Eredivisie

Eredivisie 2022/2023

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0

 

NEDERLANDS KAMPIOEN 2021/2022:

Hovocubo

PLAY OFFS (FINALE)

Play Offs 2021/2022
17 jun 2022
- 20:00
Hovocubo
8 3
FC Eindhoven Futsal
Play Offs 2021/2022
10 jun 2022
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
2 6
Hovocubo

PLAY OFFS (1/2 FINALE)

Play Offs 2021/2022
5 jun 2022
- 16:00
FC Eindhoven Futsal
7 2
A.S.V. LEBO
Play Offs 2021/2022
3 jun 2022
- 20:00
Hovocubo
6 1
FC Marlène
Play Offs 2021/2022
3 jun 2022
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
2 1
A.S.V. LEBO
Play Offs 2021/2022
27 mei 2022
- 20:45
FC Marlène
2 5
Hovocubo
Play Offs 2021/2022
27 mei 2022
- 20:30
A.S.V. LEBO
3 1
FC Eindhoven Futsal

PLAY OFFS (KWALIFICATIE 1/2 FINALE)

Play Offs 2021/2022
22 mei 2022
- 16:00
A.S.V. LEBO
3 1
FCK De Hommel
Play Offs 2021/2022
22 mei 2022
- 16:00
FC Marlène
2 0
ZVV BE '79
Play Offs 2021/2022
20 mei 2022
- 21:30
ZVV BE '79
2 3
FC Marlène
Play Offs 2021/2022
20 mei 2022
- 20:30
FCK De Hommel
3 6
A.S.V. LEBO

PLAY OFFS (BRUGWEDSTRIJD)

Play Offs 2021/2022
16 mei 2022
- 20:30
ZVV BE '79
3 1
AGOVV



Eredivisie 2021/2022 (Fase 2, Poule A)

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
Hovocubo
W W W W W
14
11
2
1
80
33
47
49
2
14
10
2
2
65
39
26
47
3
FC Marlène
W W W V V
14
9
1
4
68
54
14
42
4
A.S.V. LEBO
V V W V W
14
6
1
7
59
56
3
34
5
FCK De Hommel
V V V W V
14
4
0
10
57
98
-41
26
6
ZVV BE '79
W V V W W
14
5
1
8
42
53
-11
24
7
HV Veerhuys
V W V G V
14
3
3
8
50
62
-12
21
8
RKAV Volendam
W V W V V
14
2
2
10
43
69
-26
18

Bijzonderheden

Eerste fase

In de eerste fase worden twaalf wedstrijdronden vastgesteld, deze wedstrijden worden door middel van loting vastgesteld. Ieder team speelt tegen alle tegenstanders binnen de eigen pot en vervolgens tegen drie tegenstanders uit elke andere pot, in totaal twaalf wedstrijden.

 

Tweede fase

In de tweede fase worden de zestien teams opgedeeld in twee poules van acht teams en spelen dan een volledige competitie. Ieder team neemt de helft van het aantal behaalde wedstrijdpunten mee in deze fase (halve punten worden naar beneden afgerond). Bij gelijk eindigen in deze tweede fase komt het eventueel ontbrekende punt er weer bij.

 

Na de reguliere competitie volgt het kampioenschap van Nederland voor de nummers één tot en met zes van poule A en nummer één van poule B, waarbij de nummer 6 van poule A en de nummer één van poule B om plaats 6 zullen gaan strijden.

Programma

Uitslagen

Speelronde 14
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
13 mei 2022
- 21:30
FC Marlène
5 8
Hovocubo
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
13 mei 2022
- 21:15
RKAV Volendam
3 6
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
13 mei 2022
- 20:30
HV Veerhuys
5 6
ZVV BE '79
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
13 mei 2022
- 20:30
A.S.V. LEBO
6 2
FCK De Hommel
Speelronde 13
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
8 mei 2022
- 18:00
FCK De Hommel
10 8
RKAV Volendam
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
8 mei 2022
- 18:00
ZVV BE '79
6 5
FC Marlène
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
8 mei 2022
- 16:00
FC Eindhoven Futsal
3 3
HV Veerhuys
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
8 mei 2022
- 16:00
Hovocubo
5 1
A.S.V. LEBO
Speelronde 12
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
6 mei 2022
- 21:30
FC Marlène
5 4
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
6 mei 2022
- 20:30
FCK De Hommel
3 7
Hovocubo
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
6 mei 2022
- 20:30
A.S.V. LEBO
2 1
ZVV BE '79
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
6 mei 2022
- 20:30
RKAV Volendam
6 4
HV Veerhuys
Speelronde 11
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
29 apr 2022
- 21:30
ZVV BE '79
3 4
Hovocubo
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
29 apr 2022
- 20:30
RKAV Volendam
2 4
FC Marlène
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
29 apr 2022
- 20:30
HV Veerhuys
6 4
FCK De Hommel
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
29 apr 2022
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
6 3
A.S.V. LEBO
Speelronde 10
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
24 apr 2022
- 18:00
FCK De Hommel
3 6
ZVV BE '79
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
24 apr 2022
- 16:00
FC Marlène
6 5
HV Veerhuys
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
24 apr 2022
- 16:00
Hovocubo
6 1
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
24 apr 2022
- 16:00
A.S.V. LEBO
1 3
RKAV Volendam
Speelronde 9
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
22 apr 2022
- 21:30
FC Marlène
7 2
FCK De Hommel
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
22 apr 2022
- 20:30
HV Veerhuys
6 6
A.S.V. LEBO
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
22 apr 2022
- 20:30
RKAV Volendam
4 4
Hovocubo
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
22 apr 2022
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
5 1
ZVV BE '79
Speelronde 8
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
17 apr 2022
- 16:00
Hovocubo
5 6
HV Veerhuys
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
17 apr 2022
- 15:00
FCK De Hommel
4 8
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
17 apr 2022
- 14:30
ZVV BE '79
2 1
RKAV Volendam
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
16 apr 2022
- 21:15
A.S.V. LEBO
2 3
FC Marlène
Speelronde 1
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
8 apr 2022
- 21:30
FC Marlène
6 3
A.S.V. LEBO
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
8 apr 2022
- 20:30
HV Veerhuys
0 2
Hovocubo
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
8 apr 2022
- 20:30
RKAV Volendam
3 4
ZVV BE '79
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
8 apr 2022
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
8 2
FCK De Hommel
Speelronde 7
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
2 apr 2022
- 20:00
Hovocubo
5 1
FC Marlène
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
2 apr 2022
- 19:30
FCK De Hommel
4 15
A.S.V. LEBO
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
1 apr 2022
- 21:30
ZVV BE '79
1 3
HV Veerhuys
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
1 apr 2022
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
3 1
RKAV Volendam
Speelronde 4
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
30 mrt 2022
- 20:30
A.S.V. LEBO
1 4
FC Eindhoven Futsal
Speelronde 6
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
25 mrt 2022
- 21:30
FC Marlène
2 2
ZVV BE '79
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
25 mrt 2022
- 20:30
HV Veerhuys
3 7
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
25 mrt 2022
- 20:30
RKAV Volendam
3 7
FCK De Hommel
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
25 mrt 2022
- 20:30
A.S.V. LEBO
3 5
Hovocubo
Speelronde 5
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
18 mrt 2022
- 21:30
ZVV BE '79
3 4
A.S.V. LEBO
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
18 mrt 2022
- 20:30
Hovocubo
11 2
FCK De Hommel
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
18 mrt 2022
- 20:30
HV Veerhuys
1 1
RKAV Volendam
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
18 mrt 2022
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
5 4
FC Marlène
Speelronde 4
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
12 mrt 2022
- 19:30
Hovocubo
8 2
ZVV BE '79
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
11 mrt 2022
- 20:30
FCK De Hommel
4 3
HV Veerhuys
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
11 mrt 2022
- 20:30
FC Marlène
8 3
RKAV Volendam
Speelronde 3
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
6 mrt 2022
- 18:00
HV Veerhuys
2 6
FC Marlène
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
6 mrt 2022
- 18:00
ZVV BE '79
4 5
FCK De Hommel
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
6 mrt 2022
- 16:00
FC Eindhoven Futsal
2 2
Hovocubo
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
6 mrt 2022
- 15:00
RKAV Volendam
5 7
A.S.V. LEBO
Speelronde 2
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
26 feb 2022
- 19:30
Hovocubo
8 0
RKAV Volendam
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
25 feb 2022
- 20:30
A.S.V. LEBO
5 3
HV Veerhuys
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
25 feb 2022
- 20:30
ZVV BE '79
1 3
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie (Fase 2, Groep A)
25 feb 2022
- 20:30
FCK De Hommel
5 6
FC Marlène

Matrix

Hovocubo
Eindhoven
Marlène
LEBO
Hommel
BE '79
Veerhuys
Volendam
1
Hovocubo
6–1 5–1 5–1 11–2 8–2 5–6 8–0
2
Eindhoven
2–2 5–4 6–3 8–2 5–1 3–3 3–1
3
Marlène
5–8 5–4 6–3 7–2 2–2 6–5 8–3
4
LEBO
3–5 1–4 2–3 6–2 2–1 5–3 1–3
5
Hommel
3–7 4–8 5–6 4–15 3–6 4–3 10–8
6
BE '79
3–4 1–3 6–5 3–4 4–5 1–3 2–1
7
Veerhuys
0–2 3–7 2–6 6–6 6–4 5–6 1–1
8
Volendam
4–4 3–6 2–4 5–7 3–7 3–4 6–4

Topscorerslijst (TOP 10)

EINDSTAND

NrSpelerD
1.Said Bouzambou (FC Eindhoven Futsal) 45
2.Soufian Charraoui (Hovocubo)44
3.Aboubakr Ouaddouh (FCK De Hommel)37
4.Younes Daari (FC Marlène)34
5.Anouar Boukhari (FCK de Hommel)33
6.Ilias Bouzit (Hovocubo)32
7.David Albert (HV Veerhuys)31
8.Ayoub Boukhari (FC Eindhoven Futsal)30
9.Mouad Belhacen (A.S.V. LEBO)29
10.Stefan Dol (FC Marlène)28

 

Video's

Eredivisie 2021/2022 (Fase 2, Poule B)

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
AGOVV
W W V W V
14
10
0
4
62
41
21
37
2
14
11
0
3
75
43
32
36
3
14
7
2
5
63
35
28
27
4
14
6
2
6
51
54
-3
23
5
Texel '94
W W V W W
14
5
3
6
43
50
-7
22
6
ZVV Den Haag
V W V V W
14
5
2
7
57
75
-18
21
7
14
5
0
9
54
64
-10
18
8
14
1
3
10
42
85
-43
10

Bijzonderheden

Eerste fase

In de eerste fase worden twaalf wedstrijdronden vastgesteld, deze wedstrijden worden door middel van loting vastgesteld. Ieder team speelt tegen alle tegenstanders binnen de eigen pot en vervolgens tegen drie tegenstanders uit elke andere pot, in totaal twaalf wedstrijden.

 

Tweede fase

In de tweede fase worden de zestien teams opgedeeld in twee poules van acht teams en spelen dan een volledige competitie. Ieder team neemt de helft van het aantal behaalde wedstrijdpunten mee in deze fase (halve punten worden naar beneden afgerond). Bij gelijk eindigen in deze tweede fase komt het eventueel ontbrekende punt er weer bij.

 

Na de reguliere competitie volgt het kampioenschap van Nederland voor de nummers één tot en met zes van poule A en nummer één van poule B, waarbij de nummer 6 van poule A en de nummer één van poule B om plaats 6 zullen gaan strijden.

Programma

Uitslagen

Speelronde 14
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
13 mei 2022
- 21:00
AGOVV
6 7
Feyenoord Futsal
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
13 mei 2022
- 20:30
Groene Ster Vlissingen
7 5
Tigers Roermond
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
13 mei 2022
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
3 6
ZVV Den Haag
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
13 mei 2022
- 20:30
ZVV White Stones
6 7
Texel '94
Speelronde 13
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
8 mei 2022
- 18:30
Tigers Roermond
9 2
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
8 mei 2022
- 18:30
Feyenoord Futsal
13 0
ZVV White Stones
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
8 mei 2022
- 18:00
ZVV Den Haag
5 8
AGOVV
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
8 mei 2022
- 17:00
Texel '94
5 2
Groene Ster Vlissingen
Speelronde 12
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
6 mei 2022
- 21:00
Tigers Roermond
8 0
Texel '94
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
6 mei 2022
- 21:00
AGOVV
1 2
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
6 mei 2022
- 20:30
Feyenoord Futsal
2 4
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
6 mei 2022
- 20:30
ZVV White Stones
9 3
ZVV Den Haag
Speelronde 11
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
30 apr 2022
- 18:00
Texel '94
6 1
Feyenoord Futsal
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
29 apr 2022
- 21:00
AGOVV
4 2
Tigers Roermond
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
29 apr 2022
- 20:30
Groene Ster Vlissingen
3 4
ZVV Den Haag
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
29 apr 2022
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
10 5
ZVV White Stones
Speelronde 10
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
24 apr 2022
- 20:30
Tigers Roermond
9 1
Feyenoord Futsal
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
24 apr 2022
- 18:00
AGOVV
9 5
ZVV White Stones
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
24 apr 2022
- 17:00
Texel '94
5 2
ZVV Den Haag
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
24 apr 2022
- 16:00
Groene Ster Vlissingen
4 3
Leekster Eagles / Amysoft
Speelronde 9
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
22 apr 2022
- 21:00
AGOVV
1 5
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
22 apr 2022
- 20:30
Feyenoord Futsal
3 5
ZVV Den Haag
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
22 apr 2022
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
2 2
Texel '94
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
22 apr 2022
- 20:30
ZVV White Stones
3 3
Tigers Roermond
Speelronde 8
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
18 apr 2022
- 15:00
Feyenoord Futsal
4 2
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
17 apr 2022
- 21:00
Tigers Roermond
6 0
ZVV Den Haag
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
17 apr 2022
- 18:00
ZVV White Stones
2 9
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
17 apr 2022
- 17:00
Texel '94
2 5
AGOVV
Speelronde 1
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
8 apr 2022
- 21:30
Groene Ster Vlissingen
6 2
ZVV White Stones
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
8 apr 2022
- 21:00
AGOVV
4 3
Texel '94
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
8 apr 2022
- 20:30
ZVV Den Haag
4 4
Tigers Roermond
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
8 apr 2022
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
6 4
Feyenoord Futsal
Speelronde 7
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
2 apr 2022
- 18:30
Texel '94
2 2
ZVV White Stones
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
1 apr 2022
- 21:00
Tigers Roermond
1 4
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
1 apr 2022
- 20:30
ZVV Den Haag
4 5
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
1 apr 2022
- 20:30
Feyenoord Futsal
2 6
AGOVV
Speelronde 4
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
30 mrt 2022
- 21:00
Tigers Roermond
1 2
AGOVV
Speelronde 6
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
25 mrt 2022
- 21:00
AGOVV
2 4
ZVV Den Haag
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
25 mrt 2022
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
3 2
Tigers Roermond
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
25 mrt 2022
- 20:30
ZVV White Stones
1 5
Feyenoord Futsal
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
25 mrt 2022
- 20:30
Groene Ster Vlissingen
4 1
Texel '94
Speelronde 5
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
19 mrt 2022
- 18:30
Texel '94
1 4
Tigers Roermond
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
18 mrt 2022
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
1 5
AGOVV
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
18 mrt 2022
- 20:30
ZVV Den Haag
4 4
ZVV White Stones
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
18 mrt 2022
- 20:30
Groene Ster Vlissingen
8 2
Feyenoord Futsal
Speelronde 4
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
11 mrt 2022
- 21:30
Feyenoord Futsal
1 3
Texel '94
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
11 mrt 2022
- 20:30
ZVV White Stones
1 6
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
11 mrt 2022
- 20:30
ZVV Den Haag
6 14
Groene Ster Vlissingen
Speelronde 3
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
6 mrt 2022
- 18:30
Feyenoord Futsal
3 4
Tigers Roermond
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
6 mrt 2022
- 17:30
ZVV Den Haag
6 3
Texel '94
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
6 mrt 2022
- 15:00
Leekster Eagles / Amysoft
3 4
Groene Ster Vlissingen
Speelronde 2
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
26 feb 2022
- 18:30
Texel '94
3 3
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
25 feb 2022
- 20:30
ZVV Den Haag
4 6
Feyenoord Futsal
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
25 feb 2022
- 20:30
Tigers Roermond
5 1
ZVV White Stones
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
25 feb 2022
- 20:30
Groene Ster Vlissingen
1 6
AGOVV
Speelronde 3
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
11 feb 2022
- 20:30
ZVV White Stones
1 3
AGOVV

Matrix

AGOVV
Groene Ster
Tigers R.
Leekster E.
Texel '94
Den Haag
Feyenoord
White S.
1
AGOVV
1–5 4–2 1–2 4–3 2–4 6–7 9–5
2
Groene Ster
1–6 7–5 4–3 4–1 3–4 8–2 6–2
3
Tigers R.
1–2 1–4 9–2 8–0 6–0 9–1 5–1
4
Leekster E.
1–5 3–4 3–2 2–2 3–6 6–4 10–5
5
Texel '94
2–5 5–2 1–4 3–3 5–2 6–1 2–2
6
Den Haag
5–8 6–14 4–4 4–5 6–3 4–6 4–4
7
Feyenoord
2–6 2–4 3–4 4–2 1–3 3–5 13–0
8
White S.
1–3 2–9 3–3 1–6 6–7 9–3 1–5

Topscorerslijst (TOP 10)

EINDSTAND

NrSpelerD
1.Said Bouzambou (FC Eindhoven Futsal) 45
2.Soufian Charraoui (Hovocubo)44
3.Aboubakr Ouaddouh (FCK De Hommel)37
4.Younes Daari (FC Marlène)34
5.Anouar Boukhari (FCK de Hommel)33
6.Ilias Bouzit (Hovocubo)32
7.David Albert (HV Veerhuys)31
8.Ayoub Boukhari (FC Eindhoven Futsal)30
9.Mouad Belhacen (A.S.V. LEBO)29
10.Stefan Dol (FC Marlène)28

 

Video's

Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
12
10
1
1
82
15
67
31
2
A.S.V. LEBO
W W W W W
12
10
1
1
72
33
39
31
3
Hovocubo
W G V W V
12
9
1
2
94
25
69
28
4
FC Marlène
W W W V W
12
9
1
2
87
40
47
28
5
FCK De Hommel
W W W W W
12
9
1
2
88
43
45
28
6
RKAV Volendam
W G W W G
12
6
3
3
39
38
1
21
7
HV Veerhuys
V G W W V
12
5
3
4
38
43
-5
18
8
ZVV BE '79
V V V W V
12
5
1
6
33
43
-10
16
9
AGOVV
V V W W V
12
5
0
7
36
57
-21
15
10
12
3
4
5
48
50
-2
9
11
12
2
3
7
35
62
-27
9
12
Texel '94
V V G V V
12
2
2
8
35
55
-20
8
13
ZVV Den Haag
V V V V V
12
2
2
8
42
102
-60
8
14
12
2
1
9
26
58
-32
7
15
12
2
1
9
28
68
-40
7
16
12
2
1
9
28
79
-51
7
*** Tigers Roermond heeft 4 punten in mindering

Bijzonderheden

Eerste fase

In de eerste fase worden twaalf wedstrijdronden vastgesteld, deze wedstrijden worden door middel van loting vastgesteld. Ieder team speelt tegen alle tegenstanders binnen de eigen pot en vervolgens tegen drie tegenstanders uit elke andere pot, in totaal twaalf wedstrijden.

 

Tweede fase

In de tweede fase worden de zestien teams opgedeeld in twee poules van acht teams en spelen dan een volledige competitie. Ieder team neemt de helft van het aantal behaalde wedstrijdpunten mee in deze fase (halve punten worden naar beneden afgerond). Bij gelijk eindigen in deze tweede fase komt het eventueel ontbrekende punt er weer bij.

 

Na de reguliere competitie volgt het kampioenschap van Nederland voor de nummers één tot en met zes van poule A en nummer één van poule B, waarbij de nummer 6 van poule A en de nummer één van poule B om plaats 6 zullen gaan strijden.

Uitslagen

Speelronde 11
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
13 dec 2021
- 21:00
ZVV BE '79
3 6
FC Eindhoven Futsal
Speelronde 12
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 dec 2021
- 21:00
Tigers Roermond
5 5
RKAV Volendam
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 dec 2021
- 20:30
ZVV White Stones
2 5
A.S.V. LEBO
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 dec 2021
- 20:30
FCK De Hommel
11 3
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 dec 2021
- 20:30
HV Veerhuys
3 7
Feyenoord Futsal
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 dec 2021
- 20:30
Groene Ster Vlissingen
7 4
Texel '94
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 dec 2021
- 20:30
ZVV Den Haag
3 5
ZVV BE '79
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 dec 2021
- 20:30
FC Marlène
6 4
Hovocubo
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 dec 2021
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
12 0
AGOVV
Speelronde 11
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
4 dec 2021
- 18:00
Texel '94
1 3
Tigers Roermond
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
3 dec 2021
- 21:00
AGOVV
7 2
ZVV White Stones
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
3 dec 2021
- 20:30
A.S.V. LEBO
6 5
FC Marlène
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
3 dec 2021
- 20:30
Feyenoord Futsal
3 8
FCK De Hommel
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
3 dec 2021
- 20:30
RKAV Volendam
4 3
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
3 dec 2021
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
3 7
HV Veerhuys
Speelronde 4
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
28 nov 2021
- 18:00
A.S.V. LEBO
6 3
Tigers Roermond
Speelronde 9
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
26 nov 2021
- 21:30
Feyenoord Futsal
4 8
FC Marlène
Speelronde 11
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
26 nov 2021
- 20:15
Hovocubo
21 1
ZVV Den Haag
Speelronde 10
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
21 nov 2021
- 18:30
Texel '94
4 4
ZVV White Stones
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
21 nov 2021
- 18:30
FCK De Hommel
4 3
Hovocubo
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
21 nov 2021
- 18:30
Tigers Roermond
1 3
AGOVV
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
21 nov 2021
- 18:00
HV Veerhuys
3 2
ZVV BE '79
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
21 nov 2021
- 16:00
FC Eindhoven Futsal
2 3
A.S.V. LEBO
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
21 nov 2021
- 16:00
FC Marlène
15 4
ZVV Den Haag
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
21 nov 2021
- 16:00
Groene Ster Vlissingen
0 1
Feyenoord Futsal
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
21 nov 2021
- 15:00
Leekster Eagles / Amysoft
0 7
RKAV Volendam
Speelronde 9
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 21:30
ZVV BE '79
2 4
FCK De Hommel
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 21:00
AGOVV
0 1
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 20:30
A.S.V. LEBO
6 3
Texel '94
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 20:30
ZVV Den Haag
3 8
Tigers Roermond
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 20:30
RKAV Volendam
2 2
HV Veerhuys
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 20:30
ZVV White Stones
1 1
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 20:15
Hovocubo
2 2
FC Eindhoven Futsal
Speelronde 8
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
5 nov 2021
- 21:30
FC Marlène
8 1
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
5 nov 2021
- 21:30
ZVV BE '79
1 6
A.S.V. LEBO
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
5 nov 2021
- 20:30
HV Veerhuys
4 6
Hovocubo
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
5 nov 2021
- 20:30
FCK De Hommel
7 5
Tigers Roermond
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
5 nov 2021
- 20:30
RKAV Volendam
4 2
AGOVV
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
5 nov 2021
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
5 3
Texel '94
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
5 nov 2021
- 20:30
ZVV Den Haag
4 10
ZVV White Stones
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
5 nov 2021
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
7 0
Feyenoord Futsal
Speelronde 7
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
30 okt 2021
- 18:00
Texel '94
6 6
ZVV Den Haag
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
29 okt 2021
- 21:00
Tigers Roermond
6 7
FC Marlène
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
29 okt 2021
- 21:00
AGOVV
4 3