Weekprogramma van maandag 7 februari t/m zondag 13 februari 2022

Nu het EK Futsal 2022 weer achter de rug is en de overheid de corona-maatregelen onlangs heeft versoepeld, kunnen we ons weer voor de volle 100% concentreren op het nationale zaalvoetbal.

Deze week staan er 86 (!!!) competitiewedstrijden op het programma, in de klasse Eredivisie t/m Hoofdklasse.

Hieronder vindt u het weekprogramma, van maandag 7 februari t/m zondag 13 februari 2022.

Eredivisie (Fase 2, Groep B)
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
11 feb 2022
- 20:30
ZVV White Stones
1 3
AGOVV
Eredivisie Vrouwen
Eredivisie Vrouwen
11 feb 2022
- 19:30
MSV Zeemacht VR
1 5
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
Eredivisie Vrouwen
11 feb 2022
- 20:30
Drachtster Boys / HR Piping VR
2 2
Feyenoord Futsal VR
Eredivisie Vrouwen
11 feb 2022
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
6 3
ZVV Den Haag VR
Eredivisie Vrouwen
11 feb 2022
- 20:30
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
2 3
zv Libertas / Weed Free Service VR
Eredivisie Vrouwen
11 feb 2022
- 20:45
ZVG / Cagemax VR
2 3
FC Marlène VR
Eerste Divisie A
Eerste Divisie A
11 feb 2022
- 20:15
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
5 6
VNS United
Eerste Divisie A
11 feb 2022
- 21:30
MSV Zeemacht
3 3
v.v. PKC '83 / Team Carré
Eerste Divisie B
Eerste Divisie B
11 feb 2022
- 19:30
CFM / Transito
4 4
FC Kawin
Eerste Divisie B
11 feb 2022
- 20:00
ZVS / Bodemflex
2 4
ZVG / Cagemax
Eerste Divisie B
11 feb 2022
- 20:30
OACN-Boys
1 1
ZVV Eindhoven
Eerste Divisie B
11 feb 2022
- 20:30
ZVV Ede
5 1
LZV / Kuypers Hair & Wellness
Topklasse A
Topklasse A
7 feb 2022
- 21:00
FC Weesp
3 4
Hovocubo 2
Topklasse A
11 feb 2022
- 20:00
FC Golden Stars
1 5
Z.V.C. Veenendaal
Topklasse A
11 feb 2022
- 20:40
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
3 5
A.S.V. LEBO 2
Topklasse A
11 feb 2022
- 21:00
AC Kingdom
5 7
RKAV Volendam 2
Topklasse A
11 feb 2022
- 21:10
Wognum Nicols
0 3
VIOS '79 / Gomes Noord-Holland
Topklasse B
Topklasse B
7 feb 2022
- 20:00
WIA
5 4
s.v. Zuid West DH
Topklasse B
7 feb 2022
- 21:00
GZV Watergras
11 6
ZVV Den Haag 2
Topklasse B
7 feb 2022
- 21:00
ASW
2 2
HBSS
Topklasse B
11 feb 2022
- 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
5 5
F.C. Maense
Topklasse B
11 feb 2022
- 21:00
zvv Multicult
3 7
FC Westland
Topklasse C
Topklasse C
9 feb 2022
- 21:00
Bristol Team
5 3
ZV Cluzona '74
Topklasse C
7 feb 2022
- 19:30
v.v. Prinsland
1 7
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse C
9 feb 2022
- 19:45
FC Eindhoven Futsal 2
4 3
FC Bergeijk
Topklasse C
9 feb 2022
- 21:30
ZVG / Cagemax 2
5 3
FC Botafogo
Topklasse C
11 feb 2022
- 20:40
v.v. Steenbergen
3 5
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse D
Topklasse D
7 feb 2022
- 19:30
Tigers Roermond 2
4 3
v.v. Schaesberg
Topklasse D
7 feb 2022
- 20:00
Z.V.V. Awt-Gelaen
3 2
ZVVM / Campus
Topklasse D
7 feb 2022
- 21:00
TZR Fermonia Boys
6 1
ZVV SGB Stevik
Topklasse D
11 feb 2022
- 20:30
De Hazendans / ODV
3 9
Z.V.V. Gulpen / Galouppe
Topklasse E
Topklasse E
9 feb 2022
- 20:00
SSA DVC Dedemsvaart
7 5
WRZV / Jacky's Bezorging-Catering
Topklasse E
9 feb 2022
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
1 5
z.v.v. Dynamo Lelystad
Topklasse E
11 feb 2022
- 19:30
AGOVV 2
3 1
RKSV Driel
Topklasse E
11 feb 2022
- 20:25
ATIK
2 4
FC Brasil '77
Topklasse E
11 feb 2022
- 20:45
Heracles Almelo Futsal
3 0
N.S.F.V. Morado CF
Topklasse E
11 feb 2022
- 21:00
Walk Inn Boys
2 5
HHC Hardenberg
Topklasse F
Topklasse F
11 feb 2022
- 21:00
z.v.v. REUZ
9 0
Futsal Frisia / Spin Off
Topklasse F
9 feb 2022
- 21:00
Futsal Hoogeveen
3 1
V.V. Westerkwartier
Topklasse F
11 feb 2022
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
6 1
De Herauten
Topklasse F
11 feb 2022
- 21:00
Futsal Dragten
4 2
Jong Leekster Eagles
Hoofdklasse A
Hoofdklasse A
9 feb 2022
- 20:00
MSV Zeemacht 2
1 3
z.v.v. Nieuweboer Architecten
Hoofdklasse A
11 feb 2022
- 19:15
v.v. Limmen
9 3
Texel '94 2
Hoofdklasse A
11 feb 2022
- 20:40
ZV Vrone
10 3
zvv Demi Sport
Hoofdklasse B
Hoofdklasse B
7 feb 2022
- 21:05
U.V.V.
7 3
FC Golden Stars 2
Hoofdklasse B
11 feb 2022
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
2 2
FC Plein '83
Hoofdklasse B
11 feb 2022
- 21:05
z.v.v. Adelaars
4 4
Os Lusitanos / Daily Paper 2
Hoofdklasse C
Hoofdklasse C
7 feb 2022
- 20:00
Stompwijk '92
3 2
L.V.V. Lugdunum
Hoofdklasse C
7 feb 2022
- 20:00
ASW 2
1 7
F.C. Tutor
Hoofdklasse C
7 feb 2022
- 21:00
WIA 2
1 2
FC Westland 2
Hoofdklasse C
9 feb 2022
- 20:00
c.v.v. Berkel
11 6
G.L.Z. Delfshaven
Hoofdklasse C
11 feb 2022
- 20:00
F.C. Stanga
5 6
FC Boshuizen
Hoofdklasse C
11 feb 2022
- 22:00
OACN-Boys 2
5 2
GZV Watergras 2
Hoofdklasse C
7 feb 2022
- 21:00
FC Boshuizen
6 1
GZV Watergras 2
Hoofdklasse D
Hoofdklasse D
9 feb 2022
- 20:30
z.v.v. Eteha / Frittella
1 5
ZVV Middelburg
Hoofdklasse D
11 feb 2022
- 20:00
FC Kawin 2
4 4
FC Botafogo 2
Hoofdklasse D
11 feb 2022
- 20:30
Jogadores CF
5 8
ZVVR / Metsj Point
Hoofdklasse D
11 feb 2022
- 21:30
CFM / Transito 2
4 8
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
Hoofdklasse E
Hoofdklasse E
12 feb 2022
- 19:00
FC De Heiputters
2 7
Tigers Roermond 3
Hoofdklasse E
12 feb 2022
- 20:30
z.v.v. Remunj
2 9
't Brökske / Eetcafe DKW
Hoofdklasse G
Hoofdklasse G
7 feb 2022
- 20:00
SVI / zaalagenda.nl
1 8
ZVV Sparta Nijkerk
Hoofdklasse G
7 feb 2022
- 20:00
Heracles Almelo Futsal 3
6 5
Sportclub Olympic 2
Hoofdklasse G
7 feb 2022
- 20:00
z.v.v. Homar
3 2
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Hoofdklasse H
Hoofdklasse H
11 feb 2022
- 22:00
Futsal Winsum 2
5 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
Hoofdklasse H
9 feb 2022
- 21:00
CSVC
3 2
FVC
Hoofdklasse I
Hoofdklasse I
11 feb 2022
- 20:10
Real Camaradas
3 6
z.v.v. Grijpskerk
Beker Landelijk
Beker Landelijk
11 feb 2022
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
9 0
HV Veerhuys
Beker Landelijk
11 feb 2022
- 20:30
HZV Het Vennewater
2 10
Hovocubo
Beker Landelijk
11 feb 2022
- 20:30
Tigers Roermond
7 5
RKAV Volendam
Beker Landelijk
11 feb 2022
- 20:30
Feyenoord Futsal
2 6
FCK De Hommel

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK