Topklasse C

Topklasse C - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo ZVS/Filias 1 20 13 2 5 0.7 105 - 61+44 41       
2 Logo FC Cromwiel 1 20 13 1 6 0.675 104 - 74+30 40       
3 Logo ESZVV Totelos 1 20 13 0 7 0.65 81 - 61+20 39       
4 Logo Groene Ster Vlissingen 2 20 11 5 4 0.675 81 - 57+24 38       
5 Logo Cluzona''74 1 20 10 3 7 0.575 96 - 93+3 33       
6 Logo FC Botafogo 1 20 9 4 7 0.55 93 - 96-3 31       
7 Logo ZVG/Cagemax 2 20 8 3 9 0.475 67 - 79-12 27       
8 Logo DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1 20 8 1 11 0.425 75 - 90-15 25       
9 Logo Prinsland 1 20 6 3 11 0.375 73 - 95-22 21       
10 Logo FC Kawin 1 20 6 2 12 0.35 75 - 77-2 20       
11 Logo Jogadores CF 1 20 1 0 19 0.05 47 - 114-67 3       

*** Brabantia 1 per 09-2018 uit de competitie

PROGRAMMA / UITSLAGEN NACOMPETITIE EERSTE DIVISIE – TOPKLASSE

Wedstrijd Uitslag
26 april 2019 19:45 uur
FC Marlene 2 v.v. Brielle 1

8 - 4

26 april 2019 20:30 uur
FC Cromwiel 1 Bristol Team/Budgetisolatie 1

3 - 5

26 april 2019 21:05 uur
ASW 1 zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1

3 - 3

26 april 2019 21:10 uur
a.s.v. LEBO 2 Boerakker 1

1 - 2

3 mei 2019 20:00 uur
v.v. Brielle 1 FC Marlene 2

6 - 2

3 mei 2019 20:30 uur
zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1 ASW 1

5 - 1

3 mei 2019 20:30 uur
Boerakker 1 a.s.v. LEBO 2

2 - 4

3 mei 2019 21:00 uur
Bristol Team/Budgetisolatie 1 FC Cromwiel 1

6 - 7

3 mei 2019 21:00 uur
Os Lusitanos 1 zvv REUZ 1

8 - 2

6 mei 2019 21:00 uur
zvv REUZ 1 Os Lusitanos 1

2 - 5

10 mei 2019 19:30 uur
FC Marlene 2 zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1

3 - 4

10 mei 2019 19:55 uur
Os Lusitanos 1 a.s.v. LEBO 2

6 - 3

10 mei 2019 20:00 uur
Madereros C.F. 1 Sportclub Olympic 1

3 - 3

10 mei 2019 21:30 uur
Bristol Team/Budgetisolatie 1 Morado CF 1

7 - 0

17 mei 2019 20:00 uur
a.s.v. LEBO 2 Os Lusitanos 1

6 - 2

17 mei 2019 20:00 uur
zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1 FC Marlene 2

3 - 8

17 mei 2019 20:30 uur
Morado CF 1 Bristol Team/Budgetisolatie 1

6 - 2

17 mei 2019 21:00 uur
Sportclub Olympic 1 Madereros C.F. 1

3 - 7

PROGRAMMA / UITSLAGEN NACOMPETITIE TOPKLASSE C – HOOFDKLASSE D

Wedstrijd Uitslag
26 april 2019 21:00 uur
FC Bergeijk 1 zvv Den Hoek 1

4 - 1

3 mei 2019 20:30 uur
zvv Den Hoek 1 FC Bergeijk 1

6 - 6

10 mei 2019 20:30 uur
S.V. Unitas '59 1 FC Bergeijk 1

4 - 4

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
27 augustus 2018 20:30 Buitelstee / Dinteloord
Prinsland 1 DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1

7 - 4

31 augustus 2018 20:15 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG/Cagemax 2 FC Kawin 1

3 - 2

31 augustus 2018 21:00 De Tempel / Eindhoven
FC Botafogo 1 Cluzona''74 1

4 - 6

31 augustus 2018 21:10 Technische Universiteit / Eindhoven
ESZVV Totelos 1 ZVS/Filias 1

2 - 8

3 september 2018 20:50 Omganck / Wouw
Cluzona''74 1 ZVG/Cagemax 2

4 - 4

7 september 2018 20:00 Helsdingen / Vianen UT
FC Kawin 1 Groene Ster Vlissingen 2

4 - 3

7 september 2018 20:15 Oosterbliek / Gorinchem
Jogadores CF 1 Prinsland 1

1 - 3

7 september 2018 20:40 Cromwiel / Steenbergen NB
FC Cromwiel 1 ESZVV Totelos 1

6 - 1

10 september 2018 20:30 Buitelstee / Dinteloord
Prinsland 1 FC Kawin 1

4 - 2

12 september 2018 21:00 Baskenburg / Vlissingen
Groene Ster Vlissingen 2 ZVS/Filias 1

2 - 0

14 september 2018 20:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG/Cagemax 2 FC Cromwiel 1

2 - 7

14 september 2018 21:00 Sportiom / 's-Hertogenbosch
DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1 Jogadores CF 1

4 - 2

14 september 2018 21:10 Technische Universiteit / Eindhoven
ESZVV Totelos 1 FC Botafogo 1

4 - 6

24 september 2018 20:50 Omganck / Wouw
Cluzona''74 1 Groene Ster Vlissingen 2

5 - 1

26 september 2018 20:00 Theereheide / Sint Michielsgestel
ZVS/Filias 1 Prinsland 1

3 - 2

28 september 2018 20:00 Helsdingen / Vianen UT
FC Kawin 1 DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1

3 - 5

28 september 2018 21:00 De Tempel / Eindhoven
FC Botafogo 1 ZVG/Cagemax 2

4 - 2

1 oktober 2018 20:30 Buitelstee / Dinteloord
Prinsland 1 Cluzona''74 1

4 - 7

3 oktober 2018 21:00 Baskenburg / Vlissingen
Groene Ster Vlissingen 2 FC Cromwiel 1

8 - 4

5 oktober 2018 20:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG/Cagemax 2 ESZVV Totelos 1

2 - 6

5 oktober 2018 21:00 Sportiom / 's-Hertogenbosch
DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1 ZVS/Filias 1

8 - 6

8 oktober 2018 20:50 Omganck / Wouw
Cluzona''74 1 DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1

8 - 2

12 oktober 2018 20:00 Helsdingen / Vianen UT
FC Kawin 1 Jogadores CF 1

7 - 1

12 oktober 2018 20:40 Cromwiel / Steenbergen NB
FC Cromwiel 1 Prinsland 1

1 - 3

12 oktober 2018 21:00 De Tempel / Eindhoven
FC Botafogo 1 Groene Ster Vlissingen 2

5 - 5

17 oktober 2018 20:00 Theereheide / Sint Michielsgestel
ZVS/Filias 1 FC Botafogo 1

6 - 2

19 oktober 2018 20:00 Helsdingen / Vianen UT
FC Kawin 1 ESZVV Totelos 1

2 - 3

19 oktober 2018 20:15 Oosterbliek / Gorinchem
Jogadores CF 1 ZVG/Cagemax 2

1 - 3

19 oktober 2018 20:40 Cromwiel / Steenbergen NB
FC Cromwiel 1 Cluzona''74 1

9 - 3

19 oktober 2018 21:00 Sportiom / 's-Hertogenbosch
DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1 Groene Ster Vlissingen 2

5 - 1

22 oktober 2018 20:30 Buitelstee / Dinteloord
Prinsland 1 FC Botafogo 1

6 - 6

24 oktober 2018 21:00 Baskenburg / Vlissingen
Groene Ster Vlissingen 2 ESZVV Totelos 1

