
vr 3 november 2023
- 20:30
MSV-Zeemacht
3 7
Hovocubo
vr 3 november 2023
- 20:30
HZV Het Vennewater
8 6
HHC Hardenberg
vr 3 november 2023
- 20:30
TZR Fermonia Boys 🏆
5 1
zvv Scagha '66

vr 3 november 2023
- 20:30
FCK De Hommel
5 4
SC Olympic
vr 3 november 2023
- 20:30
RKAV Volendam
2 1
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 3 november 2023
- 20:30
OS Lusitanos / Daily Paper
3 1
ZVV Zwaag
vr 3 november 2023
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
13 2
Futsal Emmeloord / Meat & Eat

vr 6 oktober 2023
vr 6 oktober 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
6 4
s.v. Excelsior '31
vr 6 oktober 2023
- 21:00
TZR Fermonia Boys 🏆
7 2
F.C. Coronaas
vr 6 oktober 2023
- 20:30
ZVV Middelburg
3 1
ZVV Den Haag
vr 6 oktober 2023
- 20:30
ZVV Ede 2
3 4
FC Botafogo
vr 29 september 2023
vr 29 september 2023
- 21:30
HZV Het Vennewater
8 5
HBSS

vr 1 september 2023
vr 1 september 2023
- 21:30
FC Botafogo
6 2
FC Kawin
vr 1 september 2023
- 21:30
Futsal Winsum
7 10
HHC Hardenberg
vr 1 september 2023
- 21:30
ZVV Den Haag
5 3
zvv JCK-Aiso
vr 1 september 2023
- 21:30
ZVV Zwaag
6 2
FC Marlène / FG Live 2
vr 1 september 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
5 3
Futsal Dragten

vr 1 september 2023
- 21:15
s.v. Excelsior '31
2 1
N.S.F.V. Morado CF
vr 1 september 2023
- 21:00
ZVVM / Campus
2 6
TZR Fermonia Boys 🏆
vr 1 september 2023
- 20:45
Texel '94
5 1
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV Middelburg
4 0
ZVS / Bodemflex
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV Ede 2
3 1
CFM / Transito
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV Awt-Gelaen 🏆
2 1
ZVV Beringe / Second Go Electro

vr 1 september 2023
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV Kroeven / Laboral Services BV 2
5 1
Bristol Team / Zonkr8
vr 1 september 2023
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
2 8
ZVG / Cagemax 🏆
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV BE '79 2
5 8
F.C. Coronaas
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
2 6
SC Olympic
vr 1 september 2023
- 20:30
zvv Scagha '66 2
1 4
MSV-Zeemacht

vr 1 september 2023
- 20:30
HZV Het Vennewater
7 6
Futsal Rotterdam
vr 1 september 2023
- 20:30
HBSS
5 2
OACN-Boys
vr 1 september 2023
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
4 1
Heracles Almelo Futsal
vr 1 september 2023
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
1 5
FC Westland
vr 1 september 2023
- 19:30
ZVV Den Haag 2
3 8
GZV Watergras
vr 1 september 2023
- 19:30
Futsal Emmeloord / La Familia 2
1 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje

BEKERWINNAAR 2022/2023

FC Eindhoven Futsal

 

Beker Landelijk
vr 7 april 2023
- 20:45
ZVV Ede
1 9
FC Eindhoven Futsal

Beker Landelijk
vr 24 februari 2023
- 20:30
Hovocubo
1 3
FC Eindhoven Futsal
Beker Landelijk
vr 24 februari 2023
- 20:30
zvv JCK-Aiso
2 3
ZVV Ede
Beker Landelijk
vr 3 februari 2023
- 21:30
FCK De Hommel
3 4
Hovocubo
Beker Landelijk
vr 3 februari 2023
- 21:00
FC Marlène / FG Live
2 3
FC Eindhoven Futsal
Beker Landelijk
vr 3 februari 2023
- 20:30
zvv JCK-Aiso
4 3
VNS United
Beker Landelijk
vr 3 februari 2023
- 20:30
GZV Watergras
4 6
ZVV Ede

zo 28 januari 2024
zo 28 januari 2024
- 18:00
TZR Fermonia Boys 🏆
5 4
FC Eindhoven Futsal
vr 26 januari 2024
vr 26 januari 2024
- 21:30
OS Lusitanos / Daily Paper
3 4
VNS United
vr 26 januari 2024
- 21:30
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
7 5
RKAV Volendam
vr 26 januari 2024
- 21:30
ZVV BE '79
1 5
ZVG / Cagemax 🏆
vr 26 januari 2024
- 21:30
FC Botafogo
4 3
FC Marlène / FG Live
vr 26 januari 2024
- 21:00
Tigers Roermond
2 3
Hovocubo
vr 26 januari 2024
- 20:30
ZVV Awt-Gelaen 🏆
2 7
FCK De Hommel
vr 26 januari 2024
- 20:25
HZV Het Vennewater
2 1
Texel '94

vr 6 oktober 2023
vr 6 oktober 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
6 4
s.v. Excelsior '31
vr 6 oktober 2023
- 21:00
TZR Fermonia Boys 🏆
7 2
F.C. Coronaas
vr 6 oktober 2023
- 20:30
ZVV Middelburg
3 1
ZVV Den Haag
vr 6 oktober 2023
- 20:30
ZVV Ede 2
3 4
FC Botafogo
vr 29 september 2023
vr 29 september 2023
- 21:30
HZV Het Vennewater
8 5
HBSS

vr 1 september 2023
vr 1 september 2023
- 21:30
FC Botafogo
6 2
FC Kawin
vr 1 september 2023
- 21:30
Futsal Winsum
7 10
HHC Hardenberg
vr 1 september 2023
- 21:30
ZVV Den Haag
5 3
zvv JCK-Aiso
vr 1 september 2023
- 21:30
ZVV Zwaag
6 2
FC Marlène / FG Live 2
vr 1 september 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
5 3
Futsal Dragten

vr 1 september 2023
- 21:15
s.v. Excelsior '31
2 1
N.S.F.V. Morado CF
vr 1 september 2023
- 21:00
ZVVM / Campus
2 6
TZR Fermonia Boys 🏆
vr 1 september 2023
- 20:45
Texel '94
5 1
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV Middelburg
4 0
ZVS / Bodemflex
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV Ede 2
3 1
CFM / Transito
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV Awt-Gelaen 🏆
2 1
ZVV Beringe / Second Go Electro

vr 1 september 2023
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV Kroeven / Laboral Services BV 2
5 1
Bristol Team / Zonkr8
vr 1 september 2023
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
2 8
ZVG / Cagemax 🏆
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV BE '79 2
5 8
F.C. Coronaas
vr 1 september 2023
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
2 6
SC Olympic
vr 1 september 2023
- 20:30
zvv Scagha '66 2
1 4
MSV-Zeemacht

vr 1 september 2023
- 20:30
HZV Het Vennewater
7 6
Futsal Rotterdam
vr 1 september 2023
- 20:30
HBSS
5 2
OACN-Boys
vr 1 september 2023
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
4 1
Heracles Almelo Futsal
vr 1 september 2023
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
1 5
FC Westland
vr 1 september 2023
- 19:30
ZVV Den Haag 2
3 8
GZV Watergras
vr 1 september 2023
- 19:30
Futsal Emmeloord / La Familia 2
1 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje

BEKERWINNAAR 2021/2022

Hovocubo

Beker Landelijk
vr 15 april 2022
- 20:30
Hovocubo
5 2
FC Eindhoven Futsal

Beker Landelijk
vr 4 maart 2022
- 20:30
Tigers Roermond
4 7
FC Eindhoven Futsal
Beker Landelijk
vr 4 maart 2022
- 20:30
FCK De Hommel
2 9
Hovocubo

Beker Landelijk
vr 11 februari 2022
- 20:30
Futsal Rotterdam
2 6
FCK De Hommel
Beker Landelijk
vr 11 februari 2022
- 20:30
Tigers Roermond
7 5
RKAV Volendam
Beker Landelijk
vr 11 februari 2022
- 20:30
HZV Het Vennewater
2 10
Hovocubo
Beker Landelijk
vr 11 februari 2022
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
9 0
HV Veerhuys

Beker Landelijk
vr 26 november 2021
- 20:30
HV Veerhuys
11 4
ZVG / Cagemax 🏆
Beker Landelijk
vr 19 november 2021
- 21:30
ZVV BE '79
3 3
RKAV Volendam
Beker Landelijk
vr 19 november 2021
- 21:30
s.v. Excelsior '31
1 8
Tigers Roermond
Beker Landelijk
vr 19 november 2021
- 21:00
HZV Het Vennewater
5 3
OACN-Boys
Beker Landelijk
vr 19 november 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen
3 13
FCK De Hommel
Beker Landelijk
vr 19 november 2021
- 20:30
MSV-Zeemacht
1 10
FC Eindhoven Futsal
Beker Landelijk
vr 19 november 2021
- 20:20
zvv Scagha '66
3 8
Futsal Rotterdam
Beker Landelijk
vr 19 november 2021
- 20:15
Hovocubo
1 1
FC Marlène / FG Live

Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 21:30
MSV-Zeemacht
5 2
ZVV Eindhoven
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 21:30
FC Marlène / FG Live
4 3
AGOVV
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 21:00
Tigers Roermond
9 1
VNS United
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 21:00
s.v. Excelsior '31
6 4
OS Lusitanos / Daily Paper 2
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 20:45
ZVV Ede
2 5
FCK De Hommel
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
3 3
Futsal Rotterdam
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
3 3
RKAV Volendam
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
1 10
ZVG / Cagemax 🏆
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 20:30
zvv Scagha '66
3 2
ZVV Den Haag
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 20:30
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
2 7
HV Veerhuys
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 20:30
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
3 5
OACN-Boys
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 20:15
Hovocubo
15 0
z.v.v. DOSKO
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 20:00
HZV Het Vennewater
5 2
Texel '94
Beker Landelijk
vr 1 oktober 2021
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
4 0
OS Lusitanos / Daily Paper
Beker Landelijk
vr 10 september 2021
- 21:30
ZVV Eindhoven
8 2
zvv JCK-Aiso
Beker Landelijk
vr 10 september 2021
- 21:30
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
4 1
CFM / Transito
Beker Landelijk
vr 10 september 2021
- 20:40
OS Lusitanos / Daily Paper 2
2 1
Futsal Winsum
Beker Landelijk
vr 10 september 2021
- 20:30
ZVS / Bodemflex
3 7
ZVG / Cagemax 🏆
Beker Landelijk
vr 10 september 2021
- 20:30
Futsal LTC
2 6
zvv Scagha '66
Beker Landelijk
vr 10 september 2021
- 20:30
z.v.v. DOSKO
4 4
FC Kawin
Beker Landelijk
vr 10 september 2021
- 20:30
ZVVM / Campus
4 2
SC Olympic
Beker Landelijk
vr 10 september 2021
- 20:30
ZV Vrone
3 6
OACN-Boys
Beker Landelijk
vr 10 september 2021
- 20:30
zvv Nieuweboer Architecten
2 5
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Beker Landelijk
vr 10 september 2021
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
4 6
HZV Het Vennewater
Beker Landelijk
vr 10 september 2021
- 19:30
Groene Ster Vlissingen 2
2 7
ZVV Ede
FC Eindhoven – Groene Ster Vlissingen: 5-2
FC Eindhoven – Hovocubo: 0-4
FC Marlène – zvv ’t Knooppunt: 3-3 (FC Marlène w.n.s.)
Hovocubo – zvv ’t Knooppunt: 1-4
FC Eindhoven РFC Marl̬ne: 2-2 (FC Eindhoven w.n.s.)
FC Eindhoven – Hovocubo: 8-4
error:
Cookieconsent met Real Cookie Banner P