Eerste Divisie A

KAMPIOEN 2023/2024

ZVV White Stones

PROGRAMMA

vr 31 mei 2024
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 31 mei 2024
- 21:30
ZVV BE '79
- -
ZVS / Bodemflex


FINALE 7 JUNI 2024

Winnaar ZVV BE’79/ZVS Bodemflex – Heracles Almelo Futsal

UITSLAGEN

vr 24 mei 2024
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 24 mei 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal
3 1
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 17 mei 2024
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 17 mei 2024
- 21:30
FC Westland
2 4
ZVS / Bodemflex
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 17 mei 2024
- 21:00
Heracles Almelo Futsal
4 2
Texel '94
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 17 mei 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
5 2
GZV Watergras
vr 10 mei 2024
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 10 mei 2024
- 20:30
GZV Watergras
2 7
VV PKC '83 / Team Amoeri
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 10 mei 2024
- 20:00
ZVS / Bodemflex
6 2
FC Westland
NC Eredivisie - Eerste Divisie
vr 10 mei 2024
- 18:45
Texel '94
2 6
Heracles Almelo Futsal

PROGRAMMA

UITSLAGEN

vr 17 mei 2024
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 17 mei 2024
- 21:30
Ara Cora Kingdom
4 3
Futsal Winsum
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 17 mei 2024
- 20:15
Hovocubo 2
4 0
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 10 mei 2024
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 10 mei 2024
- 20:30
Futsal Winsum
2 6
Ara Cora Kingdom
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 10 mei 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
1 1
Hovocubo 2
vr 3 mei 2024
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 3 mei 2024
- 21:30
VV PKC '83 2
1 3
Hovocubo 2
NC Eerste Divisie - Topklasse
vr 3 mei 2024
- 21:15
Ara Cora Kingdom
8 3
Futsal Frisia / Spin-Off

PROGRAMMA

EERSTE DIVISIE A 2023/2024

* PK1: ZVV White Stones (over op Texel '94)
* PK2: PKC '83/Team Amoeri

* Futsal Emmeloord/Meat & Eat heeft 1 punt in mindering
* FC Marlène/FG Live 2 heeft 3 punten in mindering

UITSLAGEN

vr 3 mei 2024 21:30
Futsal Emmeloord
1
4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 3 mei 2024 20:30
Futsal Winsum
2
6
ZVV Urk
vr 3 mei 2024 20:20
ZVV Vios '79
7
6
MSV-Zeemacht
vr 3 mei 2024 20:00
ZVV White Stones 🏆
6
1
Texel '94
vr 3 mei 2024 20:00
VV PKC '83
10
1
ZVV Zwaag
MEER WEERGEVEN spinner

UITSLAGEN

vr 3 mei 2024 21:30
Futsal Emmeloord
1
4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 3 mei 2024 20:30
Futsal Winsum
2
6
ZVV Urk
vr 3 mei 2024 20:20
ZVV Vios '79
7
6
MSV-Zeemacht
vr 3 mei 2024 20:00
ZVV White Stones 🏆
6
1
Texel '94
vr 3 mei 2024 20:00
VV PKC '83
10
1
ZVV Zwaag
MEER WEERGEVEN spinner

EERSTE DIVISIE A 2023/2024

* PK1: ZVV White Stones (over op Texel '94)
* PK2: PKC '83/Team Amoeri

* Futsal Emmeloord/Meat & Eat heeft 1 punt in mindering
* FC Marlène/FG Live 2 heeft 3 punten in mindering

PROGRAMMA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Speelronde 1
vr 8 september 2023
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
3 6
ZVV White Stones 🏆
vr 8 september 2023
- 20:30
HZV Het Vennewater
7 3
Texel '94
vr 8 september 2023
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
2 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 8 september 2023
- 20:30
Futsal Winsum
2 7
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 8 september 2023
- 21:00
FC Marlène / FG Live 2
3 4
ZVV Zwaag
vr 8 september 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
2 8
MSV-Zeemacht
Speelronde 2
vr 15 september 2023
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
6 3
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 15 september 2023
- 20:30
ZVV Zwaag
3 5
HZV Het Vennewater
vr 15 september 2023
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
1 2
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 15 september 2023
- 20:40
Texel '94
6 0
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 15 september 2023
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
1 3
FC Marlène / FG Live 2
vr 15 september 2023
- 21:30
MSV-Zeemacht
2 3
Futsal Winsum
Speelronde 3
vr 22 september 2023
- 20:30
FC Marlène / FG Live 2
2 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 22 september 2023
- 20:30
HZV Het Vennewater
5 1
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 22 september 2023
- 20:30
ZVV Zwaag
2 4
Texel '94
vr 22 september 2023
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
3 2
MSV-Zeemacht
vr 22 september 2023
- 20:30
Futsal Winsum
1 4
ZVV White Stones 🏆
vr 22 september 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
8 6
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Speelronde 4
vr 13 oktober 2023
- 19:30
MSV-Zeemacht
2 4
FC Marlène / FG Live 2
vr 13 oktober 2023
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
3 2
Futsal Winsum
vr 13 oktober 2023
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
9 4
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 13 oktober 2023
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
2 5
HZV Het Vennewater
vr 13 oktober 2023
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
8 3
ZVV Zwaag
vr 15 december 2023
- 20:45
Texel '94
5 0
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Speelronde 5
vr 20 oktober 2023
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
2 7
ZVV White Stones 🏆
vr 20 oktober 2023
- 20:30
HZV Het Vennewater
6 5
MSV-Zeemacht
vr 20 oktober 2023
- 20:30
ZVV Zwaag
4 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 20 oktober 2023
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
3 3
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 20 oktober 2023
- 20:30
Futsal Winsum
11 5
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 20 oktober 2023
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
3 4
Texel '94
Speelronde 6
vr 27 oktober 2023
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
6 3
FC Marlène / FG Live 2
vr 27 oktober 2023
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
10 4
HZV Het Vennewater
vr 27 oktober 2023
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
3 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 27 oktober 2023
- 20:40
Texel '94
7 1
Futsal Winsum
vr 27 oktober 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
2 1
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 27 oktober 2023
- 21:30
MSV-Zeemacht
4 3
ZVV Zwaag
Speelronde 7
vr 29 september 2023
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
3 2
MSV-Zeemacht
vr 10 november 2023
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
6 4
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 10 november 2023
- 20:30
HZV Het Vennewater
3 7
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 10 november 2023
- 20:30
ZVV Zwaag
5 5
ZVV White Stones 🏆
vr 10 november 2023
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
1 6
Texel '94
vr 10 november 2023
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
6 3
Futsal Winsum
Speelronde 8
vr 17 november 2023
- 18:45
Texel '94
3 5
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 17 november 2023
- 19:30
MSV-Zeemacht
5 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 17 november 2023
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
1 1
ZVV Zwaag
vr 17 november 2023
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
5 3
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 17 november 2023
- 20:30
Futsal Winsum
2 3
FC Marlène / FG Live 2
vr 17 november 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
4 11
HZV Het Vennewater
Speelronde 9
vr 1 december 2023
- 20:30
HZV Het Vennewater
4 3
Futsal Winsum
vr 1 december 2023
- 20:30
MSV-Zeemacht
4 3
Texel '94
vr 1 december 2023
- 20:30
ZVV Zwaag
11 8
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 1 december 2023
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
6 2
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 1 december 2023
- 21:30
FC Marlène / FG Live 2
3 5
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 1 december 2023
- 21:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
2 3
ZVV White Stones 🏆
Speelronde 10
vr 8 december 2023
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
7 4
Texel '94
vr 8 december 2023
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
5 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 8 december 2023
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
3 4
MSV-Zeemacht
vr 8 december 2023
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
4 1
HZV Het Vennewater
vr 8 december 2023
- 20:30
Futsal Winsum
2 3
ZVV Zwaag
vr 8 december 2023
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
0 6
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Speelronde 11
vr 19 januari 2024
- 18:45
Texel '94
5 1
ZVV White Stones 🏆
vr 19 januari 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
5 5
FC Marlène / FG Live 2
vr 19 januari 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht
5 4
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 19 januari 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
2 8
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 19 januari 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
1 3
Futsal Winsum
vr 19 januari 2024
- 21:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
13 4
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Speelronde 12
vr 2 februari 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
7 4
Futsal Winsum
vr 2 februari 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
3 4
FC Marlène / FG Live 2
vr 2 februari 2024
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
5 2
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 2 februari 2024
- 20:40
Texel '94
4 4
HZV Het Vennewater
vr 2 februari 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
1 3
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 2 februari 2024
- 21:30
MSV-Zeemacht
7 2
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
Speelronde 13
vr 9 februari 2024
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
4 5
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 9 februari 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
6 3
Texel '94
vr 9 februari 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
4 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 9 februari 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
5 5
ZVV Zwaag
vr 9 februari 2024
- 20:30
Futsal Winsum
3 6
MSV-Zeemacht
vr 9 februari 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
0 10
ZVV White Stones 🏆
Speelronde 14
vr 16 februari 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
11 7
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 16 februari 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht
5 3
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 16 februari 2024
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
3 2
Futsal Winsum
vr 16 februari 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
3 5
FC Marlène / FG Live 2
vr 16 februari 2024
- 20:40
Texel '94
6 1
ZVV Zwaag
vr 16 februari 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
2 2
HZV Het Vennewater
Speelronde 15
vr 1 maart 2024
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
3 4
MSV-Zeemacht
vr 1 maart 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
6 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 1 maart 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
4 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 1 maart 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
3 3
ZVV White Stones 🏆
vr 1 maart 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
0 5
Texel '94
vr 22 maart 2024
- 20:30
Futsal Winsum
3 3
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
Speelronde 16
vr 8 maart 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
0 4
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 8 maart 2024
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
5 1
FC Marlène / FG Live 2
vr 8 maart 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
3 6
ZVV Zwaag
vr 8 maart 2024
- 20:40
Texel '94
5 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 8 maart 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
2 7
Futsal Winsum
vr 8 maart 2024
- 21:30
MSV-Zeemacht
2 4
HZV Het Vennewater
Speelronde 17
vr 15 maart 2024
- 20:30
FC Marlène / FG Live 2
3 5
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 15 maart 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
7 3
MSV-Zeemacht
vr 15 maart 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
4 2
ZVV White Stones 🏆
vr 15 maart 2024
- 20:30
Futsal Winsum
4 5
Texel '94
vr 15 maart 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
15 5
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 15 maart 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
4 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Speelronde 18
vr 5 april 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
4 1
HZV Het Vennewater
vr 5 april 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht
4 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 5 april 2024
- 20:30
Futsal Winsum
1 1
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 5 april 2024
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
4 4
ZVV Zwaag
vr 5 april 2024
- 20:40
Texel '94
2 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 5 april 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
3 9
FC Marlène / FG Live 2
Speelronde 19
vr 12 april 2024
- 20:30
FC Marlène / FG Live 2
5 2
Futsal Winsum
vr 12 april 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
4 2
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 12 april 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
5 0
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 12 april 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
2 2
MSV-Zeemacht
vr 12 april 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
5 0
Texel '94
vr 12 april 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
3 7
ZVV White Stones 🏆
Speelronde 20
vr 19 april 2024
- 18:45
Texel '94
6 3
MSV-Zeemacht
vr 19 april 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
3 4
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 19 april 2024
- 20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
8 1
FC Marlène / FG Live 2
vr 19 april 2024
- 20:30
ZVV White Stones 🏆
7 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 19 april 2024
- 20:30
Futsal Winsum
0 4
HZV Het Vennewater
vr 19 april 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
4 6
ZVV Zwaag
Speelronde 21
vr 26 april 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht
0 3
ZVV White Stones 🏆
vr 26 april 2024
- 20:30
HZV Het Vennewater
6 7
VV PKC '83 / Team Amoeri
vr 26 april 2024
- 20:30
ZVV Zwaag
3 1
Futsal Winsum
vr 26 april 2024
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje
7 6
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
vr 26 april 2024
- 21:00
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
8 4
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
wo 1 mei 2024
- 18:45
Texel '94
11 8
FC Marlène / FG Live 2
Speelronde 22
vr 3 mei 2024
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
6 4
HZV Het Vennewater
vr 3 mei 2024
- 20:00
VV PKC '83 / Team Amoeri
10 1
ZVV Zwaag
vr 3 mei 2024
- 20:00
ZVV White Stones 🏆
6 1
Texel '94
vr 3 mei 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
7 6
MSV-Zeemacht
vr 3 mei 2024
- 20:30
Futsal Winsum
2 6
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 3 mei 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
1 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje

EERSTE DIVISIE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
51
22
57
114
57
16
3
3
2
49
22
50
106
56
15
4
3
3
Texel '94
V V W W V
40
22
24
98
74
13
1
8
4
40
22
16
98
82
12
4
6
5
MSV-Zeemacht
W GS V V V
34
22
5
85
80
11
1
10
6
ZVV Zwaag
GS W W W V
34
22
-4
88
92
10
4
8
7
31
22
-4
90
94
11
1
10
8
30
22
-6
87
93
9
3
10
9
29
22
2
75
73
9
2
11
10
22
22
-12
73
85
7
1
14
11
Futsal Winsum
GS V V V V
14
22
-28
62
90
4
2
16
12
5
22
-100
70
170
2
0
20
* PK1: ZVV White Stones (over op Texel '94)
* PK2: PKC '83/Team Amoeri

* Futsal Emmeloord/Meat & Eat heeft 1 punt in mindering
* FC Marlène/FG Live 2 heeft 3 punten in mindering

EERSTE DIVISIE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
51
22
57
114
57
16
3
3
2
49
22
50
106
56
15
4
3
3
Texel '94
V V W W V
40
22
24
98
74
13
1
8
4
40
22
16
98
82
12
4
6
5
MSV-Zeemacht
W GS V V V
34
22
5
85
80
11
1
10
6
ZVV Zwaag
GS W W W V
34
22
-4
88
92
10
4
8
7
31
22
-4
90
94
11
1
10
8
30
22
-6
87
93
9
3
10
9
29
22
2
75
73
9
2
11
10
22
22
-12
73
85
7
1
14
11
Futsal Winsum
GS V V V V
14
22
-28
62
90
4
2
16
12
5
22
-100
70
170
2
0
20
* PK1: ZVV White Stones (over op Texel '94)
* PK2: PKC '83/Team Amoeri

* Futsal Emmeloord/Meat & Eat heeft 1 punt in mindering
* FC Marlène/FG Live 2 heeft 3 punten in mindering

vr 3 mei 2024
vr 3 mei 2024
- 21:30
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
1 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
vr 3 mei 2024
- 20:30
Futsal Winsum
2 6
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
vr 3 mei 2024
- 20:20
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
7 6
MSV-Zeemacht
vr 3 mei 2024
- 20:00
ZVV White Stones 🏆
6 1
Texel '94
vr 3 mei 2024
- 20:00
VV PKC '83 / Team Amoeri
10 1
ZVV Zwaag
vr 3 mei 2024
- 19:30
FC Marlène / FG Live 2
6 4
HZV Het Vennewater
MEER WEERGEVEN spinner

EERSTE DIVISIE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
51
22
57
114
57
16
3
3
2
49
22
50
106
56
15
4
3
3
Texel '94
V V W W V
40
22
24
98
74
13
1
8
4
40
22
16
98
82
12
4
6
5
MSV-Zeemacht
W GS V V V
34
22
5
85
80
11
1
10
6
ZVV Zwaag
GS W W W V
34
22
-4
88
92
10
4
8
7
31
22
-4
90
94
11
1
10
8
30
22
-6
87
93
9
3
10
9
29
22
2
75
73
9
2
11
10
22
22
-12
73
85
7
1
14
11
Futsal Winsum
GS V V V V
14
22
-28
62
90
4
2
16
12
5
22
-100
70
170
2
0
20
* PK1: ZVV White Stones (over op Texel '94)
* PK2: PKC '83/Team Amoeri

* Futsal Emmeloord/Meat & Eat heeft 1 punt in mindering
* FC Marlène/FG Live 2 heeft 3 punten in mindering
weergeven op volledig scherm
ZVV White Stones 🏆
VV PKC '83 / Team Amoeri
Texel '94
HZV Het Vennewater
MSV-Zeemacht
ZVV Zwaag
FC Marlène / FG Live 2
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Futsal Winsum
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
1
ZVV White Stones 🏆
9–4 6–1 10–4 3–4 4–4 5–1 5–2 5–3 7–1 3–2 6–3
2
VV PKC '83 / Team Amoeri
3–3 5–0 4–1 3–2 10–1 8–1 3–3 2–2 4–2 6–3 15–5
3
Texel '94
5–1 3–5 4–4 6–3 6–1 11–8 6–0 5–2 2–4 7–1 5–0
4
HZV Het Vennewater
4–2 6–7 7–3 6–5 5–5 5–5 3–7 5–1 4–1 4–3 4–2
5
MSV-Zeemacht
0–3 5–3 4–3 2–4 4–3 2–4 5–4 4–2 5–4 2–3 7–2
6
ZVV Zwaag
5–5 2–8 2–4 3–5 7–3 3–4 5–0 6–2 4–2 3–1 11–8
7
FC Marlène / FG Live 2
2–7 3–5 7–4 6–4 3–4 3–4 3–5 4–5 2–1 5–2 6–4
8
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
3–6 0–4 6–3 4–1 7–6 1–1 6–3 3–4 5–2 3–2 11–7
9
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
3–7 1–3 3–4 2–2 3–2 8–3 1–3 6–2 4–1 1–3 8–4
10
G.S.F.V. Drs. Vijfje
2–3 1–2 1–6 2–5 2–2 3–6 3–5 7–6 3–2 7–4 13–4
11
Futsal Winsum
1–4 1–1 4–5 0–4 3–6 2–3 2–3 3–3 2–6 2–7 11–5
12
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
0–10 2–1 0–5 4–11 2–8 4–6 3–9 8–6 0–6 1–4 2–7
 

EERSTE DIVISIE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
51
22
57
114
57
16
3
3
2
49
22
50
106
56
15
4
3
3
Texel '94
V V W W V
40
22
24
98
74
13
1
8
4
40
22
16
98
82
12
4
6
5
MSV-Zeemacht
W GS V V V
34
22
5
85
80
11
1
10
6
ZVV Zwaag
GS W W W V
34
22
-4
88
92
10
4
8
7
31
22
-4
90
94
11
1
10
8
30
22
-6
87
93
9
3
10
9
29
22
2
75
73
9
2
11
10
22
22
-12
73
85
7
1
14
11
Futsal Winsum
GS V V V V
14
22
-28
62
90
4
2
16
12
5
22
-100
70
170
2
0
20
* PK1: ZVV White Stones (over op Texel '94)
* PK2: PKC '83/Team Amoeri

* Futsal Emmeloord/Meat & Eat heeft 1 punt in mindering
* FC Marlène/FG Live 2 heeft 3 punten in mindering


TOPSCORERSLIJST EERSTE DIVISIE A 2023/2024
(EINDSTAND)

# SPELER / NR TEAM DP +
1 Mike Zomerdijk (9) MSV-Zeemacht 35 2
2 Yorgo Helleman (11) Texel ’94 29 5
3 Bram de Boer (11) HZV Het Vennewater 28 3
4 Jordin Koel (8) ZVV White Stones 26 3
5 Stan Prins (2) ZVV Zwaag 23 5
6 Sem Dekker (10) VIOS’79 / Gomes Noord-Holland 20 7
7 Daan Groot (4) ZVV White Stones 19 2
8 Awaab Khider (10) VV PKC ’83 / Team Amoeri 18 4
  Kai Botman (5) VIOS’79 / Gomes Noord-Holland 18 2
9 Glenn van Geldorp (6) ZVV White Stones 17 2
10 Pieter-Jan Eelman (9) Texel ’94 16 3
11 Aron Swart (7) MSV-Zeemacht 15 2
12 Karim Layeb (nr. 11) VV PKC ’83 / Team Amoeri 14 5
  Tom Hofkamp (9) ZVV White Stones 14 1
13 Mehran Ali Pour Asli (4) VV PKC ’83 / Team Amoeri 13 4
  Max Snijders (69) G.S.F.V. Drs. Vijfje 13 0
14 Jaouad Boundati (3) Futsal Emmeloord / Meat & Eat 12 2
  Mourad Boundati (7) Futsal Emmeloord / Meat & Eat 12 2
  Johan Loosman (10) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 12 1
  Riekelt Snoek (11) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 12 1
  Sjors Kaandorp (30) FC Marlène / FG Live 2 12 0
15 Richard Schram (4) G.S.F.V. Drs. Vijfje 11 2
  Mike Twisk (10) ZVV White Stones 11 0
16 Boyd Filemieg (22) FC Marlène / FG Live 2 10 3
  Handrit Hoxhai (34) VV PKC ’83 / Team Amoeri 10 3
  Jannik Krivohlavek (10) G.S.F.V. Drs. Vijfje 10 3
  Lesley Koning (6) Texel ’94 10 3
  Miles Vork (9) VIOS’79 / Gomes Noord-Holland 10 3
  Ryan van Westerop (14) HZV Het Vennewater 10 3
  Ruben Bugter (9) HZV Het Vennewater 10 2
  Daniël Meijers (9) ZVV Zwaag 10 0
  Deshley Storm (11) Futsal Winsum 10 0
17 Jermaine Rijssel (19) FC Marlène / FG Live 2 9 5
  Jelbert Loosman (7) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 9 2
  Lasse Botman (2) VIOS’79 / Gomes Noord-Holland 9 2
  Luuk Mantje (10) Texel ’94 9 2
  Fabio Matos Fernandes (4) VV PKC ’83 / Team Amoeri 9 1
  Billy Ray Zwart (7) MSV-Zeemacht 9 0
  Nr. 19 FC Marlène / FG Live 2 9 0
18 Jesper Hoogland (7) ZVV Zwaag 8 3
  Bibi Trinh (9) G.S.F.V. Drs. Vijfje 8 2
  Esper Wollaars (24) FC Marlène / FG Live 2 8 2
  Marc Heerings (5) VV PKC ’83 / Team Amoeri 8 2
  Stan de Boer (4) HZV Het Vennewater 8 2
  Dean Dijkstal (8) HZV Het Vennewater 8 1
  Jesper Arkenbout (2) Texel ’94 8 1
  Willem Snoek (9) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 8 1
  Björn Schutter (5) Futsal Winsum 8 0
  Brahim Boundati (10) Futsal Emmeloord / Meat & Eat 8 0
  Jim Broers (10) ZVV Zwaag 8 0
  Jim Nelen (14) ZVV Zwaag 8 0
  Nick Schipper (4) VIOS’79 / Gomes Noord-Holland 8 0
  Tarik Bourakba (11) Futsal Emmeloord / Meat & Eat 8 0
19 Kees de Boer (5) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 7 5
  Huib Sprenkeling (7) ZVV White Stones 7 4
  Diederik Dijk (3) Futsal Winsum 7 2
  Jeroen de Haan (7) G.S.F.V. Drs. Vijfje 7 2
  Bart Spil (8) ZVV Zwaag 7 1
  Geert Bruin (6) HZV Het Vennewater 7 1
  Melvin Damsma (11) MSV Zeemacht 7 1
  Mehdi Charaf-Eddine (3) VV PKC ’83 / Team Amoeri 7 0
20 Nr. 3 ZVV White Stones 6 2
  Djoï de Vries (23) FC Marlène / FG Live 2 6 1
  Pascal Meijer (3) HZV Het Vennewater 6 1
  Bram Olde Keizer (10) G.S.F.V. Drs. Vijfje 6 0
  Mitchell Leeuwenstein (5) MSV-Zeemacht 6 0
