donderdag 9 februari 2023

ZAALVOETBAL ONLINE

Dé zaalvoetbalsite van Nederland !!!

Topklasse A


Topklasse A 2022/2023

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
14
11
0
3
56
33
23
33
2
A.S.V. LEBO 2
V W W W V
>
15
8
0
7
62
51
11
24
3
J.V.C.
W W W V V
>
14
7
2
5
55
39
16
23
4
AC Kingdom
W W V W G
>
14
7
2
5
63
52
11
23
5
U.V.V.
V W V W G
>
14
7
1
6
49
48
1
22
6
s.v. Hertha
V W V W W
>
15
8
1
6
54
63
-9
22
7
ZV Vrone
W W V V V
>
14
6
2
6
52
50
2
20
8
Hovocubo 2
V W W V W
>
14
6
2
6
45
60
-15
20
9
FC Golden Stars
G V V W G
>
14
5
3
6
39
42
-3
18
10
FC Weesp
V V W V G
>
15
5
2
8
53
65
-12
17
11
RKAV Volendam 2
V V W W V
>
13
5
1
7
58
61
-3
16
12
14
1
2
11
25
47
-22
2
*** ZVV DE RUIF / ZOHIP.NL HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** S.V. HERTHA HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING

Promotie / Degradatie

Kampioen/promotie/degradatie Topklasse

De kampioenen van de Topklasse promoveren naar de Eerste divisie. De periodekampioenen van de Topklasse spelen een nacompetitie met de nummers elf en tien van de Eerste divisie A, B en C om één plaats in de Eerste divisie, conform de regeling zoals te vinden in hoofdstuk 1.4.

Uit de Topklasse A degraderen nummer 13, 12 en 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse. In de Topklasse A speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling zoals te vinden in hoofdstuk 1.4.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Eerste Divisie/Topklasse

  1. De wedstrijdduur in de nacompetitie voor promotie naar c.q. behoud in de Eerste Divisie bedraagt 2 keer 25 minuten.

  2. Voor seizoen 2022/’23 is de volgende koppeling van toepassing – en luidt de eerste wedstrijd:
    A. Eerste periodekampioen Topklasse A - tweede periodekampioen Topklasse B
    B. Eerste periodekampioen Topklasse B - tweede periodekampioen Topklasse A
    C. Eerste periodekampioen Topklasse C - tweede periodekampioen Topklasse D
    D. Eerste periodekampioen Topklasse D - tweede periodekampioen Topklasse C
    E. Eerste periodekampioen Topklasse E - tweede periodekampioen Topklasse F
    F. Eerste periodekampioen Topklasse F - tweede periodekampioen Topklasse E

    De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de volgende ronde. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer vijf minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

  3. De koppeling van de winnaars in artikel 2 omschreven wedstrijdenreeksen luidt als volgt:
    1. Winnaar A – Nummer elf Eerste Divisie A
    2. Winnaar B – Nummer tien Eerste Divisie A
    3. Winnaar C – Nummer elf Eerste Divisie B
    4. Winnaar D – Nummer tien Eerste Divisie B
    5. Winnaar E – Nummer elf Eerste Divisie C
    6. Winnaar F – Nummer tien Eerste Divisie C

  4. Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd. Als na het spelen van twee wedstrijden nog geen beslissing door middel van wedstrijdpunten is verkregen, dan is het doelsaldo van deze twee wedstrijden beslissend. Is dit ook gelijk, dan valt de beslissing door het nemen van strafschoppen, direct na afloop van de tweede wedstrijd en op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

  5. De winnaars van de in artikel 3 omschreven wedstrijdenreeks spelen de finale om klassenbehoud c.q. promotie. De koppeling van deze wedstrijden luidt als volgt:
    A. Winnaar 1 – Winnaar 2
    B. Winnaar 3 – Winnaar 4
    C. Winnaar 5 – Winnaar 6


Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd. Als na het spelen van twee wedstrijden nog geen beslissing door middel van wedstrijdpunten is verkregen, dan is het doelsaldo van deze twee wedstrijden beslissend. Is dit ook gelijk, dan valt de beslissing door het nemen van strafschoppen, direct na afloop van de tweede wedstrijd en op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

  1. De winnaars van de in artikel 3 omschreven wedstrijdenreeks spelen de finale om klassenbehoud c.q. promotie. De koppeling van deze wedstrijden luidt als volgt:
    A. Winnaar 1 – Winnaar 2
    B. Winnaar 3 – Winnaar 4
    C. Winnaar 5 – Winnaar 6

    De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de Eerste Divisie in het seizoen 2023/’24. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer 7,5 minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.


  2. De competitieplanner zaalvoetbal landelijk is belast met de uitvoering van deze regeling. De open plaatsen worden opgevuld vanuit de nacompetitie, waarbij eerst gekeken wordt naar de verliezers van de finales. In alle gevallen waarin niet is voorzien, beslist het bestuur amateurvoetbal de wijze waarop de  opengevallen plaatsen worden ingevuld.


Regeling nacompetitie Topklasse A / Hoofdklasse A / Hoofdklasse B

Ronde 1 (Enkele wedstrijd)
Er wordt gespeeld volgens de regeling:
A 1e periodekampioen poule A - 2e periodekampioen poule B
B 1e periodekampioen poule B - 3e periodekampioen poule A
C 2e periodekampioen poule A - 3e periodekampioen poule B
De winnaars van bovengenoemde wedstrijden plaatsen zich voor de 2e ronde.

Ronde 2
De tweede ronde wordt als volgt vastgesteld:
D. Herkanser Topklasse A - Winnaar 1 A
E. Winnaar 1 B - Winnaar 1 C
Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd.

3e ronde (Enkele wedstrijd)
F Winnaar D - Winnaar E
De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse A.


Kampioen/Promotie Hoofdklasse A en B

West I

Hoofdklasse
De kampioenen van Hoofdklasse A en B promoveren naar de Topklasse A.

Programma

10 feb 2023
Topklasse A
10 feb 2023
- 19:30
J.V.C.
- -
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
Topklasse A
10 feb 2023
- 20:10
ZV Vrone
- -
U.V.V.
Topklasse A
10 feb 2023
- 21:00
AC Kingdom
- -
RKAV Volendam 2
Topklasse A
10 feb 2023
- 21:05
Hovocubo 2
- -
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
17 feb 2023
Topklasse A
17 feb 2023
- 20:25
J.V.C.
- -
FC Weesp
Topklasse A
17 feb 2023
- 20:40
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
- -
AC Kingdom
Topklasse A
17 feb 2023
- 20:55
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
- -
U.V.V.
Topklasse A
17 feb 2023
- 21:05
FC Golden Stars
- -
s.v. Hertha
Topklasse A
17 feb 2023
- 22:00
RKAV Volendam 2
- -
ZV Vrone
Topklasse A
17 feb 2023
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
- -
Hovocubo 2
24 feb 2023
Topklasse A
24 feb 2023
- 21:05
FC Golden Stars
- -
RKAV Volendam 2
6 mrt 2023
Topklasse A
6 mrt 2023
- 21:00
FC Weesp
- -
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
Topklasse A
6 mrt 2023
- 21:05
U.V.V.
- -
RKAV Volendam 2
8 mrt 2023
Topklasse A
8 mrt 2023
- 21:00
s.v. Hertha
- -
J.V.C.
10 mrt 2023
Topklasse A
10 mrt 2023
- 20:10
ZV Vrone
- -
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Topklasse A
10 mrt 2023
- 21:00
AC Kingdom
- -
A.S.V. LEBO 2
Topklasse A
10 mrt 2023
- 21:05
Hovocubo 2
- -
FC Golden Stars

Uitslagen

8 feb 2023
Topklasse A
8 feb 2023
- 21:00
s.v. Hertha
7 5
A.S.V. LEBO 2
6 feb 2023
Topklasse A
6 feb 2023
- 21:00
FC Weesp
5 5
FC Golden Stars
3 feb 2023
Topklasse A
3 feb 2023
- 21:05
FC Golden Stars
3 1
J.V.C.
Topklasse A
3 feb 2023
- 21:05
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
4 1
ZV Vrone
Topklasse A
3 feb 2023
- 20:55
A.S.V. LEBO 2
8 3
FC Weesp
Topklasse A
3 feb 2023
- 20:40
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
2 3
s.v. Hertha
Topklasse A
3 feb 2023
- 20:10
RKAV Volendam 2
4 5
Hovocubo 2
30 jan 2023
Topklasse A
30 jan 2023
- 21:05
U.V.V.
2 2
AC Kingdom
27 jan 2023
Topklasse A
27 jan 2023
- 22:00
J.V.C.
2 4
A.S.V. LEBO 2
Topklasse A
27 jan 2023
- 21:05
Hovocubo 2
2 4
U.V.V.
Topklasse A
27 jan 2023
- 21:05
FC Golden Stars
4 6
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
Topklasse A
27 jan 2023
- 21:00
AC Kingdom
5 2
ZV Vrone
25 jan 2023
Topklasse A
25 jan 2023
- 21:00
s.v. Hertha
4 7
RKAV Volendam 2
23 jan 2023
Topklasse A
23 jan 2023
- 21:00
FC Weesp
2 0
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
20 jan 2023
Topklasse A
20 jan 2023
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
4 2
FC Golden Stars
Topklasse A
20 jan 2023
- 21:05
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
2 1
AC Kingdom
Topklasse A
20 jan 2023
- 20:40
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
2 4
J.V.C.
Topklasse A
20 jan 2023
- 20:10
ZV Vrone
2 5
Hovocubo 2
Topklasse A
20 jan 2023
- 20:10
RKAV Volendam 2
8 3
FC Weesp
16 jan 2023
Topklasse A
16 jan 2023
- 21:05
U.V.V.
6 8
s.v. Hertha
13 jan 2023
Topklasse A
13 jan 2023
- 20:40
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
0 4
Hovocubo 2
16 dec 2022
Topklasse A
16 dec 2022
- 22:00
AC Kingdom
7 3
Hovocubo 2
Topklasse A
16 dec 2022
- 21:05
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
6 1
A.S.V. LEBO 2
Topklasse A
16 dec 2022
- 20:40
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
2 2
FC Golden Stars
Topklasse A
16 dec 2022
- 20:10
RKAV Volendam 2
3 6
J.V.C.
Topklasse A
16 dec 2022
- 19:40
ZV Vrone
4 3
s.v. Hertha
12 dec 2022
Topklasse A
12 dec 2022
- 21:05
U.V.V.
5 1
FC Weesp
7 dec 2022
Topklasse A
7 dec 2022
- 19:30
J.V.C.
13 0
s.v. Hertha
2 dec 2022
Topklasse A
2 dec 2022
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
5 1
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Topklasse A
2 dec 2022
- 21:30
J.V.C.
5 1
U.V.V.
Topklasse A
2 dec 2022
- 21:05
Hovocubo 2
0 5
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
30 nov 2022
Topklasse A
30 nov 2022
- 21:00
s.v. Hertha
3 8
AC Kingdom
28 nov 2022
Topklasse A
28 nov 2022
- 21:05
U.V.V.
2 1
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Topklasse A
28 nov 2022
- 21:00
FC Weesp
3 5
ZV Vrone
25 nov 2022
Topklasse A
25 nov 2022
- 21:05
Hovocubo 2
5 2
s.v. Hertha
Topklasse A
25 nov 2022
- 21:05
RKAV Volendam 2
5 7
A.S.V. LEBO 2
Topklasse A
25 nov 2022
- 21:00
AC Kingdom
7 4
FC Weesp
Topklasse A
25 nov 2022
- 20:40
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
4 1
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
23 nov 2022
Topklasse A
23 nov 2022
- 20:35
ZV Vrone
2 4
J.V.C.
21 nov 2022
Topklasse A
21 nov 2022
- 21:05
U.V.V.
2 5
FC Golden Stars
18 nov 2022
Topklasse A
18 nov 2022
- 21:05
FC Golden Stars
0 4
ZV Vrone
Topklasse A
18 nov 2022
- 21:05
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
2 0
s.v. Hertha
Topklasse A
18 nov 2022
- 21:05
A.S.V. LEBO 2
2 3
U.V.V.
Topklasse A
18 nov 2022
- 20:40
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
2 3
RKAV Volendam 2
Topklasse A
18 nov 2022
- 19:55
J.V.C.
6 1
AC Kingdom
14 nov 2022
Topklasse A
14 nov 2022
- 21:00
FC Weesp
4 5
Hovocubo 2
11 nov 2022
Topklasse A
11 nov 2022
- 21:05
Hovocubo 2
2 2
J.V.C.
Topklasse A
11 nov 2022
- 21:00
AC Kingdom
4 4
FC Golden Stars
Topklasse A
11 nov 2022
- 20:10
ZV Vrone
6 4
A.S.V. LEBO 2
Topklasse A
11 nov 2022
- 20:10
RKAV Volendam 2
3 8
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
9 nov 2022
Topklasse A
9 nov 2022
- 21:00
s.v. Hertha
3 3
FC Weesp
4 nov 2022
Topklasse A
4 nov 2022
- 21:05
FC Golden Stars
4 1
Hovocubo 2
Topklasse A
4 nov 2022
- 21:05
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
5 8
FC Weesp
Topklasse A
4 nov 2022
- 21:05
RKAV Volendam 2
4 1
U.V.V.
Topklasse A
4 nov 2022
- 21:05
A.S.V. LEBO 2
2 5
AC Kingdom
Topklasse A
4 nov 2022
- 20:40
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
4 8
ZV Vrone
26 okt 2022
Topklasse A
26 okt 2022
- 21:00
s.v. Hertha
6 4
U.V.V.
21 okt 2022
Topklasse A
21 okt 2022
- 21:05
Hovocubo 2
3 3
ZV Vrone
14 okt 2022
Topklasse A
14 okt 2022
- 21:05
Hovocubo 2
2 6
A.S.V. LEBO 2
Topklasse A
14 okt 2022
- 20:55
AC Kingdom
5 2
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Topklasse A
14 okt 2022
- 20:10
ZV Vrone
3 3
RKAV Volendam 2
12 okt 2022
Topklasse A
12 okt 2022
- 21:00
s.v. Hertha
3 2
FC Golden Stars
10 okt 2022
Topklasse A
10 okt 2022
- 21:05
U.V.V.
3 2
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
Topklasse A
10 okt 2022
- 21:00
FC Weesp
3 4
A.S.V. LEBO 2
7 okt 2022
Topklasse A
7 okt 2022
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
0 3
s.v. Hertha
Topklasse A
7 okt 2022
- 21:05
FC Golden Stars
2 3
FC Weesp
Topklasse A
7 okt 2022
- 21:05
RKAV Volendam 2
11 6
AC Kingdom
Topklasse A
7 okt 2022
- 21:05
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
3 2
J.V.C.
3 okt 2022
Topklasse A
3 okt 2022
- 21:55
FC Weesp
4 5
J.V.C.
Topklasse A
3 okt 2022
- 21:05
U.V.V.
0 7
ZV Vrone
30 sep 2022
Topklasse A
30 sep 2022
- 20:45
J.V.C.
2 3
FC Golden Stars
Topklasse A
30 sep 2022
- 20:10
Hovocubo 2
6 5
RKAV Volendam 2
Topklasse A
30 sep 2022
- 20:05
ZV Vrone
2 4
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
28 sep 2022
Topklasse A
28 sep 2022
- 21:00
s.v. Hertha
3 1
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
23 sep 2022
Topklasse A
23 sep 2022
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
9 1
J.V.C.
Topklasse A
23 sep 2022
- 21:05
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
4 1
FC Golden Stars
Topklasse A
23 sep 2022
- 20:40
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
2 3
FC Weesp
Topklasse A
23 sep 2022
- 20:40
ZV Vrone
3 8
AC Kingdom
Topklasse A
23 sep 2022
- 20:10
RKAV Volendam 2
1 6
s.v. Hertha
20 sep 2022
Topklasse A
20 sep 2022
- 21:00
AC Kingdom
1 4
U.V.V.
19 sep 2022
Topklasse A
19 sep 2022
- 21:05
U.V.V.
12 2
Hovocubo 2
16 sep 2022
Topklasse A
16 sep 2022
- 21:05
FC Golden Stars
2 1
A.S.V. LEBO 2
Topklasse A
16 sep 2022
- 21:05
J.V.C.
2 2
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Topklasse A
16 sep 2022
- 21:00
AC Kingdom
3 4
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
12 sep 2022
Topklasse A
12 sep 2022
- 21:00
FC Weesp
4 1
RKAV Volendam 2

Matrix

weergeven op volledig scherm
Zwaag
LEBO 2
J.V.C.
AC Kingdom
U.V.V.
Hertha
Vrone
Hovocubo 2
GS
Weesp
Volendam 2
De Ruif
1
Zwaag
6–1 3–2 2–1 2–0 4–1 4–1 5–8
2
LEBO 2
9–1 2–5 2–3 0–3 4–2 8–3 5–1
3
J.V.C.
2–4 6–1 5–1 13–0 2–3 2–2
4
AC Kingdom
3–4 1–4 5–2 7–3 4–4 7–4 5–2
5
U.V.V.
3–2 2–2 6–8 0–7 12–2 2–5 5–1 2–1
6
Hertha
7–5 3–8 6–4 3–2 3–3 4–7 3–1
7
Vrone
2–4 6–4 2–4 3–8 4–3 2–5 3–3
8
Hovocubo 2
0–5 2–6 2–2 2–4 5–2 3–3 6–5
9
GS
4–6 2–1 3–1 0–4 4–1 2–3
10
Weesp
3–4 4–5 3–5 4–5 5–5 4–1 2–0
11
Volendam 2
3–8 5–7 3–6 11–6 4–1 1–6 4–5 8–3
12
De Ruif
4–1 2–4 2–3 4–8 0–4 2–2 2–3 2–3

Video's


Topklasse A 2021/2022

#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
20
16
0
4
84
40
44
48
2
20
15
3
2
94
44
50
48
3
20
12
4
4
81
70
11
40
4
20
9
4
7
77
66
11
31
5
A.S.V. LEBO 2
V W W V V
20
9
1
10
95
100
-5
28
6
AC Kingdom
G V W V V
20
8
2
10
85
86
-1
26
7
FC Weesp
W W V W V
20
8
3
9
71
79
-8
24
8
Hovocubo 2
V W W G W
20
5
6
9
64
87
-23
21
9
Wognum Nicols
V V V V W
20
6
1
13
61
74
-13
19
10
20
4
6
10
45
61
-16
18
11
20
2
2
16
35
85
-50
8
*** FC Weesp heeft 3 punten in mindering
*** De beslissingswedstrijd om het kampioenschap kon door VIOS '79 / Gome Noord-Holland niet worden gespeeld, waardoor Z.V.C. Veenendaal het kampioenschap toegewezen heeft gekregen.
error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK