Topklasse A

KAMPIOEN 2023/2024

FC Golden Stars

PROGRAMMA

UITSLAGEN

vr 17 mei 2024
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 17 mei 2024
- 21:30
Ara Cora Kingdom
4 3
Futsal Winsum
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 17 mei 2024
- 20:15
Hovocubo 2
4 0
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 10 mei 2024
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 10 mei 2024
- 20:30
Futsal Winsum
2 6
Ara Cora Kingdom
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 10 mei 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
1 1
Hovocubo 2
vr 3 mei 2024
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 3 mei 2024
- 21:30
VV PKC '83 2
1 3
Hovocubo 2
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 3 mei 2024
- 21:15
Ara Cora Kingdom
8 3
Futsal Frisia / Spin-Off

PROGRAMMA

UITSLAGEN

vr 24 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 24 mei 2024
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
4 2
U.V.V.
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 24 mei 2024
- 21:00
IJsselmeervogels
2 2
Ara Cora Kingdom 2
vr 17 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 17 mei 2024
- 22:00
Ara Cora Kingdom 2
2 3
IJsselmeervogels
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 17 mei 2024
- 21:00
U.V.V.
7 5
z.v.v. Annour / MADIBA
vr 10 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 10 mei 2024
- 21:00
Ara Cora Kingdom 2
3 3
F.C. Pellor / DHS Security
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 10 mei 2024
- 20:30
FC Zaanstad
1 7
z.v.v. Annour / MADIBA
ma 6 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
ma 6 mei 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht 2
1 3
IJsselmeervogels

PROGRAMMA

TOPKLASSE A 2023/2024

* PK1: FC Golden Stars (over op Ara Cora Kingdom)
* PK2: Hovocubo 2

* zvv Ziekenhuis Amstelveen heeft 1 punt in mindering
* Ara Cora Kingdom heeft 4 punten in mindering

UITSLAGEN

ma 22 april 2024 20:15
Legmeervogels
8
7
Ara Cora Kingdom
vr 19 april 2024 21:05
U.V.V.
9
3
HZV Het Vennewater 2
vr 19 april 2024 21:05
Ziekenhuis Amstelveen
2
3
FC Golden Stars 🏆
vr 19 april 2024 20:40
Sparta '67
3
6
OS Lusitanos 2
vr 19 april 2024 20:00
Sporting Martinus
1
8
ZV Vrone
vr 19 april 2024 20:00
Hovocubo 2
3
2
J.V.C.
MEER WEERGEVEN spinner

UITSLAGEN

ma 22 april 2024 20:15
Legmeervogels
8
7
Ara Cora Kingdom
vr 19 april 2024 21:05
U.V.V.
9
3
HZV Het Vennewater 2
vr 19 april 2024 21:05
Ziekenhuis Amstelveen
2
3
FC Golden Stars 🏆
vr 19 april 2024 20:40
Sparta '67
3
6
OS Lusitanos 2
vr 19 april 2024 20:00
Sporting Martinus
1
8
ZV Vrone
vr 19 april 2024 20:00
Hovocubo 2
3
2
J.V.C.
MEER WEERGEVEN spinner

TOPKLASSE A 2023/2024

* PK1: FC Golden Stars (over op Ara Cora Kingdom)
* PK2: Hovocubo 2

* zvv Ziekenhuis Amstelveen heeft 1 punt in mindering
* Ara Cora Kingdom heeft 4 punten in mindering

PROGRAMMA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Speelronde 1
vr 15 september 2023
- 20:00
Hovocubo 2
4 5
FC Golden Stars 🏆
vr 15 september 2023
- 20:00
Sporting Martinus
0 6
HZV Het Vennewater 2
vr 15 september 2023
- 20:40
Sparta '67
3 0
ZV Vrone
vr 15 september 2023
- 21:05
J.V.C.
4 4
Ara Cora Kingdom
vr 15 september 2023
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
5 1
OS Lusitanos / Daily Paper 2
vr 15 september 2023
- 21:05
U.V.V.
5 6
Legmeervogels
Speelronde 2
wo 20 september 2023
- 20:00
Legmeervogels
5 2
Sporting Martinus
vr 22 september 2023
- 20:05
Ara Cora Kingdom
3 2
U.V.V.
vr 22 september 2023
- 20:10
ZV Vrone
3 4
zvv Ziekenhuis Amstelveen
vr 22 september 2023
- 20:10
FC Golden Stars 🏆
5 1
J.V.C.
vr 22 september 2023
- 21:00
OS Lusitanos / Daily Paper 2
3 4
Hovocubo 2
vr 22 september 2023
- 22:00
HZV Het Vennewater 2
3 3
Sparta '67
Speelronde 3
ma 25 september 2023
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
7 8
HZV Het Vennewater 2
vr 29 september 2023
- 20:00
Sporting Martinus
2 6
U.V.V.
vr 29 september 2023
- 20:10
Hovocubo 2
4 3
ZV Vrone
vr 29 september 2023
- 20:10
FC Golden Stars 🏆
2 1
Ara Cora Kingdom
vr 29 september 2023
- 20:40
Sparta '67
7 4
Legmeervogels
vr 29 september 2023
- 21:00
J.V.C.
0 5
OS Lusitanos / Daily Paper 2
Speelronde 4
wo 4 oktober 2023
- 20:00
Legmeervogels
3 5
zvv Ziekenhuis Amstelveen
vr 6 oktober 2023
- 19:55
ZV Vrone
1 4
J.V.C.
vr 6 oktober 2023
- 20:00
U.V.V.
1 6
Sparta '67
vr 6 oktober 2023
- 20:55
Ara Cora Kingdom
6 4
Sporting Martinus
vr 6 oktober 2023
- 21:05
HZV Het Vennewater 2
1 2
Hovocubo 2
vr 6 oktober 2023
- 21:05
OS Lusitanos / Daily Paper 2
3 4
FC Golden Stars 🏆
Speelronde 5
vr 13 oktober 2023
- 20:00
FC Golden Stars 🏆
4 3
ZV Vrone
vr 13 oktober 2023
- 20:40
Sparta '67
5 1
Sporting Martinus
vr 13 oktober 2023
- 21:05
Hovocubo 2
2 3
Legmeervogels
vr 13 oktober 2023
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
6 6
U.V.V.
vr 13 oktober 2023
- 21:05
J.V.C.
2 2
HZV Het Vennewater 2
vr 13 oktober 2023
- 22:00
OS Lusitanos / Daily Paper 2
1 2
Ara Cora Kingdom
Speelronde 6
wo 1 november 2023
- 20:00
Legmeervogels
3 3
J.V.C.
vr 3 november 2023
- 20:00
Sporting Martinus
2 3
zvv Ziekenhuis Amstelveen
vr 3 november 2023
- 20:10
ZV Vrone
5 1
OS Lusitanos / Daily Paper 2
vr 3 november 2023
- 20:55
Ara Cora Kingdom
2 1
Sparta '67
vr 3 november 2023
- 21:05
U.V.V.
1 1
Hovocubo 2
vr 3 november 2023
- 22:00
HZV Het Vennewater 2
2 3
FC Golden Stars 🏆
Speelronde 7
wo 8 november 2023
- 21:05
Hovocubo 2
2 3
Sporting Martinus
vr 10 november 2023
- 20:10
ZV Vrone
4 5
Ara Cora Kingdom
vr 10 november 2023
- 20:10
FC Golden Stars 🏆
4 3
Legmeervogels
vr 10 november 2023
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
5 3
Sparta '67
vr 10 november 2023
- 22:00
OS Lusitanos / Daily Paper 2
0 8
HZV Het Vennewater 2
vr 24 november 2023
- 20:10
J.V.C.
5 2
U.V.V.
Speelronde 8
wo 15 november 2023
- 20:00
Legmeervogels
2 12
OS Lusitanos / Daily Paper 2
vr 17 november 2023
- 20:00
Sporting Martinus
2 1
J.V.C.
vr 17 november 2023
- 20:40
Sparta '67
3 2
Hovocubo 2
vr 17 november 2023
- 21:05
U.V.V.
7 5
FC Golden Stars 🏆
vr 17 november 2023
- 21:05
HZV Het Vennewater 2
4 3
ZV Vrone
wo 27 maart 2024
- 20:00
Ara Cora Kingdom
4 3
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Speelronde 9
vr 1 december 2023
- 20:10
FC Golden Stars 🏆
8 4
Sporting Martinus
vr 1 december 2023
- 20:10
Hovocubo 2
4 2
zvv Ziekenhuis Amstelveen
vr 1 december 2023
- 20:10
J.V.C.
6 4
Sparta '67
vr 1 december 2023
- 21:05
ZV Vrone
6 6
Legmeervogels
vr 1 december 2023
- 22:00
OS Lusitanos / Daily Paper 2
6 3
U.V.V.
vr 23 februari 2024
- 20:00
HZV Het Vennewater 2
8 5
Ara Cora Kingdom
Speelronde 10
wo 6 december 2023
- 20:00
Legmeervogels
3 12
HZV Het Vennewater 2
vr 8 december 2023
- 20:00
Sporting Martinus
4 3
OS Lusitanos / Daily Paper 2
vr 8 december 2023
- 20:40
Sparta '67
4 5
FC Golden Stars 🏆
vr 8 december 2023
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
2 1
J.V.C.
vr 8 december 2023
- 21:05
U.V.V.
4 6
ZV Vrone
vr 12 januari 2024
- 20:55
Hovocubo 2
4 4
Ara Cora Kingdom
Speelronde 11
vr 15 december 2023
- 20:00
Ara Cora Kingdom
4 4
Legmeervogels
vr 15 december 2023
- 20:10
FC Golden Stars 🏆
8 4
zvv Ziekenhuis Amstelveen
vr 15 december 2023
- 20:10
ZV Vrone
7 4
Sporting Martinus
vr 15 december 2023
- 20:40
J.V.C.
2 1
Hovocubo 2
vr 15 december 2023
- 20:55
HZV Het Vennewater 2
9 4
U.V.V.
vr 15 december 2023
- 22:00
OS Lusitanos / Daily Paper 2
5 2
Sparta '67
Speelronde 12
wo 17 januari 2024
- 20:00
Legmeervogels
3 8
U.V.V.
vr 19 januari 2024
- 20:00
Ara Cora Kingdom
3 5
J.V.C.
vr 19 januari 2024
- 20:10
FC Golden Stars 🏆
4 11
Hovocubo 2
vr 19 januari 2024
- 21:05
ZV Vrone
4 3
Sparta '67
vr 19 januari 2024
- 22:00
HZV Het Vennewater 2
9 1
Sporting Martinus
vr 19 januari 2024
- 22:00
OS Lusitanos / Daily Paper 2
2 3
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Speelronde 13
vr 26 januari 2024
- 20:00
Hovocubo 2
4 3
OS Lusitanos / Daily Paper 2
vr 26 januari 2024
- 20:40
Sparta '67
3 1
HZV Het Vennewater 2
vr 26 januari 2024
- 21:00
J.V.C.
5 2
FC Golden Stars 🏆
vr 26 januari 2024
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
3 4
ZV Vrone
vr 26 januari 2024
- 21:05
U.V.V.
1 7
Ara Cora Kingdom
wo 27 maart 2024
- 20:15
Sporting Martinus
1 6
Legmeervogels
Speelronde 14
wo 31 januari 2024
- 20:05
Legmeervogels
6 0
Sparta '67
vr 2 februari 2024
- 20:00
Ara Cora Kingdom
1 1
FC Golden Stars 🏆
vr 2 februari 2024
- 20:00
ZV Vrone
3 8
Hovocubo 2
vr 2 februari 2024
- 20:05
U.V.V.
8 5
Sporting Martinus
vr 2 februari 2024
- 21:05
HZV Het Vennewater 2
4 4
zvv Ziekenhuis Amstelveen
vr 2 februari 2024
- 22:00
OS Lusitanos / Daily Paper 2
5 0
J.V.C.
Speelronde 15
vr 9 februari 2024
- 20:00
Sporting Martinus
0 14
Ara Cora Kingdom
vr 9 februari 2024
- 20:00
Hovocubo 2
4 4
HZV Het Vennewater 2
vr 9 februari 2024
- 20:10
FC Golden Stars 🏆
2 3
OS Lusitanos / Daily Paper 2
vr 9 februari 2024
- 20:40
Sparta '67
4 4
U.V.V.
vr 9 februari 2024
- 20:50
J.V.C.
3 4
ZV Vrone
vr 9 februari 2024
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
5 3
Legmeervogels
Speelronde 16
wo 21 februari 2024
- 22:00
HZV Het Vennewater 2
7 2
J.V.C.
wo 28 februari 2024
- 20:00
Legmeervogels
1 3
Hovocubo 2
vr 1 maart 2024
- 20:00
Sporting Martinus
4 4
Sparta '67
vr 1 maart 2024
- 20:55
Ara Cora Kingdom
8 2
OS Lusitanos / Daily Paper 2
vr 1 maart 2024
- 21:05
U.V.V.
5 6
zvv Ziekenhuis Amstelveen
vr 1 maart 2024
- 21:20
ZV Vrone
3 3
FC Golden Stars 🏆
Speelronde 17
ma 4 maart 2024
- 21:00
zvv Ziekenhuis Amstelveen
7 3
Sporting Martinus
vr 8 maart 2024
- 20:10
FC Golden Stars 🏆
4 2
HZV Het Vennewater 2
vr 8 maart 2024
- 20:40
Sparta '67
3 8
Ara Cora Kingdom
vr 8 maart 2024
- 21:00
J.V.C.
6 4
Legmeervogels
vr 8 maart 2024
- 22:00
OS Lusitanos / Daily Paper 2
6 2
ZV Vrone
ma 8 april 2024
- 21:05
Hovocubo 2
11 3
U.V.V.
Speelronde 18
wo 13 maart 2024
- 20:00
Legmeervogels
3 3
FC Golden Stars 🏆
vr 15 maart 2024
- 20:00
Sporting Martinus
1 7
Hovocubo 2
vr 15 maart 2024
- 20:40
Sparta '67
2 3
zvv Ziekenhuis Amstelveen
vr 15 maart 2024
- 20:55
Ara Cora Kingdom
3 7
ZV Vrone
vr 15 maart 2024
- 21:05
U.V.V.
3 4
J.V.C.
vr 15 maart 2024
- 22:00
HZV Het Vennewater 2
3 4
OS Lusitanos / Daily Paper 2
Speelronde 19
vr 22 maart 2024
- 20:00
Hovocubo 2
2 1
Sparta '67
vr 22 maart 2024
- 20:10
FC Golden Stars 🏆
5 7
U.V.V.
vr 22 maart 2024
- 20:50
ZV Vrone
5 4
HZV Het Vennewater 2
vr 22 maart 2024
- 20:50
J.V.C.
3 3
Sporting Martinus
vr 22 maart 2024
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
6 7
Ara Cora Kingdom
vr 22 maart 2024
- 22:00
OS Lusitanos / Daily Paper 2
4 4
Legmeervogels
Speelronde 20
ma 25 maart 2024
- 21:05
U.V.V.
2 5
OS Lusitanos / Daily Paper 2
wo 3 april 2024
- 20:00
Legmeervogels
4 8
ZV Vrone
vr 5 april 2024
- 20:00
Ara Cora Kingdom
6 4
HZV Het Vennewater 2
vr 5 april 2024
- 20:00
Sporting Martinus
2 10
FC Golden Stars 🏆
vr 5 april 2024
- 20:40
Sparta '67
1 3
J.V.C.
vr 5 april 2024
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
4 5
Hovocubo 2
Speelronde 21
vr 12 april 2024
- 20:00
Ara Cora Kingdom
2 2
Hovocubo 2
vr 12 april 2024
- 20:10
ZV Vrone
7 5
U.V.V.
vr 12 april 2024
- 20:10
FC Golden Stars 🏆
7 0
Sparta '67
vr 12 april 2024
- 20:50
J.V.C.
4 5
zvv Ziekenhuis Amstelveen
vr 12 april 2024
- 21:05
OS Lusitanos / Daily Paper 2
8 5
Sporting Martinus
vr 12 april 2024
- 22:00
HZV Het Vennewater 2
9 3
Legmeervogels
Speelronde 22
vr 19 april 2024
- 20:00
Hovocubo 2
3 2
J.V.C.
vr 19 april 2024
- 20:00
Sporting Martinus
1 8
ZV Vrone
vr 19 april 2024
- 20:40
Sparta '67
3 6
OS Lusitanos / Daily Paper 2
vr 19 april 2024
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
2 3
FC Golden Stars 🏆
vr 19 april 2024
- 21:05
U.V.V.
9 3
HZV Het Vennewater 2
ma 22 april 2024
- 20:15
Legmeervogels
8 7
Ara Cora Kingdom

TOPKLASSE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
45
22
22
97
75
14
3
5
2
Hovocubo 2
W W W GS W
43
22
32
90
58
13
4
5
3
37
22
30
106
76
12
5
5
4
37
22
9
94
85
12
2
8
5
ZV Vrone
W W W W W
35
22
10
96
86
11
2
9
6
34
22
36
113
77
10
4
8
7
34
22
13
88
75
11
1
10
8
J.V.C.
W GS W V V
31
22
-5
66
71
9
4
9
9
Legmeervogels
GS W V V W
23
22
-29
87
116
6
5
11
10
Sparta '67
V V V V V
21
22
-17
65
82
6
3
13
11
U.V.V.
W V V V W
21
22
-19
96
115
6
3
13
12
11
22
-82
54
136
3
2
17
* PK1: FC Golden Stars (over op Ara Cora Kingdom)
* PK2: Hovocubo 2

* zvv Ziekenhuis Amstelveen heeft 1 punt in mindering
* Ara Cora Kingdom heeft 4 punten in mindering

TOPKLASSE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
45
22
22
97
75
14
3
5
2
Hovocubo 2
W W W GS W
43
22
32
90
58
13
4
5
3
37
22
30
106
76
12
5
5
4
37
22
9
94
85
12
2
8
5
ZV Vrone
W W W W W
35
22
10
96
86
11
2
9
6
34
22
36
113
77
10
4
8
7
34
22
13
88
75
11
1
10
8
J.V.C.
W GS W V V
31
22
-5
66
71
9
4
9
9
Legmeervogels
GS W V V W
23
22
-29
87
116
6
5
11
10
Sparta '67
V V V V V
21
22
-17
65
82
6
3
13
11
U.V.V.
W V V V W
21
22
-19
96
115
6
3
13
12
11
22
-82
54
136
3
2
17
* PK1: FC Golden Stars (over op Ara Cora Kingdom)
* PK2: Hovocubo 2

* zvv Ziekenhuis Amstelveen heeft 1 punt in mindering
* Ara Cora Kingdom heeft 4 punten in mindering

ma 22 april 2024
ma 22 april 2024
- 20:15
Legmeervogels
8 7
Ara Cora Kingdom
vr 19 april 2024
vr 19 april 2024
- 21:05
U.V.V.
9 3
HZV Het Vennewater 2
vr 19 april 2024
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
2 3
FC Golden Stars 🏆
vr 19 april 2024
- 20:40
Sparta '67
3 6
OS Lusitanos / Daily Paper 2
vr 19 april 2024
- 20:00
Sporting Martinus
1 8
ZV Vrone
vr 19 april 2024
- 20:00
Hovocubo 2
3 2
J.V.C.
MEER WEERGEVEN spinner

TOPKLASSE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
45
22
22
97
75
14
3
5
2
Hovocubo 2
W W W GS W
43
22
32
90
58
13
4
5
3
37
22
30
106
76
12
5
5
4
37
22
9
94
85
12
2
8
5
ZV Vrone
W W W W W
35
22
10
96
86
11
2
9
6
34
22
36
113
77
10
4
8
7
34
22
13
88
75
11
1
10
8
J.V.C.
W GS W V V
31
22
-5
66
71
9
4
9
9
Legmeervogels
GS W V V W
23
22
-29
87
116
6
5
11
10
Sparta '67
V V V V V
21
22
-17
65
82
6
3
13
11
U.V.V.
W V V V W
21
22
-19
96
115
6
3
13
12
11
22
-82
54
136
3
2
17
* PK1: FC Golden Stars (over op Ara Cora Kingdom)
* PK2: Hovocubo 2

* zvv Ziekenhuis Amstelveen heeft 1 punt in mindering
* Ara Cora Kingdom heeft 4 punten in mindering
weergeven op volledig scherm
FC Golden Stars 🏆
Hovocubo 2
Ara Cora Kingdom
zvv Ziekenhuis Amstelveen
ZV Vrone
HZV Het Vennewater 2
OS Lusitanos / Daily Paper 2
J.V.C.
Legmeervogels
Sparta '67
U.V.V.
Sporting Martinus
1
FC Golden Stars 🏆
4–11 2–1 8–4 4–3 4–2 2–3 5–1 4–3 7–0 5–7 8–4
2
Hovocubo 2
4–5 4–4 4–2 4–3 4–4 4–3 3–2 2–3 2–1 11–3 2–3
3
Ara Cora Kingdom
1–1 2–2 4–3 3–7 6–4 8–2 3–5 4–4 2–1 3–2 6–4
4
zvv Ziekenhuis Amstelveen
2–3 4–5 6–7 3–4 7–8 5–1 2–1 5–3 5–3 6–6 7–3
5
ZV Vrone
3–3 3–8 4–5 3–4 5–4 5–1 1–4 6–6 4–3 7–5 7–4
6
HZV Het Vennewater 2
2–3 1–2 8–5 4–4 4–3 3–4 7–2 9–3 3–3 9–4 9–1
7
OS Lusitanos / Daily Paper 2
3–4 3–4 1–2 2–3 6–2 0–8 5–0 4–4 5–2 6–3 8–5
8
J.V.C.
5–2 2–1 4–4 4–5 3–4 2–2 0–5 6–4 6–4 5–2 3–3
9
Legmeervogels
3–3 1–3 8–7 3–5 4–8 3–12 2–12 3–3 6–0 3–8 5–2
10
Sparta '67
4–5 3–2 3–8 2–3 3–0 3–1 3–6 1–3 7–4 4–4 5–1
11
U.V.V.
7–5 1–1 1–7 5–6 4–6 9–3 2–5 3–4 5–6 1–6 8–5
12
Sporting Martinus
2–10 1–7 0–14 2–3 1–8 0–6 4–3 2–1 1–6 4–4 2–6

TOPKLASSE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
45
22
22
97
75
14
3
5
2
Hovocubo 2
W W W GS W
43
22
32
90
58
13
4
5
3
37
22
30
106
76
12
5
5
4
37
22
9
94
85
12
2
8
5
ZV Vrone
W W W W W
35
22
10
96
86
11
2
9
6
34
22
36
113
77
10
4
8
7
34
22
13
88
75
11
1
10
8
J.V.C.
W GS W V V
31
22
-5
66
71
9
4
9
9
Legmeervogels
GS W V V W
23
22
-29
87
116
6
5
11
10
Sparta '67
V V V V V
21
22
-17
65
82
6
3
13
11
U.V.V.
W V V V W
21
22
-19
96
115
6
3
13
12
11
22
-82
54
136
3
2
17
* PK1: FC Golden Stars (over op Ara Cora Kingdom)
* PK2: Hovocubo 2

* zvv Ziekenhuis Amstelveen heeft 1 punt in mindering
* Ara Cora Kingdom heeft 4 punten in mindering

De kampioenen van de Topklasse promoveren naar de Eerste Divisie.

De periodekampioenen van de Topklasse spelen een nacompetitie met de nummers elf en tien van de Eerste Divisie A, B en C om één plaats in de Eerste Divisie (totaal 3 plaatsen in de gehele Eerste divisie), conform de regeling zoals te vinden in hoofdstuk 1.4.

In de Topklasse A, C, D en F speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

In de Topklasse B speelt de nummer 11 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling in het district.

