HOOFDKLASSE H 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0

PROGRAMMA

HOOFDKLASSE H 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0

UITSLAGEN

UITSLAGEN

HOOFDKLASSE H 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0

PROGRAMMA

HOOFDKLASSE H 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0

HOOFDKLASSE H 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0

HOOFDKLASSE H 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0

De Herauten
Futsal Buitenpost / The Point
Futsal Dragten 3
Futsal Marum
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
Z.V.V. Haskerland
ZVV Grijpskerk
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
c.v.v. Blauw Wit '34
vv Steenwijker Boys
1
De Herauten
2
Futsal Buitenpost / The Point
3
Futsal Dragten 3
4
Futsal Marum
5
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
6
Z.V.V. Haskerland
7
ZVV Grijpskerk
8
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
9
c.v.v. Blauw Wit '34
10
vv Steenwijker Boys

HOOFDKLASSE H 2024/2025

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0

KAMPIOEN HOOFDKLASSE H 2023/2024

FUTSAL MEEDHUIZEN / TEAM ENERDJÉ

HOOFDKLASSE H 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
56
21
87
126
39
18
2
1
2
42
21
48
127
79
14
0
7
3
42
21
30
99
69
13
3
5
4
34
21
14
71
57
11
1
9
5
19
21
-20
78
98
6
1
14
6
16
21
-62
74
136
6
1
14
7
14
21
-32
65
97
5
2
14
8
F.C. Tunas
GS W V GS V
13
21
-65
73
138
4
4
13
* PK1: Futsal Meedhuizen/Team Enerdjé (over op Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer 2)
* PK2: Futsal Meedhuizen/Team Enerdjé (over op G.S.F.V. Drs. Vijfje 2)
* PK3: Futsal Meedhuizen/Team Enerdjé (over op A.S. Exstudianes Groningen)

* Sporting Emmen heeft 3 punten in mindering
* Inter Maluku FC heeft 3 punten in mindering
* F.C. Tunas heeft 3 punten in mindering

UITSLAGEN

vr 31 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 31 mei 2024
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
1 2
ZVV WMC / EP De Treffer 2
vr 24 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 24 mei 2024
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
5 1
Futsal Winsum 2
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 24 mei 2024
- 20:00
ZVV WMC / EP De Treffer 2
10 3
c.v.v. Blauw Wit '34
vr 17 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 17 mei 2024
- 21:00
Futsal Winsum 2
1 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
wo 15 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
wo 15 mei 2024
- 21:00
c.v.v. Blauw Wit '34
6 5
ZVV WMC / EP De Treffer 2
vr 10 mei 2024
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 10 mei 2024
- 21:30
c.v.v. Blauw Wit '34
7 4
A.S. Exstudiantes Groningen
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 10 mei 2024
- 21:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
6 3
ZVV Grijpskerk
NC Topklasse - Hoofdklasse
vr 10 mei 2024
- 20:00
ZVV WMC / EP De Treffer 2
4 1
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2

KAMPIOEN HOOFDKLASSE H 2022/2023

CSVC

Hoofdklasse H 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
CSVC
W W W W W
49
18
49
86
37
16
1
1
2
45
18
59
102
43
15
0
3
3
28
18
3
84
81
9
1
8
4
F.C. Tunas
W V W V W
28
18
0
102
102
9
1
8
5
VV Gieten
V W V GS W
24
18
-17
70
87
7
3
8
6
20
18
0
56
56
6
2
10
7
19
18
-17
62
79
5
4
9
8
13
18
-37
56
93
5
1
12
9
v.v. Beilen
V V V W V
13
18
-25
63
88
5
2
11
10
Sporting Emmen
V V W GS V
8
18
-15
79
94
4
3
11
11
vv Gruno
W W V W V
0
5
6
28
22
3
0
2
*** SPORTING EMMEN HEEFT 7 PUNTEN IN MINDERING
*** INTER MALUKU FC HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** V.V. BEILEN HEEFT 4 PUNTEN IN MINDERING
*** VV GRONINGEN PER 02-2023 UIT DE COMPETITIE
*** VV GRUNO PER 03-2023 TOEGEVOEGD

*** PK1: ZVV WMC/DE TREFFER 2
*** PK2: FUTSAL WINSUM 2
*** PK3: FC TUNAS

DE FINALE WORDT NIET GESPEELD OMDAT ZVV REUZ (TOPKLASSE F) ZICH HEEFT TERUGGETROKKEN, WAARDOOR V.V. USQUERT ZICH IN TE TOPKLASSE F HANDHAAFT EN FUTSAL WINSUM 2 PROMOVEERT NAAR DE TOPKLASSE F

Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 15 mei 2023
- 21:30
v.v. Usquert
3 1
FVC
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
1 1
Futsal Winsum 2
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
wo 24 mei 2023
- 20:00
FVC
2 2
v.v. Usquert
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:00
Futsal Winsum 2
10 5
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2

Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 19:30
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
4 4
ZVV WMC / EP De Treffer 2
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 21:00
F.C. Tunas
3 5
FVC
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 21:00
Futsal Winsum 2
10 2
Futsal Emmeloord / La Familia 2

KAMPIOEN HOOFDKLASSE H 2021/2022

ZVV BORGER

Hoofdklasse H 2021/2022

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
ZVV Borger
W W W W W
43
17
81
123
42
14
1
2
2
v.v. Usquert
W W V V V
39
18
29
85
56
13
0
5
3
CSVC
GS V V W W
27
18
6
63
57
7
6
5
4
26
17
12
80
68
8
2
7
5
FVC
W W V V W
16
16
-18
66
84
5
1
10
6
15
18
-18
60
78
4
3
11
7
10
18
-92
51
143
3
1
14
*** Inter Maluku FC heeft zich per 02-2022 terugggetrokken

NIEUWSBERICHTEN HOOFDKLASSE


RECENTSTE VIDEO'S

error:
Cookieconsent met Real Cookie Banner P