Het bestuur van FC Eindhoven Futsal heeft voor komend seizoen een overeenstemming bereikt met Ilyas Touba. Ze zien hem graag binnen de selectie komend seizoen, om zo zijn kwaliteiten te tonen op het hoogste niveau in Nederland. Hij komt over uit België, van Lierse SK Futsal.
Ilyas Touba is een Belgisch-Marokkaanse freestyle voetballer en influencer. Hij wordt beschouwd als een van de meest technisch begaafde spelers in de wereld van het freestyle en panna voetbal.
Ilyas Touba: ” Ik heb voor FC Eindhoven gekozen omdat ik het gevoel heb dat dit de juiste omgeving is om mij als speler verder te ontwikkelen. Ik ken ook enkele spelers van de club, waardoor ik meteen een goed gevoel kreeg bij de sfeer en de groep. Daarnaast voel ik dat de coach vertrouwen in mij heeft, en dat is voor mij heel belangrijk om met vrijheid en vertrouwen mijn kwaliteiten te kunnen tonen. De ambitie en visie van de club spreken mij ook enorm aan”.
Het bestuur van FC Einhoven Futsal wenst Ilyas Touba veel succes komend seizoen en zijn blij met zijn komst!