In de Topklasse E speelt de nummer 8 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Eerste Divisie / Topklasse

1. De wedstrijdduur in de nacompetitie voor promotie naar c.q. behoud in de Eerste Divisie bedraagt 2 keer 25 minuten.
2. Voor seizoen 2023//’24 is de volgende koppeling van toepassing – en luidt de eerste wedstrijd:
A. Eerste periodekampioen Topklasse A – tweede periodekampioen Topklasse F
B. Eerste periodekampioen Topklasse B – tweede periodekampioen Topklasse C
C. Eerste periodekampioen Topklasse C – tweede periodekampioen Topklasse B
D. Eerste periodekampioen Topklasse D – tweede periodekampioen Topklasse E*
E. Eerste periodekampioen Topklasse E* – tweede periodekampioen Topklasse D
F. Eerste periodekampioen Topklasse F – tweede periodekampioen Topklasse A

* In de Topklasse E zijn er acht teams en zijn er drie periodekampioenen te vergeven, gezien er 21 wedstrijden worden gespeeld. Als de kampioen een periode pakt, dan vervalt die periode. Mocht de kampioen geen periode pakken, dan is de hoogst geklasseerde in de eindstand de eerste periodekampioen van de Topklasse E. Voor de tweede periodekampioen wordt er een beslissingswedstrijd gespeeld tussen de twee laagst geklasseerde periodekampioenen, waarbij de hoogst geklasseerde thuis speelt. De winnaar van de beslissingswedstrijd zal meedoen onder de noemer ‘tweede periodekampioen Topklasse E’.

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de volgende ronde. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer vijf minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

3. De koppeling van de winnaars in artikel 2 omschreven wedstrijdenreeksen luidt als volgt:
1. Nummer elf Eerste Divisie A – Winnaar A
2. Nummer tien Eerste Divisie A – Winnaar F
3. Nummer elf Eerste Divisie B – Winnaar C
4. Nummer tien Eerste Divisie B – Winnaar B
5. Nummer elf Eerste Divisie C – Winnaar D
6. Nummer tien Eerste Divisie C – Winnaar E

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd. Als na het spelen van twee wedstrijden nog geen beslissing door middel van wedstrijdpunten is verkregen, dan is het doelsaldo van deze twee wedstrijden beslissend. Is dit ook gelijk, dan valt de beslissing door het nemen van strafschoppen, direct na afloop van de tweede wedstrijd en op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

4. De winnaars van de in artikel 3 omschreven wedstrijdenreeks spelen de finale om klassenbehoud c.q. promotie. De koppeling van deze wedstrijden luidt als volgt:
A. Winnaar 1 – Winnaar 2
B. Winnaar 3 – Winnaar 4
C. Winnaar 5 – Winnaar 6

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de Eerste divisie in het seizoen 2024/’25. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer 7,5 minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

De competitieplanner zaalvoetbal landelijk is belast met de uitvoering van deze regeling. De open plaatsen worden opgevuld vanuit de nacompetitie, waarbij eerst gekeken wordt naar de verliezers van de finales. In alle gevallen waarin niet is voorzien, beslist het bestuur amateurvoetbal de wijze waarop de opengevallen plaatsen worden ingevuld.




Uit de Topklasse A degraderen nummer 12 en 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
Uit de Topklasse B degradeert nummer 12 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
Uit de de Topklasse C vindt geen rechtstreekse degradatie plaats.
Uit de Topklasse D vindt geen rechtstreekse degradatie plaats.
Uit de Topklasse E vindt geen rechtstreeks degradatie plaats.
Uit de Topklasse F degradeert nummer 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.

In de Topklasse A, C, D en F speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

In de Topklasse B speelt de nummer 11 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling in het district.

In de Topklasse E speelt de nummer 8 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse A / Hoofdklasse A en B

Ronde 1 (enkele wedstrijd)
Er wordt gespeeld volgens de regeling:
A. 1e periodekampioen poule A – 2e periodekampioen poule B
B. 1e periodekampioen poule B – 3e periodekampioen poule A
C. 2e periodekampioen poule A – 3e periodekampioen poule B

De winnaars van bovengenoemde wedstrijden plaatsen zich voor de 2e ronde.

Ronde 2
De tweede ronde wordt als volgt vastgesteld:
D. Herkanser Topklasse A – Winnaar 1 A
E. Winnaar 1 B – Winnaar 1 C

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd.

3e ronde (Enkele wedstrijd)
F. Winnaar D – Winnaar E

De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse A.