Wedstrijdprogramma 9 september 2020

Voor vanavond staan er niet al te veel wedstrijden ingepland, maar desalniettemin is er voor een ieder wel wat bij om te gaan bezoeken.

Sta wel even stil bij het feit hoe de ontvangende vereniging met de voorzorgsmaatregelen m.b.t. corona om gaat, oftewel wel of niet reserveren. Wens alle teams i.i.g. heel veel succes!

Topklasse F
9 sep 2020 20:00
Hoogeveen, v.v.
5 3
DOSKO, z.v.v.
9 sep 2020 20:00
Hoogeveen, v.v.
5
3
DOSKO, z.v.v.
| Het Activum / Hoogeveen
9 sep 2020 20:30
Beilen, v.v.
3 3
Real Camaradas
9 sep 2020 20:30
Beilen, v.v.
3
3
Real Camaradas
| Drenthehal / Beilen
Hoofdklasse H
9 sep 2020 22:00
Flamingo, SC
2 2
CSVC
9 sep 2020 22:00
Flamingo, SC
2
2
CSVC
| Schieringen (Kalverdijkje) / Leeuwarden
Hoofdklasse I
9 sep 2020 21:15
Emmeloord/DA Enzo, Futsal
5 4
Waterpoort Boys
9 sep 2020 21:15
Emmeloord/DA Enzo, Futsal
5
4
Waterpoort Boys
| Bosbadhal / Emmeloord
Topklasse E
9 sep 2020 20:30
WRZV/JACKY'S Bezorg- & Cateringservice
4 3
Dedemsvaart, S.V.
9 sep 2020 20:30
WRZV/JACKY'S Bezorg- & Cateringservice
4
3
Dedemsvaart, S.V.
| WRZV Sporthal / Zwolle
9 sep 2020 21:00
Drienerlo, z.v.v.
3 7
Driel, RKSV
9 sep 2020 21:00
Drienerlo, z.v.v.
3
7
Driel, RKSV
| Universiteit Twente / Enschede
Hoofdklasse B
9 sep 2020 21:05
Hertha, s.v.
5 5
Veenendaal 2, Z.V.C.
9 sep 2020 21:05
Hertha, s.v.
5
5
Veenendaal 2, Z.V.C.
| De Scheg / Uithoorn
Topklasse C
9 sep 2020 20:00
Eindhoven Futsal 2, FC
3 2
Totelos, E.S.Z.V.V.
9 sep 2020 20:00
Eindhoven Futsal 2, FC
3
2
Totelos, E.S.Z.V.V.
| Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
9 sep 2020 21:00
Bristol Team
2 5
Cluzona '74, ZV
9 sep 2020 21:00
Bristol Team
2
5
Cluzona '74, ZV
| In de Roos / Roosendaal
Hoofdklasse C
9 sep 2020 21:00
Den Haag 3, ZVV
6 7
Westland 2, FC
9 sep 2020 21:00
Den Haag 3, ZVV
6
7
Westland 2, FC
| De Schilp / Rijswijk
Hoofdklasse D
9 sep 2020 20:30
Eteha/Frittella, z.v.v.
3 3
BE '79 2, z.v.v.
9 sep 2020 20:30
Eteha/Frittella, z.v.v.
3
3
BE '79 2, z.v.v.
| Sportcentrum Papendrecht
Hoofdklasse E
9 sep 2020 21:15
FSG, z.v.v.
3 4
Neerbeek/Bandencentrum Geleen, z.v.v.
9 sep 2020 21:15
FSG, z.v.v.
3
4
Neerbeek/Bandencentrum Geleen, z.v.v.
| Stadssporthal / Sittard
Hoofdklasse G
9 sep 2020 21:00
DKB '44, v.v.
2 3
Almelo Futsal Combinatie 3
9 sep 2020 21:00
DKB '44, v.v.
2
3
Almelo Futsal Combinatie 3
| 't Noorderslag / Slagharen
Beker Landelijk Vrouwen
9 sep 2020 20:30
Dalfsen VR1, SV
4 5
Drachtster Boys VR3
9 sep 2020 20:30
Dalfsen VR1, SV
4
5
Drachtster Boys VR3
| Trefkoele + / Dalfsen
9 sep 2020 20:30
Sneek Wit Zwart VR1, VV
1 6
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
9 sep 2020 20:30
Sneek Wit Zwart VR1, VV
1
6
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
| Sneker Sporthal / Sneek

495Votes
love 478 Love
wink 10 Wink
lol 0 LoL
wow 5 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een reactie

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK