EK Futsal Vrouwen

  • Info
  • Selectie
  • Programma
  • Uitslagen
  • Programma & Uitslagen
De tweede editie van het EK Futsal Vrouwen start met de voorrondes van 4 tot 8 mei 2021 (eerder stonden deze wedstrijden voor mei 2020 ingepland), een of twee stappen verwijderd van de finale (toernooi) in maart 2022.

  • Debutantanten Gibraltar en Bosnië-Herzegovina bevinden zich onder de 11 deelnemers die starten in de voorrondes.
  • De 3 groepswinnaars van de voorrondes worden toegevoegd aan het hoofdtoernooi, waar ze zich aansluiten bij de 13 geplaatste landen waaronder titelhouder (Spanje) en de andere 3 finalisten van 2019 (Portugal, Rusland en Oekraïne).
  • De 4 groepswinnaars van de hoofdrondes kwalificeren zich voor de knock-out finales, die door een van de deelnemers zal worden georganiseerd.

Voorrondes

Groep A (5–8 mei 2021):
Servië, Litouwen (organisator), Slowakije en Noord Ierland

Groep B (5–8 mei 2021):
Nederland, Armenië, Bosnië-Herzegovina en Moldavië (organisator)

Groep C (4–6 mei 2021):
Kazachstan, België en Gibraltar (organisator)

Hoofdrondes

Groep 1:
Rusland, Hongarije, Wit-Rusland (organisator) en winnaar Voorronde Groep B

Groep 2:
Portugal, Kroatië (organisator), Polen en Slovenië

Groep 3
Oekraine (organisator), Finland, Tsjechië en winnaar Voorronde Groep C

Groep 4:
Spanje (titelhouder), Italië, Zweden (organisator) en winnaar Voorronde Groep A

Kalender

Voorrondes: 4 tot 8 mei 2021
Hoofdrondes: 19 tot 24 oktober 2021
Finales loting: NNB
Finales (toernooi): 24/25 & 26/27 maart 2022

De (voorlopige) selectie (per 14 maart 2021) ziet er als volgt uit:

Naam - Team 

Anna Reitsma (k) - Drachtster Boys/HR Piping

Laura Hummel (k) - Drachtster Boys/HR Piping

Esther van Toledo - Drachtster Boys/HR Piping

Jessie Prijs - Drachtster Boys/HR Piping

Bouchra Moudou - Os Lusitanos

Wendy Remert - Os Lusitanos

Jorie Schepers - EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies

Chantal Hendriksen - FC Marlène

Zoyla Barendse - FC Marlène

Patricia Looijen - ZVG/Cagemax

Daniëlle Kortlever - ZVG/Cagemax

Willisa Scholtens (k) - G.S.F.V. Drs. Vijfje

Vesna Veltrop - G.S.F.V. Drs. Vijfje

Jet Nootenboom - G.S.F.V. Drs. Vijfje

Amber Bandringa - G.S.F.V. Drs. Vijfje

Laura de Groen - G.S.F.V. Drs. Vijfje

Tessa Grashuis - G.S.F.V. Drs. Vijfje

Aaike Verschoor - Team Alkmaar/Sportstars

Lotte Hopman - Team Alkmaar/Sportstars

6 mei 2021 18:00
Kazachstan VR
- -
België VR
6 mei 2021 18:00
Kazachstan VR
-
-
België VR
WEDSTRIJD UITGESTELD !!!
7 mei 2021 18:00
Gibraltar VR
- -
Kazachstan VR
7 mei 2021 18:00
Gibraltar VR
-
-
Kazachstan VR
WEDSTRIJD UITGESTELD !!!

5 mei 2021 15:00
Servie VR
4 1
Noord Ierland VR
5 mei 2021 15:00
Servie VR
4
1
Noord Ierland VR
5 mei 2021 17:30
Slowakije VR
7 0
Litouwen VR
5 mei 2021 17:30
Slowakije VR
7
0
Litouwen VR
5 mei 2021 18:00
België VR
3 3
Gibraltar VR
5 mei 2021 18:00
België VR
3
3
Gibraltar VR
Strafschoppenserie: 5-4
6 mei 2021 15:00
Slowakije VR
3 2
Servie VR
6 mei 2021 15:00
Slowakije VR
3
2
Servie VR
6 mei 2021 17:30
Litouwen VR
0 1
Noord Ierland VR
6 mei 2021 17:30
Litouwen VR
0
1
Noord Ierland VR
8 mei 2021 11:30
Noord Ierland VR
0 8
Slowakije VR
8 mei 2021 11:30
Noord Ierland VR
0
8
Slowakije VR
8 mei 2021 14:00
Litouwen VR
1 10
Servie VR
8 mei 2021 14:00
Litouwen VR
1
10
Servie VR

5 mei 2021 15:00
Servie VR
4 1
Noord Ierland VR
5 mei 2021 15:00
Servie VR
4
1
Noord Ierland VR
5 mei 2021 17:30
Slowakije VR
7 0
Litouwen VR
5 mei 2021 17:30
Slowakije VR
7
0
Litouwen VR
5 mei 2021 18:00
België VR
3 3
Gibraltar VR
5 mei 2021 18:00
België VR
3
3
Gibraltar VR
Strafschoppenserie: 5-4
6 mei 2021 15:00
Slowakije VR
3 2
Servie VR
6 mei 2021 15:00
Slowakije VR
3
2
Servie VR
6 mei 2021 17:30
Litouwen VR
0 1
Noord Ierland VR
6 mei 2021 17:30
Litouwen VR
0
1
Noord Ierland VR
6 mei 2021 18:00
Kazachstan VR
- -
België VR
6 mei 2021 18:00
Kazachstan VR
-
-
België VR
WEDSTRIJD UITGESTELD !!!
7 mei 2021 18:00
Gibraltar VR
- -
Kazachstan VR
7 mei 2021 18:00
Gibraltar VR
-
-
Kazachstan VR
WEDSTRIJD UITGESTELD !!!
8 mei 2021 11:30
Noord Ierland VR
0 8
Slowakije VR
8 mei 2021 11:30
Noord Ierland VR
0
8
Slowakije VR
8 mei 2021 14:00
Litouwen VR
1 10
Servie VR
8 mei 2021 14:00
Litouwen VR
1
10
Servie VR

Voorronde

Groep A

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
W W W
3
3
0
0
18
2
16
9
2
W V W
3
2
0
1
16
5
11
6
3
V W V
3
1
0
2
2
12
-10
3
4
V V V
3
0
0
3
1
18
-17
0

  • Programma
  • Uitslagen
  • Programma & Uitslagen
  • Bijzonderheden

8 mei 2021 14:00
Litouwen VR
1 10
Servie VR
8 mei 2021 14:00
Litouwen VR
1
10
Servie VR
8 mei 2021 11:30
Noord Ierland VR
0 8
Slowakije VR
8 mei 2021 11:30
Noord Ierland VR
0
8
Slowakije VR
6 mei 2021 17:30
Litouwen VR
0 1
Noord Ierland VR
6 mei 2021 17:30
Litouwen VR
0
1
Noord Ierland VR
6 mei 2021 15:00
Slowakije VR
3 2
Servie VR
6 mei 2021 15:00
Slowakije VR
3
2
Servie VR
5 mei 2021 17:30
Slowakije VR
7 0
Litouwen VR
5 mei 2021 17:30
Slowakije VR
7
0
Litouwen VR
5 mei 2021 15:00
Servie VR
4 1
Noord Ierland VR
5 mei 2021 15:00
Servie VR
4
1
Noord Ierland VR

5 mei 2021 15:00
Servie VR
4 1
Noord Ierland VR
5 mei 2021 15:00
Servie VR
4
1
Noord Ierland VR
5 mei 2021 17:30
Slowakije VR
7 0
Litouwen VR
5 mei 2021 17:30
Slowakije VR
7
0
Litouwen VR
6 mei 2021 15:00
Slowakije VR
3 2
Servie VR
6 mei 2021 15:00
Slowakije VR
3
2
Servie VR
6 mei 2021 17:30
Litouwen VR
0 1
Noord Ierland VR
6 mei 2021 17:30
Litouwen VR
0
1
Noord Ierland VR
8 mei 2021 11:30
Noord Ierland VR
0 8
Slowakije VR
8 mei 2021 11:30
Noord Ierland VR
0
8
Slowakije VR
8 mei 2021 14:00
Litouwen VR
1 10
Servie VR
8 mei 2021 14:00
Litouwen VR
1
10
Servie VR

Slowakije heeft zicht geplaatst voor de hoofdronde. De wedstrijden zijn ingepland voor 16-19 augustus 2021.

Groep B

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0

  • Programma
  • Uitslagen
  • Programma & Uitslagen
  • Bijzonderheden

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 16 - 19 augustus 2021.

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 5 - 8 mei 2021.

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 5 - 8 mei 2021.

De nummer 1 plaatst zich voor de hoofdronde.

Groep C

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
G
>
1
0
1
0
3
3
0
1
2
G
>
1
0
1
0
3
3
0
1
3
>
0
0
0
0
0
0
0
0

  • Programma
  • Uitslagen
  • Programma & Uitslagen
  • Bijzonderheden

6 mei 2021 18:00
Kazachstan VR
- -
België VR
6 mei 2021 18:00
Kazachstan VR
-
-
België VR
WEDSTRIJD UITGESTELD !!!
7 mei 2021 18:00
Gibraltar VR
- -
Kazachstan VR
7 mei 2021 18:00
Gibraltar VR
-
-
Kazachstan VR
WEDSTRIJD UITGESTELD !!!

5 mei 2021 18:00
België VR
3 3
Gibraltar VR
5 mei 2021 18:00
België VR
3
3
Gibraltar VR
Strafschoppenserie: 5-4

5 mei 2021 18:00
België VR
3 3
Gibraltar VR
5 mei 2021 18:00
België VR
3
3
Gibraltar VR
Strafschoppenserie: 5-4
6 mei 2021 18:00
Kazachstan VR
- -
België VR
6 mei 2021 18:00
Kazachstan VR
-
-
België VR
WEDSTRIJD UITGESTELD !!!
7 mei 2021 18:00
Gibraltar VR
- -
Kazachstan VR
7 mei 2021 18:00
Gibraltar VR
-
-
Kazachstan VR
WEDSTRIJD UITGESTELD !!!

België heeft zich geplaatst voor de hoofdronde.

Hoofdronde

Groep 1

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0

  • Programma
  • Uitslagen
  • Programma & Uitslagen
  • Bijzonderheden

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 19 - 24 oktober 2021.

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 19 - 24 oktober 2021.

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 19 - 24 oktober 2021.

Geen.

Groep 2

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0

  • Programma
  • Uitslagen
  • Programma & Uitslagen
  • Bijzonderheden

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 19 - 24 oktober 2021.

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 19 - 24 oktober 2021.

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 19 - 24 oktober 2021.

Geen.

Groep 3

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0

  • Programma
  • Uitslagen
  • Programma & Uitslagen
  • Bijzonderheden

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 19 - 24 oktober 2021.

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 19 - 24 oktober 2021.

Exacte data en aanvangsuren nog niet bekend, maar ze staan ingepland voor 19 - 24 oktober 2021.

Geen.

Groep 4

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0