Weekprogramma (25 okt-31 okt)

Hieronder vindt u het weekprogramma, van maandag 25 oktober t/m zondag 31 oktober 2021, gesorteerd op “Klasse”.

Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
29 okt 2021
- 20:30
A.S.V. LEBO
4 4
FCK De Hommel
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
29 okt 2021
- 20:30
ZVV White Stones
0 16
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
29 okt 2021
- 20:30
Groene Ster Vlissingen
1 3
HV Veerhuys
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
29 okt 2021
- 21:00
Tigers Roermond
6 7
FC Marlène
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
29 okt 2021
- 21:00
AGOVV
4 3
ZVV BE '79
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
30 okt 2021
- 18:00
Texel '94
6 6
ZVV Den Haag
Eredivisie Vrouwen
Eredivisie Vrouwen
29 okt 2021
- 20:30
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
5 3
FC Marlène VR
Eredivisie Vrouwen
29 okt 2021
- 20:30
Feyenoord Futsal VR
3 1
ZVG / Cagemax VR
Eredivisie Vrouwen
29 okt 2021
- 20:30
MSV Zeemacht VR
0 3
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
Eredivisie Vrouwen
29 okt 2021
- 20:30
ZVV Den Haag VR
3 2
zv Libertas / Weed Free Service VR
Eredivisie Vrouwen
29 okt 2021
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
1 2
Drachtster Boys / HR Piping VR
Eerste Divisie A
Eerste Divisie A
29 okt 2021
- 19:30
FC Marlène 2
1 5
Futsal LTC
Eerste Divisie A
29 okt 2021
- 20:20
zvv Scagha '66
2 4
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
29 okt 2021
- 20:30
v.v. PKC '83 / Team Carré
4 0
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
29 okt 2021
- 21:30
VNS United
5 5
MSV Zeemacht
Eerste Divisie A
29 okt 2021
- 21:30
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
2 7
Futsal Winsum
Eerste Divisie B
Eerste Divisie B
29 okt 2021
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
4 7
OACN-Boys
Eerste Divisie B
29 okt 2021
- 20:45
ZVV Ede
7 0
ZVS / Bodemflex
Eerste Divisie B
29 okt 2021
- 21:00
s.v. Excelsior '31
1 1
Sportclub Olympic / AM-Supportteam
Eerste Divisie B
29 okt 2021
- 21:30
ZVV Eindhoven
6 5
CFM / Transito
Eerste Divisie B
29 okt 2021
- 21:30
ZVG / Cagemax
7 4
z.v.v. JCK-AISO
Topklasse A
Topklasse A
29 okt 2021
- 20:10
RKAV Volendam 2
7 3
Hovocubo 2
Topklasse A
29 okt 2021
- 20:40
VIOS '79 / Gomes Noord-Holland
1 1
FC Golden Stars
Topklasse A
29 okt 2021
- 20:55
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
4 2
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Topklasse A
29 okt 2021
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
11 3
FC Weesp
Topklasse B
Topklasse B
25 okt 2021
- 20:00
s.v. Zuid West DH
14 5
Feyenoord Futsal 2
Topklasse B
25 okt 2021
- 21:00
GZV Watergras
10 3
WIA
Topklasse B
29 okt 2021
- 21:15
FC Westland
8 2
ZVV Rotterdamse Studenten
Topklasse B
29 okt 2021
- 22:00
ZVV Den Haag 2
11 3
ASW
Topklasse C
Topklasse C
27 okt 2021
- 19:30
FC Bergeijk
10 2
ZV Cluzona '74
Topklasse C
27 okt 2021
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
7 7
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
27 okt 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
4 6
Bristol Team
Topklasse C
29 okt 2021
- 20:25
FC Bergeijk
5 1
E.S.Z.V.V. Totelos
Topklasse C
29 okt 2021
- 20:30
ZV Cluzona '74
0 12
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
29 okt 2021
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
8 5
v.v. Prinsland
Topklasse D
Topklasse D
25 okt 2021
- 20:00
ZVV SGB Stevik
0 4
v.v. Schaesberg
Topklasse D
25 okt 2021
- 20:00
ZVV Beringe
5 3
De Hazendans / ODV
Topklasse D
25 okt 2021
- 20:30
zv Sèrum
2 9
Z.V.V. Awt-Gelaen
Topklasse E
Topklasse E
27 okt 2021
- 20:30
WRZV / Jacky's Bezorging-Catering
3 5
Walk Inn Boys
Topklasse E
29 okt 2021
- 19:30
z.v.v. Dynamo Lelystad
2 8
Heracles Almelo Futsal
Topklasse E
29 okt 2021
- 21:00
FC Brasil '77
2 3
HHC Hardenberg
Topklasse E
29 okt 2021
- 21:00
N.S.F.V. Morado CF
3 4
ATIK
Topklasse F
Topklasse F
27 okt 2021
- 19:00
Futsal Frisia / Spin Off
5 4
z.v.v. DOSKO
Topklasse F
29 okt 2021
- 21:00
z.v.v. REUZ
5 4
Futsal Dragten
Topklasse F
29 okt 2021
- 21:00
Jong Leekster Eagles
4 4
Futsal Hoogeveen
Topklasse F
29 okt 2021
- 21:00
V.V. Westerkwartier
4 3
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Topklasse F
29 okt 2021
- 21:15
v.v. Beilen
7 4
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Hoofdklasse A
Hoofdklasse A
25 okt 2021
- 20:00
zvv Demi Sport
4 3
MSV Zeemacht 2
Hoofdklasse A
29 okt 2021
- 19:20
Texel '94 2
1 5
Sparta '67
Hoofdklasse A
29 okt 2021
- 19:55
J.V.C.
4 4
ZV Vrone
Hoofdklasse A
29 okt 2021
- 20:40
zvv D.W.O.W.
4 2
v.v. Limmen
Hoofdklasse A
29 okt 2021
- 21:05
RKAV Volendam 3
6 3
Zaalvoetbal Onze Gezellen
Hoofdklasse B
Hoofdklasse B
27 okt 2021
- 20:10
FC Golden Stars 2
4 11
VNS United 2
Hoofdklasse B
29 okt 2021
- 20:10
f.c. Lesley Boys
4 6
z.v.v. Annour / MADIBA
Hoofdklasse B
29 okt 2021
- 20:30
Z.V.C. Veenendaal 2
6 5
U.V.V.
Hoofdklasse B
29 okt 2021
- 22:00
Os Lusitanos / Daily Paper 2
14 1
Al-Andalus
Hoofdklasse C
Hoofdklasse C
25 okt 2021
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
5 5
c.v.v. Berkel
Hoofdklasse C
25 okt 2021
- 20:00
GZV Watergras 2
0 2
Stompwijk '92
Hoofdklasse C
27 okt 2021
- 21:00
FC Westland 2
9 6
F.C. Stanga
Hoofdklasse C
29 okt 2021
- 20:15
F.C. Tutor
3 3
FC Boshuizen
Hoofdklasse C
29 okt 2021
- 22:00
OACN-Boys 2
3 3
WIA 2
Hoofdklasse D
Hoofdklasse D
29 okt 2021
- 20:00
FC Kawin 2
8 3
z.v.v. Eteha / Frittella
Hoofdklasse D
29 okt 2021
- 21:00
ZVV Middelburg
2 2
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
Hoofdklasse E
Hoofdklasse E
25 okt 2021
- 20:30
De Keelkampers / Transpo Nuth
6 4
s.v. Lake Valley
Hoofdklasse F
Hoofdklasse F
29 okt 2021
- 20:00
ZVL
4 4
Madereros C.F.
Hoofdklasse G
Hoofdklasse G
27 okt 2021
- 21:00
v.v. DKB '44
6 2
Heracles Almelo Futsal 3
Hoofdklasse G
28 okt 2021
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
1 3
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Hoofdklasse G
29 okt 2021
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
2 5
SV Putten
Hoofdklasse H
Hoofdklasse H
27 okt 2021
- 21:00
CSVC
7 3
SC Flamingo
Hoofdklasse H
29 okt 2021
- 20:00
ZVV Borger
5 4
FVC
Hoofdklasse H
29 okt 2021
- 20:10
v.v. Usquert
4 2
Futsal Winsum 2
Hoofdklasse I
Hoofdklasse I
27 okt 2021
- 21:15
Futsal Emmeloord / Kofu Sushi
5 3
Real Camaradas

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK