Eerste Divisie A

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
V W W W W
>
5
4
0
1
26
16
10
12
2
W G V W W
>
5
3
1
1
24
20
4
10
3
G G W W
>
4
2
2
0
17
9
8
8
4
W G V G W
>
5
2
2
1
28
24
4
8
5
V G G W W
>
5
2
2
1
17
13
4
8
6
W G W V
>
4
2
1
1
22
23
-1
7
7
W V W G V
>
5
2
1
2
25
20
5
7
8
V V W W V
>
5
2
0
3
24
17
7
6
9
G W V V V
>
5
1
1
3
11
16
-5
4
10
V W V
>
3
1
0
2
9
9
0
3
11
V W V V V
>
5
1
0
4
15
28
-13
3
12
W V V V V
>
5
1
0
4
7
30
-23
3

  • Programma
  • Uitslagen
  • Matrix
  • Periode 1
  • Periode 2
  • Video's
  • Bijzonderheden

Speelronde 8
13 nov 2020 20:30
Futsal ONR
- -
HZV Het Vennewater
13 nov 2020 20:30
ONR
-
-
Vennewater
| Hullen / Roden
13 nov 2020 20:30
Futsal LTC
- -
Futsal Winsum
13 nov 2020 20:30
LTC
-
-
Winsum
| Pittelohal / Assen
13 nov 2020 20:50
MSV Zeemacht
- -
v.v. PKC '83/Team Carré
13 nov 2020 20:50
Zeemacht
-
-
PKC '83
| De Brug / Den Helder
13 nov 2020 21:10
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
- -
FC Marlène 2
13 nov 2020 21:10
Urk
-
-
Marlène 2
| De Schelp / Urk
13 nov 2020 21:30
VNS United
- -
zvv Scagha '66
13 nov 2020 21:30
VNS United
-
-
Scagha '66
| De Weeren / Amsterdam
Speelronde 9
20 nov 2020 19:30
FC Marlène 2
- -
v.v. PKC '83/Team Carré
20 nov 2020 19:30
Marlène 2
-
-
PKC '83
| Waardergolf / Heerhugowaard
20 nov 2020 20:30
Futsal ONR
- -
MSV Zeemacht
20 nov 2020 20:30
ONR
-
-
Zeemacht
| Hullen / Roden
20 nov 2020 20:30
Futsal Winsum
- -
VNS United
20 nov 2020 20:30
Winsum
-
-
VNS United
| Ripperdahal / Winsum GR
20 nov 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos
- -
Futsal LTC
20 nov 2020 20:40
Os Lusitanos
-
-
LTC
| Aristos / Amsterdam
20 nov 2020 20:45
zvv Scagha '66
- -
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
20 nov 2020 20:45
Scagha '66
-
-
Urk
| Groeneweg / Schagen
20 nov 2020 21:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
- -
HZV Het Vennewater
20 nov 2020 21:30
Zwolle
-
-
Vennewater
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
Speelronde 10
4 dec 2020 19:30
FC Marlène 2
- -
MSV Zeemacht
4 dec 2020 19:30
Marlène 2
-
-
Zeemacht
| Waardergolf / Heerhugowaard
4 dec 2020 20:30
Futsal LTC
- -
HZV Het Vennewater
4 dec 2020 20:30
LTC
-
-
Vennewater
| Pittelohal / Assen
4 dec 2020 20:30
v.v. PKC '83/Team Carré
- -
zvv Scagha '66
4 dec 2020 20:30
PKC '83
-
-
Scagha '66
| Europark / Groningen
4 dec 2020 21:10
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
- -
Futsal Winsum
4 dec 2020 21:10
Urk
-
-
Winsum
| De Schelp / Urk
4 dec 2020 21:30
VNS United
- -
ZVV Os Lusitanos
4 dec 2020 21:30
VNS United
-
-
Os Lusitanos
| De Weeren / Amsterdam
4 dec 2020 21:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
- -
Futsal ONR
4 dec 2020 21:30
Zwolle
-
-
ONR
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
Speelronde 11
18 dec 2020 20:30
Futsal ONR
- -
Futsal LTC
18 dec 2020 20:30
ONR
-
-
LTC
| Hullen / Roden
18 dec 2020 20:30
Futsal Winsum
- -
v.v. PKC '83/Team Carré
18 dec 2020 20:30
Winsum
-
-
PKC '83
| Ripperdahal / Winsum GR
18 dec 2020 20:30
HZV Het Vennewater
- -
VNS United
18 dec 2020 20:30
Vennewater
-
-
VNS United
| Het Vennewater / Heiloo
18 dec 2020 20:30
MSV Zeemacht
- -
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
18 dec 2020 20:30
Zeemacht
-
-
Zwolle
| De Brug / Den Helder
18 dec 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos
- -
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
18 dec 2020 20:40
Os Lusitanos
-
-
Urk
| Aristos / Amsterdam
18 dec 2020 20:45
zvv Scagha '66
- -
FC Marlène 2
18 dec 2020 20:45
Scagha '66
-
-
Marlène 2
| Groeneweg / Schagen
Speelronde 5
1 jul 2021 20:30
Futsal Winsum
- -
HZV Het Vennewater
1 jul 2021 20:30
Winsum
-
-
Vennewater
| !!! AFGELAST !!!
| Ripperdahal / Winsum GR
Speelronde 2
1 jul 2021 20:30
Futsal Winsum
- -
zvv Scagha '66
1 jul 2021 20:30
Winsum
-
-
Scagha '66
| !!! AFGELAST !!!
| Ripperdahal / Winsum GR

Speelronde 5
9 okt 2020 21:10
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
6 3
VNS United
9 okt 2020 21:10
Urk
6
3
VNS United
| De Schelp / Urk
9 okt 2020 21:05
zvv Scagha '66
6 3
Futsal ONR
9 okt 2020 21:05
Scagha '66
6
3
ONR
| Groeneweg / Schagen
9 okt 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos
5 0
MSV Zeemacht
9 okt 2020 20:40
Os Lusitanos
5
0
Zeemacht
| Aristos / Amsterdam
9 okt 2020 20:30
v.v. PKC '83/Team Carré
5 1
Futsal LTC
9 okt 2020 20:30
PKC '83
5
1
LTC
| Europark / Groningen
9 okt 2020 19:30
FC Marlène 2
10 6
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
9 okt 2020 19:30
Marlène 2
10
6
Zwolle
| Waardergolf / Heerhugowaard
Speelronde 4
2 okt 2020 21:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
2 8
v.v. PKC '83/Team Carré
2 okt 2020 21:30
Zwolle
2
8
PKC '83
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
2 okt 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos
3 2
Futsal Winsum
2 okt 2020 20:40
Os Lusitanos
3
2
Winsum
| Aristos / Amsterdam
2 okt 2020 20:40
HZV Het Vennewater
1 6
zvv Scagha '66
2 okt 2020 20:40
Vennewater
1
6
Scagha '66
| Het Vennewater / Heiloo
2 okt 2020 20:30
Futsal ONR
4 4
FC Marlène 2
2 okt 2020 20:30
ONR
4
4
Marlène 2
| Hullen / Roden
2 okt 2020 20:30
MSV Zeemacht
2 5
VNS United
2 okt 2020 20:30
Zeemacht
2
5
VNS United
| De Brug / Den Helder
2 okt 2020 20:30
Futsal LTC
2 8
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
2 okt 2020 20:30
LTC
2
8
Urk
| Pittelohal / Assen
Speelronde 3
25 sep 2020 21:30
VNS United
9 0
Futsal LTC
25 sep 2020 21:30
VNS United
9
0
LTC
| De Weeren / Amsterdam
25 sep 2020 21:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
0 2
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
25 sep 2020 21:30
Zwolle
0
2
Urk
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
25 sep 2020 20:45
zvv Scagha '66
4 4
ZVV Os Lusitanos
25 sep 2020 20:45
Scagha '66
4
4
Os Lusitanos
| Groeneweg / Schagen
25 sep 2020 20:30
Futsal Winsum
5 2
MSV Zeemacht
25 sep 2020 20:30
Winsum
5
2
Zeemacht
| Ripperdahal / Winsum GR
25 sep 2020 20:30
v.v. PKC '83/Team Carré
2 10
Futsal ONR
25 sep 2020 20:30
PKC '83
2
10
ONR
| Europark / Groningen
25 sep 2020 19:30
FC Marlène 2
7 9
HZV Het Vennewater
25 sep 2020 19:30
Marlène 2
7
9
Vennewater
| Waardergolf / Heerhugowaard
Speelronde 2
18 sep 2020 21:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
5 4
VNS United
18 sep 2020 21:30
Zwolle
5
4
VNS United
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
18 sep 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos
3 3
FC Marlène 2
18 sep 2020 20:40
Os Lusitanos
3
3
Marlène 2
| Aristos / Amsterdam
18 sep 2020 20:40
HZV Het Vennewater
5 5
v.v. PKC '83/Team Carré
18 sep 2020 20:40
Vennewater
5
5
PKC '83
| Het Vennewater / Heiloo
18 sep 2020 20:30
Futsal ONR
4 5
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
18 sep 2020 20:30
ONR
4
5
Urk
| Hullen / Roden
18 sep 2020 20:30
MSV Zeemacht
6 0
Futsal LTC
18 sep 2020 20:30
Zeemacht
6
0
LTC
| De Brug / Den Helder
Speelronde 1
11 sep 2020 21:30
VNS United
3 4
Futsal ONR
11 sep 2020 21:30
VNS United
3
4
ONR
| De Weeren / Amsterdam
11 sep 2020 21:10
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
5 7
HZV Het Vennewater
11 sep 2020 21:10
Urk
5
7
Vennewater
| De Schelp / Urk
11 sep 2020 20:45
zvv Scagha '66
1 1
MSV Zeemacht
11 sep 2020 20:45
Scagha '66
1
1
Zeemacht
| Groeneweg / Schagen
11 sep 2020 20:30
Futsal LTC
4 2
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
11 sep 2020 20:30
LTC
4
2
Zwolle
| Pittelohal / Assen
11 sep 2020 20:30
v.v. PKC '83/Team Carré
4 2
ZVV Os Lusitanos
11 sep 2020 20:30
PKC '83
4
2
Os Lusitanos
| Europark / Groningen
11 sep 2020 19:30
FC Marlène 2
4 2
Futsal Winsum
11 sep 2020 19:30
Marlène 2
4
2
Winsum
| Waardergolf / Heerhugowaard

weergeven op volledig scherm
Urk
PKC '83
Scagha '66
Marlène 2
Os Lusitanos
Vennewater
ONR
VNS United
Zeemacht
Winsum
Zwolle
LTC
1 Urk 5–7 6–3
2 PKC '83 4–2 2–10 5–1
3 Scagha '66 4–4 6–3 1–1
4 Marlène 2 7–9 4–2 10–6
5 Os Lusitanos 3–3 5–0 3–2
6 Vennewater 5–5 1–6
7 ONR 4–5 4–4
8 VNS United 3–4 9–0
9 Zeemacht 2–5 6–0
10 Winsum 5–2
11 Zwolle 0–2 2–8 5–4
12 LTC 2–8 4–2

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
5
4
0
1
26
16
10
12
2
5
3
1
1
24
20
4
10
3
4
2
2
0
17
9
8
8
4
5
2
2
1
28
24
4
8
5
5
2
2
1
17
13
4
8
6
4
2
1
1
22
23
-1
7
7
5
2
1
2
25
20
5
7
8
5
2
0
3
24
17
7
6
9
5
1
1
3
11
16
-5
4
10
3
1
0
2
9
9
0
3
12
5
1
0
4
7
30
-23
3

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0

In verband met de verscherpte corona maatregelen zijn alle wedstrijden vanaf 13 oktober 2020 afgelast tot nader bericht.

1554Votes
love 4 Love
wink 15 Wink
lol 16 LoL
wow 2 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry
error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK