PROGRAMMA

HOOFDKLASSE A 2023/2024

* PK1: zvv D.W.O.W. (over op F.C. Pellor/DHS Security)
* PK2: zvv D.W.O.W. (over op MSV-Zeemacht 2)
* PK3: n.n.b.
* Triple ThreaT/Onside Futsal heeft 4 punten in mindering
* AFC '34 heeft 3 punten in mindering
* zvv Scagha'66 2 heeft 3 punten in mindering
* ZVV de Ruif/ZoHip.nl heeft 3 punten in mindering

UITSLAGEN

vr 19 april 2024 21:00
FC Zaanstad
5
2
MSV-Zeemacht 2
vr 19 april 2024 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
5
2
RKAV Volendam 2
vr 19 april 2024 20:40
ZVV de Ruif
4
2
AFC '34
vr 19 april 2024 20:05
Triple ThreaT
1
4
FC Zaanstreek
vr 19 april 2024 19:50
F.C. Pellor
9
1
zvv D.W.O.W. 🏆
wo 17 april 2024 19:20
Texel '94 2
4
2
zvv Scagha '66 2
Meer weergeven spinner

UITSLAGEN

vr 19 april 2024 21:00
FC Zaanstad
5
2
MSV-Zeemacht 2
vr 19 april 2024 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
5
2
RKAV Volendam 2
vr 19 april 2024 20:40
ZVV de Ruif
4
2
AFC '34
vr 19 april 2024 20:05
Triple ThreaT
1
4
FC Zaanstreek
vr 19 april 2024 19:50
F.C. Pellor
9
1
zvv D.W.O.W. 🏆
wo 17 april 2024 19:20
Texel '94 2
4
2
zvv Scagha '66 2
Meer weergeven spinner

HOOFDKLASSE A 2023/2024

* PK1: zvv D.W.O.W. (over op F.C. Pellor/DHS Security)
* PK2: zvv D.W.O.W. (over op MSV-Zeemacht 2)
* PK3: n.n.b.
* Triple ThreaT/Onside Futsal heeft 4 punten in mindering
* AFC '34 heeft 3 punten in mindering
* zvv Scagha'66 2 heeft 3 punten in mindering
* ZVV de Ruif/ZoHip.nl heeft 3 punten in mindering

PROGRAMMA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Speelronde 1
vr 15 september 2023
- 19:15
Texel '94 2
5 1
FC Zaanstreek
vr 15 september 2023
- 19:50
F.C. Pellor / DHS Security
7 1
MSV-Zeemacht 2
vr 15 september 2023
- 20:05
Triple ThreaT / Onside Futsal
5 4
AFC '34
vr 15 september 2023
- 20:40
zvv Scagha '66 2
2 5
RKAV Volendam 2
vr 15 september 2023
- 20:40
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
0 3
zvv D.W.O.W. 🏆
vr 15 september 2023
- 21:10
FC Zaanstad
6 4
zvv Nieuweboer Architecten
Speelronde 2
vr 22 september 2023
- 19:15
AFC '34
2 3
Texel '94 2
vr 22 september 2023
- 20:25
FC Zaanstreek
3 5
zvv Scagha '66 2
vr 22 september 2023
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
0 4
F.C. Pellor / DHS Security
vr 22 september 2023
- 20:55
RKAV Volendam 2
5 2
FC Zaanstad
vr 22 september 2023
- 21:05
MSV-Zeemacht 2
5 6
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
vr 22 september 2023
- 22:00
zvv D.W.O.W. 🏆
7 2
Triple ThreaT / Onside Futsal
Speelronde 3
vr 29 september 2023
- 19:50
F.C. Pellor / DHS Security
4 4
FC Zaanstad
vr 29 september 2023
- 20:05
Triple ThreaT / Onside Futsal
3 6
MSV-Zeemacht 2
vr 29 september 2023
- 20:20
FC Zaanstreek
4 1
RKAV Volendam 2
vr 29 september 2023
- 20:40
zvv Scagha '66 2
1 1
AFC '34
vr 29 september 2023
- 20:40
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
1 7
zvv Nieuweboer Architecten
vr 20 oktober 2023
- 19:20
Texel '94 2
2 8
zvv D.W.O.W. 🏆
Speelronde 4
vr 6 oktober 2023
- 19:10
MSV-Zeemacht 2
1 1
Texel '94 2
vr 6 oktober 2023
- 20:30
FC Zaanstad
5 2
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
vr 6 oktober 2023
- 20:45
zvv D.W.O.W. 🏆
4 4
zvv Scagha '66 2
vr 6 oktober 2023
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
8 3
Triple ThreaT / Onside Futsal
vr 6 oktober 2023
- 20:55
RKAV Volendam 2
1 3
F.C. Pellor / DHS Security
vr 6 oktober 2023
- 21:45
AFC '34
3 2
FC Zaanstreek
Speelronde 5
vr 13 oktober 2023
- 19:15
Texel '94 2
5 5
zvv Nieuweboer Architecten
vr 13 oktober 2023
- 20:20
FC Zaanstreek
4 6
zvv D.W.O.W. 🏆
vr 13 oktober 2023
- 20:40
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
3 4
F.C. Pellor / DHS Security
vr 13 oktober 2023
- 21:05
AFC '34
2 3
RKAV Volendam 2
vr 13 oktober 2023
- 21:05
Triple ThreaT / Onside Futsal
5 2
FC Zaanstad
vr 13 oktober 2023
- 21:50
zvv Scagha '66 2
1 4
MSV-Zeemacht 2
Speelronde 6
vr 3 november 2023
- 19:00
FC Zaanstad
3 0
Texel '94 2
vr 3 november 2023
- 19:50
F.C. Pellor / DHS Security
4 1
Triple ThreaT / Onside Futsal
vr 3 november 2023
- 20:10
RKAV Volendam 2
1 1
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
vr 3 november 2023
- 20:45
zvv D.W.O.W. 🏆
1 5
AFC '34
vr 3 november 2023
- 22:00
MSV-Zeemacht 2
3 10
FC Zaanstreek
vr 24 november 2023
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
2 1
zvv Scagha '66 2
Speelronde 7
vr 10 november 2023
- 19:20
Texel '94 2
6 4
F.C. Pellor / DHS Security
vr 10 november 2023
- 20:00
Triple ThreaT / Onside Futsal
8 3
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
vr 10 november 2023
- 20:20
FC Zaanstreek
4 4
zvv Nieuweboer Architecten
vr 10 november 2023
- 21:05
AFC '34
6 4
MSV-Zeemacht 2
vr 10 november 2023
- 21:50
zvv Scagha '66 2
1 4
FC Zaanstad
vr 10 november 2023
- 21:50
zvv D.W.O.W. 🏆
4 3
RKAV Volendam 2
Speelronde 8
wo 15 november 2023
- 21:00
MSV-Zeemacht 2
3 5
zvv D.W.O.W. 🏆
vr 17 november 2023
- 19:15
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
1 1
Texel '94 2
vr 17 november 2023
- 19:50
F.C. Pellor / DHS Security
3 3
zvv Scagha '66 2
vr 17 november 2023
- 20:10
RKAV Volendam 2
5 9
Triple ThreaT / Onside Futsal
vr 17 november 2023
- 20:20
FC Zaanstad
6 2
FC Zaanstreek
vr 17 november 2023
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
6 3
AFC '34
Speelronde 9
vr 1 december 2023
- 19:20
Texel '94 2
4 5
Triple ThreaT / Onside Futsal
vr 1 december 2023
- 20:20
FC Zaanstreek
3 3
F.C. Pellor / DHS Security
vr 1 december 2023
- 21:05
AFC '34
1 1
FC Zaanstad
vr 1 december 2023
- 21:50
zvv D.W.O.W. 🏆
5 3
zvv Nieuweboer Architecten
vr 1 december 2023
- 21:55
zvv Scagha '66 2
1 1
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
vr 1 december 2023
- 22:00
MSV-Zeemacht 2
5 4
RKAV Volendam 2
Speelronde 10
vr 8 december 2023
- 19:20
Texel '94 2
3 5
RKAV Volendam 2
vr 8 december 2023
- 19:50
F.C. Pellor / DHS Security
4 2
AFC '34
vr 8 december 2023
- 20:00
Triple ThreaT / Onside Futsal
2 1
zvv Scagha '66 2
vr 8 december 2023
- 20:20
FC Zaanstad
6 1
zvv D.W.O.W. 🏆
vr 8 december 2023
- 20:40
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
5 3
FC Zaanstreek
vr 8 december 2023
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
2 2
MSV-Zeemacht 2
Speelronde 11
vr 15 december 2023
- 20:10
RKAV Volendam 2
3 2
zvv Nieuweboer Architecten
vr 15 december 2023
- 20:20
FC Zaanstreek
3 3
Triple ThreaT / Onside Futsal
vr 15 december 2023
- 21:05
MSV-Zeemacht 2
0 0
FC Zaanstad
vr 15 december 2023
- 21:05
AFC '34
4 1
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
vr 15 december 2023
- 21:50
zvv D.W.O.W. 🏆
6 3
F.C. Pellor / DHS Security
vr 16 februari 2024
- 19:00
zvv Scagha '66 2
0 5
Texel '94 2
Speelronde 12
vr 19 januari 2024
- 19:00
FC Zaanstreek
1 2
Texel '94 2
vr 19 januari 2024
- 20:40
zvv D.W.O.W. 🏆
7 2
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
vr 19 januari 2024
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
2 3
FC Zaanstad
vr 19 januari 2024
- 21:05
RKAV Volendam 2
5 4
zvv Scagha '66 2
vr 19 januari 2024
- 21:30
AFC '34
4 2
Triple ThreaT / Onside Futsal
vr 19 januari 2024
- 22:00
MSV-Zeemacht 2
3 1
F.C. Pellor / DHS Security
Speelronde 13
vr 26 januari 2024
- 19:20
Texel '94 2
2 3
AFC '34
vr 26 januari 2024
- 19:50
F.C. Pellor / DHS Security
6 2
zvv Nieuweboer Architecten
vr 26 januari 2024
- 20:05
Triple ThreaT / Onside Futsal
1 7
zvv D.W.O.W. 🏆
vr 26 januari 2024
- 20:20
FC Zaanstad
3 1
RKAV Volendam 2
vr 26 januari 2024
- 20:40
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
1 5
MSV-Zeemacht 2
vr 26 januari 2024
- 21:30
zvv Scagha '66 2
2 2
FC Zaanstreek
Speelronde 14
wo 31 januari 2024
- 21:00
MSV-Zeemacht 2
8 3
Triple ThreaT / Onside Futsal
vr 2 februari 2024
- 19:00
zvv D.W.O.W. 🏆
4 2
Texel '94 2
vr 2 februari 2024
- 20:00
RKAV Volendam 2
5 2
FC Zaanstreek
vr 2 februari 2024
- 20:20
FC Zaanstad
3 5
F.C. Pellor / DHS Security
vr 2 februari 2024
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
1 1
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
vr 2 februari 2024
- 21:05
AFC '34
4 2
zvv Scagha '66 2
Speelronde 15
wo 7 februari 2024
- 20:00
Triple ThreaT / Onside Futsal
2 3
zvv Nieuweboer Architecten
vr 9 februari 2024
- 19:20
Texel '94 2
2 2
MSV-Zeemacht 2
vr 9 februari 2024
- 19:50
F.C. Pellor / DHS Security
5 3
RKAV Volendam 2
vr 9 februari 2024
- 20:20
FC Zaanstreek
2 2
AFC '34
vr 9 februari 2024
- 21:55
zvv Scagha '66 2
4 6
zvv D.W.O.W. 🏆
vr 23 februari 2024
- 20:40
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
1 4
FC Zaanstad
Speelronde 16
vr 1 maart 2024
- 19:15
zvv Nieuweboer Architecten
1 1
Texel '94 2
vr 1 maart 2024
- 19:55
F.C. Pellor / DHS Security
5 1
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
vr 1 maart 2024
- 21:05
RKAV Volendam 2
6 6
AFC '34
vr 1 maart 2024
- 21:45
FC Zaanstad
3 3
Triple ThreaT / Onside Futsal
vr 1 maart 2024
- 21:50
zvv D.W.O.W. 🏆
3 3
FC Zaanstreek
vr 1 maart 2024
- 22:00
MSV-Zeemacht 2
3 3
zvv Scagha '66 2
Speelronde 17
vr 8 maart 2024
- 19:15
Texel '94 2
2 2
FC Zaanstad
vr 8 maart 2024
- 20:00
Triple ThreaT / Onside Futsal
8 6
F.C. Pellor / DHS Security
vr 8 maart 2024
- 20:40
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
2 2
RKAV Volendam 2
vr 8 maart 2024
- 21:05
AFC '34
2 4
zvv D.W.O.W. 🏆
vr 8 maart 2024
- 21:45
FC Zaanstreek
4 5
MSV-Zeemacht 2
vr 8 maart 2024
- 21:55
zvv Scagha '66 2
0 2
zvv Nieuweboer Architecten
Speelronde 18
vr 15 maart 2024
- 19:00
F.C. Pellor / DHS Security
5 2
Texel '94 2
vr 15 maart 2024
- 20:05
MSV-Zeemacht 2
5 4
AFC '34
vr 15 maart 2024
- 20:40
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
5 5
Triple ThreaT / Onside Futsal
vr 15 maart 2024
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
7 4
FC Zaanstreek
vr 15 maart 2024
- 21:10
FC Zaanstad
2 1
zvv Scagha '66 2
wo 10 april 2024
- 21:35
RKAV Volendam 2
6 9
zvv D.W.O.W. 🏆
Speelronde 19
vr 22 maart 2024
- 20:00
Triple ThreaT / Onside Futsal
3 8
RKAV Volendam 2
vr 22 maart 2024
- 20:40
zvv D.W.O.W. 🏆
4 3
MSV-Zeemacht 2
vr 22 maart 2024
- 20:50
AFC '34
6 3
zvv Nieuweboer Architecten
vr 22 maart 2024
- 22:00
zvv Scagha '66 2
5 3
F.C. Pellor / DHS Security
vr 22 maart 2024
- 22:00
FC Zaanstreek
3 2
FC Zaanstad
wo 10 april 2024
- 19:20
Texel '94 2
2 1
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
Speelronde 20
vr 5 april 2024
- 19:00
Triple ThreaT / Onside Futsal
2 8
Texel '94 2
vr 5 april 2024
- 19:00
FC Zaanstad
3 2
AFC '34
vr 5 april 2024
- 19:55
F.C. Pellor / DHS Security
6 1
FC Zaanstreek
vr 5 april 2024
- 20:40
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
0 8
zvv Scagha '66 2
vr 5 april 2024
- 21:05
RKAV Volendam 2
3 4
MSV-Zeemacht 2
vr 5 april 2024
- 21:45
zvv Nieuweboer Architecten
0 7
zvv D.W.O.W. 🏆
Speelronde 21
vr 12 april 2024
- 19:15
RKAV Volendam 2
1 4
Texel '94 2
vr 12 april 2024
- 20:30
MSV-Zeemacht 2
4 3
zvv Nieuweboer Architecten
vr 12 april 2024
- 20:40
zvv D.W.O.W. 🏆
3 6
FC Zaanstad
vr 12 april 2024
- 20:45
zvv Scagha '66 2
6 2
Triple ThreaT / Onside Futsal
vr 12 april 2024
- 21:05
AFC '34
0 2
F.C. Pellor / DHS Security
vr 12 april 2024
- 21:45
FC Zaanstreek
2 0
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
Speelronde 22
wo 17 april 2024
- 19:20
Texel '94 2
4 2
zvv Scagha '66 2
vr 19 april 2024
- 19:50
F.C. Pellor / DHS Security
9 1
zvv D.W.O.W. 🏆
vr 19 april 2024
- 20:05
Triple ThreaT / Onside Futsal
1 4
FC Zaanstreek
vr 19 april 2024
- 20:40
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
4 2
AFC '34
vr 19 april 2024
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
5 2
RKAV Volendam 2
vr 19 april 2024
- 21:00
FC Zaanstad
5 2
MSV-Zeemacht 2

HOOFDKLASSE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
50
22
32
105
73
16
2
4
2
45
22
37
96
59
14
3
5
3
FC Zaanstad
W V W W W
44
22
25
75
50
13
5
4
4
35
22
0
78
78
10
5
7
5
Texel '94 2
V W W W W
33
22
7
66
59
9
6
7
6 ▲
29
22
-1
72
73
8
5
9
7 â–ŧ
27
22
-6
78
84
8
3
11
8
AFC '34
V W V V V
25
22
2
68
66
8
4
10
9 ▲
FC Zaanstreek
V W V W W
21
22
-12
67
79
5
6
11
10 â–ŧ
20
22
-31
78
109
7
3
12
11
15
22
-10
57
67
4
6
12
12
12
22
-43
42
85
3
6
13
* PK1: zvv D.W.O.W. (over op F.C. Pellor/DHS Security)
* PK2: zvv D.W.O.W. (over op MSV-Zeemacht 2)
* PK3: n.n.b.
* Triple ThreaT/Onside Futsal heeft 4 punten in mindering
* AFC '34 heeft 3 punten in mindering
* zvv Scagha'66 2 heeft 3 punten in mindering
* ZVV de Ruif/ZoHip.nl heeft 3 punten in mindering

HOOFDKLASSE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
50
22
32
105
73
16
2
4
2
45
22
37
96
59
14
3
5
3
FC Zaanstad
W V W W W
44
22
25
75
50
13
5
4
4
35
22
0
78
78
10
5
7
5
Texel '94 2
V W W W W
33
22
7
66
59
9
6
7
6 ▲
29
22
-1
72
73
8
5
9
7 â–ŧ
27
22
-6
78
84
8
3
11
8
AFC '34
V W V V V
25
22
2
68
66
8
4
10
9 ▲
FC Zaanstreek
V W V W W
21
22
-12
67
79
5
6
11
10 â–ŧ
20
22
-31
78
109
7
3
12
11
15
22
-10
57
67
4
6
12
12
12
22
-43
42
85
3
6
13
* PK1: zvv D.W.O.W. (over op F.C. Pellor/DHS Security)
* PK2: zvv D.W.O.W. (over op MSV-Zeemacht 2)
* PK3: n.n.b.
* Triple ThreaT/Onside Futsal heeft 4 punten in mindering
* AFC '34 heeft 3 punten in mindering
* zvv Scagha'66 2 heeft 3 punten in mindering
* ZVV de Ruif/ZoHip.nl heeft 3 punten in mindering

vr 19 april 2024
Hoofdklasse A
vr 19 april 2024
- 21:00
FC Zaanstad
5 2
MSV-Zeemacht 2
Hoofdklasse A
vr 19 april 2024
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
5 2
RKAV Volendam 2
Hoofdklasse A
vr 19 april 2024
- 20:40
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
4 2
AFC '34
Hoofdklasse A
vr 19 april 2024
- 20:05
Triple ThreaT / Onside Futsal
1 4
FC Zaanstreek
Hoofdklasse A
vr 19 april 2024
- 19:50
F.C. Pellor / DHS Security
9 1
zvv D.W.O.W. 🏆
wo 17 april 2024
Hoofdklasse A
wo 17 april 2024
- 19:20
Texel '94 2
4 2
zvv Scagha '66 2
Meer weergeven spinner

HOOFDKLASSE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
50
22
32
105
73
16
2
4
2
45
22
37
96
59
14
3
5
3
FC Zaanstad
W V W W W
44
22
25
75
50
13
5
4
4
35
22
0
78
78
10
5
7
5
Texel '94 2
V W W W W
33
22
7
66
59
9
6
7
6 ▲
29
22
-1
72
73
8
5
9
7 â–ŧ
27
22
-6
78
84
8
3
11
8
AFC '34
V W V V V
25
22
2
68
66
8
4
10
9 ▲
FC Zaanstreek
V W V W W
21
22
-12
67
79
5
6
11
10 â–ŧ
20
22
-31
78
109
7
3
12
11
15
22
-10
57
67
4
6
12
12
12
22
-43
42
85
3
6
13
* PK1: zvv D.W.O.W. (over op F.C. Pellor/DHS Security)
* PK2: zvv D.W.O.W. (over op MSV-Zeemacht 2)
* PK3: n.n.b.
* Triple ThreaT/Onside Futsal heeft 4 punten in mindering
* AFC '34 heeft 3 punten in mindering
* zvv Scagha'66 2 heeft 3 punten in mindering
* ZVV de Ruif/ZoHip.nl heeft 3 punten in mindering
weergeven op volledig scherm
zvv D.W.O.W. 🏆
F.C. Pellor
FC Zaanstad
MSV-Zeemacht 2
Texel '94 2
zvv Nieuweboer Architecten
RKAV Volendam 2
AFC '34
FC Zaanstreek
Triple ThreaT
zvv Scagha '66 2
ZVV de Ruif
1
zvv D.W.O.W. 🏆
6–3 3–6 4–3 4–2 5–3 4–3 1–5 3–3 7–2 4–4 7–2
2
F.C. Pellor
9–1 4–4 7–1 5–2 6–2 5–3 4–2 6–1 4–1 3–3 5–1
3
FC Zaanstad
6–1 3–5 5–2 3–0 6–4 3–1 3–2 6–2 3–3 2–1 5–2
4
MSV-Zeemacht 2
3–5 3–1 0–0 1–1 4–3 5–4 5–4 3–10 8–3 3–3 5–6
5
Texel '94 2
2–8 6–4 2–2 2–2 5–5 3–5 2–3 5–1 4–5 4–2 2–1
6
zvv Nieuweboer Architecten
0–7 0–4 2–3 2–2 1–1 5–2 6–3 7–4 8–3 2–1 1–1
7
RKAV Volendam 2
6–9 1–3 5–2 3–4 1–4 3–2 6–6 5–2 5–9 5–4 1–1
8
AFC '34
2–4 0–2 1–1 6–4 2–3 6–3 2–3 3–2 4–2 4–2 4–1
9
FC Zaanstreek
4–6 3–3 3–2 4–5 1–2 4–4 4–1 2–2 3–3 3–5 2–0
10
Triple ThreaT
1–7 8–6 5–2 3–6 2–8 2–3 3–8 5–4 1–4 2–1 8–3
11
zvv Scagha '66 2
4–6 5–3 1–4 1–4 0–5 0–2 2–5 1–1 2–2 6–2 1–1
12
ZVV de Ruif
0–3 3–4 1–4 1–5 1–1 1–7 2–2 4–2 5–3 5–5 0–8

HOOFDKLASSE A 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
50
22
32
105
73
16
2
4
2
45
22
37
96
59
14
3
5
3
FC Zaanstad
W V W W W
44
22
25
75
50
13
5
4
4
35
22
0
78
78
10
5
7
5
Texel '94 2
V W W W W
33
22
7
66
59
9
6
7
6 ▲
29
22
-1
72
73
8
5
9
7 â–ŧ
27
22
-6
78
84
8
3
11
8
AFC '34
V W V V V
25
22
2
68
66
8
4
10
9 ▲
FC Zaanstreek
V W V W W
21
22
-12
67
79
5
6
11
10 â–ŧ
20
22
-31
78
109
7
3
12
11
15
22
-10
57
67
4
6
12
12
12
22
-43
42
85
3
6
13
* PK1: zvv D.W.O.W. (over op F.C. Pellor/DHS Security)
* PK2: zvv D.W.O.W. (over op MSV-Zeemacht 2)
* PK3: n.n.b.
* Triple ThreaT/Onside Futsal heeft 4 punten in mindering
* AFC '34 heeft 3 punten in mindering
* zvv Scagha'66 2 heeft 3 punten in mindering
* ZVV de Ruif/ZoHip.nl heeft 3 punten in mindering

De kampioenen van poule A en poule B promoveren naar de Topklasse A.

Uit de Topklasse A degraderen nummer 12 en 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.

De nummer 12 en 11 van de eindrangschikking van de poules A en B degraderen naar de 1e klasse. De nummer 10 van de eindrangschikking van de poules A en B wordt aangemerkt als herkanser.

In de Topklasse A speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse A en B.om ÊÊn plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse A / Hoofdklasse A en B

Ronde 1 (enkele wedstrijd)
Er wordt gespeeld volgens de regeling:
A. 1e periodekampioen poule A – 2e periodekampioen poule B
B. 1e periodekampioen poule B – 3e periodekampioen poule A
C. 2e periodekampioen poule A – 3e periodekampioen poule B

De winnaars van bovengenoemde wedstrijden plaatsen zich voor de 2e ronde.

Ronde 2
De tweede ronde wordt als volgt vastgesteld:
D. Herkanser Topklasse A – Winnaar 1 A
E. Winnaar 1 B – Winnaar 1 C

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd.

3e ronde (Enkele wedstrijd)
F. Winnaar D – Winnaar E

De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse A.




Hoofdklasse A 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
54
22
71
120
49
17
3
2
2
Sparta '67
W W W GS W
52
22
56
99
43
16
4
2
3
46
22
41
94
53
14
4
4
4
44
22
18
80
62
14
2
6
5
35
22
24
83
59
11
5
6
6
Texel '94 2
W W V V V
26
22
14
89
75
8
2
12
7
MSV-Zeemacht 2
W V W V GS
25
22
-7
77
84
7
4
11
8
25
22
-8
73
81
7
4
11
9
FC Zaanstreek
V V V W GS
21
22
-21
65
86
6
3
13
10
20
22
-41
66
107
6
2
14
11
13
22
-43
68
111
4
4
14
12
VNS United 2
V V V V V
2
22
-104
56
160
2
3
17
*** F.C. PELLOR / DHS SECURITY HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** VNS UNITED 2 HEEFT 7 PUNTEN IN MINDERING
*** ZVV DEMI SPORT HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING

*** PK1: ZVV D.W.O.W.
*** PK2: Z.V.V. NIEUWEBOER ARCHITECTEN
*** PK3: SPARTA'67

DE FINALE WORDT NIET GESPEELD WAARDOOR ZOWEL ZVV ZIEKENHUIS AMSTELVEEN ALS ZVC ABN AMRO PROMOVEREN NAAR DE TOPKLASSE A

Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 15 mei 2023
- 21:00
FC Weesp
0 3
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:40
Sparta '67
3 2
z.v.c. ABN Amro
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:00
z.v.c. ABN Amro
3 0
Sparta '67
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 21:00
zvv Ziekenhuis Amstelveen
5 2
FC Weesp
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:40
zvv D.W.O.W. 🏆
5 5
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:50
zvv Nieuweboer Architecten
2 2
z.v.c. ABN Amro
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
5 6
Sparta '67
Nacompetitie Hoofdklasse - 1e Klasse 2022/2023
wo 17 mei 2023
- 20:00
FC Kawin 2
4 4
IJsselmeervogels
Nacompetitie Hoofdklasse - 1e Klasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:10
v.v. Brederodes
5 5
RKSV TOB
Nacompetitie Hoofdklasse - 1e Klasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:40
zvv Scagha '66 2
1 1
FC Zaanstad
Nacompetitie Hoofdklasse - 1e Klasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 21:00
OS Lusitanos / Daily Paper 4
17 2
Sporting S
Nacompetitie Hoofdklasse - 1e Klasse 2022/2023
wo 24 mei 2023
- 21:05
RKSV TOB
4 4