Topklasse C

2021/2022
#
Club
G
W
GS
V
DV
DT
DS
P
1
21
17
1
3
128
51
77
48
2
Bristol Team
V W V W W
22
14
1
7
123
78
45
43
3
22
14
4
4
127
87
40
39
4
FC Botafogo
V W W W W
22
11
4
7
126
86
40
36
5
22
9
7
6
98
78
20
34
6
FC Bergeijk
W W W V V
>
21
10
3
8
97
91
6
33
7
22
10
3
9
117
92
25
33
8
22
10
0
12
88
106
-18
30
9
22
7
2
13
86
90
-4
23
10
22
9
3
10
109
134
-25
23
11
22
2
2
18
73
157
-84
5
12
22
2
2
18
69
191
-122
1
*** ZV Cluzona '74 heeft 7 punten in mindering
*** ZVV Kroeven/Laboral Services BV heeft 4 punten in mindering
*** FC Eindhoven Futsal 2 heeft 7 punten in mindering
*** FC Botafogo heeft 1 punt in mindering
*** v.v. Steenbergen heeft 7 punten in mindering
*** v.v. Prinsland heeft 3 punten in mindering
weergeven op volledig scherm
Kroeven
Bristol Team
Eindhoven 2
Botafogo
ZVG 2
Bergeijk
Groene S. 2
DZV
Totelos
Steenbergen
Prinsland
Cluzona '74
1
Kroeven
3–2 6–3 5–1 2–2 6–0 8–1 8–3 10–2 10–2 9–0
2
Bristol Team
1–2 5–4 5–2 5–3 11–2 8–5 5–2 6–3 14–4 11–5 5–3
3
Eindhoven 2
7–6 4–2 4–4 7–7 4–3 7–1 11–4 7–1 5–4 5–1 14–1
4
Botafogo
7–13 3–4 3–4 5–3 1–1 3–3 7–3 4–2 10–3 11–0 17–7
5
ZVG 2
2–3 5–2 4–4 5–3 4–4 5–2 3–2 1–1 4–5 5–2 9–1
6
Bergeijk
5–3 5–9 4–7 5–4 4–3 6–1 1–2 5–1 5–6 6–4 10–2
7
Groene S. 2
6–2 4–6 8–2 5–5 3–4 9–3 16–3 6–0 4–4 10–2 10–2
8
DZV
2–3 2–1 9–6 1–3 6–3 5–4 9–2 3–2 3–5 8–5 6–3
9
Totelos
0–5 7–3 3–4 3–7 5–5 3–4 7–1 5–1 4–6 4–2 14–1
10
Steenbergen
3–5 5–4 4–6 5–9 3–3 5–5 5–9 7–5 1–7 6–8 12–6
11
Prinsland
2–7 4–4 4–9 5–10 2–9 3–5 1–7 5–4 3–6 3–7 7–10
12
Cluzona '74
0–12 1–10 3–3 0–7 7–9 4–10 2–5 1–7 7–5 5–7 3–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Speelronde 1
15 sep 2021
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
7 6
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
15 sep 2021
- 21:00
Bristol Team
6 3
E.S.Z.V.V. Totelos
15 sep 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
16 3
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
17 sep 2021
- 21:05
FC Botafogo
11 0
v.v. Prinsland
27 okt 2021
- 19:30
FC Bergeijk
10 2
ZV Cluzona '74
22 nov 2021
- 22:00
ZVG / Cagemax 2
4 5
v.v. Steenbergen
9 feb 2022
- 21:00
Bristol Team
5 3
ZV Cluzona '74
Speelronde 2
20 sep 2021
- 19:30
v.v. Prinsland
4 4
Bristol Team
24 sep 2021
- 20:30
ZV Cluzona '74
0 7
FC Botafogo
24 sep 2021
- 20:40
v.v. Steenbergen
4 6
FC Eindhoven Futsal 2
24 sep 2021
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
6 0
Groene Ster Vlissingen 2
24 sep 2021
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
5 5
ZVG / Cagemax 2
24 sep 2021
- 22:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
5 4
FC Bergeijk
Speelronde 3
6 okt 2021
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
7 1
E.S.Z.V.V. Totelos
6 okt 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
4 4
v.v. Steenbergen
6 okt 2021
- 22:00
ZVG / Cagemax 2
5 2
Bristol Team
8 okt 2021
- 20:25
FC Bergeijk
5 3
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
8 okt 2021
- 20:30
ZV Cluzona '74
3 3
v.v. Prinsland
8 okt 2021
- 21:05
FC Botafogo
7 3
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Speelronde 4
13 okt 2021
- 21:00
Bristol Team
5 4
FC Eindhoven Futsal 2
15 okt 2021
- 19:45
v.v. Prinsland
2 9
ZVG / Cagemax 2
15 okt 2021
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
5 1
FC Botafogo
15 okt 2021
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
7 1
Groene Ster Vlissingen 2
15 okt 2021
- 22:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
6 3
ZV Cluzona '74
26 nov 2021
- 20:40
v.v. Steenbergen
5 5
FC Bergeijk
Speelronde 5
27 okt 2021
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
7 7
ZVG / Cagemax 2
27 okt 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
4 6
Bristol Team
29 okt 2021
- 20:25
FC Bergeijk
5 1
E.S.Z.V.V. Totelos
29 okt 2021
- 20:30
ZV Cluzona '74
0 12
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
29 okt 2021
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
8 5
v.v. Prinsland
23 mei 2022
- 21:00
FC Botafogo
10 3
v.v. Steenbergen
Speelronde 6
1 nov 2021
- 19:30
v.v. Prinsland
4 9
FC Eindhoven Futsal 2
3 nov 2021
- 21:30
ZVG / Cagemax 2
5 2
Groene Ster Vlissingen 2
5 nov 2021
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
3 7
FC Botafogo
17 nov 2021
- 21:00
Bristol Team
11 2
FC Bergeijk
26 nov 2021
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
8 1
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
29 apr 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
12 6
ZV Cluzona '74
Speelronde 7
10 nov 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
8 2
FC Eindhoven Futsal 2
12 nov 2021
- 20:25
FC Bergeijk
4 3
ZVG / Cagemax 2
12 nov 2021
- 20:30
ZV Cluzona '74
7 5
E.S.Z.V.V. Totelos
12 nov 2021
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
10 2
v.v. Prinsland
12 nov 2021
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
3 5
v.v. Steenbergen
12 nov 2021
- 21:05
FC Botafogo
3 4
Bristol Team
Speelronde 8
7 feb 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
1 7
Groene Ster Vlissingen 2
9 feb 2022
- 19:45
FC Eindhoven Futsal 2
4 3
FC Bergeijk
9 feb 2022
- 21:30
ZVG / Cagemax 2
5 3
FC Botafogo
11 feb 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
3 5
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
15 apr 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
5 1
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Speelronde 9
21 feb 2022
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
8 3
E.S.Z.V.V. Totelos
8 apr 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
6 8
v.v. Prinsland
15 apr 2022
- 20:25
FC Bergeijk
6 1
Groene Ster Vlissingen 2
15 apr 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
7 9
ZVG / Cagemax 2
29 apr 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
2 1
Bristol Team
29 apr 2022
- 21:05
FC Botafogo
3 4
FC Eindhoven Futsal 2
Speelronde 10
21 feb 2022
- 21:00
ZVG / Cagemax 2
3 2
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
23 feb 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
14 1
ZV Cluzona '74
23 feb 2022
- 21:00
Bristol Team
1 2
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
23 feb 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
5 5
FC Botafogo
25 feb 2022
- 20:25
FC Bergeijk
6 4
v.v. Prinsland
3 jun 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
4 6
v.v. Steenbergen
Speelronde 11
4 mrt 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
2 5
Groene Ster Vlissingen 2
4 mrt 2022
- 21:05
FC Botafogo
1 1
FC Bergeijk
4 mrt 2022
- 21:30
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
2 2
ZVG / Cagemax 2
22 apr 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
9 6
FC Eindhoven Futsal 2
2 mei 2022
- 20:30
v.v. Steenbergen
5 4
Bristol Team
9 mei 2022
- 20:30
v.v. Prinsland
3 6
E.S.Z.V.V. Totelos
Speelronde 12
16 mei 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
5 10
FC Botafogo
20 mei 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
4 10
FC Bergeijk
20 mei 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
3 3
ZVG / Cagemax 2
20 mei 2022
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
6 3
FC Eindhoven Futsal 2
20 mei 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
9 2
Groene Ster Vlissingen 2
20 mei 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
7 3
Bristol Team
Speelronde 13
30 mei 2022
- 20:30
ZVG / Cagemax 2
1 1
E.S.Z.V.V. Totelos
1 jun 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
5 4
v.v. Steenbergen
1 jun 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
6 2
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
1 jun 2022
- 21:00
Bristol Team
11 5
v.v. Prinsland
3 jun 2022
- 20:25
FC Bergeijk
1 2
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
3 jun 2022
- 21:05
FC Botafogo
17 7
ZV Cluzona '74
Speelronde 14
8 jun 2022
- 20:00
E.S.Z.V.V. Totelos
3 4
FC Eindhoven Futsal 2
8 jun 2022
- 21:00
Bristol Team
5 3
ZVG / Cagemax 2
10 jun 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
5 9
Groene Ster Vlissingen 2
10 jun 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
1 3
FC Botafogo
15 jun 2022
- 20:30
v.v. Prinsland
7 10
ZV Cluzona '74
17 jun 2022
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
- -
FC Bergeijk
Speelronde 15
7 mrt 2022
- 21:00
ZVG / Cagemax 2
5 2
v.v. Prinsland
9 mrt 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
4 2
Bristol Team
9 mrt 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
6 0
E.S.Z.V.V. Totelos
11 mrt 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
1 7
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
11 mrt 2022
- 21:05
FC Botafogo
7 13
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
27 mei 2022
- 20:25
FC Bergeijk
5 6
v.v. Steenbergen
Speelronde 16
14 mrt 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
5 4
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
16 mrt 2022
- 21:00
Bristol Team
8 5
Groene Ster Vlissingen 2
18 mrt 2022
- 20:30
v.v. Steenbergen
5 9
FC Botafogo
18 mrt 2022
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
9 0
ZV Cluzona '74
3 jun 2022
- 19:00
ZVG / Cagemax 2
4 4
FC Eindhoven Futsal 2
Speelronde 17
23 mrt 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
5 1
v.v. Prinsland
23 mrt 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
3 4
ZVG / Cagemax 2
25 mrt 2022
- 20:25
FC Bergeijk
5 9
Bristol Team
25 mrt 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
5 7
v.v. Steenbergen
25 mrt 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
2 3
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
25 mrt 2022
- 21:05
FC Botafogo
4 2
E.S.Z.V.V. Totelos
Speelronde 18
18 mrt 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
3 4
FC Bergeijk
28 mrt 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
2 7
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
28 mrt 2022
- 22:00
ZVG / Cagemax 2
4 4
FC Bergeijk
30 mrt 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
7 1
Groene Ster Vlissingen 2
30 mrt 2022
- 21:00
Bristol Team
5 2
FC Botafogo
1 apr 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
7 5
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
27 mei 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
14 1
ZV Cluzona '74
Speelronde 19
6 apr 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
10 2
v.v. Prinsland
8 apr 2022
- 20:25
FC Bergeijk
4 7
FC Eindhoven Futsal 2
8 apr 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
1 10
Bristol Team
8 apr 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
3 2
E.S.Z.V.V. Totelos
8 apr 2022
- 21:05
FC Botafogo
5 3
ZVG / Cagemax 2
16 mei 2022
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
10 2
v.v. Steenbergen
Speelronde 20
20 apr 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
4 4
FC Botafogo
20 apr 2022
- 21:00
Bristol Team
5 2
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
20 apr 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
9 3
FC Bergeijk
20 apr 2022
- 22:00
ZVG / Cagemax 2
9 1
ZV Cluzona '74
22 apr 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
3 7
v.v. Steenbergen
22 apr 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
0 5
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Speelronde 21
2 mei 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
3 5
FC Bergeijk
6 mei 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
3 3
FC Eindhoven Futsal 2
6 mei 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
1 7
E.S.Z.V.V. Totelos
6 mei 2022
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
3 2
Bristol Team
6 mei 2022
- 21:05
FC Botafogo
3 3
Groene Ster Vlissingen 2
6 mei 2022
- 22:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
6 3
ZVG / Cagemax 2
Speelronde 22
11 mei 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
11 4
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
11 mei 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
10 2
ZV Cluzona '74
11 mei 2022
- 21:00
Bristol Team
14 4
v.v. Steenbergen
11 mei 2022
- 22:00
ZVG / Cagemax 2
2 3
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
13 mei 2022
- 20:25
FC Bergeijk
5 4
FC Botafogo
13 mei 2022
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
4 2
v.v. Prinsland

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK