Weekprogramma (15 nov – 21 nov)

0 0

Hieronder vindt u het weekprogramma, van maandag 15 november t/m zondag 21 november 2021, gesorteerd op “Klasse” en “Wedstrijddag”.

Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
Eredivisie
21 nov 2021
- 15:00
Leekster Eagles / Amysoft
0 7
RKAV Volendam
Eredivisie
21 nov 2021
- 16:00
FC Eindhoven Futsal
2 3
A.S.V. LEBO
Eredivisie
21 nov 2021
- 16:00
FC Marlène
15 4
ZVV Den Haag
Eredivisie
21 nov 2021
- 16:00
Groene Ster Vlissingen
0 1
Futsal Rotterdam
Eredivisie
21 nov 2021
- 18:00
HV Veerhuys
3 2
ZVV BE '79
Eredivisie
21 nov 2021
- 18:30
Texel '94
4 4
ZVV White Stones
Eredivisie
21 nov 2021
- 18:30
FCK De Hommel
4 3
Hovocubo
Eredivisie
21 nov 2021
- 18:30
Tigers Roermond
1 3
AGOVV
Eerste Divisie B
Eerste Divisie B
19 nov 2021
- 20:00
CFM / Transito
0 5
ZVV Ede
Eerste Divisie B
19 nov 2021
- 20:30
Sportclub Olympic / JobZo
4 5
ZVV Eindhoven
Topklasse A
Topklasse A
19 nov 2021
- 20:30
Z.V.C. Veenendaal
4 2
AC Kingdom
Topklasse A
19 nov 2021
- 20:10
FC Golden Stars
2 2
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
Topklasse C
Topklasse C
17 nov 2021
- 21:00
Bristol Team / Logischtiek B.V.
11 2
FC Bergeijk
Topklasse D
Topklasse D
15 nov 2021
- 20:45
v.v. Schaesberg
2 4
Z.V.V. Awt-Gelaen
Topklasse D
15 nov 2021
- 19:30
Tigers Roermond 2
1 2
TZR Fermonia Boys
Topklasse E
Topklasse E
19 nov 2021
- 21:00
N.S.F.V. Morado CF
5 1
z.v.v. Drienerlo
Hoofdklasse A
Hoofdklasse A
19 nov 2021
- 21:05
RKAV Volendam 3
6 2
MSV Zeemacht 2
Hoofdklasse F
Hoofdklasse F
19 nov 2021
- 20:30
FC Gonemo
2 2
Zavodo '76
Hoofdklasse F
19 nov 2021
- 22:00
N.S.F.V. Morado CF 2
4 2
Heracles Almelo Futsal 2
Beker Landelijk
Beker Landelijk
19 nov 2021
- 20:15
Hovocubo
1 1
FC Marlène
Beker Landelijk
19 nov 2021
- 20:20
zvv Scagha '66
3 8
Futsal Rotterdam
Beker Landelijk
19 nov 2021
- 20:30
MSV Zeemacht
1 10
FC Eindhoven Futsal
Beker Landelijk
19 nov 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen
3 13
FCK De Hommel
Beker Landelijk
19 nov 2021
- 21:00
HZV Het Vennewater
5 3
OACN-Boys
Beker Landelijk
19 nov 2021
- 21:30
s.v. Excelsior '31
1 8
Tigers Roermond
Beker Landelijk
19 nov 2021
- 21:30
ZVV BE '79
3 3
RKAV Volendam
Beker Landelijk Vrouwen
Beker Landelijk Vrouwen
19 nov 2021
- 20:30
FC Marlène VR
2 4
ZVG / Cagemax VR
Beker Landelijk Vrouwen
19 nov 2021
- 20:30
Futsal Rotterdam VR
4 0
MSV Zeemacht VR
Beker Landelijk Vrouwen
19 nov 2021
- 20:40
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
3 1
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
Beker District Noord
Beker District Noord
15 nov 2021
- 21:00
z.v.v. AVANTI
3 9
VV Westerkwartier
Beker District Noord
17 nov 2021
- 20:30
ZVF
1 1
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Beker District Noord
17 nov 2021
- 21:00
z.v.v. DOSKO
10 4
vv Gieten
Beker District Noord
17 nov 2021
- 21:15
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
- -
Futsal Hoogeveen
Beker District Noord
19 nov 2021
- 20:00
Futsal Dragten 3
1 4
z.v.v. REUZ
Beker District Noord
19 nov 2021
- 21:05
Futsal Dragten
1 0
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
Beker District Noord
19 nov 2021
- 22:00
v.v. PKC '83 2
0 1
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Beker District West 2
Beker District West
15 nov 2021
- 19:30
ZVV Rotterdamse Studenten 2
2 4
HBSS
Beker District West
15 nov 2021
- 20:00
s.v. Zuid West DH
10 3
FC Boshuizen 3
Beker District West
15 nov 2021
- 20:00
WIA
- -
RV & AV Steeds Hooger
Beker District West
15 nov 2021
- 21:00
ASW
- -
GZV Watergras
Beker District West
15 nov 2021
- 21:00
FC Boshuizen
8 1
Stompwijk '92
Beker District West
15 nov 2021
- 22:00
Futsal Rotterdam 4
5 4
VOC
Beker District West
17 nov 2021
- 19:00
z.v.v. Margriet
7 4
WIA 4
Beker District West
17 nov 2021
- 20:00
c.v.v. Berkel
7 2
Futsal Rotterdam 6
Beker District West
17 nov 2021
- 22:00
ZVV Rotterdamse Studenten 4
- -
Futsal Rotterdam 2
Beker District West
19 nov 2021
- 20:00
FC Stanga
6 11
ZVV Den Haag 2
Beker District West
19 nov 2021
- 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
8 2
GLZ Delfshaven
Beker District West
19 nov 2021
- 21:00
zvv Multicult
7 1
ZVV Den Haag 3
Beker District West
19 nov 2021
- 22:00
OACN-Boys 2
10 0
F.C. Maense
Beker District West
19 nov 2021
- 22:00
AGE-GGK
2 9
FC Westland
Beker District Zuid 1
Beker District Zuid 1
19 nov 2021
- 20:00
ZVVR / Metsj Point 2
9 4
zvv Lotus
Beker District Zuid 1
19 nov 2021
- 20:00
R.K.S.V. Braakhuizen
0 4
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Beker District Zuid 1
19 nov 2021
- 20:10
RKVV Brabantia
- -
E.S.Z.V.V. Totelos
Beker District Zuid 1
19 nov 2021
- 20:40
v.v. Steenbergen
2 0
ZVV Middelburg
Beker District Zuid 1
19 nov 2021
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
2 2
ZV Cluzona '74
Beker District Zuid 1
19 nov 2021
- 21:00
ZVVR / Metsj Point
10 3
z.v.v. Eteha / Frittella
Beker District Zuid 1
19 nov 2021
- 21:05
FC Botafogo
7 2
vv DBS
Beker District Zuid 1
19 nov 2021
- 21:35
v.v. Steenbergen 3
- -
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleepy
Sleepy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK