zo 19 maart 2023
- 20:00
Oekraïne VR
1 5
Spanje VR

zo 19 maart 2023
- 17:00
Hongarije VR
0 12
Portugal VR

vr 17 maart 2023
- 19:30
Oekraïne VR
2 1
Hongarije VR

vr 17 maart 2023
- 16:00
Spanje VR
3 2
Portugal VR


HOOFDRONDE




EK FUTSAL VROUWEN 2022

Futsal EK 2022
zo 3 juli 2022
- 19:00
Portugal VR
3 3
Spanje VR

Futsal EK 2022
zo 3 juli 2022
- 15:30
Hongarije VR
1 2
Oekraïne VR

Futsal EK 2022
vr 1 juli 2022
- 22:30
Portugal VR
6 0
Hongarije VR
Futsal EK 2022
vr 1 juli 2022
- 18:00
Spanje VR
9 0
Oekraïne VR
De tweede editie van het EK Futsal Vrouwen start met de voorrondes van 4 tot 8 mei 2021 (eerder stonden deze wedstrijden voor mei 2020 ingepland), een of twee stappen verwijderd van de finale (toernooi) in maart 2022.

  • Debutantanten Gibraltar en Bosnië-Herzegovina bevinden zich onder de 11 deelnemers die starten in de voorrondes.
  • De 3 groepswinnaars van de voorrondes worden toegevoegd aan het hoofdtoernooi, waar ze zich aansluiten bij de 13 geplaatste landen waaronder titelhouder (Spanje) en de andere 3 finalisten van 2019 (Portugal, Rusland en Oekraïne).
  • De 4 groepswinnaars van de hoofdrondes kwalificeren zich voor de knock-out finales, die door een van de deelnemers zal worden georganiseerd.

Voorrondes

Groep A (5–8 mei 2021):
Servië, Litouwen (organisator), Slowakije en Noord Ierland

Groep B (5–8 mei 2021):
Nederland, Armenië, Bosnië-Herzegovina en Moldavië (organisator)

Groep C (4–6 mei 2021):
Kazachstan, België en Gibraltar (organisator)

Hoofdrondes

Groep 1:
Rusland, Hongarije, Wit-Rusland (organisator) en Nederland

Groep 2:
Portugal, Kroatië (organisator), Polen en Slovenië

Groep 3
Oekraine (organisator), Finland, Tsjechië en België

Groep 4:
Spanje (titelhouder), Italië, Zweden (organisator) en Slowakije

 

Kalender

Finales (toernooi): 24/25 & 26/27 maart 2022 (Pavilhão Multiusos de Gondomar, Portugal).

De loting van de UEFA Women’s Futsal EURO finales vindt plaats op vrijdag 28 januari a.s. in MartiniPlaza te Groningen, tijdens de rust van de UEFA Futsal EURO 2022-wedstrijd voor mannen tussen Oekraïne en Portugal, die om 20:30 uur begint.

Gekwalificeerd:
Portugal (gastland), Rusland, Spanje (titelhouder) en Oekraïne.

NAAMCLUB
Nancy LothBitonto (Italië)
Anna Reitsma (K)Drachtster Boys/HR Piping
Jessie PrijsDrachtster Boys/HR Piping
Jennifer OliveiraFeyenoord Futsal
Bianca Troost (K)Feyenoord Futsal
Lotte HopmanF.C. Marlène
Aaike VerschoorF.C. Marlène
Zoyla BarendseF.C. Marlène
Vesna VeltropG.S.F.V. Drs. Vijfje
Laura de GroenG.S.F.V. Drs. Vijfje
Arte BruerenG.S.F.V. Drs. Vijfje
Willisa Scholtens (K)G.S.F.V. Drs. Vijfje
Wendy RemertOS Lusitanos/Teamsport Equip
Daniëlle KortleverZVG/Cagemax


HOOFDRONDE

Groep 1

#
Team
G
W
GS
V
P
1
3
3
0
0
9
2
3
2
0
1
6
3
3
1
0
2
3
4
3
0
0
3
0

Groep 2

#
Team
G
W
GS
V
P
1
3
3
0
0
9
2
3
2
0
1
6
3
3
1
0
2
3
4
3
0
0
3
0

Groep 3

#
Team
G
W
GS
V
P
1
3
3
0
0
9
2
3
2
0
1
6
3
3
1
0
2
3
4
3
0
0
3
0

Groep 4

#
Team
G
W
GS
V
P
1
3
3
0
0
9
2
3
2
0
1
6
3
3
1
0
2
3
4
3
0
0
3
0


VOORRONDE

Groep A

#
Team
G
W
GS
V
P
1
3
3
0
0
9
2
3
2
0
1
6
3
3
1
0
2
3
4
3
0
0
3
0

Groep B

#
Team
G
W
GS
V
P
1
3
3
0
0
9
2
3
2
0
1
6
3
3
1
0
2
3
4
3
0
0
3
0

Groep C

#
Team
G
W
GS
V
P
1
1
0
1
0
1
2
1
0
1
0
1
3
0
0
0
0
0