ZVV Den Haag boekt een zakelijke overwinning op ASW – Archief SportSnap.nl (Perrie Biemans)

0 0
Leestijd:2 Minuten, 41 Seconden

Afgelopen vrijdag moest ZVV Den Haag aantreden tegen het al gedegradeerde ASW. De wedstrijd stond eeerder ingepland op vrijdag 20 maart jl., maar was verplaatst i.vm. het Suikerfeest op die dag.


ZVV Den Haag nam gelijk het initiatief en ASW zakte in. Bij balbezit van ASW werd er hoog druk gezet en het team uit Waddinxveen was snel de bal kwijt. Doordat de ruimtes klein waren was het moeilijk voor ZVV om zich er doorheen te spelen en het resultaat was dat het van schoten van afstand moest komen. Mounir Madroni speelde zich een aantal keren goed vrij en probeerde het regelmatig, maar de doelman van ASW stond zijn mannetje.


Ondanks de druk van ZVV was eigenlijk de eerste grote kans voor ASW. Een voorzet bij de tweede paal werd op een meter voor het doel gemist. Daar kwam het haagse team -vandaag gecoacht door assistent coach Brahim Saidi bij afwezigheid van Huib van Oostrom Soede- goed mee weg. Toch kwam ASW ondanks de druk van ZVV Den Haag op een 1-0 voorsprong. Een onderbroken aanval van ZVV werd koeltjes afgemaakt door ASW.


Na deze tegenvaller richtte ZVV zich weer op en kreeg meer kansen maar zoals de hele eerste helft was, het was het net niet. Vaak kwamen de spelers voor het doel van ASW net een stap te laat. De 1-1 viel toch. Mounir speelde zich weer eens goed vrij en verraste de keeper met een hard schot in de korte hoek. ZVV Den Haag liet toen ASW iets meer komen om wat meer ruimte de krijgen en dat had redelijk snel resultaat. Uit een snelle omschakeling schoot Yousef Brahim met een hard schot in de bovenhoek waar de keeper van ASW geen antwoord op had de 1-2 binnen. Bij deze stand werd de rust gehaald.


In de rust benadrukte Brahim Saidi dat het met de werklust in orde was maar dat het toch wel wat scherper mocht voor het doel want de kansen waren er wel. Na rust eigenlijk hetzelfde beeld. ZVV grossierde in kansen omdat ASW toch wat meer uit hun schulp kroop, maar ZVV weigerde de trekker over te halen. Dat veranderde nadat een goede combinatie tussen Soufiane Aarabe en Mounir Madroni door laatst genoemde werd afgerond 1-3. Een ouderwets frommeldoelpunt na goed doorzetten van Nasreddine Dadi bracht de stand op 1-4. De wedstrijd was gespeeld.


ASW kon niet en ZVV Den Haag liet zien waar het eigenlijk het hele seizoen aan schort. Het afmaken van de kansen. Een minuut voor tijd kreeg ASW de kans om de stand iets dragelijker te maken. De zesde overtreding was een feit en ASW kreeg een tienmetertrap toegekend. Oussama Zayzaoui redde deze echter bekwaam waardoor de eindstand 1-4 bleef.


Het was geen  wedstrijd van hoog niveau maar de broodnodige punten gingen mee naar Den Haag. ZVV Den Haag zal toch om zich op eigen kracht vrij te spelen van nacompetitie nog punten moeten pakken. Maar dan moet het niveau wel omhoog, want volgende week vrijdag wacht de wedstrijd tegen GZV Watergras, in Gouda. En bij Watergras uit is het nooit een uitgemaakte zaak om daar even de punten mee te nemen.

Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleepy
Sleepy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0
error:
Cookieconsent met Real Cookie Banner