PROGRAMMA

HOOFDKLASSE F 2023/2024

* PK1: ZVV Twente
* PK2: FC Brasil '77
* PK3: s.v. Excelsior'31 2

UITSLAGEN

vr 12 april 2024 20:30
VVG '25
1
6
SV Turkse Kracht
vr 5 april 2024 21:00
FC Brasil '77
5
0
SC Nowruz 🏆
vr 5 april 2024 20:30
VVG '25
6
4
Zavodo '76
vr 29 maart 2024 20:30
SC Nowruz 🏆
5
1
s.v. Excelsior '31 2
ma 25 maart 2024 21:45
ZVV Twente
6
2
Zavodo '76
Meer weergeven spinner

UITSLAGEN

vr 12 april 2024 20:30
VVG '25
1
6
SV Turkse Kracht
vr 5 april 2024 21:00
FC Brasil '77
5
0
SC Nowruz 🏆
vr 5 april 2024 20:30
VVG '25
6
4
Zavodo '76
vr 29 maart 2024 20:30
SC Nowruz 🏆
5
1
s.v. Excelsior '31 2
ma 25 maart 2024 21:45
ZVV Twente
6
2
Zavodo '76
Meer weergeven spinner

HOOFDKLASSE F 2023/2024

* PK1: ZVV Twente
* PK2: FC Brasil '77
* PK3: s.v. Excelsior'31 2

PROGRAMMA

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Speelronde 1
ma 25 september 2023
- 21:45
ZVV Twente
7 3
SC Nowruz 🏆
do 28 september 2023
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
8 0
R.K.S.V. 't Peeske
vr 29 september 2023
- 20:30
ATIK
2 6
VVG '25
vr 29 september 2023
- 21:00
FC Brasil '77
2 6
SV Turkse Kracht
ma 8 januari 2024
- 20:30
Zavodo '76
2 6
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Speelronde 2
ma 11 september 2023
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
1 1
s.v. Excelsior '31 2
vr 15 september 2023
- 20:00
SV Turkse Kracht
3 2
ATIK
vr 15 september 2023
- 20:30
R.K.S.V. 't Peeske
4 4
FC Brasil '77
vr 15 september 2023
- 20:30
SC Nowruz 🏆
6 3
Zavodo '76
vr 15 september 2023
- 20:30
VVG '25
5 7
ZVV Twente
Speelronde 3
ma 18 september 2023
- 20:30
Zavodo '76
4 5
VVG '25
ma 18 september 2023
- 21:45
ZVV Twente
12 4
ATIK
do 21 september 2023
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
3 3
SC Nowruz 🏆
vr 20 oktober 2023
- 21:00
FC Brasil '77
5 2
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
wo 1 november 2023
- 21:15
R.K.S.V. 't Peeske
7 10
SV Turkse Kracht
Speelronde 4
ma 9 oktober 2023
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
1 2
R.K.S.V. 't Peeske
vr 13 oktober 2023
- 19:30
ATIK
4 4
Zavodo '76
vr 13 oktober 2023
- 20:00
SV Turkse Kracht
6 10
ZVV Twente
vr 13 oktober 2023
- 20:30
SC Nowruz 🏆
3 2
FC Brasil '77
vr 13 oktober 2023
- 20:30
VVG '25
2 1
s.v. Excelsior '31 2
Speelronde 5
ma 2 oktober 2023
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
2 8
SV Turkse Kracht
wo 4 oktober 2023
- 21:15
R.K.S.V. 't Peeske
4 4
SC Nowruz 🏆
ma 23 oktober 2023
- 20:30
Zavodo '76
3 1
ZVV Twente
do 26 oktober 2023
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
4 3
ATIK
vr 27 oktober 2023
- 21:00
FC Brasil '77
4 2
VVG '25
Speelronde 6
ma 20 november 2023
- 21:45
ZVV Twente
1 5
s.v. Excelsior '31 2
vr 24 november 2023
- 19:30
ATIK
3 8
FC Brasil '77
vr 24 november 2023
- 20:00
SV Turkse Kracht
2 6
Zavodo '76
vr 24 november 2023
- 20:30
SC Nowruz 🏆
7 2
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
vr 24 november 2023
- 20:30
VVG '25
6 3
R.K.S.V. 't Peeske
Speelronde 7
ma 6 november 2023
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
2 3
VVG '25
wo 8 november 2023
- 21:15
R.K.S.V. 't Peeske
12 4
ATIK
do 9 november 2023
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
7 0
Zavodo '76
vr 10 november 2023
- 20:30
SC Nowruz 🏆
3 4
SV Turkse Kracht
vr 10 november 2023
- 21:00
FC Brasil '77
8 6
ZVV Twente
Speelronde 8
ma 13 november 2023
- 20:30
Zavodo '76
1 7
FC Brasil '77
ma 13 november 2023
- 21:45
ZVV Twente
7 2
R.K.S.V. 't Peeske
do 16 november 2023
- 20:00
s.v. Excelsior '31 2
5 2
SV Turkse Kracht
vr 17 november 2023
- 20:30
ATIK
8 5
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
vr 17 november 2023
- 20:30
VVG '25
4 8
SC Nowruz 🏆
Speelronde 9
wo 18 oktober 2023
- 21:15
R.K.S.V. 't Peeske
3 9
Zavodo '76
ma 27 november 2023
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
0 5
ZVV Twente
vr 1 december 2023
- 20:00
SV Turkse Kracht
5 6
VVG '25
vr 1 december 2023
- 20:30
SC Nowruz 🏆
7 0
ATIK
vr 1 december 2023
- 21:00
FC Brasil '77
1 1
s.v. Excelsior '31 2
Speelronde 10
ma 30 oktober 2023
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
3 7
Zavodo '76
wo 6 december 2023
- 21:15
R.K.S.V. 't Peeske
1 2
s.v. Excelsior '31 2
vr 8 december 2023
- 19:30
SC Nowruz 🏆
6 6
ZVV Twente
vr 8 december 2023
- 20:00
SV Turkse Kracht
3 8
FC Brasil '77
vr 8 december 2023
- 20:30
VVG '25
5 3
ATIK
Speelronde 11
ma 15 januari 2024
- 20:30
Zavodo '76
2 6
SC Nowruz 🏆
ma 15 januari 2024
- 21:45
ZVV Twente
4 4
VVG '25
do 18 januari 2024
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
2 2
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
vr 19 januari 2024
- 20:30
ATIK
4 9
SV Turkse Kracht
vr 19 januari 2024
- 21:00
FC Brasil '77
6 2
R.K.S.V. 't Peeske
Speelronde 12
ma 29 januari 2024
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
2 3
FC Brasil '77
vr 2 februari 2024
- 19:30
SV Turkse Kracht
11 6
R.K.S.V. 't Peeske
vr 2 februari 2024
- 20:30
ATIK
1 3
ZVV Twente
vr 29 maart 2024
- 20:30
SC Nowruz 🏆
5 1
s.v. Excelsior '31 2
vr 5 april 2024
- 20:30
VVG '25
6 4
Zavodo '76
Speelronde 13
ma 22 januari 2024
- 20:30
Zavodo '76
10 5
ATIK
ma 22 januari 2024
- 21:45
ZVV Twente
11 3
SV Turkse Kracht
wo 24 januari 2024
- 21:15
R.K.S.V. 't Peeske
5 5
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
do 25 januari 2024
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
2 1
VVG '25
vr 5 april 2024
- 21:00
FC Brasil '77
5 0
SC Nowruz 🏆
Speelronde 14
vr 16 februari 2024
- 19:30
SC Nowruz 🏆
5 0
R.K.S.V. 't Peeske
vr 16 februari 2024
- 20:30
VVG '25
3 5
FC Brasil '77
vr 16 februari 2024
- 20:30
ATIK
2 3
s.v. Excelsior '31 2
wo 6 maart 2024
- 21:30
SV Turkse Kracht
4 3
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
ma 25 maart 2024
- 21:45
ZVV Twente
6 2
Zavodo '76
Speelronde 15
ma 18 maart 2024
- 20:30
Zavodo '76
3 6
SV Turkse Kracht
ma 18 maart 2024
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
2 5
SC Nowruz 🏆
wo 20 maart 2024
- 21:15
R.K.S.V. 't Peeske
5 2
VVG '25
do 21 maart 2024
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
3 1
ZVV Twente
vr 22 maart 2024
- 21:00
FC Brasil '77
2 2
ATIK
Speelronde 16
ma 26 februari 2024
- 20:30
Zavodo '76
0 3
s.v. Excelsior '31 2
ma 26 februari 2024
- 21:45
ZVV Twente
3 3
FC Brasil '77
vr 1 maart 2024
- 20:00
SV Turkse Kracht
3 6
SC Nowruz 🏆
vr 1 maart 2024
- 20:30
ATIK
4 2
R.K.S.V. 't Peeske
vr 1 maart 2024
- 20:30
VVG '25
9 3
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Speelronde 17
ma 4 maart 2024
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
6 2
ATIK
wo 6 maart 2024
- 21:15
R.K.S.V. 't Peeske
4 10
ZVV Twente
vr 8 maart 2024
- 19:30
SC Nowruz 🏆
5 1
VVG '25
vr 8 maart 2024
- 20:00
SV Turkse Kracht
3 3
s.v. Excelsior '31 2
vr 8 maart 2024
- 21:00
FC Brasil '77
11 4
Zavodo '76
Speelronde 18
ma 11 maart 2024
- 20:30
Zavodo '76
2 5
R.K.S.V. 't Peeske
ma 11 maart 2024
- 21:45
ZVV Twente
9 1
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
do 14 maart 2024
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
3 3
FC Brasil '77
vr 15 maart 2024
- 20:30
ATIK
1 6
SC Nowruz 🏆
vr 12 april 2024
- 20:30
VVG '25
1 6
SV Turkse Kracht

HOOFDKLASSE F 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
39
18
38
88
50
12
3
3
2
FC Brasil '77
GS W GS GS W
38
18
37
87
50
11
5
2
3
ZVV Twente
GS W W V W
36
18
46
109
63
11
3
4
4
36
18
26
57
31
10
6
2
5 ▲
31
18
6
94
88
10
1
7
6 ▼
VVG '25
W V V W V
28
18
-2
71
73
9
1
8
7
Zavodo '76
V V V V V
16
18
-26
66
92
5
1
12
8
15
18
-33
67
100
4
3
11
9
9
18
-39
48
87
2
3
13
10
ATIK
V W V V GS
8
18
-53
54
107
2
2
14
* PK1: ZVV Twente
* PK2: FC Brasil '77
* PK3: s.v. Excelsior'31 2

HOOFDKLASSE F 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
39
18
38
88
50
12
3
3
2
FC Brasil '77
GS W GS GS W
38
18
37
87
50
11
5
2
3
ZVV Twente
GS W W V W
36
18
46
109
63
11
3
4
4
36
18
26
57
31
10
6
2
5 ▲
31
18
6
94
88
10
1
7
6 ▼
VVG '25
W V V W V
28
18
-2
71
73
9
1
8
7
Zavodo '76
V V V V V
16
18
-26
66
92
5
1
12
8
15
18
-33
67
100
4
3
11
9
9
18
-39
48
87
2
3
13
10
ATIK
V W V V GS
8
18
-53
54
107
2
2
14
* PK1: ZVV Twente
* PK2: FC Brasil '77
* PK3: s.v. Excelsior'31 2

vr 12 april 2024
vr 12 april 2024
- 20:30
VVG '25
1 6
SV Turkse Kracht
vr 5 april 2024
vr 5 april 2024
- 21:00
FC Brasil '77
5 0
SC Nowruz 🏆
vr 5 april 2024
- 20:30
VVG '25
6 4
Zavodo '76
vr 29 maart 2024
vr 29 maart 2024
- 20:30
SC Nowruz 🏆
5 1
s.v. Excelsior '31 2
ma 25 maart 2024
ma 25 maart 2024
- 21:45
ZVV Twente
6 2
Zavodo '76
Meer weergeven spinner

HOOFDKLASSE F 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
39
18
38
88
50
12
3
3
2
FC Brasil '77
GS W GS GS W
38
18
37
87
50
11
5
2
3
ZVV Twente
GS W W V W
36
18
46
109
63
11
3
4
4
36
18
26
57
31
10
6
2
5 ▲
31
18
6
94
88
10
1
7
6 ▼
VVG '25
W V V W V
28
18
-2
71
73
9
1
8
7
Zavodo '76
V V V V V
16
18
-26
66
92
5
1
12
8
15
18
-33
67
100
4
3
11
9
9
18
-39
48
87
2
3
13
10
ATIK
V W V V GS
8
18
-53
54
107
2
2
14
* PK1: ZVV Twente
* PK2: FC Brasil '77
* PK3: s.v. Excelsior'31 2
SC Nowruz 🏆
FC Brasil '77
ZVV Twente
s.v. Excelsior '31 2
SV Turkse Kracht
VVG '25
Zavodo '76
R.K.S.V. 't Peeske
FC 't Hoekje
ATIK
1
SC Nowruz 🏆
3–2 6–6 5–1 3–4 5–1 6–3 5–0 7–2 7–0
2
FC Brasil '77
5–0 8–6 1–1 2–6 4–2 11–4 6–2 5–2 2–2
3
ZVV Twente
7–3 3–3 1–5 11–3 4–4 6–2 7–2 9–1 12–4
4
s.v. Excelsior '31 2
3–3 3–3 3–1 5–2 2–1 7–0 8–0 2–2 4–3
5
SV Turkse Kracht
3–6 3–8 6–10 3–3 5–6 2–6 11–6 4–3 3–2
6
VVG '25
4–8 3–5 5–7 2–1 1–6 6–4 6–3 9–3 5–3
7
Zavodo '76
2–6 1–7 3–1 0–3 3–6 4–5 2–5 2–6 10–5
8
R.K.S.V. 't Peeske
4–4 4–4 4–10 1–2 7–10 5–2 3–9 5–5 12–4
9
FC 't Hoekje
2–5 2–3 0–5 1–1 2–8 2–3 3–7 1–2 6–2
10
ATIK
1–6 3–8 1–3 2–3 4–9 2–6 4–4 4–2 8–5

HOOFDKLASSE F 2023/2024

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
39
18
38
88
50
12
3
3
2
FC Brasil '77
GS W GS GS W
38
18
37
87
50
11
5
2
3
ZVV Twente
GS W W V W
36
18
46
109
63
11
3
4
4
36
18
26
57
31
10
6
2
5 ▲
31
18
6
94
88
10
1
7
6 ▼
VVG '25
W V V W V
28
18
-2
71
73
9
1
8
7
Zavodo '76
V V V V V
16
18
-26
66
92
5
1
12
8
15
18
-33
67
100
4
3
11
9
9
18
-39
48
87
2
3
13
10
ATIK
V W V V GS
8
18
-53
54
107
2
2
14
* PK1: ZVV Twente
* PK2: FC Brasil '77
* PK3: s.v. Excelsior'31 2

De kampioenen en de nummers twee van de poules F en G promoveren naar de Topklasse E.

Uit de Topklasse E vindt geen rechtstreeks degradatie plaats.

Er vindt alleen rechtstreekse degradatie vanuit de Hoofdklasse plaats indien er teams vanuit de categorie B zich aanmelden om te promoveren naar de Hoofdklasse. 15 april 2024 is de peildatum voor de teams in de categorie B om aan te geven of men wil promoveren naar de Hoofdklasse.

In de Topklasse E speelt de nummer 8 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse F en G om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.

Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse E / Hoofdklasse F en G.

Wedstrijdschema:
1e ronde (enkele wedstrijd)
A. 1e periodekampioen Hoofdklasse F – 2e periodekampioen Hoofdklasse G
B. 1e periodekampioen Hoofdklasse G – 3e periodekampioen Hoofdklasse F
C. 2e periodekampioen Hoofdklasse F – 3e periodekampioen Hoofdklasse G

De winnaar van bovengenoemde wedstrijd plaatst zich voor de 2e
ronde.

2e ronde
D. Herkanser Topklasse E – Winnaar A
E. Winnaar B – Winnaar C

Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd.

3e ronde (enkele wedstrijd)
F. Winnaar D – Winnaar E

De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse E.




Hoofdklasse F 2022/2023

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
v.v. DKB '44
W GS GS W W
46
21
63
128
65
14
4
3
2 ▲
FC Gonemo
W W GS V W
39
21
46
112
66
12
6
3
3 ▲
34
21
19
80
61
11
1
9
4 ▼
33
21
-3
82
85
11
1
9
5
Zavodo '76
V W W V W
31
21
11
89
78
9
4
8
6
VVG '25
V W W W V
29
21
-22
92
114
9
2
10
7
21
21
-5
73
78
6
3
12
8
1
21
-109
50
159
1
1
19
*** FC GONEMO HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** SVI / ZAALAGENDA.NL HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** HERACLES ALMELO HEEFT 1 PUNT IN MINDERING

PK1: HERACLES ALMELO FUTSAL 2
PK2: FC GONEMO
PK3: VVG '25

DE FINALE WORDT NIET GESPEELD, WAARDOOR AGOVV 2 ZICH IN TE TOPKLASSE E HANDHAAFT EN MADEREROS C.F. PROMOVEERT NAAR DE TOPKLASSE E

Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 20:00
Madereros C.F.
2 2
FC Gonemo
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 19 mei 2023
- 22:00
AGOVV 2
9 2
Heracles Almelo Futsal 2
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 22 mei 2023
- 21:00
Heracles Almelo Futsal 2
4 6
AGOVV 2
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 26 mei 2023
- 20:30
FC Gonemo
2 3
Madereros C.F.
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
ma 8 mei 2023
- 21:30
Heracles Almelo Futsal 2
2 1
S.V. Veensche Boys
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:00
Madereros C.F.
5 4
VVG '25
Nacompetitie Topklasse - Hoofdklasse 2022/2023
vr 12 mei 2023
- 20:30
FC Gonemo
7 6
FC Bordkrijt



Hoofdklasse F 2021/2022

Totaal
Thuis
Uit
#
Team
P
G
DS
DV
DT
W
GS
V
1
ZVL
W W W V GS
40
18
52
89
37
12
4
2
2
ZVV Ede 2
W W W W GS
38
18
28
90
62
12
2
4
3
FC Gonemo
W W W W W
31
18
18
84
66
9
4
5
4
30
18
13
81
68
9
3
6
5
16
18
-5
65
70
5
1
12
6
Zavodo '76
GS V V V V
11
18
-38
40
78
4
2
12
7
9
18
-68
40
108
4
0
14
*** United Futsal 2 heeft zich per 02-2022 teruggetrokken
*** N.S.F.V. Morado CF 2 heeft 3 punten in mindering
*** Zavodo '76 heeft 3 punten in mindering