  Ralph Slik (8) Texel ’94 6 0
  Rochendy Constansia (14) VV PKC ’83 / Team Amoeri 6 0
21 Klaas Jelle Romkes (5) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 5 2
  Tjeerd Eize Korf (2) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 5 2
  Boris van den Berg (3) VIOS’79 / Gomes Noord-Holland 5 1
  Ioannis Tsonos (22) G.S.F.V. Drs. Vijfje 5 1
  Quinten Faber (15) FC Marlène / FG Live 2 5 1
  Bauke Hoekstra (4) Futsal Winsum 5 0
  Musteba Albadawi (nr. 11) VV PKC ’83 / Team Amoeri 5 0
  Nick Burger (8) VIOS’79 / Gomes Noord-Holland 5 0
  Soeratmin Venema (7) Futsal Winsum 5 0
22 Erik van der Velde (2) Futsal Winsum 4 1
  Nathaniel Staal (7) G.S.F.V. Drs. Vijfje 4 1
  Wesley Hof (2) ZVV White Stones 4 1
  Charly van Leeuwen (19) FC Marlène / FG Live 2 4 0
  Melvin Folkerts (6) Futsal Winsum 4 0
  Nigel van den Raad (6) ZVV Zwaag 4 0
  Nr. 15 Texel ’94 4 0
  Nr. 77 Futsal Emmeloord / Meat & Eat 4 0
  Robbie Heus (20) FC Marlène / FG Live 2 4 0
  Robin Faber (8) Futsal Winsum 4 0
  Senna van Wijk (11) FC Marlène / FG Live 2 4 0
  Teun Groot (9) HZV Het Vennewater 4 0
  Tom Overtoom (8) ZVV Zwaag 4 0
23 Sil Wit (8/18) Texel ’94 3 3
  Moustafa Al Gharbawi (5) Futsal Emmeloord / Meat & Eat 3 2
  Abdel Boundati (10) Futsal Emmeloord / Meat & Eat 3 1
  Albert Hendrik Romkes (3) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 3 1
  Amin Ouhida (34) VV PKC ’83 / Team Amoeri 3 1
  Jacob Wouter Regnerus (6) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 3 1
  Luka Waard (7) MSV-Zeemacht 3 1
  Sem Besseling (4) FC Marlène / FG Live 2 3 1
  Zakaria Lamrini Wahabi (20) Futsal Emmeloord / Meat & Eat 3 1
  Daan van Aller (8) Futsal Winsum 3 0
  Davy van der Meer (15) ZVV Zwaag 3 0
  Helder van der Eng (4) MSV-Zeemacht 3 0
  Liam Gowen (12) HZV Het Vennewater 3 0
  Mitch van Geldrop (11) ZVV White Stones 3 0
  Oscar van Beek (5) ZVV Zwaag 3 0
  Swen Dekker (6) VIOS’79 / Gomes Noord-Holland 3 0
  Tygo Haanstra HZV Het Vennewater 3 0
  William de Boer (9) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 3 0
  Yannick Smith (22) Texel ’94 3 0
24 Dylan van Alphen (16) FC Marlène / FG Live 2 2 2
  Sidney Schaafstra (6) MSV-Zeemacht 2 2
  Dion Kwast (6) MSV Zeemacht 2 1
  Frank Woldring (1) VV PKC ’83 / Team Amoeri 2 1
  Mohamed Faraouni (5) VV PKC ’83 / Team Amoeri 2 1
  Adri Petronia (10) MSV-Zeemacht 2 0
  Arjen Bakker (7) Texel ’94 2 0
  Chawfung Cheung (8) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2 0
  Huub Schuurman (1) ZVV Zwaag 2 0
  Jonathan Kater (5) ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2 0
  Jurijan Röpke (7) Texel ’94 2 0
  Nr. 10 Futsal Emmeloord / Meat & Eat 2 0
  Nr. 9 Futsal Emmeloord / Meat & Eat 2 0
  Nr. 99 Futsal Emmeloord / Meat & Eat 2 0
  Olle de Jong (8) G.S.F.V. Drs. Vijfje 2 0
  Rik Slomp (5) G.S.F.V. Drs. Vijfje 2 0
  Stijn Arends Texel ’94 2 0
  Ties Jacet (16) FC Marlène / FG Live 2 2 0
25 David Albert Villalta (1) G.S.F.V. Drs. Vijfje 1 1
  Ko de Vries (1) HZV Het Vennewater 1 1
  Nr. 18 Texel ’94 1 1
  Nr. 4 ZVV Zwaag 1 1
  Teun Snijder (1) Futsal Emmeloord / Meat & Eat 1 1