3 - 0

26 oktober 2018 20:30 Oosterbliek / Gorinchem
Jogadores CF 1 ZVS/Filias 1

1 - 8

26 oktober 2018 21:00 Sportiom / 's-Hertogenbosch
DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1 FC Cromwiel 1

4 - 5

29 oktober 2018 20:50 Omganck / Wouw
Cluzona''74 1 Jogadores CF 1

6 - 0

31 oktober 2018 20:00 Theereheide / Sint Michielsgestel
ZVS/Filias 1 FC Kawin 1

5 - 1

2 november 2018 20:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG/Cagemax 2 Groene Ster Vlissingen 2

1 - 1

2 november 2018 21:00 De Tempel / Eindhoven
FC Botafogo 1 DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1

2 - 5

2 november 2018 21:10 Technische Universiteit / Eindhoven
ESZVV Totelos 1 Prinsland 1

4 - 2

5 november 2018 20:30 Buitelstee / Dinteloord
Prinsland 1 ZVG/Cagemax 2

2 - 3

9 november 2018 20:10 Helsdingen / Vianen UT
FC Kawin 1 Cluzona''74 1

3 - 3

9 november 2018 20:15 Oosterbliek / Gorinchem
Jogadores CF 1 FC Cromwiel 1

4 - 9

9 november 2018 21:00 Sportiom / 's-Hertogenbosch
DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1 ESZVV Totelos 1

1 - 3

12 november 2018 20:50 Omganck / Wouw
Cluzona''74 1 ZVS/Filias 1

6 - 3

16 november 2018 20:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG/Cagemax 2 DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1

7 - 1

16 november 2018 20:40 Cromwiel / Steenbergen NB
FC Cromwiel 1 FC Kawin 1

6 - 1

16 november 2018 21:00 De Tempel / Eindhoven
FC Botafogo 1 Jogadores CF 1

8 - 4

19 november 2018 20:30 Buitelstee / Dinteloord
Prinsland 1 Groene Ster Vlissingen 2

6 - 8

21 november 2018 20:00 Theereheide / Sint Michielsgestel
ZVS/Filias 1 FC Cromwiel 1

3 - 3

23 november 2018 20:10 Helsdingen / Vianen UT
FC Kawin 1 FC Botafogo 1

9 - 5

23 november 2018 20:15 Oosterbliek / Gorinchem
Jogadores CF 1 ESZVV Totelos 1

0 - 3

28 november 2018 21:00 Baskenburg / Vlissingen
Groene Ster Vlissingen 2 DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1

3 - 1

3 december 2018 19:55 Omganck / Wouw
Cluzona''74 1 FC Cromwiel 1

8 - 6

7 december 2018 20:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG/Cagemax 2 Jogadores CF 1

4 - 1

7 december 2018 21:00 De Tempel / Eindhoven
FC Botafogo 1 ZVS/Filias 1

4 - 4

7 december 2018 21:10 Technische Universiteit / Eindhoven
ESZVV Totelos 1 FC Kawin 1

1 - 7

10 december 2018 20:50 Omganck / Wouw
Cluzona''74 1 FC Botafogo 1

4 - 5

12 december 2018 20:00 Theereheide / Sint Michielsgestel
ZVS/Filias 1 ESZVV Totelos 1

8 - 3

14 december 2018 20:10 Helsdingen / Vianen UT
FC Kawin 1 ZVG/Cagemax 2

3 - 4

14 december 2018 21:00 Sportiom / 's-Hertogenbosch
DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 1 Prinsland 1

5 - 1

19 december 2018 21:00 Baskenburg / Vlissingen
Groene Ster Vlissingen 2 Prinsland 1

3 - 3

21 december 2018 21:00 De Tempel / Eindhoven
FC Botafogo 1 FC Kawin 1

4 - 3

21 december 2018 21:10 Technische Universiteit / Eindhoven
ESZVV Totelos 1 Jogadores CF 1

4 - 1

AFFICHES TOPKLASSE

VIDEO’S

  
error: