Westerkwartier heeft een slechte start in het nieuwe jaar

0 0
Leestijd:1 Minuten, 14 Seconden

De zaalvoetballers van vv Westerkwartier zijn het jaar niet goed begonnen. Tegen hekkensluiter FVC uit
Leeuwarden werd met 1-3 verloren. Daar zag het tot halverwege de tweede helft niet naar uit, omdat de thuisclub kans op kans kreeg, maar deze niet wisten te benutten. En dan valt de goal uiteraard aan de andere kant.

Westerkwartier was wel gehavend afgelopen vrijdagavond. De gebroeders Tjoelker waren op wintersport en topscorer Rick Renkema was met vv Roden op trainingskamp in Spanje. Daarnaast was spits Joey Hummel – hij is eindelijk weer fit- afwezig, omdat hij op vrijdagmorgen voor de tweede keer vader mocht worden.


Jacob Roelf de Wit en de pas 18-jarige Tim van Esch werden opgeroepen en met name van Esch liet zien een talentvolle zaalvoetballer te zijn. Westerkwartier kwam halverwege de eerste helft nog op voorsprong via een vlot lopende aanval via van Esch naar Menco Oedzes en deze vond Henkjan de Boer bij de tweede paal: 1-0.


In de tweede helft dus de fase waarin Westerkwartier het had moeten afmaken en FVC wel wist te scoren: 1-1. En waar de thuisclub de 2-1 maar niet wist te scoren deden de Friezen dat aan de andere kant wel. Met Mats Wolthuis als meespelende keeper werd er risico genomen en dat pakte verkeerd uit. FVC ging er dus met een 1-3 overwinning vandoor en Westerkwartier mag zich achter de oren krabben hoe dit toch kon gebeuren.


Meer info: Topklasse F

Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleepy
Sleepy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0
error:
Cookieconsent met Real Cookie Banner