Programma’s november en december 2025

0 0
Leestijd:54 Seconden

De programma’s van de Eredivisie, Eredivisie Vrouwen en Eerste Divisies zijn zoals bekend jaarprogramma’s en staan in principe “vast”.


Echter, de overige klassen wijzigen nogal eens en dus worden die door mij wekelijks/maandelijks handmatig geupdate. De afgelopen dagen heb ik dan ook de programma’s van de Top- en Hoofdklassen, Hoofdklasse Vrouwen en Jeugd voor de maanden november en december 2025 ingevoerd/gewijzigd/aangevuld.


Aangezien ik alles handmatig moet invoeren (de wijzigingen krijg ik dus niet automatisch door) controleer ik altijd of er ook nog wijzigingen zijn doorgevoerd of dat er wedstrijden zijn in- en/of afgelast, door wat voor omstandigheden dan ook.


Mocht je echter als bezoeker of speler weten dat een wedstrijd is ingepland, afgelast of verplaatst en dat is nog niet op de site aangepast/kenbaar gemaakt, geef dat dan a.u.b. aan mij door middels een privébericht via de social media (X, Instagram of LinkedIn).


Zo blijf ik, de website en dus automatisch ook de vele websitebezoekers op de hoogte van de (vele) wijzigingen en/of afgelastingen die er dagelijks/wekelijks plaatsvinden.


Bij voorbaat (mijn) dank!

Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleepy
Sleepy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0
error:
Cookieconsent met Real Cookie Banner