Topklasse E

PROGRAMMA

ma 4 maart 2024 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
-
-
FC Andarinyo
ma 4 maart 2024 21:00
F.C. Bordeauxboys
-
-
z.v.v. Drienerlo
wo 6 maart 2024 20:00
SV Putten
-
-
v.v. DKB '44
vr 8 maart 2024 20:00
ZVL
-
-
FC Gonemo
Meer weergeven spinner

TOPKLASSE E 2023/2024

#
Team
P
G
W
GS
V
1
42
15
14
0
1
2
28
15
9
1
5
3
23
14
7
2
5
4
18
16
5
4
7
5
16
15
4
5
6
6
16
15
4
4
7
7
12
15
4
3
8
8
8
15
1
5
9
* PK1: FC Bordeauxboys
* De gestaakte wedstrijd Heracles Almelo Futsal 2 - FC Andarinyo (1-0) is in de stand verwerkt
* FC Andarinyo heeft 1 punt in mindering
* FC Gonemo heeft 3 punten in mindering
* Heracles Almelo Futsal 2 heeft 1 punt in mindering

UITSLAGEN

vr 1 maart 2024 20:30
FC Gonemo
3
3
FC Andarinyo
wo 28 februari 2024 21:00
z.v.v. Drienerlo
3
4
v.v. DKB '44
ma 26 februari 2024 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
8
3
SV Putten
vr 16 februari 2024 20:30
FC Andarinyo
2
0
ZVL
Meer weergeven spinner

UITSLAGEN

vr 1 maart 2024 20:30
FC Gonemo
3
3
FC Andarinyo
wo 28 februari 2024 21:00
z.v.v. Drienerlo
3
4
v.v. DKB '44
ma 26 februari 2024 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
8
3
SV Putten
vr 16 februari 2024 20:30
FC Andarinyo
2
0
ZVL
Meer weergeven spinner

TOPKLASSE E 2023/2024

#
Team
P
G
W
GS
V
1
42
15
14
0
1
2
28
15
9
1
5
3
23
14
7
2
5
4
18
16
5
4
7
5
16
15
4
5
6
6
16
15
4
4
7
7
12
15
4
3
8
8
8
15
1
5
9
* PK1: FC Bordeauxboys
* De gestaakte wedstrijd Heracles Almelo Futsal 2 - FC Andarinyo (1-0) is in de stand verwerkt
* FC Andarinyo heeft 1 punt in mindering
* FC Gonemo heeft 3 punten in mindering
* Heracles Almelo Futsal 2 heeft 1 punt in mindering

PROGRAMMA

ma 4 maart 2024 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
-
-
FC Andarinyo
ma 4 maart 2024 21:00
F.C. Bordeauxboys
-
-
z.v.v. Drienerlo
wo 6 maart 2024 20:00
SV Putten
-
-
v.v. DKB '44
vr 8 maart 2024 20:00
ZVL
-
-
FC Gonemo
Meer weergeven spinner

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Speelronde 1
wo 27 september 2023
- 20:00
SV Putten
8 4
FC Gonemo
wo 27 september 2023
- 21:00
v.v. DKB '44
3 6
Heracles Almelo Futsal 2
vr 29 september 2023
- 20:00
ZVL
1 7
z.v.v. Drienerlo
vr 29 september 2023
- 20:30
FC Andarinyo
1 5
F.C. Bordeauxboys
Speelronde 2
ma 11 september 2023
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
2 2
SV Putten
ma 11 september 2023
- 21:00
F.C. Bordeauxboys
18 1
ZVL
wo 13 september 2023
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
2 3
v.v. DKB '44
vr 15 september 2023
- 20:30
FC Gonemo
5 4
FC Andarinyo
Speelronde 3
ma 18 september 2023
- 21:00
F.C. Bordeauxboys
5 1
z.v.v. Drienerlo
wo 20 september 2023
- 20:00
SV Putten
8 4
v.v. DKB '44
vr 22 september 2023
- 20:00
ZVL
3 0
FC Gonemo
vr 22 september 2023
- 20:30
FC Andarinyo
2 2
Heracles Almelo Futsal 2
Speelronde 4
ma 9 oktober 2023
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
2 5
ZVL
wo 11 oktober 2023
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
2 2
SV Putten
wo 11 oktober 2023
- 21:00
v.v. DKB '44
5 2
FC Andarinyo
vr 13 oktober 2023
- 20:30
FC Gonemo
0 5
F.C. Bordeauxboys
Speelronde 5
ma 23 oktober 2023
- 21:00
F.C. Bordeauxboys
14 3
Heracles Almelo Futsal 2
vr 27 oktober 2023
- 20:00
ZVL
3 4
v.v. DKB '44
vr 27 oktober 2023
- 20:30
FC Andarinyo
9 2
SV Putten
vr 27 oktober 2023
- 20:30
FC Gonemo
3 2
z.v.v. Drienerlo
Speelronde 6
ma 20 november 2023
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
5 7
FC Gonemo
wo 22 november 2023
- 20:00
SV Putten
3 4
ZVL
wo 22 november 2023
- 21:00
v.v. DKB '44
1 17
F.C. Bordeauxboys
vr 24 november 2023
- 20:30
FC Andarinyo
3 3
z.v.v. Drienerlo
Speelronde 7
ma 6 november 2023
- 21:00
F.C. Bordeauxboys
9 3
SV Putten
wo 8 november 2023
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
4 4
Heracles Almelo Futsal 2
vr 10 november 2023
- 20:00
ZVL
2 2
FC Andarinyo
vr 10 november 2023
- 20:30
FC Gonemo
0 9
v.v. DKB '44
Speelronde 8
ma 30 oktober 2023
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
3 4
v.v. DKB '44
ma 13 november 2023
- 21:00
F.C. Bordeauxboys
6 3
FC Andarinyo
wo 15 november 2023
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
4 9
ZVL
vr 17 november 2023
- 20:30
FC Gonemo
4 4
SV Putten
Speelronde 9
wo 29 november 2023
- 20:00
SV Putten
2 1
Heracles Almelo Futsal 2
wo 29 november 2023
- 21:00
v.v. DKB '44
6 4
z.v.v. Drienerlo
vr 1 december 2023
- 20:30
FC Andarinyo
7 2
FC Gonemo
vr 1 december 2023
- 21:00
ZVL
2 6
F.C. Bordeauxboys
Speelronde 10
ma 4 december 2023
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
1 0
FC Andarinyo
wo 6 december 2023
- 21:00
v.v. DKB '44
7 3
SV Putten
wo 6 december 2023
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
2 6
F.C. Bordeauxboys
vr 8 december 2023
- 20:30
FC Gonemo
3 5
ZVL
ma 4 maart 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
- -
FC Andarinyo
Speelronde 11
wo 17 januari 2024
- 20:00
SV Putten
5 4
z.v.v. Drienerlo
vr 19 januari 2024
- 20:30
FC Andarinyo
1 8
v.v. DKB '44
vr 19 januari 2024
- 21:00
ZVL
4 1
Heracles Almelo Futsal 2
ma 5 februari 2024
- 21:00
F.C. Bordeauxboys
16 1
FC Gonemo
Speelronde 12
ma 29 januari 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
6 4
F.C. Bordeauxboys
wo 31 januari 2024
- 20:00
SV Putten
1 2
FC Andarinyo
wo 31 januari 2024
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
2 4
FC Gonemo
wo 7 februari 2024
- 21:00
v.v. DKB '44
4 5
ZVL
Speelronde 13
ma 22 januari 2024
- 21:00
F.C. Bordeauxboys
9 3
v.v. DKB '44
wo 24 januari 2024
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
3 3
FC Andarinyo
vr 26 januari 2024
- 20:30
FC Gonemo
4 7
Heracles Almelo Futsal 2
vr 26 januari 2024
- 21:00
ZVL
6 6
SV Putten
Speelronde 14
ma 12 februari 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
1 1
z.v.v. Drienerlo
wo 14 februari 2024
- 20:00
SV Putten
1 5
F.C. Bordeauxboys
wo 14 februari 2024
- 21:00
v.v. DKB '44
3 3
FC Gonemo
vr 16 februari 2024
- 20:30
FC Andarinyo
2 0
ZVL
Speelronde 15
wo 20 maart 2024
- 20:00
SV Putten
- -
FC Gonemo
wo 20 maart 2024
- 21:00
v.v. DKB '44
- -
Heracles Almelo Futsal 2
vr 22 maart 2024
- 20:00
ZVL
- -
z.v.v. Drienerlo
vr 22 maart 2024
- 20:30
FC Andarinyo
- -
F.C. Bordeauxboys
Speelronde 16
ma 26 februari 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
8 3
SV Putten
wo 28 februari 2024
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
3 4
v.v. DKB '44
vr 1 maart 2024
- 20:30
FC Gonemo
3 3
FC Andarinyo
ma 22 april 2024
- 21:00
F.C. Bordeauxboys
- -
ZVL
Speelronde 17
ma 4 maart 2024
- 21:00
F.C. Bordeauxboys
- -
z.v.v. Drienerlo
wo 6 maart 2024
- 20:00
SV Putten
- -
v.v. DKB '44
vr 8 maart 2024
- 20:00
ZVL
- -
FC Gonemo
vr 29 maart 2024
- 20:30
FC Andarinyo
- -
Heracles Almelo Futsal 2
Speelronde 18
ma 11 maart 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
- -
ZVL
wo 13 maart 2024
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
- -
SV Putten
wo 13 maart 2024
- 21:00
v.v. DKB '44
- -
FC Andarinyo
vr 15 maart 2024
- 20:30
FC Gonemo
- -
F.C. Bordeauxboys
Speelronde 19
ma 2 oktober 2023
- 21:00
F.C. Bordeauxboys
5 0
Heracles Almelo Futsal 2
vr 5 april 2024
- 20:00
ZVL
- -
v.v. DKB '44
vr 5 april 2024
- 20:30
FC Andarinyo
- -
SV Putten
vr 5 april 2024
- 20:30
FC Gonemo
- -
z.v.v. Drienerlo

TOPKLASSE E 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
W
GS
V
DV
DT
DS
1
42
15
14
0
1
130
28
102
2
v.v. DKB '44
W V V GS W
>
28
15
9
1
5
68
69
-1
3
ZVL
W W GS W V
>
23
14
7
2
5
50
62
-12
4
18
16
5
4
7
52
64
-12
5
FC Andarinyo
V GS W W GS
>
16
15
4
5
6
44
48
-4
6
SV Putten
W GS V V V
>
16
15
4
4
7
53
71
-18
7
FC Gonemo
V W V GS GS
>
12
15
4
3
8
43
83
-40
8
z.v.v. Drienerlo
V GS V GS V
>
8
15
1
5
9
44
59
-15
* PK1: FC Bordeauxboys
* De gestaakte wedstrijd Heracles Almelo Futsal 2 - FC Andarinyo (1-0) is in de stand verwerkt
* FC Andarinyo heeft 1 punt in mindering
* FC Gonemo heeft 3 punten in mindering
* Heracles Almelo Futsal 2 heeft 1 punt in mindering

ma 4 maart 2024
ma 4 maart 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
- -
FC Andarinyo
ma 4 maart 2024
- 21:00
F.C. Bordeauxboys
- -
z.v.v. Drienerlo
wo 6 maart 2024
wo 6 maart 2024
- 20:00
SV Putten
- -
v.v. DKB '44
vr 8 maart 2024
vr 8 maart 2024
- 20:00
ZVL
- -
FC Gonemo
Meer weergeven spinner

TOPKLASSE E 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
W
GS
V
DV
DT
DS
1
42
15
14
0
1
130
28
102
2
v.v. DKB '44
W V V GS W
>
28
15
9
1
5
68
69
-1
3
ZVL
W W GS W V
>
23
14
7
2
5
50
62
-12
4
18
16
5
4
7
52
64
-12
5
FC Andarinyo
V GS W W GS
>
16
15
4
5
6
44
48
-4
6
SV Putten
W GS V V V
>
16
15
4
4
7
53
71
-18
7
FC Gonemo
V W V GS GS
>
12
15
4
3
8
43
83
-40
8
z.v.v. Drienerlo
V GS V GS V
>
8
15
1
5
9
44
59
-15
* PK1: FC Bordeauxboys
* De gestaakte wedstrijd Heracles Almelo Futsal 2 - FC Andarinyo (1-0) is in de stand verwerkt
* FC Andarinyo heeft 1 punt in mindering
* FC Gonemo heeft 3 punten in mindering
* Heracles Almelo Futsal 2 heeft 1 punt in mindering

vr 1 maart 2024
vr 1 maart 2024
- 20:30
FC Gonemo
3 3
FC Andarinyo
wo 28 februari 2024
wo 28 februari 2024
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
3 4
v.v. DKB '44
ma 26 februari 2024
ma 26 februari 2024
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
8 3
SV Putten
vr 16 februari 2024
vr 16 februari 2024
- 20:30
FC Andarinyo
2 0
ZVL
Meer weergeven spinner

TOPKLASSE E 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
W
GS
V
DV
DT
DS
1
42
15
14
0
1
130
28
102
2
v.v. DKB '44
W V V GS W
>
28
15
9
1
5
68
69
-1
3
ZVL
W W GS W V
>
23
14
7
2
5
50
62
-12
4
18
16
5
4
7
52
64
-12
5
FC Andarinyo
V GS W W GS
>
16
15
4
5
6
44
48
-4
6
SV Putten
W GS V V V
>
16
15
4
4
7
53
71
-18
7
FC Gonemo
V W V GS GS
>
12
15
4
3
8
43
83
-40
8
z.v.v. Drienerlo
V GS V GS V
>
8
15
1
5
9
44
59
-15
* PK1: FC Bordeauxboys
* De gestaakte wedstrijd Heracles Almelo Futsal 2 - FC Andarinyo (1-0) is in de stand verwerkt
* FC Andarinyo heeft 1 punt in mindering
* FC Gonemo heeft 3 punten in mindering
* Heracles Almelo Futsal 2 heeft 1 punt in mindering
F.C. Bordeauxboys
v.v. DKB '44
ZVL
Heracles Almelo Futsal 2
FC Andarinyo
SV Putten
FC Gonemo
z.v.v. Drienerlo
1
F.C. Bordeauxboys
9–3 18–1 14–3 6–3 9–3 16–1 5–1
2
v.v. DKB '44
1–17 4–5 3–6 5–2 7–3 3–3 6–4
3
ZVL
2–6 3–4 4–1 2–2 6–6 3–0 1–7
4
Heracles Almelo Futsal 2
6–4 3–4 2–5 1–0 2–2 5–7 1–1
5
FC Andarinyo
1–5 1–8 2–0 2–2 9–2 7–2 3–3
6
SV Putten
1–5 8–4 3–4 2–1 1–2 8–4 5–4
7
FC Gonemo
0–5 0–9 3–5 4–7 5–4 4–4 3–2
8
z.v.v. Drienerlo
2–6 2–3 4–9 4–4 3–3 2–2 2–4

TOPKLASSE E 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
W
GS
V
DV
DT
DS
1
42
15
14
0
1
130
28
102
2
v.v. DKB '44
W V V GS W
>
28
15
9
1
5
68
69
-1
3
ZVL
W W GS W V
>
23
14
7
2
5
50
62
-12
4
18
16
5
4
7
52
64
-12
5
FC Andarinyo
V GS W W GS
>
16
15
4
5
6
44
48
-4
6
SV Putten
W GS V V V
>
16
15
4
4
7
53
71
-18
7
FC Gonemo
V W V GS GS
>
12
15
4
3
8
43
83
-40
8
z.v.v. Drienerlo
V GS V GS V
>
8
15
1
5
9
44
59
-15
* PK1: FC Bordeauxboys
* De gestaakte wedstrijd Heracles Almelo Futsal 2 - FC Andarinyo (1-0) is in de stand verwerkt
* FC Andarinyo heeft 1 punt in mindering
* FC Gonemo heeft 3 punten in mindering
* Heracles Almelo Futsal 2 heeft 1 punt in mindering

De kampioenen van de Topklasse promoveren naar de Eerste Divisie.

De periodekampioenen van de Topklasse spelen een nacompetitie met de nummers elf en tien van de Eerste Divisie A, B en C om één plaats in de Eerste Divisie (totaal 3 plaatsen in de gehele Eerste divisie), conform de regeling zoals te vinden in hoofdstuk 1.4.

In de Topklasse A, C, D en F speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

In de Topklasse B de nummer 11 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling in het district.

In de Topklasse E de nummer 8 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Eerste Divisie / Topklasse

1. De wedstrijdduur in de nacompetitie voor promotie naar c.q. behoud in de Eerste Divisie bedraagt 2 keer 25 minuten.
2. Voor seizoen 2023//’24 is de volgende koppeling van toepassing – en luidt de eerste wedstrijd:
A. Eerste periodekampioen Topklasse A – tweede periodekampioen Topklasse F
B. Eerste periodekampioen Topklasse B – tweede periodekampioen Topklasse C
C. Eerste periodekampioen Topklasse C – tweede periodekampioen Topklasse B
D. Eerste periodekampioen Topklasse D – tweede periodekampioen Topklasse E*
E. Eerste periodekampioen Topklasse E* – tweede periodekampioen Topklasse D
F. Eerste periodekampioen Topklasse F – tweede periodekampioen Topklasse A

* In de Topklasse E zijn er acht teams en zijn er drie periodekampioenen te vergeven, gezien er 21 wedstrijden worden gespeeld. Als de kampioen een periode pakt, dan vervalt die periode. Mocht de kampioen geen periode pakken, dan is de hoogst geklasseerde in de eindstand de eerste periodekampioen van de Topklasse E. Voor de tweede periodekampioen wordt er een beslissingswedstrijd gespeeld tussen de twee laagst geklasseerde periodekampioenen, waarbij de hoogst geklasseerde thuis speelt. De winnaar van de beslissingswedstrijd zal meedoen onder de noemer ‘tweede periodekampioen Topklasse E’.

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de volgende ronde. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer vijf minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

3. De koppeling van de winnaars in artikel 2 omschreven wedstrijdenreeksen luidt als volgt:
1. Nummer elf Eerste Divisie A – Winnaar A
2. Nummer tien Eerste Divisie A – Winnaar F
3. Nummer elf Eerste Divisie B – Winnaar C
4. Nummer tien Eerste Divisie B – Winnaar B
5. Nummer elf Eerste Divisie C – Winnaar D
6. Nummer tien Eerste Divisie C – Winnaar E

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd. Als na het spelen van twee wedstrijden nog geen beslissing door middel van wedstrijdpunten is verkregen, dan is het doelsaldo van deze twee wedstrijden beslissend. Is dit ook gelijk, dan valt de beslissing door het nemen van strafschoppen, direct na afloop van de tweede wedstrijd en op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

4. De winnaars van de in artikel 3 omschreven wedstrijdenreeks spelen de finale om klassenbehoud c.q. promotie. De koppeling van deze wedstrijden luidt als volgt:
A. Winnaar 1 – Winnaar 2
B. Winnaar 3 – Winnaar 4
C. Winnaar 5 – Winnaar 6

De winnaars van bovenstaande wedstrijden plaatsen zich voor de Eerste divisie in het seizoen 2024/’25. Eindigt een wedstrijd na de reguliere speeltijd in een gelijke stand, dan volgt een verlenging van twee keer 7,5 minuten. Is de stand na verlenging nog gelijk, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen direct na afloop op de wijze zoals omschreven in de ‘Spelregels zaalvoetbal/Futsal’.

De competitieplanner zaalvoetbal landelijk is belast met de uitvoering van deze regeling. De open plaatsen worden opgevuld vanuit de nacompetitie, waarbij eerst gekeken wordt naar de verliezers van de finales. In alle gevallen waarin niet is voorzien, beslist het bestuur amateurvoetbal de wijze waarop de opengevallen plaatsen worden ingevuld.




Uit de Topklasse A degraderen nummer 12 en 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
Uit de Topklasse B degradeert nummer 12 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
Uit de de Topklasse C vindt geen rechtstreekse degradatie plaats.
Uit de Topklasse D vindt geen rechtstreekse degradatie plaats.
Uit de Topklasse E vindt geen rechtstreeks degradatie plaats.
Uit de Topklasse F degradeert nummer 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.

In de Topklasse A, C, D en F speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

In de Topklasse B de nummer 11 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling in het district.

In de Topklasse E de nummer 8 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse uit het betreffende district om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse E / Hoofdklasse F en G.

Wedstrijdschema:
1e ronde (enkele wedstrijd)
A. 1e periodekampioen Hoofdklasse F – 2e periodekampioen Hoofdklasse G
B. 1e periodekampioen Hoofdklasse G – 3e periodekampioen Hoofdklasse F
C. 2e periodekampioen Hoofdklasse F – 3e periodekampioen Hoofdklasse G

De winnaar van bovengenoemde wedstrijd plaatst zich voor de 2e
ronde.

2e ronde
D. Herkanser Topklasse E – Winnaar A
E. Winnaar B – Winnaar C

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd.

3e ronde (enkele wedstrijd)
F. Winnaar D – Winnaar E

De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse E.




Topklasse E 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
22
17
2
3
97
38
59
53
2
22
16
2
4
131
50
81
50
3
ZVV Ede 2
W W W W GS
22
15
4
3
92
51
41
49
4
SV Putten
V V W V GS
22
11
2
9
113
106
7
35
5
ZVL
V W V W GS
22
10
1
11
86
78
8
31
6
z.v.v. Drienerlo
GS W V W GS
22
9
4
9
68
79
-11
31
7
FC Andarinyo
W W V V V
22
8
2
12
55
73
-18
26
8
Walk Inn Boys
V V W GS GS
22
7
4
11
72
77
-5
25
9
22
8
4
10
94
134
-40
25
10
AGOVV 2
V V W V V
22
7
2
13
64
78
-14
23
11
ATIK
V V V V V
22
4
3
15
40
103
-63
15
12
RKSV Driel
GS V V W GS
22
3
4
15
55
100
-45
10
*** WRZV / KICKBOKS WEZEP HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** RKSV DRIEL HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING

*** PK1: HHC HARDENBERG
*** PK2: JONG ZVV EDE

EERSTE DIVISIE A / TOPKLASSE A / TOPKLASSE B

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:40
ZV Vrone
3 2
FC Marlène / FG Live 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:55
Ara Cora Kingdom
2 1
OACN-Boys
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:00
FC Marlène / FG Live 2
2 0
ZV Vrone
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
OACN-Boys
6 1
Ara Cora Kingdom
*** FC MARLENE 2 EN OACN-BOYS HANDHAVEN ZICH IN DE EERSTE DIVISIE A

EERSTE DIVISIE B / TOPKLASSE C / TOPKLASSE D

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
ZVV BE '79 2
7 0
FC Kawin
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:45
ZVG / Cagemax 2
6 2
Tigers Roermond 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
FC Kawin
6 7
ZVV BE '79 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
Tigers Roermond 2
2 1
ZVG / Cagemax 2
*** ZVV BE’79 2 PROMOVEERT NAAR DE EERSTE DIVISIE B; ZVG/CAGEMAX 2 KAN NIET PROMOVEREN OMDAT ZVG/CAGEMAX IN DE EERSTE DIVISIE B BLIJFT SPELEN, WAARDOOR TIGERS ROERMOND 2 EEN BESLISSINGSWEDSTRIJD MOEST SPELEN TEGEN FC KAWIN, ECHTER TIGERS ROERMOND 2 IS NIET OP KOMEN DAGEN, WAARDOOR FC KAWIN ALSNOG IN DE EERSTE DIVISIE B BLIJFT

EERSTE DIVISIE C / TOPKLASSE E / TOPKLASSE F

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
ZVV Ede 2
6 7
Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:30
HHC Hardenberg
7 2
LZV / Kuypers Hair & Wellness
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
2 4
HHC Hardenberg
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer
5 8
ZVV Ede 2
*** JONG ZVV EDE EN HHC HARDENBERG PROMOVEREN NAAR DE EERSTE DIVISIE C

EERSTE DIVISIE A / TOPKLASSE A / TOPKLASSE B

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:30
c.v.v. Berkel
4 5
Ara Cora Kingdom
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:40
ZV Vrone
4 0
LFC

EERSTE DIVISIE B / TOPKLASSE C / TOPKLASSE D

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:30
ZVV BE '79 2
- -
ZVVM / Campus
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 21:00
v.v. Schaesberg
- -
ZVG / Cagemax 2

EERSTE DIVISIE C / TOPKLASSE E / TOPKLASSE F

Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:00
VV PKC '83 2
3 4
ZVV Ede 2
Nacompetitie Eerste Divisie - Topklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 21:00
HHC Hardenberg
6 0
VV Westerkwartier

DE FINALE WORDT NIET GESPEELD, WAARDOOR AGOVV 2 ZICH IN TE TOPKLASSE E HANDHAAFT EN MADEREROS C.F. PROMOVEERT NAAR DE TOPKLASSE E

Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
Madereros C.F.
2 2
FC Gonemo
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 22:00
AGOVV 2
9 2
Heracles Almelo Futsal 2
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 22 mei 2023
- 21:00
Heracles Almelo Futsal 2
4 6
AGOVV 2
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
FC Gonemo
2 3
Madereros C.F.
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 8 mei 2023
- 21:30
Heracles Almelo Futsal 2
2 1
S.V. Veensche Boys
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:00
Madereros C.F.
5 4
VVG '25
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:30
FC Gonemo
7 6
FC Bordkrijt



Topklasse E 2021/2022

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
21
20
0
1
134
25
109
60
2
FC Brasil '77
W V V W W
22
16
0
6
101
68
33
48
3
22
14
0
8
108
63
45
42
4
22
11
0
11
91
62
29
33
5
RKSV Driel
W V W V W
22
11
2
9
94
85
9
32
6
z.v.v. Drienerlo
W V GS GS W
22
10
2
10
62
74
-12
32
7
AGOVV 2
W W W W V
22
10
0
12
73
76
-3
30
8
ATIK
W W W V V
22
9
1
12
60
66
-6
28
9
22
8
1
13
111
150
-39
25
10
21
9
0
12
88
112
-24
24
11
Walk Inn Boys
V V W V V
22
7
2
13
67
106
-39
23
12
22
2
0
20
49
151
-102
-1
*** SSA DVC Dedemsvaart heeft 7 punten in mindering
*** RKSV Driel heeft 3 punten in mindering
*** z.v.v. Dynamo Lelystad heeft 3 punten in mindering
error:
P