Beker Landelijk

2020/2021
weergeven op volledig scherm
Voorronde 1 (31 aug-6 sept)
club logo
LZV
club logo
Tigers R. 2
7
3
club logo
Excelsior '31
club logo
Lake Valley
6
0
club logo
Volendam
Winnaar LZV - ZVG
club logo
PKC '83
club logo
Watergras 3
5
6
club logo
Kawin
club logo
Multicult
13
6
club logo
CFM
club logo
Westland
6
5
club logo
Madereros
club logo
Zwolle
6
3
club logo
Brabantia
club logo
Ede
3
2
club logo
Dragten
club logo
Winsum
3
3
club logo
LTC
club logo
Morado
4
2
club logo
ZVS
club logo
ZVVM
3
4
club logo
Nieuweboer
club logo
Urk
8
6
club logo
ASW
club logo
JCK-AISO
1
14
club logo
Vennewater
club logo
J.V.C.
2(5)
2(4)
club logo
VNS United
club logo
Vrone
2
3
club logo
Hertha
club logo
OACN-Boys
2
8
club logo
Scagha '66
club logo
WV-HEDW
5
3
club logo
AC Kingdom
club logo
Lusitanos
5
2
club logo
Lesley Boys
club logo
Zeemacht
4(2)
4(4)
club logo
Olympic
club logo
ONR
2(2)
2(5)
club logo
Eindhoven
club logo
Groene S. 2
3
6
club logo
Awt-Gelaen
club logo
ZVG
2
8
club logo
Marlène 2
club logo
Volendam 4
4
2
club logo
Vrone
Winnaar Watergras 3-Winsum
Speelronde 1 (12 okt - 18 okt)
club logo
Marlène 2
club logo
Marlène
club logo
Hommel
club logo
Leekster E.
club logo
CFM
club logo
Feyenoord
club logo
Scagha '66
club logo
Tigers R.
club logo
AGOVV
club logo
Excelsior '31
club logo
BE '79
club logo
Veerhuys
club logo
Groene Ster
club logo
Hovocubo
club logo
JCK-AISO
club logo
LEBO
club logo
Vennewater
club logo
White S.
club logo
OACN-Boys
club logo
Den Haag
club logo
Eindhoven
club logo
Kawin
club logo
LTC
club logo
Groene S. 2
club logo
Texel '94
club logo
ZVVM
club logo
ZVG
club logo
Volendam
club logo
DOSKO
club logo
Nieuweboer
club logo
Winsum
club logo
Vrone
Voorronde 2 (21 sept - 27 sept)
club logo
LZV
club logo
ZVG
4
8
club logo
AC Kingdom
club logo
Nieuweboer
5
6
club logo
LTC
club logo
ONR
3
1
club logo
DOSKO
club logo
Madereros
club logo
OACN-Boys
club logo
Zeemacht
3
2
club logo
Watergras 3
club logo
Winsum
5
7
club logo
Brabantia
club logo
Kawin
1
6
Voorronde 1 (31 aug-6 sept)
31 aug 2020
- 20:00
Tigers Roermond 2
3 7
LZV / Kuypers Hair & Wellness
31 aug 2020
- 20:30
ASW
1 14
z.v.v. JCK-AISO
2 sep 2020
- 21:00
RKAV Volendam 4
2 4
FC Marlène 2
31 aug 2020
- 20:30
Z.V.V. Awt-Gelaen
2 8
ZVG / Cagemax
2 sep 2020
- 21:30
Groene Ster Vlissingen 2
6 3
ZVV Eindhoven
4 sep 2020
- 20:30
Futsal ONR
2 2
Sportclub Olympic / AM-Supportteam
4 sep 2020
- 21:30
f.c. Lesley Boys
4 4
MSV Zeemacht
4 sep 2020
- 20:30
AC Kingdom
5 2
Os Lusitanos / Daily Paper
4 sep 2020
- 21:30
WV-HEDW
3 5
zvv Scagha '66
4 sep 2020
- 21:30
s.v. Hertha
2 8
OACN-Boys
4 sep 2020
- 21:30
ZV Vrone
3 2
VNS United
4 sep 2020
- 20:30
J.V.C.
2 2
HZV Het Vennewater
4 sep 2020
- 19:30
z.v.v. Nieuweboer Architecten
8 6
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
2 sep 2020
- 20:30
s.v. Lake Valley
0 6
s.v. Excelsior '31
4 sep 2020
- 20:45
ZVVM / Campus
4 3
ZVS / Bodemflex
4 sep 2020
- 21:30
N.S.F.V. Morado CF
2 4
Futsal LTC
4 sep 2020
- 20:30
Futsal Dragten
3 3
Futsal Winsum
4 sep 2020
- 20:30
RKVV Brabantia
3 2
ZVV Ede
4 sep 2020
- 21:30
Madereros C.F.
6 3
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
4 sep 2020
- 20:45
FC Westland
5 6
CFM / Transito
4 sep 2020
- 21:30
zvv Multicult
6 13
FC Kawin
4 sep 2020
- 21:00
GZV Watergras 3
6 5
v.v. PKC '83 / Team Carré
Speelronde 1 (12 okt - 18 okt)
Voorronde 2 (21 sept - 27 sept)
21 sep 2020
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
4 8
ZVG / Cagemax
21 sep 2020
- 20:30
z.v.v. Nieuweboer Architecten
6 5
AC Kingdom
21 sep 2020
- 21:30
Futsal LTC
3 1
Futsal ONR
21 sep 2020
- 20:30
MSV Zeemacht
2 3
OACN-Boys
5 okt 2020
- 20:30
GZV Watergras 3
5 7
Futsal Winsum
23 sep 2020
- 20:30
FC Kawin
6 1
RKVV Brabantia

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK