Weekprogramma (20 sept – 26 sept)

Hieronder vindt u het weekprogramma van maandag 20 september tot zondag 26 september a.s. en gesorteerd op “Klasse”.

Eredivisie
24 sep 2021 20:30
FCK De Hommel
1 6
FC Eindhoven Futsal
24 sep 2021 20:30
Hommel
1
6
Eindhoven
| Maaspoort / 's-Hertogenbosch
24 sep 2021 20:30
Groene Ster Vlissingen
2 3
AGOVV
24 sep 2021 20:30
Groene Ster
2
3
AGOVV
| Baskenburg / Vlissingen
24 sep 2021 20:30
Feyenoord Futsal
1 5
RKAV Volendam
24 sep 2021 20:30
Feyenoord
1
5
Volendam
| Topsportcentrum Rotterdam
24 sep 2021 20:30
Leekster Eagles/Amysoft
1 4
ZVV Den Haag
24 sep 2021 20:30
Leekster E.
1
4
Den Haag
| Sportcentrum Leek
24 sep 2021 20:30
HV Veerhuys
1 6
A.S.V. LEBO
24 sep 2021 20:30
Veerhuys
1
6
LEBO
| Vredehof / Hoorn NH
24 sep 2021 21:00
Tigers Roermond
1 6
Hovocubo
24 sep 2021 21:00
Tigers R.
1
6
Hovocubo
| Jo Gerrishal / Roermond
24 sep 2021 21:30
FC Marlène
9 4
ZVV White Stones
24 sep 2021 21:30
Marlène
9
4
White S.
| Waardergolf / Heerhugowaard
25 sep 2021 18:00
Texel '94
2 4
ZVV BE '79
25 sep 2021 18:00
Texel '94
2
4
BE '79
| TXL Hal / Den Burg
Eredivisie Vrouwen
24 sep 2021 20:30
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
4 3
ZVV Den Haag VR
24 sep 2021 20:30
EXS Zwolle
4
3
Den Haag
| WRZV Sporthal / Zwolle
Eerste Divisie A
24 sep 2021 19:30
MSV Zeemacht
4 2
HZV Het Vennewater
24 sep 2021 19:30
Zeemacht
4
2
Vennewater
| De Brug / Den Helder
24 sep 2021 19:30
FC Marlène 2
5 3
IFC Zwolle/FTS Transport-Logistics
24 sep 2021 19:30
Marlène 2
5
3
Zwolle
| Waardergolf / Heerhugowaard
24 sep 2021 20:30
Futsal LTC
3 3
v.v. PKC '83/Team Carré
24 sep 2021 20:30
LTC
3
3
PKC '83
| Pittelohal / Assen
24 sep 2021 21:10
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
9 5
Os Lusitanos/Daily Paper
24 sep 2021 21:10
Urk
9
5
Lusitanos
| De Schelp / Urk
24 sep 2021 21:30
VNS United
4 4
zvv Scagha '66
24 sep 2021 21:30
VNS United
4
4
Scagha '66
| De Weeren / Amsterdam
Eerste Divisie B
24 sep 2021 20:30
z.v.v. JCK-AISO
0 4
ZVV Ede
24 sep 2021 20:30
JCK-AISO
0
4
Ede
| Hoograven / Utrecht
24 sep 2021 20:30
S.C. Olympic/AM-Supportteam
9 4
FC Kawin
24 sep 2021 20:30
Olympic
9
4
Kawin
| Sports Planet De Pals / Westervoort
24 sep 2021 20:30
OACN-Boys
4 0
ZVS/Bodemflex
24 sep 2021 20:30
OACN-Boys
4
0
ZVS
| De Akkers / Spijkenisse
24 sep 2021 21:00
s.v. Excelsior '31
2 3
ZVG/Cagemax
24 sep 2021 21:00
Excelsior '31
2
3
ZVG
| De Reggehal / Rijssen
Topklasse A
20 sep 2021 21:00
FC Weesp
3 1
Zwaag/Hoogland Kozijnen
20 sep 2021 21:00
Weesp
3
1
Zwaag
| Aetsveld / Weesp
24 sep 2021 20:10
RKAV Volendam 2
8 10
A.S.V. LEBO 2
24 sep 2021 20:10
Volendam 2
8
10
LEBO 2
| De Opperdam / Volendam
24 sep 2021 20:10
FC Golden Stars
1 3
AC Kingdom
24 sep 2021 20:10
GS
1
3
AC Kingdom
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
24 sep 2021 20:55
Hovocubo 2
2 6
Z.V.C. Veenendaal
24 sep 2021 20:55
Hovocubo 2
2
6
Veenendaal
| De Opgang / Zwaag
24 sep 2021 21:05
Wognum Nicols
5 1
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
24 sep 2021 21:05
Wognum N.
5
1
De Ruif
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
Topklasse B
20 sep 2021 20:00
HBSS
5 7
ZVV Den Haag 2
20 sep 2021 20:00
HBSS
5
7
Den Haag 2
| Topsportcentrum Rotterdam
20 sep 2021 21:00
ASW
0 5
WIA
20 sep 2021 21:00
ASW
0
5
WIA
| De Dreef / Waddinxveen
24 sep 2021 21:00
F.C. Maense
5 6
s.v. Zuid West DH
24 sep 2021 21:00
Maense
5
6
Zuid West
| Margriet / Schiedam
24 sep 2021 22:00
Feyenoord Futsal 2
4 13
GZV Watergras
24 sep 2021 22:00
Feyenoord 2
4
13
Watergras
| Topsportcentrum Rotterdam
Topklasse C
20 sep 2021 19:30
v.v. Prinsland
4 4
Bristol Team
20 sep 2021 19:30
Prinsland
4
4
Bristol Team
| Buitelstee / Dinteloord
24 sep 2021 20:30
ZV Cluzona '74
0 7
FC Botafogo
24 sep 2021 20:30
Cluzona '74
0
7
Botafogo
| Omganck / Wouw
24 sep 2021 20:40
v.v. Steenbergen
4 6
FC Eindhoven Futsal 2
24 sep 2021 20:40
Steenbergen
4
6
Eindhoven 2
| Cromwiel / Steenbergen
24 sep 2021 21:00
Kroeven/Laboral Services BV
6 0
Groene Ster Vlissingen 2
24 sep 2021 21:00
Kroeven
6
0
Groene S. 2
| Vijfsprong / Rucphen
24 sep 2021 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
5 5
ZVG/Cagemax 2
24 sep 2021 21:10
Totelos
5
5
ZVG 2
| Technische Universiteit / Eindhoven
24 sep 2021 22:00
DZV/H. v.d. Biggelaar & Zn
5 4
FC Bergeijk
24 sep 2021 22:00
DZV
5
4
Bergeijk
| Sportiom / 's-Hertogenbosch
Topklasse D
20 sep 2021 20:00
ZVV SGB Stevik
4 1
Tigers Roermond 2
20 sep 2021 20:00
SGB Stevik
4
1
Tigers R. 2
| Glanerbrook / Geleen
20 sep 2021 22:00
v.v. Schaesberg
1 4
TZR Fermonia Boys
20 sep 2021 22:00
Schaesberg
1
4
Fermonia B.
| Strijthagen / Landgraaf
24 sep 2021 20:30
De Hazendans/ODV
0 3
Z.V.V. Awt-Gelaen
24 sep 2021 20:30
Hazendans
0
3
Awt-Gelaen
| Daalhof / Maastricht
Topklasse E
22 sep 2021 20:30
HHC Hardenberg
3 1
N.S.F.V. Morado CF
22 sep 2021 20:30
HHC
3
1
Morado
| De Slag / Hardenberg
22 sep 2021 21:00
z.v.v. Drienerlo
4 2
SSA DVC Dedemsvaart
22 sep 2021 21:00
Drienerlo
4
2
Dedemsvaart
| Universiteit Twente / Enschede
24 sep 2021 20:45
Heracles Almelo Futsal
3 0
ATIK
24 sep 2021 20:45
Heracles A.
3
0
ATIK
| Topsporthal IISPA / Almelo
24 sep 2021 21:00
Walk Inn Boys
7 1
AGOVV 2
24 sep 2021 21:00
Walk Inn B.
7
1
AGOVV 2
| Corlaer / Nijkerk GLD
24 sep 2021 21:00
FC Brasil '77
7 3
WRZV/Jacky's Bezorging-Catering
24 sep 2021 21:00
Brasil '77
7
3
WRZV
| De Paasberg / Terborg
24 sep 2021 21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
5 4
RKSV Driel
24 sep 2021 21:00
Dynamo L.
5
4
Driel
| De Koploper / Lelystad
Topklasse F
22 sep 2021 21:00
z.v.v. DOSKO
4 3
z.v.v. WMC/EP De Treffer
22 sep 2021 21:00
DOSKO
4
3
WMC
| De Klabbe / Emmer-Compascuum
24 sep 2021 20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
5 1
Jong Leekster Eagles
24 sep 2021 20:00
Drs. Vijfje
5
1
J. Leekster E.
| ACLO Sportcentrum / Groningen
24 sep 2021 21:00
V.V. Westerkwartier
3 2
De Herauten
24 sep 2021 21:00
Westerkw.
3
2
De Herauten
| Sportcentrum Leek
24 sep 2021 21:00
Futsal Dragten
4 2
Futsal Hoogeveen
24 sep 2021 21:00
Dragten
4
2
Hoogeveen
| De Drait / Drachten
Hoofdklasse A
20 sep 2021 20:00
zvv Demi Sport
2 4
J.V.C.
20 sep 2021 20:00
Demi Sport
2
4
J.V.C.
| Kinheimhal / Beverwijk
24 sep 2021 19:15
RKAV Volendam 3
4 2
Texel '94 2
24 sep 2021 19:15
Volendam 3
4
2
Texel '94 2
| De Opperdam / Volendam
24 sep 2021 20:10
R.K.S.V. Onze Gezellen
2 5
z.v.v. Nieuweboer Architecten
24 sep 2021 20:10
Gazellen
2
5
Nieuweboer
| Het Polderhuis / Velserbroek
24 sep 2021 20:10
ZV Vrone
2 3
v.v. Limmen
24 sep 2021 20:10
Vrone
2
3
Limmen
| Oostwal / Sint Pancras
24 sep 2021 20:40
Sparta '67
5 0
zvv D.W.O.W.
24 sep 2021 20:40
Sparta '67
5
0
D.W.O.W.
| Multitreffer / 't Zand NH
Hoofdklasse B
20 sep 2021 21:00
VNS United 2
5 3
Z.V.C. Veenendaal 2
20 sep 2021 21:00
VNS United 2
5
3
Veenendaal 2
| Elzenhagen / Amsterdam
24 sep 2021 21:05
z.v.v. Adelaars
1 5
s.v. Hertha
24 sep 2021 21:05
Adelaars
1
5
Hertha
| De Lunet / Naarden
24 sep 2021 21:05
z.v.v. Annour/MADIBA
1 4
zvv Ziekenhuis Amstelveen
24 sep 2021 21:05
Annour
1
4
Amstelveen
| Zielhorst / Amersfoort
24 sep 2021 21:05
Os Lusitanos/Daily Paper 2
1 8
FC Plein '83
24 sep 2021 21:05
Lusitanos 2
1
8
Plein '83
| Aristos / Amsterdam
24 sep 2021 21:10
FC Golden Stars 2
2 4
f.c. Lesley Boys
24 sep 2021 21:10
GS 2
2
4
Lesley Boys
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
Hoofdklasse C
20 sep 2021 20:00
L.V.V. Lugdunum
0 6
GZV Watergras 2
20 sep 2021 20:00
Lugdunum
0
6
Watergras 2
| De Zijl / Leiden
20 sep 2021 21:00
Stompwijk '92
4 0
WIA 2
20 sep 2021 21:00
Stompwijk
4
0
WIA 2
| Meerhorst / Leidschendam
20 sep 2021 21:00
FC Boshuizen
7 6
G.L.Z. Delfshaven
20 sep 2021 21:00
Boshuizen
7
6
Delfshaven
| De Zijl / Leiden
22 sep 2021 20:00
c.v.v. Berkel
13 3
ASW 2
22 sep 2021 20:00
Berkel
13
3
ASW 2
| Vermeulen Sporthal / Berkel en Rodenrijs
24 sep 2021 20:00
F.C. Stanga
3 5
OACN-Boys 2
24 sep 2021 20:00
Stanga
3
5
OACN-Boys 2
| Hoge Veld / 's-Gravenhage
24 sep 2021 20:15
F.C. Tutor
2 6
FC Westland 2
24 sep 2021 20:15
Tutor
2
6
Westland 2
| TU-Hal / Delft
Hoofdklasse D
20 sep 2021 20:10
ZVV Eindhoven 2
6 6
Jogadores CF
20 sep 2021 20:10
Eindhoven 2
6
6
Jogadores
| Genderbeemd / Eindhoven
24 sep 2021 20:00
CFM/Transito 2
3 1
z.v.v. Eteha/Frittella
24 sep 2021 20:00
CFM 2
3
1
Eteha
| De Crosser / Werkendam
24 sep 2021 21:00
ZVV Middelburg
8 1
FC Botafogo 2
24 sep 2021 21:00
Middelburg
8
1
Botafogo 2
| De Kruitmolen / Middelburg
24 sep 2021 21:00
ZVVR/Metsj Point
6 6
ZVV BE '79 2
24 sep 2021 21:00
ZVVR
6
6
BE '79 2
| Tuinwijk / Bergen op Zoom
24 sep 2021 22:00
Kroeven/Laboral Services 2
6 0
FC Kawin 2
24 sep 2021 22:00
Kroeven 2
6
0
Kawin 2
| Vijfsprong / Rucphen
Hoofdklasse E
20 sep 2021 20:30
Neerbeek/Bandencentrum Geleen
1 3
ZVV Koutenveld
20 sep 2021 20:30
Neerbeek
1
3
Koutenveld
| De Haamen / Beek LB
20 sep 2021 21:30
't Brökske/Eetcafe DKW
3 2
FC Coronaas
20 sep 2021 21:30
't Brökske
3
2
Coronaas
| Sportcentrum Nederweert
24 sep 2021 20:30
s.v. Lake Valley
3 3
z.v.v. De Gastronoom
24 sep 2021 20:30
Lake Valley
3
3
Gastronoom
| Wetteling / Venray
24 sep 2021 21:45
ZVV De Kilo
2 5
De Keelkampers/Transpo Nuth
24 sep 2021 21:45
De Kilo
2
5
Keelkampers
| Bosdries / Berg en Terbleijt
Hoofdklasse F
24 sep 2021 20:00
ZVL
4 0
Heracles Almelo Futsal 2
24 sep 2021 20:00
ZVL
4
0
Heracles A. 2
| Heerenmäten / Zevenaar
24 sep 2021 20:30
FC Gonemo
7 2
ZVV Ede 2
24 sep 2021 20:30
Gonemo
7
2
Ede 2
| Spoorzone / Winterswijk
24 sep 2021 21:00
Madereros C.F.
6 2
N.S.F.V. Morado CF 2
24 sep 2021 21:00
Madereros
6
2
Morado 2
| De Triangel / Lent
Hoofdklasse G
20 sep 2021 19:00
S.C. Olympic 2
6 9
v.v. DKB '44
20 sep 2021 19:00
Olympic 2
6
9
DKB '44
| De Endesprong / Duiven
20 sep 2021 20:00
SVI/zaalagenda.nl
4 7
SV Putten
20 sep 2021 20:00
SVI
4
7
Putten
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
20 sep 2021 21:00
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
3 3
ZVV Sparta Nijkerk
20 sep 2021 21:00
't Hoekje
3
3
Sparta N.
| Vondersweide / Oldenzaal
23 sep 2021 21:00
s.v. Excelsior '31 2
10 1
FC Andarinyo
23 sep 2021 21:00
Excelsior 2
10
1
Andarinyo
| De Reggehal / Rijssen
Hoofdklasse H
24 sep 2021 20:10
v.v. Usquert
3 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
24 sep 2021 20:10
Usquert
3
2
Drs. Vijfje 2
| Sportcentrum Mencke / Uithuizen
24 sep 2021 22:00
Futsal Winsum 2
12 1
FVC
24 sep 2021 22:00
Winsum 2
12
1
FVC
| Ripperdahal / Winsum GR
Hoofdklasse I
20 sep 2021 20:30
z.v.v. Grijpskerk
4 1
Waterpoort Boys
20 sep 2021 20:30
Grijpskerk
4
1
Waterpoort B.
| De Bokkediek / Grijpskerk
24 sep 2021 19:40
ZVV Urk/Bakkerij De Kof 2
3 0
Real Camaradas
24 sep 2021 19:40
Urk 2
3
0
Camaradas
| De Schelp / Urk
24 sep 2021 20:00
Leekster Eagles 3
3 9
v.v. PKC '83 2
24 sep 2021 20:00
Leekster E. 3
3
9
PKC '83 2
| Sportcentrum Leek
1816Votes
love 733 Love
wink 209 Wink
lol 189 LoL
wow 582 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een antwoord

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK