Groene Ster Vlissingen 2 blameert zich thuis tegen ESZVV Totelos – πŸ“· Archief Paul ten Hacken

0 0
Leestijd:58 Seconden

VLISSINGEN – Groene Ster Vlissingen 2 heeft zichzelf voor schut gezet. In eigen huis werd met 0-10 verloren van koploper ESZVV Totelos uit Eindhoven. De zevende nederlaag op rij zorgt ervoor dat de ploeg van Salim Sandee in degradatienood verkeert in de Topklasse C.


Bron: Groene Ster Vlissingen

Het tweede begon nog enigszins gefocust aan het treffen met de bezoekers uit de Lichtstad. In de beginfase kregen beide teams mogelijkheden. Zo kregen Soufiane Hamami en Safouane Talab goede kansen om de score te openen, maar de Eindhovense doelman was alert. Aan de andere kant was het wel meteen raak; 0-1. Daarna was het eigenlijk éénrichtingsverkeer en had de thuisploeg niets meer te vertellen. Zo liepen de Brabanders gemakkelijk uit naar een 0-4 ruststand.


In het tweede bedrijf bleef het spelbeeld onveranderd. De gasten waren op alle vlakken de betere en liepen heel simpel uit naar een 0-10 overwinning. De Vlissingers hadden helemaal niks in te brengen tegen het superieure ESZVV Totelos.


Selectie Groene Ster Vlissingen 2
Max van der Elburg; Bilal Bouzambou (C), Amran Dahraoui, Soufiane Hamami, Manasse Boera, Zico Fertoute, Safouane Talab, Aron Schreuder en Haitam Ahrouch.


Meer info: Topklasse C

Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleepy
Sleepy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0
error:
Cookieconsent met Real Cookie Banner