Eindelijk waren daar dan de eerste drie punten in de nieuwe thuishaven in Zevenhuizen voor de zaalvoetballers van VV Westerkwartier. Tot nu toe waren alle punten in uitwedstrijden behaald en het werd dus tijd om thuis toe te slaan.
Bron: VV Westerkwartier
Westerkwartier ging furieus van start en met name Sale Rozema bleek een waardige vervanger van topscorer Rick Renkema die afwezig was. Al in de tweede minuut vond Rozema, op aangeven van Jacob Tjoelker, de korte hoek en scoorde de openingstreffer. Vlak daarna was het CSVC dat simpel kon scoren toen de spits te makkelijk mocht wegdraaien.
Maar al snel was het weer Rozema die een prachtige uitworp van doelman Erwin Heidinga in één keer op de slof nam en de thuisclub op een 2-1 voorsprong bracht. Niet lang daarna scoorde flyer Mats Wolthuis zelfs de 3-1 met een loepzuivere pegel in de bovenhoek. Het was jammer dat door een dekkingsfout CSVC toch weer kon aansluiten naar 3-2.
In de tweede helft ging de wedstrijd meer gelijk op. De mannen uit Coevorden waren nu beter bij de les en de wedstrijd bleef spannend. In de slotfase besloten de Drenten met de meespelende keeper te voetballen maar dat leverde al snel de 4 – 2 voor Westerkwartier op toen Wolthuis het verlaten doel wist te vinden en zijn tweede maakte. In de allerlaatste minuut wist CSVC dan toch nog toe te slaan maar de tijd was te kort voor een eventuele gelijkmaker.
Coach Erik Donker -die onlangs voor één jaar bijtekende- was blij met de punten: βWe sluiten aan bij de middenmoot.β En doelman Heidinga vulde aan βHet waren verdiende, maar zwaarbevochten punten.”