Wedstrijdprogramma 11 + 12 september 2020 (incl. VIDEO)

We hebben dit weekend weer “volle bak”, met mooie affiches waaronder o.a. de eerste officiële competitiewedstrijden bij zowel de Eerste Divisie als de Eredivisie Vrouwen. Een ieder heel veel succes!

NOGMAALS: Houd je aan de maatregelen en voorwaarden die de thuisspelende verenigingen je opdragen resp. hanteren.

Eredivisie
Eredivisie
11 sep 2020
- 20:30
FC Eindhoven Futsal
8 3
Texel '94
Eredivisie
11 sep 2020
- 20:30
ZVV Den Haag
2 18
Hovocubo
Eredivisie
11 sep 2020
- 20:30
Groene Ster Vlissingen
5 7
Tigers Roermond
Eredivisie
11 sep 2020
- 20:30
ZVV White Stones
3 3
A.S.V. LEBO
Eredivisie
11 sep 2020
- 20:30
FCK De Hommel
11 1
Feyenoord Futsal
Eredivisie
11 sep 2020
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
1 6
FC Marlène
Eredivisie
11 sep 2020
- 21:00
AGOVV
1 2
ZVV BE '79
Eredivisie Vrouwen
Eredivisie Vrouwen
11 sep 2020
- 20:30
Team Alkmaar/Sportstars VR
1 0
Feyenoord Futsal VR
Eerste Divisie A
Eerste Divisie A
11 sep 2020
- 19:30
FC Marlène 2
4 2
Futsal Winsum
Eerste Divisie A
11 sep 2020
- 20:30
Futsal LTC
4 2
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
Eerste Divisie A
11 sep 2020
- 20:30
v.v. PKC '83 / Team Carré
4 2
Os Lusitanos / Daily Paper
Eerste Divisie A
11 sep 2020
- 20:45
zvv Scagha '66
1 1
MSV Zeemacht
Eerste Divisie A
11 sep 2020
- 21:10
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
5 7
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
11 sep 2020
- 21:30
VNS United
3 4
Futsal ONR
Eerste Divisie B
Eerste Divisie B
11 sep 2020
- 20:00
CFM / Transito
3 6
OACN-Boys
Eerste Divisie B
11 sep 2020
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
7 5
ZVV Ede
Eerste Divisie B
11 sep 2020
- 21:30
FC Kawin
3 3
Sportclub Olympic / AM-Supportteam
Eerste Divisie B
11 sep 2020
- 21:30
ZVG / Cagemax
5 4
z.v.v. JCK-AISO
Eerste Divisie B
11 sep 2020
- 21:30
ZVV Eindhoven
5 4
s.v. Excelsior '31
Eerste Divisie B
11 sep 2020
- 21:30
Madereros C.F.
6 2
ZVS / Bodemflex
Topklasse F
Topklasse F
11 sep 2020
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
4 10
z.v.v. REUZ
Topklasse F
11 sep 2020
- 22:00
V.V. Westerkwartier
3 0
De Herauten
Hoofdklasse H
Hoofdklasse H
11 sep 2020
- 22:00
Futsal Winsum 2
1 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
Hoofdklasse I
Hoofdklasse I
11 sep 2020
- 22:00
v.v. PKC '83 2
7 0
Noordbergum
Topklasse D
Topklasse D
11 sep 2020
- 20:30
De Hazendans / ODV
3 5
TZR Fermonia Boys
Topklasse D
11 sep 2020
- 20:45
ZVVM / Campus
4 3
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
Topklasse E
Topklasse E
11 sep 2020
- 19:30
AGOVV 2
4 4
ATIK
Topklasse E
11 sep 2020
- 19:30
Heracles Almelo Futsal
8 1
HHC Hardenberg
Topklasse E
11 sep 2020
- 21:00
Walk Inn Boys
3 5
FC Brasil '77
Topklasse A
Topklasse A
11 sep 2020
- 20:10
Hovocubo 2
7 2
RKAV Volendam 2
Topklasse A
11 sep 2020
- 20:25
Wognum Nicols
7 4
v.v. De Dreef
Topklasse A
11 sep 2020
- 20:30
VIOS '79 / Gomes Noord-Holland
5 4
Z.V.C. Veenendaal
Topklasse A
11 sep 2020
- 20:55
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
4 2
FC Golden Stars
Topklasse A
11 sep 2020
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
5 1
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Topklasse B
Topklasse B
11 sep 2020
- 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
2 4
FC Westland
Topklasse B
11 sep 2020
- 20:00
Feyenoord Futsal 2
3 4
WIA
Topklasse B
11 sep 2020
- 22:00
ZVV Den Haag 2
5 6
zvv Multicult
Hoofdklasse B
Hoofdklasse B
11 sep 2020
- 20:10
FC Plein '83
5 1
Al-Andalus
Hoofdklasse B
11 sep 2020
- 20:10
zvv Ziekenhuis Amstelveen
2 8
Zaalvoetbal Onze Gezellen
Hoofdklasse B
11 sep 2020
- 21:00
z.v.v. Annour / MADIBA
3 0
FC Golden Stars 2
Hoofdklasse B
11 sep 2020
- 21:05
z.v.v. Adelaars
0 2
f.c. Lesley Boys
Hoofdklasse A
Hoofdklasse A
11 sep 2020
- 19:15
z.v.v. Nieuweboer Architecten
5 1
Texel '94 2
Hoofdklasse A
11 sep 2020
- 20:40
J.V.C.
5 2
VNS United 2
Hoofdklasse A
11 sep 2020
- 20:40
Sparta '67
1 5
ZVVO Sandow
Hoofdklasse A
11 sep 2020
- 20:40
zvv D.W.O.W.
1 1
RKAV Volendam 3
Hoofdklasse A
11 sep 2020
- 21:00
ZV Vrone
5 1
MSV Zeemacht 2
Topklasse C
Topklasse C
11 sep 2020
- 20:10
RKVV Brabantia
4 6
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
11 sep 2020
- 20:40
v.v. Steenbergen
9 3
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse C
11 sep 2020
- 21:05
FC Botafogo
5 0
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Hoofdklasse C
Hoofdklasse C
11 sep 2020
- 20:00
F.C. Stanga
2 4
F.C. Tutor
Hoofdklasse D
Hoofdklasse D
11 sep 2020
- 12:00
ZVV Middelburg
2 4
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
Hoofdklasse D
11 sep 2020
- 20:00
R.K.S.V. Braakhuizen
8 4
s.v. Unitas '59
Hoofdklasse D
11 sep 2020
- 20:10
FC Botafogo 2
4 4
Jogadores CF
Hoofdklasse D
11 sep 2020
- 21:30
CFM / Transito 2
4 4
FC Kawin 2
Hoofdklasse E
Hoofdklasse E
12 sep 2020
- 18:00
FC De Heiputters
3 6
FC Coronaas
Hoofdklasse F
Hoofdklasse F
11 sep 2020
- 19:15
ZVV Ede 2
2 3
FC Gonemo
Hoofdklasse F
11 sep 2020
- 21:00
N.S.F.V. Morado CF 2
3 7
Heracles Almelo Futsal 2
Hoofdklasse F
11 sep 2020
- 20:00
Madereros C.F. 2
6 3
FC Andarinyo
Hoofdklasse G
Hoofdklasse G
11 sep 2020
- 20:00
N.S.C. Nijkerk
5 9
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Beker Landelijk Vrouwen
Beker Landelijk Vrouwen
11 sep 2020
- 20:30
Nieuw Roden VR2
0 4
zv Libertas / Weed Free Service VR
Beker Landelijk Vrouwen
11 sep 2020
- 20:30
Wartburgia VR2, a.s.v.
1 1
MSV Zeemacht VR2
Beker Landelijk Vrouwen
11 sep 2020
- 20:30
Mazzelstars VR, ZZVV
0 2
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
Beker Landelijk Vrouwen
11 sep 2020
- 20:30
Klarenbeek VR1, SC
3 8
VVO VR1

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK