Wedstrijdprogramma 11 + 12 september 2020 (incl. VIDEO)

We hebben dit weekend weer “volle bak”, met mooie affiches waaronder o.a. de eerste officiële competitiewedstrijden bij zowel de Eerste Divisie als de Eredivisie Vrouwen. Een ieder heel veel succes!

NOGMAALS: Houd je aan de maatregelen en voorwaarden die de thuisspelende verenigingen je opdragen resp. hanteren.

Eredivisie
11 sep 2020 20:30
FC Eindhoven Futsal
8 3
Texel '94
11 sep 2020 20:30
Eindhoven
8
3
Texel '94
| Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
11 sep 2020 20:30
ZVV Den Haag
2 18
Hovocubo
11 sep 2020 20:30
Den Haag
2
18
Hovocubo
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
11 sep 2020 20:30
Groene Ster Vlissingen
5 7
Tigers Roermond
11 sep 2020 20:30
Groene Ster
5
7
Tigers R.
| Baskenburg / Vlissingen
11 sep 2020 20:30
ZVV White Stones
3 3
A.S.V. LEBO
11 sep 2020 20:30
White S.
3
3
LEBO
| De Watertoren / Egmond aan Zee
11 sep 2020 20:30
FCK De Hommel
11 1
Feyenoord Futsal
11 sep 2020 20:30
Hommel
11
1
Feyenoord
| Maaspoort / 's-Hertogenbosch
11 sep 2020 20:30
Leekster Eagles/Amysoft
1 6
FC Marlène
11 sep 2020 20:30
Leekster E.
1
6
Marlène
| Sportcentrum Leek
11 sep 2020 21:00
AGOVV
1 2
ZVV BE '79
11 sep 2020 21:00
AGOVV
1
2
BE '79
| Mheenpark / Apeldoorn
Eredivisie Vrouwen
11 sep 2020 20:30
Team Alkmaar/Sportstars VR
1 0
Feyenoord Futsal VR
11 sep 2020 20:30
Team Alkmaar
1
0
Feyenoord
| De Meent / Alkmaar
Eerste Divisie A
11 sep 2020 19:30
FC Marlène 2
4 2
Futsal Winsum
11 sep 2020 19:30
Marlène 2
4
2
Winsum
| Waardergolf / Heerhugowaard
11 sep 2020 20:30
Futsal LTC
4 2
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
11 sep 2020 20:30
LTC
4
2
Zwolle
| Pittelohal / Assen
11 sep 2020 20:30
v.v. PKC '83/Team Carré
4 2
Os Lusitanos/Daily Paper
11 sep 2020 20:30
PKC '83
4
2
Lusitanos
| Europark / Groningen
11 sep 2020 20:45
zvv Scagha '66
1 1
MSV Zeemacht
11 sep 2020 20:45
Scagha '66
1
1
Zeemacht
| Groeneweg / Schagen
11 sep 2020 21:10
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
5 7
HZV Het Vennewater
11 sep 2020 21:10
Urk
5
7
Vennewater
| De Schelp / Urk
11 sep 2020 21:30
VNS United
3 4
Futsal ONR
11 sep 2020 21:30
VNS United
3
4
ONR
| De Weeren / Amsterdam
Eerste Divisie B
11 sep 2020 20:00
CFM/Transito
3 6
OACN-Boys
11 sep 2020 20:00
CFM
3
6
OACN-Boys
| De Crosser / Werkendam
11 sep 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
7 5
ZVV Ede
11 sep 2020 20:30
LZV
7
5
Ede
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
11 sep 2020 21:30
FC Kawin
3 3
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
11 sep 2020 21:30
Kawin
3
3
Olympic
| Helsdingen / Vianen
11 sep 2020 21:30
ZVG/Cagemax
5 4
z.v.v. JCK-AISO
11 sep 2020 21:30
ZVG
5
4
JCK-AISO
| Oosterbliek / Gorinchem
11 sep 2020 21:30
ZVV Eindhoven
5 4
s.v. Excelsior '31
11 sep 2020 21:30
Eindhoven
5
4
Excelsior '31
| Genderbeemd / Eindhoven
11 sep 2020 21:30
Madereros C.F.
6 2
ZVS/Bodemflex
11 sep 2020 21:30
Madereros
6
2
ZVS
| De Triangel / Lent
Topklasse F
11 sep 2020 20:00
z.v.v. WMC/EP De Treffer
4 10
z.v.v. REUZ
11 sep 2020 20:00
WMC
4
10
REUZ
| Sporthal Winschoten
11 sep 2020 22:00
V.V. Westerkwartier
3 0
De Herauten
11 sep 2020 22:00
Westerkw.
3
0
De Herauten
| Sportcentrum Leek
Hoofdklasse H
11 sep 2020 22:00
Futsal Winsum 2
1 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
11 sep 2020 22:00
Winsum 2
1
2
Drs. Vijfje 2
| Ripperdahal / Winsum GR
Hoofdklasse I
11 sep 2020 22:00
v.v. PKC '83 2
7 0
Noordbergum
11 sep 2020 22:00
PKC '83 2
7
0
Noordbergum
| Europark / Groningen
Topklasse D
11 sep 2020 20:30
De Hazendans/ODV
3 5
TZR Fermonia Boys
11 sep 2020 20:30
Hazendans
3
5
Fermonia B.
| Daalhof / Maastricht
11 sep 2020 20:45
ZVVM/Campus
4 3
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
11 sep 2020 20:45
ZVVM
4
3
In de Bende
| Bosdries / Berg en Terbleijt
Topklasse E
11 sep 2020 19:30
AGOVV 2
4 4
ATIK
11 sep 2020 19:30
AGOVV 2
4
4
ATIK
| Mheenpark / Apeldoorn
11 sep 2020 19:30
Heracles Almelo Futsal
8 1
HHC Hardenberg
11 sep 2020 19:30
Heracles A.
8
1
HHC
| Topsporthal IISPA / Almelo
11 sep 2020 21:00
Walk Inn Boys
3 5
FC Brasil '77
11 sep 2020 21:00
Walk Inn B.
3
5
Brasil '77
| Corlaer / Nijkerk GLD
Topklasse A
11 sep 2020 20:10
Hovocubo 2
7 2
RKAV Volendam 2
11 sep 2020 20:10
Hovocubo 2
7
2
Volendam 2
| De Opgang / Zwaag
11 sep 2020 20:25
Wognum Nicols
7 4
v.v. De Dreef
11 sep 2020 20:25
Wognum N.
7
4
De Dreef
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
11 sep 2020 20:30
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
5 4
Z.V.C. Veenendaal
11 sep 2020 20:30
VIOS '79
5
4
Veenendaal
| De Doorbraak / Warmenhuizen
11 sep 2020 20:55
Zwaag/Hoogland Kozijnen
4 2
FC Golden Stars
11 sep 2020 20:55
Zwaag
4
2
GS
| Sporthal Zwaag
11 sep 2020 22:00
A.S.V. LEBO 2
5 1
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
11 sep 2020 22:00
LEBO 2
5
1
De Ruif
| Calvijn / Amsterdam
Topklasse B
11 sep 2020 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
2 4
FC Westland
11 sep 2020 20:00
RS
2
4
Westland
| Woudestijn (Erasmus Universiteit) / Rotterdam
11 sep 2020 20:00
Feyenoord Futsal 2
3 4
WIA
11 sep 2020 20:00
Feyenoord 2
3
4
WIA
| Topsportcentrum Rotterdam
11 sep 2020 22:00
ZVV Den Haag 2
5 6
zvv Multicult
11 sep 2020 22:00
Den Haag 2
5
6
Multicult
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Hoofdklasse B
11 sep 2020 20:10
FC Plein '83
5 1
Al-Andalus
11 sep 2020 20:10
Plein '83
5
1
Al-Andalus
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
11 sep 2020 20:10
zvv Ziekenhuis Amstelveen
2 8
R.K.S.V. Onze Gezellen
11 sep 2020 20:10
Amstelveen
2
8
Gazellen
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
11 sep 2020 21:00
z.v.v. Annour/MADIBA
3 0
FC Golden Stars 2
11 sep 2020 21:00
Annour
3
0
GS 2
| Zielhorst / Amersfoort
11 sep 2020 21:05
z.v.v. Adelaars
0 2
f.c. Lesley Boys
11 sep 2020 21:05
Adelaars
0
2
Lesley Boys
| De Lunet / Naarden
Hoofdklasse A
11 sep 2020 19:15
z.v.v. Nieuweboer Architecten
5 1
Texel '94 2
11 sep 2020 19:15
Nieuweboer
5
1
Texel '94 2
| De Dars / Wervershoof
11 sep 2020 20:40
J.V.C.
5 2
VNS United 2
11 sep 2020 20:40
J.V.C.
5
2
VNS United 2
| Quelderduyn / Den Helder
11 sep 2020 20:40
Sparta '67
1 5
ZVVO Sandow
11 sep 2020 20:40
Sparta '67
1
5
Sandow
| Multitreffer / 't Zand NH
11 sep 2020 20:40
zvv D.W.O.W.
1 1
RKAV Volendam 3
11 sep 2020 20:40
D.W.O.W.
1
1
Volendam 3
| Zuiderzeehal / Wieringerwerf
11 sep 2020 21:00
ZV Vrone
5 1
MSV Zeemacht 2
11 sep 2020 21:00
Vrone
5
1
Zeemacht 2
| Oostwal / Sint Pancras
Topklasse C
11 sep 2020 20:10
RKVV Brabantia
4 6
Kroeven/Laboral Services BV
11 sep 2020 20:10
Brabantia
4
6
Kroeven
| Strijp / Eindhoven
11 sep 2020 20:40
v.v. Steenbergen
9 3
Groene Ster Vlissingen 2
11 sep 2020 20:40
Steenbergen
9
3
Groene S. 2
| Cromwiel / Steenbergen
11 sep 2020 21:05
FC Botafogo
5 0
DZV/H. v.d. Biggelaar & Zn
11 sep 2020 21:05
Botafogo
5
0
DZV
| De Tempel / Eindhoven
Hoofdklasse C
11 sep 2020 20:00
F.C. Stanga
2 4
F.C. Tutor
11 sep 2020 20:00
Stanga
2
4
Tutor
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
Hoofdklasse D
11 sep 2020 12:00
ZVV Middelburg
2 4
Kroeven/Laboral Services 2
11 sep 2020 12:00
Middelburg
2
4
Kroeven 2
| De Kruitmolen / Middelburg
11 sep 2020 20:00
R.K.S.V. Braakhuizen
8 4
s.v. Unitas '59
11 sep 2020 20:00
Braakhuizen
8
4
Unitas '59
| Kievit / Geldrop
11 sep 2020 20:10
FC Botafogo 2
4 4
Jogadores CF
11 sep 2020 20:10
Botafogo 2
4
4
Jogadores
| De Tempel / Eindhoven
11 sep 2020 21:30
CFM/Transito 2
4 4
FC Kawin 2
11 sep 2020 21:30
CFM 2
4
4
Kawin 2
| De Crosser / Werkendam
Hoofdklasse E
12 sep 2020 18:00
FC De Heiputters
3 6
FC Coronaas
12 sep 2020 18:00
Heiputters
3
6
Coronaas
| Reutsdael / Heel
Hoofdklasse F
11 sep 2020 19:15
ZVV Ede 2
2 3
FC Gonemo
11 sep 2020 19:15
Ede 2
2
3
Gonemo
| Van der Knaaphal / Ede GLD
11 sep 2020 21:00
N.S.F.V. Morado CF 2
3 7
Heracles Almelo Futsal 2
11 sep 2020 21:00
Morado 2
3
7
Heracles A. 2
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
11 sep 2020 20:00
Madereros C.F. 2
6 3
FC Andarinyo
11 sep 2020 20:00
Madereros 2
6
3
Andarinyo
| De Triangel / Lent
Hoofdklasse G
11 sep 2020 20:00
N.S.C. Nijkerk
5 9
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
11 sep 2020 20:00
Nijkerk
5
9
't Hoekje
| Watergoor / Nijkerk GLD
Beker Landelijk Vrouwen
11 sep 2020 20:30
Nieuw Roden VR2
0 4
z.v. Libertas/Weed Free Service VR
11 sep 2020 20:30
Nieuw Roden VR2
0
4
Libertas
| Hullen / Roden
11 sep 2020 20:30
Wartburgia VR2, a.s.v.
1 1
MSV Zeemacht VR2
11 sep 2020 20:30
Wartburgia VR2, a.s.v.
1
1
Zeemacht 2
Strafschoppenserie: 1-4
| De Pijp / Amsterdam
11 sep 2020 20:30
Mazzelstars VR, ZZVV
0 2
Os Lusitanos/Teamsport Equip VR
11 sep 2020 20:30
Mazzelstars VR, ZZVV
0
2
Lusitanos
| De Veur / Zoetermeer
11 sep 2020 20:30
Klarenbeek VR1, SC
3 8
VVO VR1
11 sep 2020 20:30
Klarenbeek VR1, SC
3
8
VVO VR1
| MFC De Pauw / Klarenbeek

2360Votes
love 932 Love
wink 11 Wink
lol 4 LoL
wow 13 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een antwoord

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK