Programma maandag 12 + dinsdag 13 oktober 2020

Vanavond en morgenavond wederom niet al te veel wedstrijden (12 waarvan al 1 is afgelast), maar desalniettemin wel leuke wedstrijden, in zowel de Hoofdklassen als Topklassen maar ook een wedstrijd in de Beker District Noord. Hieronder dan ook de wedstrijden op zowel aanvangsuur als klasse gesorteerd.

Een ieder dan ook weer heel veel succes gewenst!

NB: IN VERBAND MET DE AANGESCHERPTE CORONAMAATREGELEN VINDEN DE WEDSTRIJDEN PLAATS ZONDER PUBLIEK !!!

PROGRAMMA OP AANVANGSUUR

12 okt 2020 20:00
z.v.v. De Gastronoom
- -
Tigers Roermond 3
12 okt 2020 20:00
Gastronoom
-
-
Tigers R. 3
| !!! AFGELAST !!!
| Ligteveld / Neer
12 okt 2020 20:00
ZVV SGB Stevik
4 4
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
12 okt 2020 20:00
SGB Stevik
4
4
Mestreech
| Glanerbrook / Geleen
12 okt 2020 20:00
s.v. Zuid West DH
6 3
ZVV Rotterdamse Studenten
12 okt 2020 20:00
Zuid West DH
6
3
RS
| Overbosch / 's-Gravenhage
12 okt 2020 20:00
GZV Watergras 2
- -
WIA 2
12 okt 2020 20:00
Watergras 2
-
-
WIA 2
| !!! AFGELAST !!!
| Mammoet / Gouda
12 okt 2020 20:00
z.v.v. Homar
6 10
United Futsal
12 okt 2020 20:00
Homar
6
10
United
| De Brake / Nunspeet
12 okt 2020 20:00
SVI
4 6
FC Andarinyo 2
12 okt 2020 20:00
SVI
4
6
Andarinyo 2
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
12 okt 2020 20:30
Almelo Futsal Combinatie 2
7 5
Sportclub Olympic 2
12 okt 2020 20:30
Almelo 2
7
5
Olympic 2
| Topsporthal IISPA / Almelo
12 okt 2020 20:30
Almelo Futsal Combinatie 3
- -
N.S.C. Nijkerk
12 okt 2020 20:30
Almelo 3
-
-
Nijkerk
| !!! AFGELAST !!!
| Topsporthal IISPA / Almelo
12 okt 2020 21:00
GZV Watergras
8 4
L.V.V. Lugdunum
12 okt 2020 21:00
Watergras
8
4
Lugdunum
| Mammoet / Gouda
12 okt 2020 21:00
WIA
2 4
ASW
12 okt 2020 21:00
WIA
2
4
ASW
| Topsportcentrum Rotterdam
13 okt 2020 19:55
v.v. Workum
7 4
SC Flamingo 2
13 okt 2020 19:55
Workum
7
4
Flamingo 2
| De Rolpeal / Workum

PROGRAMMA OP KLASSE

Topklasse D
12 okt 2020 20:00
ZVV SGB Stevik
4 4
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
12 okt 2020 20:00
SGB Stevik
4
4
Mestreech
| Glanerbrook / Geleen
Topklasse B
12 okt 2020 20:00
s.v. Zuid West DH
6 3
ZVV Rotterdamse Studenten
12 okt 2020 20:00
Zuid West DH
6
3
RS
| Overbosch / 's-Gravenhage
12 okt 2020 21:00
GZV Watergras
8 4
L.V.V. Lugdunum
12 okt 2020 21:00
Watergras
8
4
Lugdunum
| Mammoet / Gouda
12 okt 2020 21:00
WIA
2 4
ASW
12 okt 2020 21:00
WIA
2
4
ASW
| Topsportcentrum Rotterdam
Hoofdklasse C
12 okt 2020 20:00
GZV Watergras 2
- -
WIA 2
12 okt 2020 20:00
Watergras 2
-
-
WIA 2
| !!! AFGELAST !!!
| Mammoet / Gouda
Hoofdklasse E
12 okt 2020 20:00
z.v.v. De Gastronoom
- -
Tigers Roermond 3
12 okt 2020 20:00
Gastronoom
-
-
Tigers R. 3
| !!! AFGELAST !!!
| Ligteveld / Neer
Hoofdklasse F
12 okt 2020 20:30
Almelo Futsal Combinatie 2
7 5
Sportclub Olympic 2
12 okt 2020 20:30
Almelo 2
7
5
Olympic 2
| Topsporthal IISPA / Almelo
Hoofdklasse G
12 okt 2020 20:00
z.v.v. Homar
6 10
United Futsal
12 okt 2020 20:00
Homar
6
10
United
| De Brake / Nunspeet
12 okt 2020 20:00
SVI
4 6
FC Andarinyo 2
12 okt 2020 20:00
SVI
4
6
Andarinyo 2
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
12 okt 2020 20:30
Almelo Futsal Combinatie 3
- -
N.S.C. Nijkerk
12 okt 2020 20:30
Almelo 3
-
-
Nijkerk
| !!! AFGELAST !!!
| Topsporthal IISPA / Almelo
Beker District Noord
13 okt 2020 19:55
v.v. Workum
7 4
SC Flamingo 2
13 okt 2020 19:55
Workum
7
4
Flamingo 2
| De Rolpeal / Workum

1432Votes
love 606 Love
wink 125 Wink
lol 54 LoL
wow 35 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een reactie

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK