Programma maandag 28 september 2020

Vanavond in totaal 20 competitiewedstrijden, verdeeld over zowel Top- als Hoofdklasse. Een ieder bij deze heel veel succes gewenst.

NB: Houd je aan de maatregelen en voorwaarden die de thuisspelende verenigingen hanteren resp. je opdragen.

Hoofdklasse I
28 sep 2020 21:30
Leekster Eagles 3
8 5
ZVV Urk/Bakkerij De Kof 2
28 sep 2020 21:30
Leekster E. 3
8
5
Urk 2
| Sportcentrum Leek
Topklasse D
28 sep 2020 20:00
ZVV Beringe
3 1
Z.V.V. Awt-Gelaen
28 sep 2020 20:00
Beringe
3
1
Awt-Gelaen
| Piushof / Panningen
28 sep 2020 20:30
zv Sèrum
1 4
ZVVM/Campus
28 sep 2020 20:30
Sèrum
1
4
ZVVM
| De Kruisweide / Sevenum
Topklasse B
28 sep 2020 20:00
s.v. Zuid West DH
2 7
HBSS
28 sep 2020 20:00
Zuid West DH
2
7
HBSS
| Overbosch / 's-Gravenhage
28 sep 2020 21:00
GZV Watergras
9 6
ZVV Den Haag 2
28 sep 2020 21:00
Watergras
9
6
Den Haag 2
| Mammoet / Gouda
28 sep 2020 21:00
WIA
2 1
L.V.V. Lugdunum
28 sep 2020 21:00
WIA
2
1
Lugdunum
| Topsportcentrum Rotterdam
Topklasse C
28 sep 2020 19:30
v.v. Prinsland
0 9
FC Eindhoven Futsal 2
28 sep 2020 19:30
Prinsland
0
9
Eindhoven 2
| Buitelstee / Dinteloord
28 sep 2020 21:00
ZVV Kroeven/Laboral Services BV
11 1
DZV/H. v.d. Biggelaar & Zn
28 sep 2020 21:00
Kroeven
11
1
DZV
| Vijfsprong / Rucphen
Hoofdklasse C
28 sep 2020 20:00
ASW 2
4 6
F.C. Tutor
28 sep 2020 20:00
ASW 2
4
6
Tutor
| De Dreef /Waddinxveen
Hoofdklasse D
28 sep 2020 20:00
ZVV Kroeven/Laboral Services BV 2
3 4
Jogadores CF
28 sep 2020 20:00
Kroeven 2
3
4
Jogadores
| Vijfsprong / Rucphen
Hoofdklasse E
28 sep 2020 20:00
z.v.v. De Gastronoom
2 6
Z.V.V. De Keelkampers/Transpo Nuth
28 sep 2020 20:00
Gastronoom
2
6
Keelkampers
| Ligteveld / Neer
28 sep 2020 20:30
Neerbeek/Bandencentrum Geleen, z.v.v.
4 3
s.v. Lake Valley
28 sep 2020 20:30
Neerbeek/Bandencentrum Geleen, z.v.v.
4
3
Lake Valley
| De Haamen / Beek LB
Hoofdklasse F
28 sep 2020 20:00
Sportclub Olympic 2
4 6
ZVL
28 sep 2020 20:00
Olympic 2
4
6
ZVL
| De Endesprong / Duiven
Hoofdklasse G
28 sep 2020 20:00
z.v.v. Homar
3 4
Almelo Futsal Combinatie 3
28 sep 2020 20:00
Homar
3
4
Almelo 3
| De Brake / Nunspeet
28 sep 2020 20:00
SVI
0 4
s.v. Excelsior '31 2
28 sep 2020 20:00
SVI
0
4
Excelsior 2
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
28 sep 2020 21:00
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
8 4
FC Andarinyo 2
28 sep 2020 21:00
't Hoekje
8
4
Andarinyo 2
| Vondersweide / Oldenzaal

1854Votes
love 750 Love
wink 8 Wink
lol 0 LoL
wow 1 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een reactie

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK